Klubový víceboj mladšího žactva USK PROVOD
Ústí nad Labem (6. 10. 2021)60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (st, 6.10.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel PolívkaDaniel Polívka | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.5 | 364.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KandlLukáš Kandl | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.9 | 274.00 | ||||||||||||||
3 | Filip ŠkrekoFilip Škreko | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.3 | 196.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.4 | 178.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ml. žáci 02 (st, 6.10.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Lukáš WagnerLukáš Wagner | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.3 | 196.00 | ||||||||||||||
1= | Jan JanoušekJan Janoušek | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.3 | 196.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HralaLukáš Hrala | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.4 | 44.00 | ||||||||||||||
4 | Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.5 | 35.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ml. žáci 03 (st, 6.10.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ProkešDavid Prokeš | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.9 | 274.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŽelinaJan Želina | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.1 | 75.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel HeroltDaniel Herolt | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.5 | 35.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ŘíhaFilip Říha | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 11.7 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ml. žáci 04 (st, 6.10.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Ondřej DavidOndřej David | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.5 | 364.00 | ||||||||||||||
1= | Štěpán KrylŠtěpán Kryl | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.5 | 364.00 | ||||||||||||||
3 | Václav HraběVáclav Hrabě | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.2 | 214.00 | ||||||||||||||
4 | Josef SteineckerJosef Steinecker | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.4 | 44.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (st, 6.10.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.9 | 308.00 | ||||||||||||||
2 | Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.0 | 289.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla KalenskáPavla Kalenská | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.1 | 270.00 | ||||||||||||||
4 | Lada OlešnanikováLada Olešnaniková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.3 | 235.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína VaňkováKarolína Vaňková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 12.0 | 28.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žákyně 02 (st, 6.10.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Julie ŠediváJulie Šedivá | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.7 | 348.00 | ||||||||||||||
1= | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.7 | 348.00 | ||||||||||||||
1= | Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.7 | 348.00 | ||||||||||||||
4 | Nicol JanatováNicol Janatová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.8 | 328.00 | ||||||||||||||
5 | Emma BláhováEmma Bláhová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 11.9 | 35.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žákyně 03 (st, 6.10.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.1 | 482.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška AbrahamováEliška Abrahamová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.5 | 391.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína KalamenováKarolína Kalamenová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.1 | 270.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka MartínkováAnežka Martínková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 11.0 | 128.00 | ||||||||||||||
5 | Daniela RajdlováDaniela Rajdlová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 11.1 | 115.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žákyně 04 (st, 6.10.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KřížováAlžběta Křížová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.9 | 308.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka KotrbováAnežka Kotrbová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.1 | 270.00 | ||||||||||||||
3 | Rita MrňákováRita Mrňáková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.7 | 170.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie NovákováLucie Nováková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.8 | 155.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ml. žákyně 05 (st, 6.10.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.7 | 582.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla RevajováAdéla Revajová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.9 | 531.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula VrbováVendula Vrbová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.3 | 435.00 | ||||||||||||||
4 | Eva BisováEva Bisová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.8 | 328.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 6.10.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ŠpičkaŠimon Špička | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 45.7 | |||||||||||||||
2 | Matyáš KokešMatyáš Kokeš | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 48.4 | |||||||||||||||
3 | Jan NovákJan Novák | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 52.7 | |||||||||||||||
4 | Patrik LisecPatrik Lisec | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 56.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BalejMartin Balej | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 45.4 | |||||||||||||||
2 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 51.4 | |||||||||||||||
3 | Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 53.5 | |||||||||||||||
4 | Jonáš JelínekJonáš Jelínek | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 54.9 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BalejMartin Balej | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 45.4 | |||||
