Vrhačský víceboj
Karlovy Vary (16. 10. 2021)vrhačský čtyřboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TonhauserMartin Tonhauser | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1550 | |||||||||||||||
2 | Karel DivišKarel Diviš | 74 | TJ BLATNÁ z.s. | PB 1289 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KraftLukáš Kraft | 79 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 1157 | |||||||||||||||
4 | Marek DivišMarek Diviš | 73 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 0454 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1715 | |||||||||||||||
2 | Roman RehakRoman Rehak | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1477 | |||||||||||||||
3 | Petr ErnstPetr Ernst | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1452 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KraftŠimon Kraft | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 1566 | |||||||||||||||
2 | Matyáš BokrMatyáš Bokr | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 0819 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav SmělýJaroslav Smělý | 08 | ASK Lovosice | PB 2120 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1574 | |||||||||||||||
3 | Milan HolcrMilan Holcr | 07 | AK Bílina | PB 1174 | |||||||||||||||
4 | Kryštof PelcKryštof Pelc | 07 | Atletika Ostrov, z.s. | PB 0974 | |||||||||||||||
5 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | PB 0682 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová | 03 | Atletika Ostrov, z.s. | PB 0857 | |||||||||||||||
2 | Mona El-KayssiMona El-Kayssi | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 0474 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 0839 | |||||||||||||||
2 | Simona JaráSimona Jará | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 0756 | |||||||||||||||
Aneta DivišováAneta Divišová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 07 | ASK Slavia Praha | PB 1654 | |||||||||||||||
2 | Adéla ČedíkováAdéla Čedíková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1325 | |||||||||||||||
3 | Tereza LachoutováTereza Lachoutová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 1209 | |||||||||||||||
4 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | PB 1183 | |||||||||||||||
5= | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1094 | |||||||||||||||
5= | Sára JanouškováSára Janoušková | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | PB 1094 | |||||||||||||||
7 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | PB 1060 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla VenhodováAdéla Venhodová | 08 | ŠAK Chodov, z. s. | 1152 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková | 08 | ŠAK Chodov, z. s. | 1115 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrejčováTereza Krejčová | 08 | ŠAK Chodov, z. s. | 1110 | |||||||||||||||
Nikola RůžkováNikola Růžková | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |