Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - finále Ostrava

Ostrava , SSK Vítkovice, z.s. (21. - 21. 9. 2021)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver JaníkOliver Janík 14 BřeclavBřeclav 5 16.24
2 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 F-MF-M 2 16.80
3 David PSOTADavid PSOTA 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.82
4 Felix FIANTAFelix FIANTA 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 16.83
5 Marko CIBULKAMarko CIBULKA 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 16.90
6 Ján RIZMANJán RIZMAN 14 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 17.04
7 Štefan BOŽÍKŠtefan BOŽÍK 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 17.06
8 Valter ROTERValter ROTER 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 17.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henry DvořákHenry Dvořák 14 BřeclavBřeclav 5 16.48
2 Vladimír MIKULAVladimír MIKULA 14 MŠK NámestovoMŠK Námestovo 4 16.98
3 Jiří LuskaJiří Luska 14 VyškovVyškov 2 17.19
4 Robert PospíšilRobert Pospíšil 14 OpavaOpava 1 17.25
5 Alex MACEGAAlex MACEGA 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 17.33
6 Michal HALINÁRMichal HALINÁR 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 17.70
7 Ivan PELIKÁNIvan PELIKÁN 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 17.76
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetínVsetín 3 17.10
2 Otakar KulhánekOtakar Kulhánek 14 F-MF-M 4 17.56
3 Jaroslav TrechaJaroslav Trecha 14 BřeclavBřeclav 5 17.63
4 Tomáš MullerTomáš Muller 14 Český TěšínČeský Těšín 2 17.68
5 Albert JežekAlbert Ježek 14 F-MF-M 6 17.95
6 Marek PischMarek Pisch 14 VyškovVyškov 7 17.99
7 Jan KociňákJan Kociňák 14 OstravaOstrava 8 18.83
8 3 Erik WicherekErik Wicherek 14 TřinecTřinec 1 20.08
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 HavířovHavířov 6 18.06
2 Mikuláš PospíšilMikuláš Pospíšil 14 OpavaOpava 8 18.55
3 Daniel KlementDaniel Klement 15 OlomoucOlomouc 7 18.57
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 ProstějovProstějov 3 18.63
5 Pavel PryclPavel Prycl 15 OlomoucOlomouc 2 18.75
6 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 OstravaOstrava 4 18.98
Vojtěch GrznárikVojtěch Grznárik 14 Český TěšínČeský Těšín 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel HrabálekSamuel Hrabálek 14 OlomoucOlomouc 4 18.15
2 Eliáš MikaEliáš Mika 15 HavířovHavířov 8 18.30
3 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 VsetínVsetín 3 18.55
4 Lukáš CabalLukáš Cabal 14 BrnoBrno 2 19.14
5 David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček 14 VyškovVyškov 5 19.20
6 Matěj HrdinaMatěj Hrdina 14 OstravaOstrava 6 21.52
Samuel PyszkoSamuel Pyszko 14 TřinecTřinec 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HonelMatěj Honel 15 ProstějovProstějov 5 19.16
2 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 VsetínVsetín 3 19.21
3 Albert VlachAlbert Vlach 15 BrnoBrno 2 21.36
Maxim CrhaMaxim Crha 14 ProstějovProstějov 6 DNS
Daniel DvořákDaniel Dvořák 15 BrnoBrno 8 DNS
Vojtěch SladekVojtěch Sladek 15 TřinecTřinec 7 DNS
David SochoraDavid Sochora 14 OpavaOpava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver JaníkOliver Janík 14 BřeclavBřeclav 5 16.24
2 Henry DvořákHenry Dvořák 14 BřeclavBřeclav 5 16.48
3 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 F-MF-M 2 16.80
4 David PSOTADavid PSOTA 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.82
5 Felix FIANTAFelix FIANTA 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 16.83
6 Marko CIBULKAMarko CIBULKA 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 16.90
7 Vladimír MIKULAVladimír MIKULA 14 MŠK NámestovoMŠK Námestovo 4 16.98
8 Ján RIZMANJán RIZMAN 14 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 17.04
9 Štefan BOŽÍKŠtefan BOŽÍK 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 17.06
10 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetínVsetín 3 17.10
11 Jiří LuskaJiří Luska 14 VyškovVyškov 2 17.19
12 Robert PospíšilRobert Pospíšil 14 OpavaOpava 1 17.25
13 Alex MACEGAAlex MACEGA 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 17.33
14 Otakar KulhánekOtakar Kulhánek 14 F-MF-M 4 17.56
15 Jaroslav TrechaJaroslav Trecha 14 BřeclavBřeclav 5 17.63
16 Tomáš MullerTomáš Muller 14 Český TěšínČeský Těšín 2 17.68
17 Michal HALINÁRMichal HALINÁR 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 17.70
18 Ivan PELIKÁNIvan PELIKÁN 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 17.76
19 Valter ROTERValter ROTER 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 17.81
20 Albert JežekAlbert Ježek 14 F-MF-M 6 17.95
21 Marek PischMarek Pisch 14 VyškovVyškov 7 17.99
22 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 HavířovHavířov 6 18.06
23 Samuel HrabálekSamuel Hrabálek 14 OlomoucOlomouc 4 18.15
24 Eliáš MikaEliáš Mika 15 HavířovHavířov 8 18.30
25 Mikuláš PospíšilMikuláš Pospíšil 14 OpavaOpava 8 18.55
25 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 VsetínVsetín 3 18.55
27 Daniel KlementDaniel Klement 15 OlomoucOlomouc 7 18.57
28 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 ProstějovProstějov 3 18.63
29 Pavel PryclPavel Prycl 15 OlomoucOlomouc 2 18.75
30 Jan KociňákJan Kociňák 14 OstravaOstrava 8 18.83
31 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 OstravaOstrava 4 18.98
32 Lukáš CabalLukáš Cabal 14 BrnoBrno 2 19.14
33 Matěj HonelMatěj Honel 15 ProstějovProstějov 5 19.16
34 David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček 14 VyškovVyškov 5 19.20
35 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 VsetínVsetín 3 19.21
36 3 Erik WicherekErik Wicherek 14 TřinecTřinec 1 20.08
37 Albert VlachAlbert Vlach 15 BrnoBrno 2 21.36
38 Matěj HrdinaMatěj Hrdina 14 OstravaOstrava 6 21.52
Vojtěch GrznárikVojtěch Grznárik 14 Český TěšínČeský Těšín 5 DNS
Samuel PyszkoSamuel Pyszko 14 TřinecTřinec 7 DNS
Maxim CrhaMaxim Crha 14 ProstějovProstějov 6 DNS
Daniel DvořákDaniel Dvořák 15 BrnoBrno 8 DNS
Vojtěch SladekVojtěch Sladek 15 TřinecTřinec 7 DNS
David SochoraDavid Sochora 14 OpavaOpava 4 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SCHMIDTMAYEROVÁMia SCHMIDTMAYEROVÁ 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 16.47
2 Vktória HUDECOVÁVktória HUDECOVÁ 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 16.98
3 Dominika KOZOVÁDominika KOZOVÁ 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 17.04
4 Lucie ČumpelíkováLucie Čumpelíková 14 BrnoBrno 5 17.05
5 Viktória DEVEČKOVÁViktória DEVEČKOVÁ 14 MŠ Fraňa Kráľa MichalovceMŠ Fraňa Kráľa Michalovce 3 17.07
6 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 HavířovHavířov 8 17.14
7 Sofia MASNICOVASofia MASNICOVA 14 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 17.38
8 Kristína OVČÍKOVÁKristína OVČÍKOVÁ 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 17.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina FETERIKOVÁZina FETERIKOVÁ 14 ZŠ s MŠ ČečejovceZŠ s MŠ Čečejovce 2 17.24
2 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 F-MF-M 4 17.66
3 Júlia JANUŠJúlia JANUŠ 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.80
4 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 F-MF-M 7 18.11
5 Adina UhlířováAdina Uhlířová 14 OlomoucOlomouc 1 18.14
6 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 OlomoucOlomouc 8 18.26
7 Zoja FOLTÍNOVÁZoja FOLTÍNOVÁ 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 18.33
8 Anastázie AujezdskáAnastázie Aujezdská 14 OstravaOstrava 5 18.44
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KaletováTereza Kaletová 14 HavířovHavířov 2 18.33
2 Gabriela MožíškováGabriela Možíšková 14 OlomoucOlomouc 5 18.38
3 Julie HrnčiříkováJulie Hrnčiříková 14 VyškovVyškov 6 18.71
4 Sara BorilováSara Borilová 14 ProstějovProstějov 7 18.96
5 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 Český TěšínČeský Těšín 4 19.90
6 Dorota SternádelováDorota Sternádelová 14 F-MF-M 3 22.76
Miriam MitrengaMiriam Mitrenga 14 TřinecTřinec 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková 14 BřeclavBřeclav 4 18.59
2 Anna ŠmehlíkováAnna Šmehlíková 14 VyškovVyškov 2 18.80
3 Elen PaličkováElen Paličková 15 Český TěšínČeský Těšín 5 18.89
4 Nela OndováNela Ondová 14 OstravaOstrava 3 19.84
5 Ellen SedláčkováEllen Sedláčková 14 VyškovVyškov 7 20.02
Veronika KantorováVeronika Kantorová 14 TřinecTřinec 8 DNS
Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 Český TěšínČeský Těšín 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin ValicováKarin Valicová 14 OpavaOpava 5 19.42
2 Oliwia GajgerOliwia Gajger 14 TřinecTřinec 4 19.95
3 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 14 ProstějovProstějov 7 20.00
Laura ChrtianskáLaura Chrtianská 14 BřeclavBřeclav 3 DNS
Marika KepertováMarika Kepertová 14 BřeclavBřeclav 6 DNS
Jana PochopováJana Pochopová 14 BrnoBrno 2 DNS
Anna ZvolenskáAnna Zvolenská 15 HavířovHavířov 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠubrtováLucie Šubrtová 14 BrnoBrno 4 19.77
2 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 VsetínVsetín 7 19.98
3 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 VsetínVsetín 6 20.49
4 Karin BuksováKarin Buksová 14 VsetínVsetín 3 20.51
5 Emma SklenovskáEmma Sklenovská 14 OstravaOstrava 5 20.53
6 Nela LacuchováNela Lacuchová 15 OpavaOpava 8 21.91
Stela HrbáčkováStela Hrbáčková 15 OpavaOpava 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SCHMIDTMAYEROVÁMia SCHMIDTMAYEROVÁ 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 16.47
2 Vktória HUDECOVÁVktória HUDECOVÁ 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 16.98
3 Dominika KOZOVÁDominika KOZOVÁ 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 17.04
4 Lucie ČumpelíkováLucie Čumpelíková 14 BrnoBrno 5 17.05
5 Viktória DEVEČKOVÁViktória DEVEČKOVÁ 14 MŠ Fraňa Kráľa MichalovceMŠ Fraňa Kráľa Michalovce 3 17.07
6 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 HavířovHavířov 8 17.14
7 Zina FETERIKOVÁZina FETERIKOVÁ 14 ZŠ s MŠ ČečejovceZŠ s MŠ Čečejovce 2 17.24
8 Sofia MASNICOVASofia MASNICOVA 14 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 17.38
9 Kristína OVČÍKOVÁKristína OVČÍKOVÁ 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 17.55
10 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 F-MF-M 4 17.66
11 Júlia JANUŠJúlia JANUŠ 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.80
12 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 F-MF-M 7 18.11
13 Adina UhlířováAdina Uhlířová 14 OlomoucOlomouc 1 18.14
14 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 OlomoucOlomouc 8 18.26
15 Zoja FOLTÍNOVÁZoja FOLTÍNOVÁ 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 18.33
15 Tereza KaletováTereza Kaletová 14 HavířovHavířov 2 18.33
17 Gabriela MožíškováGabriela Možíšková 14 OlomoucOlomouc 5 18.38
18 Anastázie AujezdskáAnastázie Aujezdská 14 OstravaOstrava 5 18.44
19 Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková 14 BřeclavBřeclav 4 18.59
20 Julie HrnčiříkováJulie Hrnčiříková 14 VyškovVyškov 6 18.71
21 Anna ŠmehlíkováAnna Šmehlíková 14 VyškovVyškov 2 18.80
22 Elen PaličkováElen Paličková 15 Český TěšínČeský Těšín 5 18.89
23 Sara BorilováSara Borilová 14 ProstějovProstějov 7 18.96
24 Karin ValicováKarin Valicová 14 OpavaOpava 5 19.42
25 Lucie ŠubrtováLucie Šubrtová 14 BrnoBrno 4 19.77