2 | Šimon ŠpičkaŠimon Špička | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 45.7 | |||||
3 | Matyáš KokešMatyáš Kokeš | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 48.4 | |||||
4 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 51.4 | |||||
5 | Jan NovákJan Novák | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 52.7 | |||||
6 | Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 53.5 | |||||
7 | Jonáš JelínekJonáš Jelínek | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 54.9 | |||||
8 | Patrik LisecPatrik Lisec | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 56.7 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 6.10.2021 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 50.3 | |||||||||||||||
2 | Simona TáchováSimona Táchová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 54.3 | |||||||||||||||
3 | Petra OcelákováPetra Oceláková | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 55.7 | |||||||||||||||
4 | Kristýna DragounováKristýna Dragounová | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 59.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 55.9 | |||||||||||||||
2= | Sofie JanášováSofie Janášová | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 59.3 | |||||||||||||||
2= | Anna MatějkováAnna Matějková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 59.3 | |||||||||||||||
4 | Karin LepiKarin Lepi | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 60.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 50.3 | |||||
2 | Simona TáchováSimona Táchová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 54.3 | |||||
3 | Petra OcelákováPetra Oceláková | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 55.7 | |||||
4 | Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 55.9 | |||||
5 | Kristýna DragounováKristýna Dragounová | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 59.0 | |||||
6 | Sofie JanášováSofie Janášová | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 59.3 | |||||
6 | Anna MatějkováAnna Matějková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 59.3 | |||||
8 | Karin LepiKarin Lepi | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 60.0 |
800 m - Ml. žáci
(st, 6.10.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav HraběVáclav Hrabě | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:43.1 | 361.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán KrylŠtěpán Kryl | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:46.2 | 333.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej DavidOndřej David | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:52.0 | 283.00 | ||||||||||||||
4 | Josef SteineckerJosef Steinecker | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:54.0 | 266.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel PolívkaDaniel Polívka | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:00.3 | 217.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš WagnerLukáš Wagner | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:10.4 | 149.00 | ||||||||||||||
7 | Filip ŠkrekoFilip Škreko | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:12.5 | 136.00 | ||||||||||||||
8 | David ProkešDavid Prokeš | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:17.1 | 110.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:17.4 | 108.00 | ||||||||||||||
10 | Jan ŽelinaJan Želina | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:24.5 | 73.00 | ||||||||||||||
11 | Jan JanoušekJan Janoušek | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:25.4 | 69.00 | ||||||||||||||
12 | Lukáš HralaLukáš Hrala | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:27.0 | 63.00 | ||||||||||||||
13 | Daniel HeroltDaniel Herolt | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:28.2 | 58.00 | ||||||||||||||
14 | Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:30.2 | 50.00 | ||||||||||||||
15 | Lukáš KandlLukáš Kandl | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:37.1 | 27.00 | ||||||||||||||
16 | Filip ŘíhaFilip Říha | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4:23.4 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(st, 6.10.2021 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula VrbováVendula Vrbová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:45.2 | 515.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:59.0 | 375.00 | ||||||||||||||
3 | Julie ŠediváJulie Šedivá | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:05.9 | 312.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla RevajováAdéla Revajová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:09.2 | 284.00 | ||||||||||||||
5 | Eva BisováEva Bisová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:12.0 | 262.00 | ||||||||||||||
6 | Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:13.5 | 250.00 | ||||||||||||||
7 | Anežka KotrbováAnežka Kotrbová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:15.4 | 235.00 | ||||||||||||||
8 | Pavla KalenskáPavla Kalenská | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:17.8 | 217.00 | ||||||||||||||
9 | Eliška AbrahamováEliška Abrahamová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:18.3 | 214.00 | ||||||||||||||
10 | Karolína KalamenováKarolína Kalamenová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:25.6 | 164.00 | ||||||||||||||
11 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:27.5 | 152.00 | ||||||||||||||
12 | Lucie NovákováLucie Nováková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:28.5 | 146.00 | ||||||||||||||
13 | Nicol JanatováNicol Janatová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:29.2 | 142.00 | ||||||||||||||
14 | Alžběta KřížováAlžběta Křížová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:30.8 | 132.00 | ||||||||||||||
15 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:32.8 | 121.00 | ||||||||||||||
16 | Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:36.1 | 103.00 | ||||||||||||||
17 | Anežka MartínkováAnežka Martínková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:38.2 | 93.00 | ||||||||||||||
18 | Rita MrňákováRita Mrňáková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:42.1 | 75.00 | ||||||||||||||
19 | Lada OlešnanikováLada Olešnaniková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:45.2 | 62.00 | ||||||||||||||
