Kontrolní oddílové závody
Klášterec nad Ohří (9. 9. 2021)200 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(čt, 9.9.2021 - 16:55) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 29.01 | |||||||||||||||
2 | Daniel HnátDaniel Hnát | 06 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 31.21 | |||||||||||||||
3 | Tomáš LejsekTomáš Lejsek | 05 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 35.26 | |||||||||||||||
4 | Lukáš DoležalLukáš Doležal | 05 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 39.25 | |||||||||||||||
Miroslav KafkaMiroslav Kafka | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beáta RočkováBeáta Ročková | 06 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 33.51 | ||||||||||||||
2 | Kristýna HoláKristýna Holá | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 33.94 | ||||||||||||||
3 | Ema ŠimůnkováEma Šimůnková | 04 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 39.25 | ||||||||||||||
4 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 43.05 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex BöhmováAlex Böhmová | 05 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 36.52 | ||||||||||||||
2 | Anna LangerováAnna Langerová | 05 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 38.56 | ||||||||||||||
3 | Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 43.29 | ||||||||||||||
4 | Zdeňka FroňkováZdeňka Froňková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 45.21 | ||||||||||||||
Anna HadrávkováAnna Hadrávková | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beáta RočkováBeáta Ročková | 06 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 33.51 | |||
2 | Kristýna HoláKristýna Holá | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 33.94 | |||
3 | Alex BöhmováAlex Böhmová | 05 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 36.52 | |||
4 | Anna LangerováAnna Langerová | 05 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 38.56 | |||
5 | Ema ŠimůnkováEma Šimůnková | 04 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 39.25 | |||
6 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 43.05 | |||
7 | Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 43.29 | |||
8 | Zdeňka FroňkováZdeňka Froňková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 45.21 | |||
Anna HadrávkováAnna Hadrávková | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | DNF |