26 Nela OndováNela Ondová 14 OstravaOstrava 3 19.84
27 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 Český TěšínČeský Těšín 4 19.90
28 Oliwia GajgerOliwia Gajger 14 TřinecTřinec 4 19.95
29 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 VsetínVsetín 7 19.98
30 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 14 ProstějovProstějov 7 20.00
31 Ellen SedláčkováEllen Sedláčková 14 VyškovVyškov 7 20.02
32 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 VsetínVsetín 6 20.49
33 Karin BuksováKarin Buksová 14 VsetínVsetín 3 20.51
34 Emma SklenovskáEmma Sklenovská 14 OstravaOstrava 5 20.53
35 Nela LacuchováNela Lacuchová 15 OpavaOpava 8 21.91
36 Dorota SternádelováDorota Sternádelová 14 F-MF-M 3 22.76
Miriam MitrengaMiriam Mitrenga 14 TřinecTřinec 8 DNS
Veronika KantorováVeronika Kantorová 14 TřinecTřinec 8 DNS
Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 Český TěšínČeský Těšín 6 DNS
Laura ChrtianskáLaura Chrtianská 14 BřeclavBřeclav 3 DNS
Marika KepertováMarika Kepertová 14 BřeclavBřeclav 6 DNS
Jana PochopováJana Pochopová 14 BrnoBrno 2 DNS
Anna ZvolenskáAnna Zvolenská 15 HavířovHavířov 8 DNS
Stela HrbáčkováStela Hrbáčková 15 OpavaOpava 2 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard MRÁZRichard MRÁZ 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 31.11
2 Viliam STRASKÝViliam STRASKÝ 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 31.95
3 Timotej SušienkaTimotej Sušienka 12 Český TěšínČeský Těšín 3 32.56
4 Maroš VÝBOŠŤOKMaroš VÝBOŠŤOK 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 32.70
5 Ján PENKERTJán PENKERT 12 Základná škola s MŠ Spišské HanušovceZákladná škola s MŠ Spišské... 2 32.90
6 Hugo BARTAHugo BARTA 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 33.34
7 Oliver ŠMIDAOliver ŠMIDA 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 33.64
8 Vojta KazdaVojta Kazda 12 VyškovVyškov 4 43.12
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠenkýřDavid Šenkýř 13 ProstějovProstějov 2 31.92
2 Albert RákosAlbert Rákos 13 OstravaOstrava 5 32.22
3 Jakub PAUKOJakub PAUKO 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 32.45
4 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 BrnoBrno 1 32.51
5 Adam HAMRANAdam HAMRAN 12 SZŠ DráčikSZŠ Dráčik 4 32.54
6 Tomáš JANČOTomáš JANČO 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 32.92
7 Peter SNIZIKPeter SNIZIK 12 TrebišovTrebišov 3 33.31
Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 OstravaOstrava 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HoráčekMatyáš Horáček 12 BřeclavBřeclav 4 32.34
2 Filip KoudelkaFilip Koudelka 13 VyškovVyškov 8 33.27
3 Marek GreplMarek Grepl 12 ProstějovProstějov 5 33.76
4 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 BřeclavBřeclav 6 34.18
5 Samuel LatoňSamuel Latoň 12 OpavaOpava 2 35.06
6 Šimon BernardŠimon Bernard 12 BřeclavBřeclav 3 35.33
7 Filip DurnaFilip Durna 12 BrnoBrno 7 35.80
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PostřimovskýFilip Postřimovský 13 OpavaOpava 4 33.20
2 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 VsetínVsetín 7 33.40
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 OlomoucOlomouc 8 34.53
4 Jakub HonelJakub Honel 12 ProstějovProstějov 5 35.03
5 Jakub DedekJakub Dedek 12 OlomoucOlomouc 6 35.12
6 Dominik SzajerDominik Szajer 13 VyškovVyškov 2 36.99
Roland TrochaRoland Trocha 13 TřinecTřinec 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VašutMatyáš Vašut 12 VsetínVsetín 6 33.10
2 Lukáš PočLukáš Poč 12 OlomoucOlomouc 3 34.98
3 Ondřej KowolowskiOndřej Kowolowski 13 TřinecTřinec 2 35.32
4 Antony KazdaAntony Kazda 12 BrnoBrno 4 35.75
5 Jakub KantorJakub Kantor 12 TřinecTřinec 7 36.68
Šimon GottwaldŠimon Gottwald 12 F-MF-M 8 DNS
Antonín MíčekAntonín Míček 12 F-MF-M 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PromnyMarek Promny 12 Český TěšínČeský Těšín 5 35.21
2 Filip HradilíkFilip Hradilík 12 HavířovHavířov 3 35.59
3 Filip GaliaFilip Galia 12 HavířovHavířov 7 37.24
4 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 VsetínVsetín 8 39.68
Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 F-MF-M 6 DNS
Robert SendžoRobert Sendžo 13 HavířovHavířov 2 DNS
Markus RuckiMarkus Rucki 12 Český TěšínČeský Těšín 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard MRÁZRichard MRÁZ 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 31.11
2 David ŠenkýřDavid Šenkýř 13 ProstějovProstějov 2 31.92
3 Viliam STRASKÝViliam STRASKÝ 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 31.95
4 Albert RákosAlbert Rákos 13 OstravaOstrava 5 32.22
5 Matyáš HoráčekMatyáš Horáček 12 BřeclavBřeclav 4 32.34
6 Jakub PAUKOJakub PAUKO 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 32.45
7 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 BrnoBrno 1 32.51
8 Adam HAMRANAdam HAMRAN 12 SZŠ DráčikSZŠ Dráčik 4 32.54
9 Timotej SušienkaTimotej Sušienka 12 Český TěšínČeský Těšín 3 32.56
10 Maroš VÝBOŠŤOKMaroš VÝBOŠŤOK 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 32.70
11 Ján PENKERTJán PENKERT 12 Základná škola s MŠ Spišské HanušovceZákladná škola s MŠ Spišské... 2 32.90
12 Tomáš JANČOTomáš JANČO 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 32.92
13 Matyáš VašutMatyáš Vašut 12 VsetínVsetín 6 33.10
14 Filip PostřimovskýFilip Postřimovský 13 OpavaOpava 4 33.20
15 Filip KoudelkaFilip Koudelka 13 VyškovVyškov 8 33.27
16 Peter SNIZIKPeter SNIZIK 12 TrebišovTrebišov 3 33.31
17 Hugo BARTAHugo BARTA 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 33.34
18 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 VsetínVsetín 7 33.40
19 Oliver ŠMIDAOliver ŠMIDA 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 33.64
20 Marek GreplMarek Grepl 12 ProstějovProstějov 5 33.76
21 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 BřeclavBřeclav 6 34.18
22 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 OlomoucOlomouc 8 34.53
23 Lukáš PočLukáš Poč 12 OlomoucOlomouc 3 34.98
24 Jakub HonelJakub Honel 12 ProstějovProstějov 5 35.03
25 Samuel LatoňSamuel Latoň 12 OpavaOpava 2 35.06
26 Jakub DedekJakub Dedek 12 OlomoucOlomouc 6 35.12
27 Marek PromnyMarek Promny 12 Český TěšínČeský Těšín 5 35.21
28 Ondřej KowolowskiOndřej Kowolowski 13 TřinecTřinec 2 35.32
29 Šimon BernardŠimon Bernard 12 BřeclavBřeclav 3 35.33
30 Filip HradilíkFilip Hradilík 12 HavířovHavířov 3 35.59
31 Antony KazdaAntony Kazda 12 BrnoBrno 4 35.75
32 Filip DurnaFilip Durna 12 BrnoBrno 7 35.80
33 Jakub KantorJakub Kantor 12 TřinecTřinec 7 36.68
34 Dominik SzajerDominik Szajer 13 VyškovVyškov 2 36.99
35 Filip GaliaFilip Galia 12 HavířovHavířov 7 37.24
36 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 VsetínVsetín 8 39.68
37 Vojta KazdaVojta Kazda 12 VyškovVyškov 4 43.12
Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 OstravaOstrava 8 DNS
Roland TrochaRoland Trocha 13 TřinecTřinec 3 DNS
Šimon GottwaldŠimon Gottwald 12 F-MF-M 8 DNS
Antonín MíčekAntonín Míček 12 F-MF-M 5 DNS
Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 F-MF-M 6 DNS
Robert SendžoRobert Sendžo 13 HavířovHavířov 2 DNS
Markus RuckiMarkus Rucki 12 Český TěšínČeský Těšín 4 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 OlomoucOlomouc 5 31.59
2 Michaela MunsterováMichaela Munsterová 12 F-MF-M 3 31.78
3 Amélia ZELENÁKOVÁAmélia ZELENÁKOVÁ 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 31.82
4 Teteza HavelkováTeteza Havelková 12 OpavaOpava 7 32.38
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 BrnoBrno 1 32.45
6 Sofia DEVEČKOVÁSofia DEVEČKOVÁ 12 ZŠ Okružná MichalovceZŠ Okružná Michalovce 6 32.80
7 Soňa HUŠKOVÁSoňa HUŠKOVÁ 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 32.95
8 Gabriela MASARYKOVÁGabriela MASARYKOVÁ 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 33.22
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tara VANTara VAN 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 32.92
2 Ema KalmanováEma Kalmanová 12 OlomoucOlomouc 5 33.21
3 Martina VARGAEŠTOKOVÁMartina VARGAEŠTOKOVÁ 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 33.25
4 Dominika DUGOVÁDominika DUGOVÁ 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 33.54
5 Soňa TARGOŠOVÁSoňa TARGOŠOVÁ 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 33.77
6 Jana KUZMOVÁJana KUZMOVÁ 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 2 34.03
7 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 OlomoucOlomouc 6 34.29
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ĎuďováViktorie Ďuďová 13 ProstějovProstějov 3 32.53
2 Eliška MilfaitEliška Milfait 13 VyškovVyškov 2 32.55
3 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 HavířovHavířov 6 32.94
4 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 BřeclavBřeclav 5 32.97
5 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 8 33.07
6 Karen BitomskáKaren Bitomská 12 OpavaOpava 4 33.66
7 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 VyškovVyškov 7 35.28
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilly HolkováEmilly Holková 12 ProstějovProstějov 2 34.29
2 Leontýna LuskováLeontýna Lusková 12 ProstějovProstějov 3 34.32
3 Klára MáchováKlára Máchová 12 Český TěšínČeský Těšín 7 34.35
4 Erika MoravcováErika Moravcová 12 BřeclavBřeclav 8 35.30
5 Melisa DarkwahMelisa Darkwah 13 BrnoBrno 4 35.49
Iveta KochánkováIveta Kochánková 12 OstravaOstrava 6 DNS
Natalie CudrákováNatalie Cudráková 12 F-MF-M 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 12 BřeclavBřeclav 3 34.16
2 Magdaléna BieleszováMagdaléna Bieleszová 12 TřinecTřinec 8 35.49
3 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková 12 HavířovHavířov 2 36.04
4 Amalie BockováAmalie Bocková 12 OstravaOstrava 6 37.16
Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová 12 TřinecTřinec 7 DNS
Tereza PollakTereza Pollak 13 Český TěšínČeský Těšín 4 DNS
Zuzana FílováZuzana Fílová 13 HavířovHavířov 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 VsetínVsetín 5 34.74
2 Silvie ŠimákováSilvie Šimáková 13 VsetínVsetín 6 35.35
3 Ema ŽmolíkováEma Žmolíková 12 OstravaOstrava 8 36.36
4 Marie BieleszováMarie Bieleszová 13 Český TěšínČeský Těšín 3 37.11
5 Kubešová KláraKubešová Klára 12 VsetínVsetín 2 37.89
Tereza KrainováTereza Krainová 13 TřinecTřinec 7 DNS
Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 OpavaOpava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 OlomoucOlomouc 5 31.59
2 Michaela MunsterováMichaela Munsterová 12 F-MF-M 3 31.78
3 Amélia ZELENÁKOVÁAmélia ZELENÁKOVÁ 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 31.82
4 Teteza HavelkováTeteza Havelková 12 OpavaOpava 7 32.38
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 BrnoBrno 1 32.45
6 Viktorie ĎuďováViktorie Ďuďová 13 ProstějovProstějov 3 32.53
7 Eliška MilfaitEliška Milfait 13 VyškovVyškov 2 32.55
8 Sofia DEVEČKOVÁSofia DEVEČKOVÁ 12 ZŠ Okružná MichalovceZŠ Okružná Michalovce 6 32.80
9 Tara VANTara VAN 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 32.92
10 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 HavířovHavířov 6 32.94
11 Soňa HUŠKOVÁSoňa HUŠKOVÁ 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 32.95
12 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 BřeclavBřeclav 5 32.97
13 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 8 33.07
14 Ema KalmanováEma Kalmanová 12 OlomoucOlomouc 5 33.21
15 Gabriela MASARYKOVÁGabriela MASARYKOVÁ 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 33.22
16 Martina VARGAEŠTOKOVÁMartina VARGAEŠTOKOVÁ 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 33.25
17 Dominika DUGOVÁDominika DUGOVÁ 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 33.54
18 Karen BitomskáKaren Bitomská 12 OpavaOpava 4 33.66
19 Soňa TARGOŠOVÁSoňa TARGOŠOVÁ 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 33.77
20 Jana KUZMOVÁJana KUZMOVÁ 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 2 34.03
21 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 12 BřeclavBřeclav 3 34.16
22 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 OlomoucOlomouc 6 34.29
22 Emilly HolkováEmilly Holková 12 ProstějovProstějov 2 34.29
24 Leontýna LuskováLeontýna Lusková 12 ProstějovProstějov 3 34.32
25 Klára MáchováKlára Máchová 12 Český TěšínČeský Těšín 7 34.35
26 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 VsetínVsetín 5 34.74
27 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 VyškovVyškov 7 35.28
28 Erika MoravcováErika Moravcová 12 BřeclavBřeclav 8 35.30
29 Silvie ŠimákováSilvie Šimáková 13 VsetínVsetín 6 35.35
30 Melisa DarkwahMelisa Darkwah 13 BrnoBrno 4 35.49
30 Magdaléna BieleszováMagdaléna Bieleszová 12 TřinecTřinec 8 35.49
32 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková 12 HavířovHavířov 2 36.04
33 Ema ŽmolíkováEma Žmolíková 12 OstravaOstrava 8 36.36
34 Marie BieleszováMarie Bieleszová 13 Český TěšínČeský Těšín 3 37.11
35 Amalie BockováAmalie Bocková 12 OstravaOstrava 6 37.16
36 Kubešová KláraKubešová Klára 12 VsetínVsetín 2 37.89
Iveta KochánkováIveta Kochánková 12 OstravaOstrava 6 DNS
Natalie CudrákováNatalie Cudráková 12 F-MF-M 5 DNS
Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová 12 TřinecTřinec 7 DNS
Tereza PollakTereza Pollak 13 Český TěšínČeský Těšín 4 DNS
Zuzana FílováZuzana Fílová 13 HavířovHavířov 5 DNS
Tereza KrainováTereza Krainová 13 TřinecTřinec 7 DNS
Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 OpavaOpava 4 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 OstravaOstrava 4 45.05
2 Šimon ŠTIAKŠimon ŠTIAK 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 46.10
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 OstravaOstrava 5 46.15
4 Tomáš STANOTomáš STANO 10 SŠ Tilgnerova BratislavaSŠ Tilgnerova Bratislava 7 46.72
5 Matias MICHALOVIČMatias MICHALOVIČ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.82
6 Filip OrbesFilip Orbes 11 BřeclavBřeclav 2 47.13
7 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 F-MF-M 1 48.07
8 Richard AMBROZYRichard AMBROZY 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 48.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim MELICHARMaxim MELICHAR 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 48.37
2 Šimon NEHYBAŠimon NEHYBA 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 48.56
3 Šimon NovákŠimon Novák 10 OstravaOstrava 2 48.90
4 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Český TěšínČeský Těšín 8 49.49
5 Martin ĎURIŠMartin ĎURIŠ 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 50.45
6 Adam NaxeraAdam Naxera 10 VyškovVyškov 6 51.28
Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 VyškovVyškov 1 DNS
David FujcikDavid Fujcik 11 BrnoBrno 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MIKULAAdam MIKULA 10 MŠK NámestovoMŠK Námestovo 6 49.76
2 Ján GAJDOŠJán GAJDOŠ 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 49.79
3 Viktor VinteraViktor Vintera 10 VyškovVyškov 7 49.92
4 Ondřej MeravyOndřej Meravy 10 F-MF-M 4 50.39
5 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 BrnoBrno 2 51.17
6 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 HavířovHavířov 1 52.43
7 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 BrnoBrno 8 53.23
Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 F-MF-M 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 OpavaOpava 4 48.90
2 Filip JuráčekFilip Juráček 10 ProstějovProstějov 8 50.05
3 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Český TěšínČeský Těšín 5 50.38
4 Radek MazurRadek Mazur 10 OlomoucOlomouc 2 50.80
5 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 OlomoucOlomouc 7 54.16
6 Matěj MusilMatěj Musil 10 OlomoucOlomouc 6 54.33
Antoni BieleszAntoni Bielesz 11 Český TěšínČeský Těšín 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 50.66
2 Matěj ŠupálekMatěj Šupálek 11 BřeclavBřeclav 6 50.94
3 Luděk BellaLuděk Bella 11 TřinecTřinec 3 51.20
4 Matěj PešlMatěj Pešl 10 BřeclavBřeclav 5 51.21
5 Jakub LukášJakub Lukáš 10 ProstějovProstějov 7 52.17
Jakub DudysJakub Dudys 10 TřinecTřinec 2 DNS
Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TřinecTřinec 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Krištof HabaKrištof Haba 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 51.65
2 Jan KubešaJan Kubeša 10 VsetínVsetín 6 51.98
3 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 ProstějovProstějov 4 53.06
4 Marcel KovalMarcel Koval 11 OpavaOpava 3 54.85
5 Jan RichterJan Richter 10 OpavaOpava 7 55.60
Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak 11 VsetínVsetín 2 DNS
Damián RomanDamián Roman 10 HavířovHavířov 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 OstravaOstrava 4 45.05
2 Šimon ŠTIAKŠimon ŠTIAK 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 46.10
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 OstravaOstrava 5 46.15
4 Tomáš STANOTomáš STANO 10 SŠ Tilgnerova BratislavaSŠ Tilgnerova Bratislava 7 46.72
5 Matias MICHALOVIČMatias MICHALOVIČ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.82