20 | Daniela RajdlováDaniela Rajdlová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:45.7 | 60.00 | ||||||||||||||
21 | Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:58.2 | 20.00 | ||||||||||||||
22 | Emma BláhováEmma Bláhová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4:03.1 | 9.00 | ||||||||||||||
23 | Karolína VaňkováKarolína Vaňková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4:15.0 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 6.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.28 | 252.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.15 | 230.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.14 | 229.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.09 | 220.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip ŠkrekoFilip Škreko
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.05 | 214.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan JanoušekJan Janoušek
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.01 | 207.00 | |||||||||||||||
7 |
David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.98 | 203.00 | |||||||||||||||
8= |
Štěpán KrylŠtěpán Kryl
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.90 | 190.00 | |||||||||||||||
8= |
Jan ŽelinaJan Želina
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.90 | 190.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš WagnerLukáš Wagner
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.61 | 146.00 | |||||||||||||||
11 |
Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.50 | 130.00 | |||||||||||||||
12 |
Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.29 | 102.00 | |||||||||||||||
13 |
Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.20 | 90.00 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš HralaLukáš Hrala
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.05 | 72.00 | |||||||||||||||
15 |
Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 2.98 | 63.00 | |||||||||||||||
16 |
Filip ŘíhaFilip Říha
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 2.67 | 31.00 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 6.10.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.54 | 438.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 4.43 | 411.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 4.18 | 350.00 | |||||||||||||||
4 |
Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 4.01 | 310.00 | |||||||||||||||
5 |
Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.80 | 263.00 | |||||||||||||||
6 |
Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.60 | 220.00 | |||||||||||||||
7 |
Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.58 | 216.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.57 | 214.00 | |||||||||||||||
9= |
Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.53 | 206.00 | |||||||||||||||
9= |
Nicol JanatováNicol Janatová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.53 | 206.00 | |||||||||||||||
11 |
Karolína KalamenováKarolína Kalamenová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.51 | 202.00 | |||||||||||||||
12 |
Eliška AbrahamováEliška Abrahamová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.49 | 198.00 | |||||||||||||||
13 |
Alžběta KřížováAlžběta Křížová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.46 | 192.00 | |||||||||||||||
14 |
Anežka KotrbováAnežka Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.45 | 190.00 | |||||||||||||||
15 |
Pavla KalenskáPavla Kalenská
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.24 | 150.00 | |||||||||||||||
16= |
Lada OlešnanikováLada Olešnaniková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.22 | 146.00 | |||||||||||||||
16= |
Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.22 | 146.00 | |||||||||||||||
18 |
Lucie NovákováLucie Nováková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 3.18 | 139.00 | |||||||||||||||
19 |
Daniela RajdlováDaniela Rajdlová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.17 | 137.00 | |||||||||||||||
20 |
Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.14 | 131.00 | |||||||||||||||
21 |
Anežka MartínkováAnežka Martínková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 3.02 | 110.00 | |||||||||||||||
22 |
Karolína VaňkováKarolína Vaňková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 2.85 | 83.00 | |||||||||||||||
23 |
Emma BláhováEmma Bláhová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 2.68 | 57.00 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 6.10.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 41.00 | 232.00 | |||||||||||||||
2= |
Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 35.10 | 184.00 | |||||||||||||||
2= |
Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 35.10 | 184.00 | |||||||||||||||
4 |
David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 34.30 | 178.00 | |||||||||||||||
5 |
Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 34.20 | 177.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán KrylŠtěpán Kryl
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 33.10 | 168.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 32.00 | 159.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip ŠkrekoFilip Škreko
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 31.50 | 155.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 31.40 | 154.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip ŘíhaFilip Říha
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 30.70 | 149.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš WagnerLukáš Wagner
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 28.10 | 128.00 | |||||||||||||||
12 |
Jan ŽelinaJan Želina
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 27.00 | 120.00 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 25.60 | 109.00 | |||||||||||||||
14 |
Jan JanoušekJan Janoušek
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 25.40 | 107.00 | |||||||||||||||
15 |
Lukáš HralaLukáš Hrala
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 23.30 | 91.00 | |||||||||||||||
16 |
Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 17.60 | 49.00 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 6.10.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 34.40 | 287.00 | |||||||||||||||
2 |
Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 32.10 | 260.00 | |||||||||||||||
3 |
