Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Šumperk (3. 10. 2021)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.73 11.00
2 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.79 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.81 8.00
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 09.93 7.00
5 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.11 6.00
6 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.00 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 10.50 5.00
2 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.56 4.00
3 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.20 2.00
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.54
5 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 11.22 1.00
2 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 11.49
3 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.74
4 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.11
5 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 12.29
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 11.97
2 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.19
3 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 13.27
4 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.93
5 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 14.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.73 11.00
2 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.79 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.81 8.00
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 09.93 7.00
5 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.11 6.00
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 10.50 5.00
7 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.56 4.00
8 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.00 3.00
9 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.20 2.00
10 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 11.22 1.00
11 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 11.49
12 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.54
13 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.64
14 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.74
15 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 11.97
16 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.11
17 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 12.29
18 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.19
19 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 13.27
20 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.93
21 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 14.38

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.70 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79 8.00
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.93 7.00
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.04 6.00
6 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 10.57 4.00
2 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.57 3.00
3 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.62 2.00
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.69 1.00
5 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.44 5.00
2 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 10.71
3 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 10.79
4 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.79
5 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.35
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.70
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.11
3 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 11.15
4 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.21
5 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.79
2 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 11.80
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.89
4 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.15
5 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 12.46
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 12.07
2 Eliška SloukováEliška Slouková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 12.44
3 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 12.69
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 13.10
5 Mariana KubešováMariana Kubešová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.70 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79 8.00
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.93 7.00
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.04 6.00
6 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.44 5.00
7 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 10.57 4.00
7 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.57 3.00
9 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.62 2.00
10 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.69 1.00
11 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.70
11 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.70
13 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 10.71
14 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 10.79
14 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.79
16 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.81
17 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.11
18 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 11.15
19 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.21
20 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.35
21 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.75
22 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.79
23 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 11.80
24 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.89
25 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 12.07
26 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.15
27 Eliška SloukováEliška Slouková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 12.44
28 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 12.46
29 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 12.69
30 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 13.10
31 Mariana KubešováMariana Kubešová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.54