6 Filip OrbesFilip Orbes 11 BřeclavBřeclav 2 47.13
7 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 F-MF-M 1 48.07
8 Richard AMBROZYRichard AMBROZY 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 48.33
9 Maxim MELICHARMaxim MELICHAR 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 48.37
10 Šimon NEHYBAŠimon NEHYBA 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 48.56
11 Šimon NovákŠimon Novák 10 OstravaOstrava 2 48.90
11 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 OpavaOpava 4 48.90
13 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Český TěšínČeský Těšín 8 49.49
14 Adam MIKULAAdam MIKULA 10 MŠK NámestovoMŠK Námestovo 6 49.76
15 Ján GAJDOŠJán GAJDOŠ 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 49.79
16 Viktor VinteraViktor Vintera 10 VyškovVyškov 7 49.92
17 Filip JuráčekFilip Juráček 10 ProstějovProstějov 8 50.05
18 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Český TěšínČeský Těšín 5 50.38
19 Ondřej MeravyOndřej Meravy 10 F-MF-M 4 50.39
20 Martin ĎURIŠMartin ĎURIŠ 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 50.45
21 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 50.66
22 Radek MazurRadek Mazur 10 OlomoucOlomouc 2 50.80
23 Matěj ŠupálekMatěj Šupálek 11 BřeclavBřeclav 6 50.94
24 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 BrnoBrno 2 51.17
25 Luděk BellaLuděk Bella 11 TřinecTřinec 3 51.20
26 Matěj PešlMatěj Pešl 10 BřeclavBřeclav 5 51.21
27 Adam NaxeraAdam Naxera 10 VyškovVyškov 6 51.28
28 1 Krištof HabaKrištof Haba 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 51.65
29 Jan KubešaJan Kubeša 10 VsetínVsetín 6 51.98
30 Jakub LukášJakub Lukáš 10 ProstějovProstějov 7 52.17
31 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 HavířovHavířov 1 52.43
32 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 ProstějovProstějov 4 53.06
33 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 BrnoBrno 8 53.23
34 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 OlomoucOlomouc 7 54.16
35 Matěj MusilMatěj Musil 10 OlomoucOlomouc 6 54.33
36 Marcel KovalMarcel Koval 11 OpavaOpava 3 54.85
37 Jan RichterJan Richter 10 OpavaOpava 7 55.60
Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 VyškovVyškov 1 DNS
David FujcikDavid Fujcik 11 BrnoBrno 7 DNS
Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 F-MF-M 3 DNS
Antoni BieleszAntoni Bielesz 11 Český TěšínČeský Těšín 3 DNS
Jakub DudysJakub Dudys 10 TřinecTřinec 2 DNS
Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TřinecTřinec 8 DNS
Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak 11 VsetínVsetín 2 DNS
Damián RomanDamián Roman 10 HavířovHavířov 5 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KUCÁKOVÁNela KUCÁKOVÁ 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 44.80
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 VyškovVyškov 6 45.61
3 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 F-MF-M 5 46.35
4 Tatiana JANEGOVÁTatiana JANEGOVÁ 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 47.84
5 Simona KURIMSKÁSimona KURIMSKÁ 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.36
6 Karin LUČANÍKOVÁKarin LUČANÍKOVÁ 10 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 48.53
7 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 VyškovVyškov 7 49.22
8 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VyškovVyškov 8 52.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 OlomoucOlomouc 8 47.42
2 Valérie KrálováValérie Králová 10 OstravaOstrava 3 47.99
3 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Český TěšínČeský Těšín 7 48.26
4 Natália KREPOPOVÁNatália KREPOPOVÁ 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 48.57
5 Viktória PAUKOVÁViktória PAUKOVÁ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 48.66
6 Patrícia BIELIKOVÁPatrícia BIELIKOVÁ 11 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 4 48.85
7 Johana JUNEKOVÁJohana JUNEKOVÁ 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 49.89
8 Michaela PRAŽENICOVÁMichaela PRAŽENICOVÁ 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 50.41
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 HavířovHavířov 3 48.90
2 Elena NovákováElena Nováková 10 F-MF-M 8 49.20
3 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.32
4 Nella KňávováNella Kňávová 10 OlomoucOlomouc 6 49.61
5 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 OlomoucOlomouc 1 49.70
6 Lea FOGELOVÁLea FOGELOVÁ 10 Pohybko SereďPohybko Sereď 4 50.30
7 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 HavířovHavířov 7 50.39
8 Johana MunsterováJohana Munsterová 10 F-MF-M 5 50.58
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 OstravaOstrava 2 50.42
2 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 BřeclavBřeclav 8 50.69
3 Leontina HladkáLeontina Hladká 10 ProstějovProstějov 3 50.71
4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 BřeclavBřeclav 5 51.11
5 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Český TěšínČeský Těšín 4 52.50
6 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 Český TěšínČeský Těšín 6 53.26
7 Natalie PischováNatalie Pischová 11 BrnoBrno 7 55.42
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela JurovaDaniela Jurova 10 BrnoBrno 4 51.95
2 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TřinecTřinec 7 53.07
3 Klára HandlováKlára Handlová 11 OstravaOstrava 2 53.46
4 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 OpavaOpava 5 53.87
5 Klára SachsováKlára Sachsová 10 BrnoBrno 6 53.91
6 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TřinecTřinec 3 54.11
Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 10 VsetínVsetín 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Andrea MrázováAndrea Mrázová 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 53.65
2 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ProstějovProstějov 6 54.92
3 Elena FabišíkováElena Fabišíková 10 ProstějovProstějov 7 57.50
Natalie OndrováNatalie Ondrová 10 OpavaOpava 3 DNS
Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 VsetínVsetín 2 DNS
Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 VsetínVsetín 5 DNS
Veronika ČervenkováVeronika Červenková 10 HavířovHavířov 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KUCÁKOVÁNela KUCÁKOVÁ 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 44.80
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 VyškovVyškov 6 45.61
3 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 F-MF-M 5 46.35
4 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 OlomoucOlomouc 8 47.42
5 Tatiana JANEGOVÁTatiana JANEGOVÁ 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 47.84
6 Valérie KrálováValérie Králová 10 OstravaOstrava 3 47.99
7 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Český TěšínČeský Těšín 7 48.26
8 Simona KURIMSKÁSimona KURIMSKÁ 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.36
9 Karin LUČANÍKOVÁKarin LUČANÍKOVÁ 10 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 48.53
10 Natália KREPOPOVÁNatália KREPOPOVÁ 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 48.57
11 Viktória PAUKOVÁViktória PAUKOVÁ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 48.66
12 Patrícia BIELIKOVÁPatrícia BIELIKOVÁ 11 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 4 48.85
13 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 HavířovHavířov 3 48.90
14 Elena NovákováElena Nováková 10 F-MF-M 8 49.20
15 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 VyškovVyškov 7 49.22
16 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.32
17 Nella KňávováNella Kňávová 10 OlomoucOlomouc 6 49.61
18 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 OlomoucOlomouc 1 49.70
19 Johana JUNEKOVÁJohana JUNEKOVÁ 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 49.89
20 Lea FOGELOVÁLea FOGELOVÁ 10 Pohybko SereďPohybko Sereď 4 50.30
21 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 HavířovHavířov 7 50.39
22 Michaela PRAŽENICOVÁMichaela PRAŽENICOVÁ 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 50.41
23 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 OstravaOstrava 2 50.42
24 Johana MunsterováJohana Munsterová 10 F-MF-M 5 50.58
25 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 BřeclavBřeclav 8 50.69
26 Leontina HladkáLeontina Hladká 10 ProstějovProstějov 3 50.71
27 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 BřeclavBřeclav 5 51.11
28 Daniela JurovaDaniela Jurova 10 BrnoBrno 4 51.95
29 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VyškovVyškov 8 52.33
30 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Český TěšínČeský Těšín 4 52.50
31 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TřinecTřinec 7 53.07
32 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 Český TěšínČeský Těšín 6 53.26
33 Klára HandlováKlára Handlová 11 OstravaOstrava 2 53.46
34 2 Andrea MrázováAndrea Mrázová 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 53.65
35 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 OpavaOpava 5 53.87
36 Klára SachsováKlára Sachsová 10 BrnoBrno 6 53.91
37 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TřinecTřinec 3 54.11
38 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ProstějovProstějov 6 54.92
39 Natalie PischováNatalie Pischová 11 BrnoBrno 7 55.42
40 Elena FabišíkováElena Fabišíková 10 ProstějovProstějov 7 57.50
Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 10 VsetínVsetín 8 DNS
Natalie OndrováNatalie Ondrová 10 OpavaOpava 3 DNS
Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 VsetínVsetín 2 DNS
Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 VsetínVsetín 5 DNS
Veronika ČervenkováVeronika Červenková 10 HavířovHavířov 4 DNS

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 21.9.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal MandíkMichal Mandík
VyškovVyškov
10 45 47.86 47.86 47.86
2 Samuel HorákSamuel Horák
BřeclavBřeclav
10 43 47.75 47.75 47.75
3 Samuel VALACHSamuel VALACH
Pohybko SereďPohybko Sereď
10 19 45.62 45.62 45.62
4 Richard AMBROZYRichard AMBROZY
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 44 43.92 43.92 43.92
5 Michal MazáčMichal Mazáč
F-MF-M
10 38 42.61 42.61 42.61
6 Adam HrdyAdam Hrdy
ProstějovProstějov
11 42 42.60 42.60 42.60
7 Matias MICHALOVIČMatias MICHALOVIČ
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 24 42.21 42.21 42.21
8 Jan ZemanJan Zeman
OpavaOpava
11 35 41.78 41.78 41.78
9 Šimon NEHYBAŠimon NEHYBA
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 21 41.35 41.35 41.35
10 Adam MIKULAAdam MIKULA
MŠK NámestovoMŠK Námestovo
10 39 41.27 41.27 41.27
11 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček
BřeclavBřeclav
10 27 40.61 40.61 40.61
12 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Český TěšínČeský Těšín
11 41 40.39 40.39 40.39
13 Matěj PešlMatěj Pešl
BřeclavBřeclav
10 26 39.78 39.78 39.78
14 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
OstravaOstrava
10 28 39.57 39.57 39.57
15 Vladko BALOGVladko BALOG
ZŠ Ľ. Podjavorinskej KošiceZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice
10 32 38.87 38.87 38.87
16 Adam StrnadAdam Strnad
OlomoucOlomouc
10 36 38.61 38.61 38.61
17 Filip DřevínekFilip Dřevínek
OstravaOstrava
10 37 38.56 38.56 38.56
18 Luděk BellaLuděk Bella
TřinecTřinec
11 29 37.26 37.26 37.26
