Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále "D" MPD mladšího žactva

Praha - Podvinný mlýn (20. 9. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 20.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 26 SB 59.35 11.00
2 Pavel RadaPavel Rada
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 25 PB 44.95 9.00
3 Jaroslav MarešJaroslav Mareš
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 24 42.15 8.00
4 32 Diviš VlčekDiviš Vlček
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 2 PB 41.03 7.00
5 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 12 PB 39.82 6.00
6 Lukáš JanstaLukáš Jansta
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 23 PB 39.05 5.00
7 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 6 PB 37.53 4.00
8 8 Jakub LoskotJakub Loskot
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 8 PB 36.01 3.00
9 Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 21 PB 35.01 2.00
10 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 10 PB 34.54 1.00
11 Jan KulhavýJan Kulhavý
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 1 PB 33.53
12 Matyáš VojtaMatyáš Vojta
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 18 PB 31.32
13 Zbyšek SkalickýZbyšek Skalický
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 22 30.14
14 Oldřich KerlickýOldřich Kerlický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
08 7 PB 29.42
15 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 11 PB 28.87
16 34 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 19 28.27
17 Matěj VitásekMatěj Vitásek
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 13 PB 28.16
18 Dominik MartinekDominik Martinek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 9 PB 27.75
19 Felix HynečekFelix Hyneček
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 5 PB 26.45
20 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 17 24.47
21 Josef DrápalJosef Drápal
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3 PB 19.24
22 Přemysl MrózekPřemysl Mrózek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 14 15.32
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 20.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina CimickáMartina Cimická
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
08 2 PB 39.82 11.00
2 Sára NajčováSára Najčová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 24 PB 35.66 9.00
3 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 27 PB 35.00 8.00
4 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 29 34.67 7.00
5 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 28 33.87 6.00
6 Ella SchrötterováElla Schrötterová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 22 PB 30.92 5.00
7 Anežka BurianovaAnežka Burianova
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 25 29.15 4.00
8 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 26 27.71 3.00
9 Sofie RydvanováSofie Rydvanová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
08 23 27.18 2.00
10 Markéta DusováMarkéta Dusová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 14 PB 26.95 1.00
11 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 21 26.77
12 Barbora VyhlídováBarbora Vyhlídová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
08 20 26.47
13 26 Julie HanzalováJulie Hanzalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 19 26.38
14 34 Marie BalcarováMarie Balcarová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 13 PB 24.03
15 Klára KortusováKlára Kortusová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 18 24.02
16 Nikol SucháNikol Suchá
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 17 22.23
17 19 Julie CuratoloJulie Curatolo
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 10 21.14
18 10 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 15 20.50
19 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 4 PB 19.57
20 Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 16 19.51
21 Nela ChlumskáNela Chlumská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 5 PB 19.48
MS Klára JelínkováKlára Jelínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 8 18.03
23 27 Nela ŠvábováNela Švábová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 9 17.13
24 Sára SamkováSára Samková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 6 PB 15.34
25 12 Markéta KubecováMarkéta Kubecová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 7 PB 15.28
26 Zuzana ČermákováZuzana Čermáková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 3 PB 13.22
27 Helena BochníčkováHelena Bochníčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 1 PB 11.13
Celkem 27 závodníků