Českobrodský vrhačský trojboj a českobrodská laťka
Český Brod (3. 10. 2021)vrhačský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ReichelJan Reichel | 77 | TJ ČZU Praha, z.s. | PB 0951 | |||||||||||||||
2 | Lumír SekulaLumír Sekula | 82 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0575 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský trojboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 1210 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SuchánekTomáš Suchánek | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0852 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HejdaLukáš Hejda | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1354 | |||||||||||||||
2 | Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | PB 0659 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský trojboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PeffekMatěj Peffek | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 1242 | |||||||||||||||
2 | Matěj RosmarinMatěj Rosmarin | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 1124 | |||||||||||||||
3 | Jonáš HavlínJonáš Havlín | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 1038 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VopařilTomáš Vopařil | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0967 | |||||||||||||||
5 | Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0762 | |||||||||||||||
6 | Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda | 08 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0634 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrhačský trojboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | PB 0028 | |||||||||||||||
2 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0022 | |||||||||||||||
3 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0016 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0016 | |||||||||||||||
5 | Nikola BlechováNikola Blechová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0016 | |||||||||||||||
6 | Natálie DočkalováNatálie Dočkalová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0015 | |||||||||||||||
7 | Petra NěmcováPetra Němcová | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0015 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ŘíhováKateřina Říhová | 08 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0014 | |||||||||||||||
9 | Lea Nicole KulhavyLea Nicole Kulhavy | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 0012 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |