Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Šumperk (3. 10. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.64
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.90
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.05
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.10
5 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.29
6 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.60
1 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.31
2 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.37
3 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.44
4 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.54
5 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.71
2 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.82
3 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.84
4 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.89
5 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.93
6 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.94
2 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 09.03
3 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.05
4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.07
5 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.05
2 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.06
3 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.16
4 Šimon HolušaŠimon Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
5 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.13
2 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.19
3 Jiří BenešJiří Beneš 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.51
4 Jakub KordekJakub Kordek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 09.77
5 Julian GlavanJulian Glavan 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 3.10.2021 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09.81
2 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 10.51
3 David TrůčkaDavid Trůčka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 10.61
4 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.65
5 Daniel NavrátilDaniel Navrátil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.64
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.90
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.05
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.10
5 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.29
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.31
7 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.37
8 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.44
8 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.44
10 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.54
11 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.60
12 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.71
13 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.79
14 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.82
15 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.84
16 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.89
17 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.93
18 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.94
19 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 09.03
20 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.05
20 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.05
22 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.06
23 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.07
24 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.13
25 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.16
25 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.16
25 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.16
28 Šimon HolušaŠimon Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
29 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.19
30 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.45
31 Jiří BenešJiří Beneš 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.51
32 Jakub KordekJakub Kordek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 09.77
33 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09.81
34 Julian GlavanJulian Glavan 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.12
35 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 10.51
36 David TrůčkaDavid Trůčka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 10.61
37 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.65
38 Daniel NavrátilDaniel Navrátil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.81

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 3.10.2021 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.66 11.00
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 07.76 9.00
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.11 8.00
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.23 7.00
5 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 08.27 6.00
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.10.2021 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.37 4.00
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 08.43 3.00
3 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.45 2.00
4 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 1.00
5 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 08.63
6 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.65
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.11
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.28
3 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.33
4 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.34
5 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.37
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.49
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.63
3 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.72
4 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.48
2 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 08.63
3 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.63
4 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.80
5 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.87
6 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.88
2 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.91
3 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.98
4 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.99
5 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.03
6 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 08.93
2 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.98
3 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.98
4 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.03
5 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.05
6 Hana FrnkováHana Frnková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.98
2 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 09.03
3 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09.06
4 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.10
5 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.21
6 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.14
2 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.18
3 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.32
4 Karolína DostálováKarolína Dostálová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.33
5 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.34
6 Sarah KubováSarah Kubová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.05
2 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.07
3 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.39
4 Tamara KubesováTamara Kubesová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.45
5 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.46
6 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.33
2 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.41
3 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.41
4 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.58
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.64
MS Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.22
2 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 09.52
3 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.59
4 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.64
5 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.71
6 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.37
2 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.63
3 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.69
4 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.74
5 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.60
2 Eliška PetrůEliška Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.62
3 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 09.88
4 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.01
5 Elisa BruttiElisa Brutti 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (ne, 3.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.67
2 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 09.92
3 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.98
MS Alžběta HezkáAlžběta Hezká 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.82
MS Sarah BorucińskáSarah Borucińská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.11
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.28
3 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.33
4 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.34
5 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.37
6 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.48
7 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.49
8 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.59
9 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.63
9 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 08.63
9 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.63
12 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.67
13 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.72
14 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73
15 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.80
15 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.80
17 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.87
18 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.88
19 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.91
20 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.92
21 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 08.93
22 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.98
22 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.98
22 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.98
22 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.98
26 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.99
27 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.03
27 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.03
27 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 09.03
30 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.05
30 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.05
32 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09.06
33 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.07
34 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.10
35 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.14
36 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.18
37 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.21
38 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.22
39 Hana FrnkováHana Frnková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.24
40 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.32
41 Karolína DostálováKarolína Dostálová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.33
41 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.33
43 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.34
44 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.37
45 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.39
46 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.41
46 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.41
48 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.43
49 Tamara KubesováTamara Kubesová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.45
50 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.46
51 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 09.52
52 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.56
53 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.58
54 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.59
55 Sarah KubováSarah Kubová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.60
55 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.60
57 Eliška PetrůEliška Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.62
58 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.63
59 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.64
59 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.64
59 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.64
62 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.69
63 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.71
64 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.74
64 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.74
66 Alžběta HezkáAlžběta Hezká 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.82
67 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 09.88
68 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.89
69 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 09.92
70 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.98
71 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.01
72 Sarah BorucińskáSarah Borucińská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31
73 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.39
74 Elisa BruttiElisa Brutti 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.54

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 3.10.2021 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 08.11 11.00
2 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.27 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 08.28 8.00
4 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.30 7.00
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 08.37 6.00
6 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.10.2021 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 08.45 4.00
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.47 3.00
3 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 08.51 2.00
4 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 08.56 1.00
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 08.63
6 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.68
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 18.09 11.00
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.80 9.00
3 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 19.33 8.00
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.02 7.00
5 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 20.15 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.18 5.00
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.22 4.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.30 3.00
4 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.31 2.00
5 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.44 1.00
6 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 20.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 20.98
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 20.99
3 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 21.03
4 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 21.66
5 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.97
6 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 22.21
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oskar TeleckýOskar Telecký 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 21.33
2 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 21.95
3 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 21.97
4 Nicolas JuřicaNicolas Juřica 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 22.01
5 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 PB 23.25
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 21.54
2 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 22.59
3 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.45
4 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 26.10
5 David TrůčkaDavid Trůčka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 3 27.40
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.61
2 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 22.10
3 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 22.80
4 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 23.65
5 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 25.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 18.09 11.00
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.80 9.00
3 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 19.33 8.00
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.02 7.00
5 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 20.15 6.00
6 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.18 5.00
7 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.22 4.00
8 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.30 3.00
9 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.31 2.00
10 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.44 1.00
11 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 20.63
12 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 20.98
13 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 20.99
14 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 21.03
15 Oskar TeleckýOskar Telecký 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 21.33
16 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 21.54
17 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.61
18 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 21.66
19 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 21.95
20 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.97
20 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 21.97
22 Nicolas JuřicaNicolas Juřica 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 22.01
23 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 22.10
24 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 22.21
25 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 22.59
26 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 22.80
27 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 PB 23.25
28 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 23.65
29 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.45
30 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 25.02
31 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 26.10
32 David TrůčkaDavid Trůčka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 3 27.40

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.83 11.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 20.12 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 20.17 8.00
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29 7.00
5 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 20.34 6.00
6 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 20.59 4.00
2 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 20.89 3.00
3 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 20.95 2.00
4 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 20.95 1.00
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.15
6 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 21.05
2 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 21.35
3 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 21.54
4 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.62
5 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.99
6 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 22.08
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 21.83
2 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 21.87
3 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 21.89
4 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.08
5 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 22.20
6 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.29
2 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 22.36
3 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 22.42
4 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 22.77
5 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22.94
6 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.25
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 22.72
2 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 23.32
3 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.43
4 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.85
5 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.47
6 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 24.72
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 21.93
2 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.39
3 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.34
4 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.45
5 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.44
6 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 3.10.2021 - 13:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.72
2 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 22.46
3 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 23.54
4 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.17
5 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.83 11.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 20.12 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 20.17 8.00
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29 7.00
5 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 20.34 6.00
6 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.44 5.00
7 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 20.59 4.00
8 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 20.89 3.00
9 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 20.95 2.00
9 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 20.95 1.00
11 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 21.05
12 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.15
13 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 21.35
14 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 21.54
15 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.62
16 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.72
17 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.75
18 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 21.83
19 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 21.87
20 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 21.89
21 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 21.93
22 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.99
23 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 22.08
23 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.08
25 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 22.20
26 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.29
27 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 22.36
28 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.39
29 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 22.42
30 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 22.46
31 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 22.72
32 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 22.77
33 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22.94
34 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.20
35 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 23.32
36 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.34
37 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.43
38 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.45
39 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 23.54
40 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.85
41 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.17
42 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.25
43 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.44
44 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.47
45 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.48
46 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 24.72
47 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.90

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 43.21 11.00
2 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.42 9.00
3 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 44.76 8.00
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 45.03 7.00
5 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 45.75 6.00
6 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 45.93 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 45.83 5.00
2 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 46.36 2.00
3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 46.46 1.00
4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 47.08
5 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 47.56
6 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 48.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 47.09
2 Nicolas JuřicaNicolas Juřica 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 47.67
3 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.15
4 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 50.69
5 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 51.94
6 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 52.64
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 46.03 3.00
2 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 48.61
3 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 50.27
4 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 53.95
5 Jan LiškaJan Liška 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZycháčekFilip Zycháček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.03
2 Jonáš KleinJonáš Klein 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.18
3 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 53.51
4 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 56.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 43.21 11.00
2 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.42 9.00
3 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 44.76 8.00
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 45.03 7.00
5 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 45.75 6.00
6 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 45.83 5.00
7 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 45.93 4.00
8 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 46.03 3.00
9 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 46.36 2.00
10 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 46.46 1.00
11 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 47.08
12 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 47.09
13 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 47.56
14 Nicolas JuřicaNicolas Juřica 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 47.67
15 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 48.45
16 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 48.61
17 Filip ZycháčekFilip Zycháček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.03
18 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.15
19 Jonáš KleinJonáš Klein 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.18
20 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 50.27
21 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 50.69
22 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 51.94
23 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 52.64
24 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 53.51
25 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 53.95
26 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 56.41
27 Jan LiškaJan Liška 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.50

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 44.35 11.00
2 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 44.38 9.00
3 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.12 8.00
4 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 45.22 7.00
5 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 45.26 6.00
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 45.81 4.00
2 Christina DostálováChristina Dostálová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 46.31 3.00
3 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 47.14
4 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 47.73
5 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 48.56
6 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 46.39 2.00
2 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 46.54 1.00
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 47.58
4 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 47.89
5 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.04
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 48.02
2 Karolína DostálováKarolína Dostálová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 48.89
3 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.23
4 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.32
5 Zuzana TicháZuzana Tichá 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.11
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 49.84
2 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 51.00
3 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.54
4 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 51.81
5 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 51.84
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 50.88
2 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 51.39
3 Sarah KubováSarah Kubová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.54
4 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 54.65
5 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 55.69
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 47.13
2 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 47.75
3 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.79
4 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.45
MS Sarah BorucińskáSarah Borucińská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 57.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 44.35 11.00
2 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 44.38 9.00
3 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.12 8.00
4 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 45.22 7.00
5 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 45.26 6.00
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.33 5.00
7 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 45.81 4.00
8 Christina DostálováChristina Dostálová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 46.31 3.00
9 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 46.39 2.00
10 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 46.54 1.00
11 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 47.13
12 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 47.14
13 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 47.58
14 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 47.73
15 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 47.75
16 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 47.89
17 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 48.02
18 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 48.56
19 Karolína DostálováKarolína Dostálová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 48.89
20 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.04
21 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.08
22 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.23
23 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.32
24 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 49.84
25 Zuzana TicháZuzana Tichá 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.11
26 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.79
27 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 50.88
28 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 51.00
29 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 51.39
30 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.45
31 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.54
32 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 51.81
33 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 51.84
34 Sarah KubováSarah Kubová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.54
35 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 54.65
36 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 55.69
37 Sarah BorucińskáSarah Borucińská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 57.36

800 m - Ml. žáci

(ne, 3.10.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno PB 2:16.01 11.00
2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:16.13 9.00
3 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:20.91 8.00
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.57 7.00
5 Bruno KernBruno Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.00 6.00
6 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.35 5.00
7 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.83 4.00
8 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.20 3.00
9 Šimon FranclŠimon Francl 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:39.40 2.00
10 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 2:39.82 1.00
11 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:45.61
12 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:47.02
13 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:53.22
14 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno PB 2:55.51
15 Štěpán PěruškaŠtěpán Pěruška 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 2:55.81
16 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:56.78
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:33.70 11.00
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:34.66 9.00
3 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:36.34 8.00
4 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 2:36.56 7.00
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:36.94 6.00
6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:37.84 5.00
7 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:38.34 4.00
8 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 2:39.71 3.00
Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:42.27 2.00
2 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:49.78 1.00
3 Eliška KopečkováEliška Kopečková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:49.95
4 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:52.52
5 Tamara KubesováTamara Kubesová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:52.72
6 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:53.66
7 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:55.19
8 Alice - Lola MaixnerováAlice - Lola Maixnerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:57.27
9 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:58.45
10 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 3:04.74
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:33.70 11.00
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:34.66 9.00
3 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:36.34 8.00
4 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 2:36.56 7.00
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:36.94 6.00
6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:37.84 5.00
7 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:38.34 4.00
8 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 2:39.71 3.00
9 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:42.27 2.00
10 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:49.78 1.00
11 Eliška KopečkováEliška Kopečková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:49.95
12 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:52.52
13 Tamara KubesováTamara Kubesová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:52.72
14 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:53.66
15 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:55.19
16 Alice - Lola MaixnerováAlice - Lola Maixnerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:57.27
17 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:58.45
18 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 3:04.74
Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF

1500 m - Ml. žáci

(ne, 3.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5:05.24 11.00
2 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5:05.87 9.00
3 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:11.84 8.00
4 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:20.40 7.00
5 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:27.54 6.00
6 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:31.46 5.00
7 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:39.92 4.00
8 Šimon HolušaŠimon Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 5:40.87 3.00
9 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 5:53.48 2.00
10 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. PB 5:53.81 1.00
Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
MS Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:52.04
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 3.10.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:26.19 11.00
2 Rozálie PazderováRozálie Pazderová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 5:28.69 9.00
3 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 5:33.65 8.00
4 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 5:35.09 7.00
5 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... PB 5:37.56 6.00
6 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... PB 5:41.76 5.00
7 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 5:47.78 4.00
8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 5:48.14 3.00
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 5:51.25 2.00
10 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:54.23 1.00
11 Ema CzudkováEma Czudková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:00.72
12 Klára PaličkováKlára Paličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:02.52
13 Sofie LípováSofie Lípová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 6:03.67
14 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 6:09.66
15 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 6:13.30
16 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:31.88
17 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:42.03
Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 18 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.73 11.00
2 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.79 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.81 8.00
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 09.93 7.00
5 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.11 6.00
6 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.00 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 10.50 5.00
2 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.56 4.00
3 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.20 2.00
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.54
5 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 11.22 1.00
2 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 11.49
3 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.74
4 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.11
5 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 12.29
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 11.97
2 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.19
3 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 13.27
4 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.93
5 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 14.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.73 11.00
2 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.79 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.81 8.00
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 09.93 7.00
5 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.11 6.00
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 10.50 5.00
7 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.56 4.00
8 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.00 3.00
9 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.20 2.00
10 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 11.22 1.00
11 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 11.49
12 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.54
13 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.64
14 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.74
15 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 11.97
16 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.11
17 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 12.29
18 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.19
19 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 13.27
20 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.93
21 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 14.38

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.70 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79 8.00
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.93 7.00
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.04 6.00
6 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 10.57 4.00
2 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.57 3.00
3 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.62 2.00
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.69 1.00
5 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.44 5.00
2 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 10.71
3 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 10.79
4 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.79
5 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.35
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.70
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.11
3 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 11.15
4 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.21
5 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.79
2 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 11.80
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.89
4 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.15
5 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 12.46
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 12.07
2 Eliška SloukováEliška Slouková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 12.44
3 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 12.69
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 13.10
5 Mariana KubešováMariana Kubešová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.70 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79 8.00
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.93 7.00
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.04 6.00
6 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.44 5.00