Karolína KalamenováKarolína Kalamenová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 28.90 | 222.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 28.10 | 213.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 27.50 | 206.00 | |||||||||||||||
6 |
Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 27.40 | 205.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie NovákováLucie Nováková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 24.20 | 168.00 | |||||||||||||||
8 |
Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 23.30 | 157.00 | |||||||||||||||
9 |
Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 23.20 | 156.00 | |||||||||||||||
10= |
Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 23.00 | 154.00 | |||||||||||||||
10= |
Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 23.00 | 154.00 | |||||||||||||||
12 |
Anežka KotrbováAnežka Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 22.50 | 148.00 | |||||||||||||||
13= |
Nicol JanatováNicol Janatová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 21.80 | 141.00 | |||||||||||||||
13= |
Daniela RajdlováDaniela Rajdlová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 21.80 | 141.00 | |||||||||||||||
15 |
Lada OlešnanikováLada Olešnaniková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 21.00 | 132.00 | |||||||||||||||
16= |
Alžběta KřížováAlžběta Křížová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 19.20 | 112.00 | |||||||||||||||
16= |
Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 19.20 | 112.00 | |||||||||||||||
18 |
Karolína VaňkováKarolína Vaňková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 17.40 | 92.00 | |||||||||||||||
19 |
Pavla KalenskáPavla Kalenská
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 17.30 | 91.00 | |||||||||||||||
20 |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 17.00 | 88.00 | |||||||||||||||
21 |
Eliška AbrahamováEliška Abrahamová
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | PB 16.30 | 80.00 | |||||||||||||||
22 |
Emma BláhováEmma Bláhová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 16.10 | 78.00 | |||||||||||||||
23 |
Anežka MartínkováAnežka Martínková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | PB 15.50 | 72.00 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
čtyřboj - Ml. žáci | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KrylŠtěpán Kryl | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1055 | |||||||||||||||
2 | Ondřej DavidOndřej David | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1036 | |||||||||||||||
3 | Daniel PolívkaDaniel Polívka | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0994 | |||||||||||||||
4 | Václav HraběVáclav Hrabě | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0937 | |||||||||||||||
5 | David ProkešDavid Prokeš | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0765 | |||||||||||||||
6 | Filip ŠkrekoFilip Škreko | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0701 | |||||||||||||||
7 | Lukáš KandlLukáš Kandl | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0662 | |||||||||||||||
8 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0660 | |||||||||||||||
9 | Lukáš WagnerLukáš Wagner | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0619 | |||||||||||||||
10 | Jan JanoušekJan Janoušek | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0579 | |||||||||||||||
11 | Josef SteineckerJosef Steinecker | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0577 | |||||||||||||||
12 | Jan ŽelinaJan Želina | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0458 | |||||||||||||||
13 | Daniel HeroltDaniel Herolt | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0379 | |||||||||||||||
14 | Lukáš HralaLukáš Hrala | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0270 | |||||||||||||||
15 | Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0197 | |||||||||||||||
16 | Filip ŘíhaFilip Říha | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0180 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
čtyřboj - Ml. žákyně | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1574 | |||||||||||||||
2 | Vendula VrbováVendula Vrbová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1560 | |||||||||||||||
3 | Adéla RevajováAdéla Revajová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1466 | |||||||||||||||
4 | Eva BisováEva Bisová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1187 | |||||||||||||||
5 | Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1153 | |||||||||||||||
6 | Julie ŠediváJulie Šedivá | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 1080 | |||||||||||||||
7 | Eliška AbrahamováEliška Abrahamová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0883 | |||||||||||||||
8 | Karolína KalamenováKarolína Kalamenová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0858 | |||||||||||||||
9 | Anežka KotrbováAnežka Kotrbová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0843 | |||||||||||||||
10 | Nicol JanatováNicol Janatová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0817 | |||||||||||||||
11 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0778 | |||||||||||||||
12 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0771 | |||||||||||||||
13 | Alžběta KřížováAlžběta Křížová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0744 | |||||||||||||||
14 | Pavla KalenskáPavla Kalenská | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0728 | |||||||||||||||
15 | Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0692 | |||||||||||||||
16 | Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0653 | |||||||||||||||
17 | Rita MrňákováRita Mrňáková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0621 | |||||||||||||||
18 | Lucie NovákováLucie Nováková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0608 | |||||||||||||||
19 | Lada OlešnanikováLada Olešnaniková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0575 | |||||||||||||||
20 | Daniela RajdlováDaniela Rajdlová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0453 | |||||||||||||||
21 | Anežka MartínkováAnežka Martínková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0403 | |||||||||||||||
22 | Karolína VaňkováKarolína Vaňková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0203 | |||||||||||||||
23 | Emma BláhováEmma Bláhová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 0179 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |