Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského kraje v přespolním běhu

Temelín - Zámecký park (10. 10. 2021)

500 m - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 10.10.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 164 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 1:49.00
2 156 Kryštof KubátKryštof Kubát 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 1:50.00
3 163 Adam ŠimečekAdam Šimeček 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 1:54.00
4 161 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 1:57.00
5 151 Marek ČečkaMarek Čečka 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 1:58.00
6 153 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 2:06.00
7 157 Šimon KubátŠimon Kubát 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 2:07.00
8 154 Vojtěch HruškaVojtěch Hruška 15 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 2:08.00
9 155 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 2:10.00
10 160 Filip PrušaFilip Pruša 14 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 2:14.00
11 162 Antonín ŠimáčekAntonín Šimáček 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 2:19.00
12 152 Sebastián FízikSebastián Fízik 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:26.00
13 159 Lukáš PlšekLukáš Plšek 16 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 2:27.00
14 158 Gabriel MeislGabriel Meisl 16 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. 8 3:08.00
Celkem 14 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 10.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 127 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 1:52.00
2 132 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 1:53.00
3 128 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 1:56.00
4 140 Lucie SucháLucie Suchá 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20 1:58.00
5 137 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 17 2:00.00
6 131 Zuzana MarkováZuzana Marková 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:01.00
7 124 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 2:02.00
8 125 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 2:02.00
9 139 Sofie TrochtováSofie Trochtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 19 2:05.00
10 122 Karolína HolubováKarolína Holubová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 2:07.00
11 121 Edita BrejchováEdita Brejchová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:08.00
12 134 Ella PollonyiováElla Pollonyiová 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14 2:13.00
13 136 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 16 2:14.00
14 133 Ema NovákováEma Nováková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 13 2:15.00
15 135 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 15 2:15.00
16 130 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:21.00
17 126 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 2:22.00
18 129 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 2:23.00
19 123 Barbora HolubováBarbora Holubová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 2:25.00
20 138 Anna ŠimečekAnna Šimeček 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 18 2:29.00
Celkem 20 závodníků

1000 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 3:31.00
2 40 Lukáš SuchýLukáš Suchý 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 3:42.00
3 35 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:43.00
4 38 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 3:45.00
5 31 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 3:48.00
6 39 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 3:59.00
7 33 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:02.00
8 41 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11 4:03.00
9 32 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 4:08.00
10 37 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 4:15.00
11 42 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 4:26.00
12 36 Rostislav MüllerRostislav Müller 11 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 4:31.00
Celkem 12 závodníků

1000 m - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 18 3:40.00
2 16 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 16 3:41.00
3 3 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 3:42.00
4 17 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 3:52.00
5 2 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 3:56.00
6 6 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 4:03.00
7 8 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 4:08.00
8 4 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 4:09.00
9 15 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 4:12.00
10 14 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14 4:18.00
11 1 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 4:18.00
12 7 Rozálie JordánováRozálie Jordánová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 4:19.00
13 20 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20 4:22.00
14 19 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 19 4:23.00
15 13 Christine MeislChristine Meisl 10 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. 13 4:26.00
16 21 Isabela TůmováIsabela Tůmová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21 4:26.00
17 11 Klára MatějkováKlára Matějková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 4:43.00
18 9 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 4:46.00
19 23 Anna SteienbauerováAnna Steienbauerová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 23 4:49.00
20 5 Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 5:03.00
21 12 Jana MatoušováJana Matoušová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 5:07.00
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 10.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 61 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 6:00.00
2 65 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 6:03.00
3 67 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 6:05.00
4 62 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 6:06.00
5 68 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 6:11.00
6 66 Zora BočkováZora Bočková 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 6:12.00
7 72 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 6:15.00
8= 70 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 6:16.00
8= 64 Barbora MorongováBarbora Morongová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 6:16.00
10 63 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 6:17.00
11 71 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11 7:09.00
69 Kateřina RybárikováKateřina Rybáriková 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 DNF
Celkem 12 závodníků

2000 m - Ml. žáci

(ne, 10.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 103 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 6:56.00
2 102 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 7:01.00
3 99 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 7:11.00
4 97 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 7:28.00
5 104 Štěpán ŠímaŠtěpán Šíma 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 7:30.00
6 100 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 7:36.00
7 91 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 7:40.00
8 101 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11 7:56.00
9 105 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 15 7:58.00
10 93 Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 7:59.00
11 94 Antonín FeitAntonín Feit 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 8:00.00
12 92 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 8:02.00
13 95 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 8:03.00
14 96 Daniel KalaDaniel Kala 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 8:06.00
15 98 Jan KřížJan Kříž 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 8:17.00
Celkem 15 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 10.10.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 212 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10:38.00
2 214 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 12:31.00
3 211 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 13:25.00
4 213 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 15:16.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žákyně

(ne, 10.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 192 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 12 10:46.00
2 181 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11:17.00
3 194 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14 11:48.00
4 193 Anna PiklováAnna Piklová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 12:15.00
5 182 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12:44.00
6 187 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 12:52.00
7 191 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 13:53.00
8 186 Magdaléna HronkováMagdaléna Hronková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14:03.00
9 188 Ivana LeszkowováIvana Leszkowová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 14:34.00
10 185 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 15:12.00
11 190 Petra MeislPetra Meisl 06 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. 10 15:31.00
12 184 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 16:13.00
13 189 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 16:13.00
14 183 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 16:15.00
Celkem 14 závodníků

4000 m - Dorostenci

(ne, 10.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 254 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13:54.00
2 255 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 14:15.00
3 251 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 15:02.00
4 253 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 17:08.00
5 252 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 18:32.00
Celkem 5 závodníků

4000 m - Ženy

(ne, 10.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 275 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14:59.00
2 277 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 15:38.00
3 273 Anna HrabákováAnna Hrabáková 96 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 15:50.00
4 280 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 16:10.00
5 274 Radka KamencováRadka Kamencová 78 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 16:47.00
6 278 Pavla StulíkováPavla Stulíková 83 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 17:42.00
7 276 Julie MoravcováJulie Moravcová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 18:28.00
8 271 Šárka AlešováŠárka Alešová 77 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 18:59.00
9 279 Lenka VášováLenka Vášová 73 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 21:22.00
10 272 Jana GribbinováJana Gribbinová 68 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 22:25.00
Celkem 10 závodníků

6000 m - Muži

(ne, 10.10.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 314 Roman BudilRoman Budil 97 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 19:35.00
2 315 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 19:52.00
3 332 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22 19:59.00
4 320 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 10 20:17.00
5 317 Jan HavlíčekJan Havlíček 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 7 21:25.00
6 321 Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11 21:34.00
7 313 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 22:06.00
8 316 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 22:29.00
9 327 Ondřej ProfandOndřej Profand 99 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 17 22:31.00
10 326 Vladimír ProfandVladimír Profand 70 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 16 22:38.00
11 319 Miroslav KadlecMiroslav Kadlec 76 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 22:42.00
12 330 Jaromír ŠípJaromír Šíp 79 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20 23:06.00
13 318 Martin HolubMartin Holub 78 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 23:25.00
14 325 Jan PlánekJan Plánek 72 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 15 23:57.00
15 312 Petr BednárikPetr Bednárik 59 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24:52.00
16 323 Jan MeislJan Meisl 74 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. 13 26:21.00
17 324 Genadij PišlGenadij Pišl 80 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14 27:15.00
18 322 Karel MachKarel Mach 71 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 27:34.00
19 311 Emanuel AlešEmanuel Aleš 76 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 31:06.00
20 334 Luděk ZíkaLuděk Zíka 70 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 24 36:09.00
331 Patrik ŠislerPatrik Šisler 91 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 21 DNF
Celkem 21 závodníků