7 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 10.57 4.00
7 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.57 3.00
9 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.62 2.00
10 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.69 1.00
11 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.70
11 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.70
13 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 10.71
14 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 10.79
14 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.79
16 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.81
17 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.11
18 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 11.15
19 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.21
20 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.35
21 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.75
22 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.79
23 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 11.80
24 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.89
25 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 12.07
26 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.15
27 Eliška SloukováEliška Slouková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 12.44
28 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 12.46
29 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 12.69
30 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 13.10
31 Mariana KubešováMariana Kubešová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.54

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Esterka, Bednařík, Molnar, Vacík Esterka, Bednařík, Molnar, Vacík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 33.01 11.00
2 Francl, Horák, Kreidl, Vavruša Francl, Horák, Kreidl, Vavruša AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.31 9.00
3 Bouchala, Bureš, Warisch, Žůrek Bouchala, Bureš, Warisch, Žůrek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.32 8.00
4 Kocman, Blinka, Krůza, Stejskal Kocman, Blinka, Krůza, Stejskal TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.37 7.00
5 Halma, Neužil, Pecka, Šír Halma, Neužil, Pecka, Šír BYAC BrnoBYAC Brno 2 35.60 2.00
6 Pluhař, Kvasnička, Fančovič, Lištvan Pluhař, Kvasnička, Fančovič, Lištvan SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 36.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valenta, Grégr, Varga, Smolík Valenta, Grégr, Varga, Smolík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 33.72 6.00
2 Minks, Odehnal, Láníček, Burian Minks, Odehnal, Láníček, Burian Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 34.46 5.00
3 Kern, Kern, Kutty, Urbanec Kern, Kern, Kutty, Urbanec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.57 4.00
4 Abu Haija, To, Hudec, Svoboda Abu Haija, To, Hudec, Svoboda Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.67
5 Kollega, Lejsal, Lojek, Vřesňák Kollega, Lejsal, Lojek, Vřesňák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 37.39
6 Dohnal, Dohnal, Šando, Chmelař Dohnal, Dohnal, Šando, Chmelař Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 39.58
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lang, Selinger, Telecký, Dujka Lang, Selinger, Telecký, Dujka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 35.43 3.00
2 Havrda, Havrda, Kuchta, Mráz Havrda, Havrda, Kuchta, Mráz Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 36.03
3 Dědek, Juřica, Pohl, Popek Dědek, Juřica, Pohl, Popek BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.06
4 Čejka, Glavan, Kordek, Řehák Čejka, Glavan, Kordek, Řehák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.32
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schindler, Pěruška, Holuša, Beneš Schindler, Pěruška, Holuša, Beneš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.89 1.00
2 Hájek, Jasník, Klein, Zycháček Hájek, Jasník, Klein, Zycháček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 36.53
3 Chládek, Huszár, Jandek, Lang Chládek, Huszár, Jandek, Lang TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 37.05
4 Lažek, Kudla, Krejčíř, Ošmera Lažek, Kudla, Krejčíř, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 37.38
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Esterka, Bednařík, Molnar, Vacík Esterka, Bednařík, Molnar, Vacík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 33.01 11.00
2 Francl, Horák, Kreidl, Vavruša Francl, Horák, Kreidl, Vavruša AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.31 9.00
3 Bouchala, Bureš, Warisch, Žůrek Bouchala, Bureš, Warisch, Žůrek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.32 8.00
4 Kocman, Blinka, Krůza, Stejskal Kocman, Blinka, Krůza, Stejskal TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.37 7.00
5 Valenta, Grégr, Varga, Smolík Valenta, Grégr, Varga, Smolík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 33.72 6.00
6 Minks, Odehnal, Láníček, Burian Minks, Odehnal, Láníček, Burian Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 34.46 5.00
7 Kern, Kern, Kutty, Urbanec Kern, Kern, Kutty, Urbanec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.57 4.00
8 Lang, Selinger, Telecký, Dujka Lang, Selinger, Telecký, Dujka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 35.43 3.00
9 Halma, Neužil, Pecka, Šír Halma, Neužil, Pecka, Šír BYAC BrnoBYAC Brno 2 35.60 2.00
10 Schindler, Pěruška, Holuša, Beneš Schindler, Pěruška, Holuša, Beneš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.89 1.00
11 Havrda, Havrda, Kuchta, Mráz Havrda, Havrda, Kuchta, Mráz Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 36.03
12 Pluhař, Kvasnička, Fančovič, Lištvan Pluhař, Kvasnička, Fančovič, Lištvan SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 36.22
13 Hájek, Jasník, Klein, Zycháček Hájek, Jasník, Klein, Zycháček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 36.53
14 Abu Haija, To, Hudec, Svoboda Abu Haija, To, Hudec, Svoboda Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.67
15 Chládek, Huszár, Jandek, Lang Chládek, Huszár, Jandek, Lang TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 37.05
16 Dědek, Juřica, Pohl, Popek Dědek, Juřica, Pohl, Popek BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.06
17 Čejka, Glavan, Kordek, Řehák Čejka, Glavan, Kordek, Řehák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.32
18 Lažek, Kudla, Krejčíř, Ošmera Lažek, Kudla, Krejčíř, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 37.38
19 Kollega, Lejsal, Lojek, Vřesňák Kollega, Lejsal, Lojek, Vřesňák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 37.39
20 Dohnal, Dohnal, Šando, Chmelař Dohnal, Dohnal, Šando, Chmelař Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 39.58

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brožová, Čechová, Eliášová, Fialová Brožová, Čechová, Eliášová, Fialová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 33.31 11.00
2 Halová, Fúsiková, Řezníčková, Sukupová Halová, Fúsiková, Řezníčková, Sukupová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 33.54 9.00
3 Hrubanová, Motalová, Mnichová, Špringerová Hrubanová, Motalová, Mnichová, Špringerová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.74 8.00
4 Klímová, Šteflová, Fryčová, Straková Klímová, Šteflová, Fryčová, Straková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.91 6.00
5 Bokiy, Kalandrová, Hrbáčková, Zádrapová Bokiy, Kalandrová, Hrbáčková, Zádrapová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.26 4.00
6 Schelle, Součková, Urbánková, Urbánková Schelle, Součková, Urbánková, Urbánková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 34.71 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartošová, Zajícová, Živníčková, Andrlová Bartošová, Zajícová, Živníčková, Andrlová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 33.77 7.00
2 Čuříková, Bromová, Prusenovská, Zavřelová Čuříková, Bromová, Prusenovská, Zavřelová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 34.06 5.00
3 Milfaitová, Maňková, Pustelníková, Tvrdá Milfaitová, Maňková, Pustelníková, Tvrdá Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 34.60 3.00
4 Babincová, Chovancová, Drdová, Štefánková Babincová, Chovancová, Drdová, Štefánková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 34.68 2.00
5 Kohoutková, Reichlová, Štětinová, Žouželková Kohoutková, Reichlová, Štětinová, Žouželková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.92
Coufalová, Menšíková, Nováková, Stratilová Coufalová, Menšíková, Nováková, Stratilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátilová, Němcová, Nicod, Pelikánová Navrátilová, Němcová, Nicod, Pelikánová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 35.47
