Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský víceboj

Karlovy Vary (16. 10. 2021)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 09.46 494.00
2 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 PB 08.53 434.00
3 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 08.23 414.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 08.22 414.00
3 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 07.39 360.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 PB 11.15 605.00
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 09.57 501.00
3 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 PB 08.45 428.00
4 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 PB 08.38 424.00
5 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 07.81 387.00
6 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 PB 07.41 361.00
7 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 07.20 348.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteránky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 07.92
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 13.10 673.00
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 11.86 598.00
3 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 PB 10.56 519.00
5 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 07.75 352.00
6 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 PB 07.68 347.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
46 08.22
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 PB 06.93 331.00
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 DNS
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 PB 13.15 676.00
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 PB 08.76 411.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 PB 10.48 515.00
2 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 PB 10.42 511.00
4 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 PB 09.78 472.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 10.35
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 16.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 PB 10.21 498.00
2 Karel DivišKarel Diviš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
74 PB 09.71 468.00
3 Marek DivišMarek Diviš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
73 PB 09.47 454.00
4 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
79 PB 08.02 367.00
5 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 07.99 366.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 0,75kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
46 18.88
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 24.89 367.00
2 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 PB 21.85 311.00
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 20.02 278.00
4 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 PB 19.18 263.00
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 PB 17.98 242.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 17.86 240.00
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 NM
Celkem 7 závodníků

hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 19.84 275.00
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 18.26 264.00
3 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 14.34 178.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Veteránky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 17.20
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 47.36 816.00
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 26.05 387.00
3 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 PB 22.95 328.00
4 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 PB 18.39 242.00
5 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 18.27 240.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 PB 13.83 169.00
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 DNS
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 19.07 261.00
2 Simona JaráSimona Jará
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 PB 17.02 225.00
3 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 12.42 145.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 PB 30.16 468.00
3 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 PB 18.50 244.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 26.67
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 PB 33.21 528.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 PB 31.82 500.00
3 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 PB 29.98 464.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 16.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 30.30 470.00
2 Karel DivišKarel Diviš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
74 24.35 355.00
3 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 23.74 343.00
4 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
79 20.50 281.00
Marek DivišMarek Diviš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
73 DNS
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 2kg - Ml. žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 21.80 221.00
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 18.62 171.00
3 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 16.98 146.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Simona JaráSimona Jará
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 PB 17.56 154.00
Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 DNS
Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 DNS
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 33.69 33.69 33.69 410.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 PB 28.42 28.42 28.42 325.00
3 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 PB 20.10 20.10 20.10 194.00
4 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 PB 18.30 18.30 18.30 166.00
5 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 PB 16.87 16.87 16.87 144.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 15.39 15.39 15.39 121.00
7 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 13.94 13.94 13.94 99.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Veteránky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 24.73
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 3 33.05 33.05 33.05 399.00
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 32.64 32.64 32.64 393.00
3 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 2 23.50 23.50 23.50 247.00
4 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 1 16.59 16.59 16.59 140.00
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
46 29.80
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 PB 16.22 - 134.00
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 DNS -
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 NM
1 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 17.22
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 22.59 22.59 22.59 233.00
2 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 22.22 22.22 22.22 227.00
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 18.60 18.60 18.60 171.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 6kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 38.08
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 16.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 34.51 423.00
2 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 PB 25.00 271.00
3 Karel DivišKarel Diviš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
74 PB 22.06 224.00
4 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
79 PB 20.01 192.00
Marek DivišMarek Diviš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
73 DNS
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 3 PB 21.13
2 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 5 PB 20.42 297.00
3 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 4 PB 18.59
4 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 18.52 261.00
5 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 16.37 222.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
46 19.39
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona JaráSimona Jará
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 PB 24.74 377.00
3 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 22.42 334.00
4 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 21.82 323.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 29.74 472.00
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 29.37 465.00
3 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 PB 25.59 393.00
4 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 23.34 351.00
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 PB 18.35 258.00
6 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 PB 18.04 253.00
7 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 PB 15.91 213.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteránky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 22.77
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 4 PB 25.20 232.00
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 PB 22.56 196.00
3 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 1 PB 21.93 187.00
4 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 3 PB 18.22 138.00
5 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 PB 14.57 90.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 PB 29.86 474.00
2 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 PB 16.43 223.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 PB 38.62 422.00
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 PB 20.22 164.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 16.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
79 3 PB 31.26 317.00
2 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 5 PB 30.82 311.00
3 Karel DivišKarel Diviš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
74 1 PB 25.90 242.00
4 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 22.06 224.00
Marek DivišMarek Diviš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
73 2 DNS
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 16.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 PB 45.98 529.00
2 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 PB 27.82 269.00
3 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 PB 24.67 225.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 20.57
Celkem 1 závodníků

