Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Testovací závody přípravek

Plzeň (15. 9. 2021)

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 15.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.8
2 Matěj PohlMatěj Pohl 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.3
3 Lukáš LinhartLukáš Linhart 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.1
4 Vojta ValentaVojta Valenta 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.3
5 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.3
6 Filip HavlíkFilip Havlík 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.6
7 Noah VörösNoah Vörös 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.1
8 Max MühlbauerMax Mühlbauer 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.7
9 Oliver SuschanekOliver Suschanek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.4
10 Vít MrázekVít Mrázek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.5
Poznámky:
polovysoký start, měřeno ručně
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši

(st, 15.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.9
2 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.1
3 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.3
4 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.5
5 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.9
6 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.6
7 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.7
8 Lukáš SkalaLukáš Skala 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.8
9 Štochl Matěj Štochl Matěj 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.1
10 Daniel HradeckýDaniel Hradecký 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.7
11 David ChaloupkaDavid Chaloupka 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.9
12 Sebastian BrožSebastian Brož 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.1
Poznámky:
polovysoký start, měřeno ručně
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 15.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.6
2 Karolína KvětoňováKarolína Květoňová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.0
3 Barbora DrncováBarbora Drncová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.3
4 Adéla ŠkodováAdéla Škodová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.1
5 Barbora KolouchováBarbora Kolouchová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.6
6 Viktorie DuchaňováViktorie Duchaňová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.7
7 Alena GottingerováAlena Gottingerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.8
8 Karolína PaulováKarolína Paulová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.8
9 Aněžka PolankováAněžka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.7
10 Markéta KarasováMarkéta Karasová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.3
Poznámky:
polovysoký start, měřeno ručně
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky

(st, 15.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.1
2 Svobodová Kateřina Svobodová Kateřina 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.2
3 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.4
4 Zikmundová Veronika Zikmundová Veronika 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.5
5= Sofie MottlováSofie Mottlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.6
5= Tereza LadanyiováTereza Ladanyiová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.6
7= Magdaléna KleinováMagdaléna Kleinová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.7
7= Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.7
9= Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.8
9= Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.8
11= Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.0
11= Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.0
13 Adéla HofrajtrováAdéla Hofrajtrová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.1
14 Míková Viktorie Míková Viktorie 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.2
15 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.4
16 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.5
17 Hečlová Natálie Hečlová Natálie 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.6
18 Andrea RajchmanováAndrea Rajchmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.7
19 Barbora NovotnáBarbora Novotná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.9
20= Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.0
20= Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.0
20= Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.0
23 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.4
24 Gréta PřibáňováGréta Přibáňová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.9
Poznámky:
polovysoký start, měřeno ručně
Celkem 24 závodníků