19 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza
ProstějovProstějov
10 12 37.23 37.23 37.23
20 Dominik MolnarDominik Molnar
OlomoucOlomouc
10 13 35.93 35.93 35.93
21 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
BrnoBrno
10 22 35.09 35.09 35.09
22 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 40 33.44 33.44 33.44
23 Jan ČempelJan Čempel
F-MF-M
11 14 33.18 33.18 33.18
24 Richard DZURKORichard DZURKO
ZŠ Ľ. Podjavorinskej KošiceZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice
10 25 32.89 32.89 32.89
25 Jan RichterJan Richter
OpavaOpava
10 23 32.82 32.82 32.82
26 Kristián POLÁKKristián POLÁK
ZŠ Ľ. Podjavorinskej KošiceZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice
10 17 29.93 29.93 29.93
27 Šimon NovákŠimon Novák
OstravaOstrava
10 34 29.07 29.07 29.07
28 Robert CholewaRobert Cholewa
HavířovHavířov
10 20 28.34 28.34 28.34
29 Jan KubešaJan Kubeša
VsetínVsetín
10 3 20.56 20.56 20.56
Jan HolešovskýJan Holešovský
BrnoBrno
11 10 DNS -
Jakub DudysJakub Dudys
TřinecTřinec
10 5 DNS -
Jakub EliášekJakub Eliášek
BrnoBrno
11 9 DNS -
Samuel MitrengaSamuel Mitrenga
TřinecTřinec
11 8 DNS -
Felix KyzlíkFelix Kyzlík
HavířovHavířov
11 6 DNS -
Damián RomanDamián Roman
HavířovHavířov
10 15 DNS -
Dominik BucDominik Buc
OlomoucOlomouc
10 33 DNS -
Pavel FolwarcznyPavel Folwarczny
Český TěšínČeský Těšín
11 11 DNS -
Marek ZimmermannMarek Zimmermann
VyškovVyškov
10 31 DNS -
Jan JánošíkJan Jánošík
VyškovVyškov
10 30 DNS -
Michal VaníčekMichal Vaníček
ProstějovProstějov
10 7 DNS -
Antoni BieleszAntoni Bielesz
Český TěšínČeský Těšín
11 4 DNS -
Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak
VsetínVsetín
11 2 DNS -
Tomáš BakotaTomáš Bakota
F-MF-M
10 18 DNS -
Samuel BRAUNSTEINSamuel BRAUNSTEIN
ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad
11 16 DNS -
Daniel SirotaDaniel Sirota
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 1 DNS -
Celkem 45 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 21.9.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
VsetínVsetín
10 45 45.63 45.63 45.63
2 Lea FOGELOVÁLea FOGELOVÁ
Pohybko SereďPohybko Sereď
10 41 42.23 42.23 42.23
3 Karin LUČANÍKOVÁKarin LUČANÍKOVÁ
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
10 34 39.98 39.98 39.98
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková
VyškovVyškov
10 44 38.19 38.19 38.19
5 Nela ŠKULTÉTYOVÁNela ŠKULTÉTYOVÁ
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 40 37.32 37.32 37.32
6 Nela STAŠKOVÁNela STAŠKOVÁ
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 30 34.34 34.34 34.34
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová
BřeclavBřeclav
10 26 33.49 33.49 33.49
8 Simona MAŇKOVÁSimona MAŇKOVÁ
ZŠ TrebišovZŠ Trebišov
10 35 32.32 32.32 32.32
9 Hana VavříčkováHana Vavříčková
HavířovHavířov
10 14 32.09 32.09 32.09
10 Emma GRIGEĽOVÁEmma GRIGEĽOVÁ
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
10 32 31.88 31.88 31.88
11 Johana MunsterováJohana Munsterová
F-MF-M
10 20 31.27 31.27 31.27
12 Michaela RichterováMichaela Richterová
F-MF-M
10 37 30.72 30.72 30.72
13 Natália KREPOPOVÁNatália KREPOPOVÁ
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 23 30.69 30.69 30.69
14 Eliška GieckováEliška Giecková
Český TěšínČeský Těšín
10 29 30.51 30.51 30.51
15 Simona DUGOVÁSimona DUGOVÁ
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
10 25 30.25 30.25 30.25
16 Lenka TrombíkováLenka Trombíková
Český TěšínČeský Těšín
10 24 29.85 29.85 29.85
17= Ema OLEXOVÁEma OLEXOVÁ
TrebišovTrebišov
10 36 29.23 29.23 29.23
17= Eliška DoubkováEliška Doubková
HavířovHavířov
11 21 29.23 29.23 29.23
19 Veronika GrabovskáVeronika Grabovská
VsetínVsetín
10 33 28.98 28.98 28.98
20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
HavířovHavířov
10 22 28.90 28.90 28.90
21 Viktoria PaukovaViktoria Paukova
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 1 28.45 28.45 28.45
22 Veronika JaníkováVeronika Janíková
BřeclavBřeclav
10 12 28.11 28.11 28.11
23 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
Český TěšínČeský Těšín
10 18 27.54 27.54 27.54
24 Nina VodákováNina Vodáková
TřinecTřinec
10 16 27.33 27.33 27.33
25 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
OpavaOpava
10 31 27.22 27.22 27.22
26 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
OstravaOstrava
11 28 25.37 25.37 25.37
27 Gabriela SovováGabriela Sovová
OlomoucOlomouc
10 19 25.08 25.08 25.08
28 Elena NovákováElena Nováková
OpavaOpava
10 17 23.23 23.23 23.23
29 Anna KrňávkováAnna Krňávková
ProstějovProstějov
10 10 23.19 23.19 23.19
30 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková
BrnoBrno
10 3 20.23 20.23 20.23
31 Nami DarkwahNami Darkwah
BrnoBrno
10 4 20.22 20.22 20.22
32 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
F-MF-M
10 13 19.48 19.48 19.48
33 Natalie PischováNatalie Pischová
BrnoBrno
11 2 16.62 16.62 16.62
Simona BurešováSimona Burešová
ProstějovProstějov
11 11 DNS -
Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka
TřinecTřinec
10 5 DNS -
Tola TomanekTola Tomanek
TřinecTřinec
11 6 DNS -
Anna LolkováAnna Lolková
OlomoucOlomouc
11 8 DNS -
Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská
OlomoucOlomouc
10 15 DNS -
Karolína WankeKarolína Wanke
OstravaOstrava
10 38 DNS -
Lucie KondllováLucie Kondllová
BřeclavBřeclav
11 9 DNS -
Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
VsetínVsetín
10 27 DNS -
Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
VyškovVyškov
10 43 DNS -
Idsabela NevrláIdsabela Nevrlá
VyškovVyškov
10 42 DNS -
Valérie KrálováValérie Králová
OstravaOstrava
10 39 DNS -
Nikol DostálováNikol Dostálová
OpavaOpava
11 7 DNS -
Celkem 45 závodníků