hod břemenem 10kg - Žáci

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 3 PB 13.63 657.00
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 PB 12.16 573.00
4 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 1 PB 06.50 259.00
5 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 2 PB 06.47 257.00
Poznámky / pokusy:
" Linhart 7 kg - veterán
Celkem 4 závodníků

hod břemenem 10kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
46 11.28
Poznámky / pokusy:
" " Linhart 7 kg - veterán
Celkem 1 závodníků

hod břemenem 10kg - Juniorky

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 2 PB 05.75 05.75 05.34 x 5.75 238.00
Celkem 1 závodníků

hod břemenem 10kg - Dorostenky

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 PB 05.99 05.28 05.88 05.99 5.99 252.00
2 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 PB 05.15 05.14 05.15 05.02 5.15 203.00
Celkem 2 závodníků

hod břemenem 10kg - Žákyně

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 3 PB 07.84 07.39 06.82 07.84 7.84 362.00
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 6 PB 07.35 x 06.83 07.35 7.35 333.00
3 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 PB 06.19 05.71 06.19 06.00 6.19 264.00
4 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 PB 05.19 04.44 05.19 x 5.19 205.00
5 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1 PB 05.13 04.66 05.13 05.09 5.13 201.00
6 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 PB 05.09 04.89 05.09 04.50 5.09 199.00
7 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 7 PB 04.82 03.90 04.82 04.74 4.82 183.00
Celkem 7 závodníků

hod břemenem 10kg - Ml. žákyně

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 05.59 04.00 05.59 05.54 5.59 228.00
2 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 5 PB 04.84 04.28 03.38 04.84 4.84 184.00
3 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 04.68 04.60 04.68 04.28 4.68 173.00
Celkem 3 závodníků

hod břemenem 10kg - Veteránky

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 09.55
Poznámky / pokusy:
" Vaňáčová - 5,45 kg veteránka
Celkem 1 závodníků

hod břemenem 12kg - Dorostenci

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 PB 12.91 616.00
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 PB 05.07 181.00
Celkem 2 závodníků

hod břemenem 14kg - Junioři

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 PB 08.07 345.00
2 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 PB 08.01 341.00
3 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 PB 07.99 340.00
Celkem 3 závodníků

hod břemenem 14kg - Veteráni

(so, 16.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 12.59
Celkem 1 závodníků

hod břemenem 16kg - Muži

(so, 16.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 09.70 435.00
2 Karel DivišKarel Diviš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
74 1 PB 08.88 390.00
3 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 PB 08.30 357.00
4 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
79 3 PB 05.91 227.00
5 Marek DivišMarek Diviš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
73 2 PB 05.46 202.00
Celkem 5 závodníků
vrhačský čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1550
2 Karel DivišKarel Diviš 74 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1289
3 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1157
4 Marek DivišMarek Diviš 73 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0454
Celkem 4 závodníků
vrhačský čtyřboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1715
2 Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1477
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1452
Celkem 3 závodníků
vrhačský čtyřboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1566
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0819
Celkem 2 závodníků
vrhačský čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2120
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1574
3 Milan HolcrMilan Holcr 07 AK BílinaAK Bílina 1174
4 Kryštof PelcKryštof Pelc 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0974
5 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0682
Celkem 5 závodníků
vrhačský čtyřboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0857
2 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0474
Celkem 2 závodníků
vrhačský čtyřboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0839
2 Simona JaráSimona Jará 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0756
Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
vrhačský čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1654
2 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1325
3 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1209
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1183
5= Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1094
5= Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1094
7 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1060
Celkem 7 závodníků
vrhačský čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1152
2 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1115
3 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1110
Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Celkem 5 závodníků