2 Dostálová, Kubesová, Hudečková, Holušová Dostálová, Kubesová, Hudečková, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.59
3 Bernatíková, Fojtíková, Danihlíková, Jadvidžáková Bernatíková, Fojtíková, Danihlíková, Jadvidžáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.76
4 Březíková, Hrbáčková, Findejsová, Wilksová Březíková, Hrbáčková, Findejsová, Wilksová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 36.00
5 Ballon-Mierná, Kopečková, Kubová, Lísková Ballon-Mierná, Kopečková, Kubová, Lísková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.26
6 Hajná, Koelblová, Hořínková, Haščinová Hajná, Koelblová, Hořínková, Haščinová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berková, Spillerová, Skokanová, Vilímková Berková, Spillerová, Skokanová, Vilímková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.36
2 Mojžíšová, Mašláňová, Skřivánková, Žaludková Mojžíšová, Mašláňová, Skřivánková, Žaludková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 35.66
3 Borůvková, Janáková, Ludvíková, Pálková Borůvková, Janáková, Ludvíková, Pálková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.26
4 Bartošová, Kriegerová, Selingerová, Slouková Bartošová, Kriegerová, Selingerová, Slouková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 36.74
5 Kozelská, Kubešová, Brutti, Chmielová Kozelská, Kubešová, Brutti, Chmielová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 36.89
6 Kovalčíková, Navrátilová, Hammondová, Chvostková Kovalčíková, Navrátilová, Hammondová, Chvostková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Batová, Kouřilová, Kaňkovská, Klicperová Batová, Kouřilová, Kaňkovská, Klicperová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.03
2 Bláhová, Krejčí, Scheuterová, Solařová Bláhová, Krejčí, Scheuterová, Solařová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.61
3 Ivancová, Zíková, Bouchalová, Bednářová Ivancová, Zíková, Bouchalová, Bednářová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 36.35
4 Petrů, Petrů, Rozehnalová, Závodná Petrů, Petrů, Rozehnalová, Závodná Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 38.09
5 Bordovská, Konvičková, Mlčochová, Pařízková Bordovská, Konvičková, Mlčochová, Pařízková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 38.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brožová, Čechová, Eliášová, Fialová Brožová, Čechová, Eliášová, Fialová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 33.31 11.00
2 Halová, Fúsiková, Řezníčková, Sukupová Halová, Fúsiková, Řezníčková, Sukupová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 33.54 9.00
3 Hrubanová, Motalová, Mnichová, Špringerová Hrubanová, Motalová, Mnichová, Špringerová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.74 8.00
4 Bartošová, Zajícová, Živníčková, Andrlová Bartošová, Zajícová, Živníčková, Andrlová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 33.77 7.00
5 Klímová, Šteflová, Fryčová, Straková Klímová, Šteflová, Fryčová, Straková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.91 6.00
6 Čuříková, Bromová, Prusenovská, Zavřelová Čuříková, Bromová, Prusenovská, Zavřelová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 34.06 5.00
7 Bokiy, Kalandrová, Hrbáčková, Zádrapová Bokiy, Kalandrová, Hrbáčková, Zádrapová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.26 4.00
8 Milfaitová, Maňková, Pustelníková, Tvrdá Milfaitová, Maňková, Pustelníková, Tvrdá Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 34.60 3.00
9 Babincová, Chovancová, Drdová, Štefánková Babincová, Chovancová, Drdová, Štefánková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 34.68 2.00
10 Schelle, Součková, Urbánková, Urbánková Schelle, Součková, Urbánková, Urbánková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 34.71 1.00
11 Kohoutková, Reichlová, Štětinová, Žouželková Kohoutková, Reichlová, Štětinová, Žouželková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.92
12 Batová, Kouřilová, Kaňkovská, Klicperová Batová, Kouřilová, Kaňkovská, Klicperová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.03
13 Berková, Spillerová, Skokanová, Vilímková Berková, Spillerová, Skokanová, Vilímková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.36
14 Navrátilová, Němcová, Nicod, Pelikánová Navrátilová, Němcová, Nicod, Pelikánová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 35.47
15 Dostálová, Kubesová, Hudečková, Holušová Dostálová, Kubesová, Hudečková, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.59
16 Bláhová, Krejčí, Scheuterová, Solařová Bláhová, Krejčí, Scheuterová, Solařová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.61
17 Mojžíšová, Mašláňová, Skřivánková, Žaludková Mojžíšová, Mašláňová, Skřivánková, Žaludková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 35.66
18 Bernatíková, Fojtíková, Danihlíková, Jadvidžáková Bernatíková, Fojtíková, Danihlíková, Jadvidžáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.76
19 Březíková, Hrbáčková, Findejsová, Wilksová Březíková, Hrbáčková, Findejsová, Wilksová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 36.00
20 Ballon-Mierná, Kopečková, Kubová, Lísková Ballon-Mierná, Kopečková, Kubová, Lísková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.26
20 Borůvková, Janáková, Ludvíková, Pálková Borůvková, Janáková, Ludvíková, Pálková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.26
22 Ivancová, Zíková, Bouchalová, Bednářová Ivancová, Zíková, Bouchalová, Bednářová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 36.35
23 Bartošová, Kriegerová, Selingerová, Slouková Bartošová, Kriegerová, Selingerová, Slouková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 36.74
24 Hajná, Koelblová, Hořínková, Haščinová Hajná, Koelblová, Hořínková, Haščinová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.84
25 Kozelská, Kubešová, Brutti, Chmielová Kozelská, Kubešová, Brutti, Chmielová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 36.89
26 Petrů, Petrů, Rozehnalová, Závodná Petrů, Petrů, Rozehnalová, Závodná Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 38.09
27 Bordovská, Konvičková, Mlčochová, Pařízková Bordovská, Konvičková, Mlčochová, Pařízková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 38.11
28 Kovalčíková, Navrátilová, Hammondová, Chvostková Kovalčíková, Navrátilová, Hammondová, Chvostková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.21
Coufalová, Menšíková, Nováková, Stratilová Coufalová, Menšíková, Nováková, Stratilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 3.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 1,66 1,68 1,70 1,72 Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 16 1.64 - - - - o - o - o - o o - - xxo 11.00
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 15 1.56 - - - - - o o - - - xo xxx 9.00
3 Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 14 1.47 - o o o o o o o xxx 8.00
4 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 PB 1.47 - - - o xo o xo xxo xxx 7.00
5 Erik GrégrErik Grégr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 9 PB 1.44 o o o o xo xxo o xxx 6.00
6 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 12 1.41 o o xo o xo o xxx 5.00
7 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 5 PB 1.38 - - o o o xxx 4.00
8 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 PB 1.38 o o o xo o xxx 3.00
9 Ondřej VargaOndřej Varga
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 13 1.38 o o xo xxo o xxx 2.00
10= Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 2 PB 1.35 o o o xxo xxx 0.50
10= Martin LažekMartin Lažek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 1 PB 1.35 o o o xxo xxx 0.50
12 Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 11 1.35 - o xxo xxo xxx
13= Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 8 1.30 o o o xxx
13= Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 4 1.30 o o o xxx
15 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 1.25 o o xxx
David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 3 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 3.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,21 1,26 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,54 Body
1 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 20 1.49 - - - o - o o o xxo o xxx 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21 1.49 - - o xo o xo o xo o xo xxx 9.00
3 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 PB 1.46 o o o o o o o o xxo xxx 8.00
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 PB 1.40 o o xo xo - o o xxx 7.00
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK Olymp Brno, spolek