Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - finále Ostrava

Ostrava , SSK Vítkovice, z.s. (21. - 21. 9. 2021)

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 21.9.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal MandíkMichal Mandík
VyškovVyškov
10 45 47.86 47.86 47.86
2 Samuel HorákSamuel Horák
BřeclavBřeclav
10 43 47.75 47.75 47.75
3 Samuel VALACHSamuel VALACH
Pohybko SereďPohybko Sereď
10 19 45.62 45.62 45.62
4 Richard AMBROZYRichard AMBROZY
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 44 43.92 43.92 43.92
5 Michal MazáčMichal Mazáč
F-MF-M
10 38 42.61 42.61 42.61
6 Adam HrdyAdam Hrdy
ProstějovProstějov
11 42 42.60 42.60 42.60
7 Matias MICHALOVIČMatias MICHALOVIČ
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 24 42.21 42.21 42.21
8 Jan ZemanJan Zeman
OpavaOpava
11 35 41.78 41.78 41.78
9 Šimon NEHYBAŠimon NEHYBA
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 21 41.35 41.35 41.35
10 Adam MIKULAAdam MIKULA
MŠK NámestovoMŠK Námestovo
10 39 41.27 41.27 41.27
11 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček
BřeclavBřeclav
10 27 40.61 40.61 40.61
12 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 40.39
13 Matěj PešlMatěj Pešl
BřeclavBřeclav
10 26 39.78 39.78 39.78
14 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
OstravaOstrava
10 28 39.57 39.57 39.57
15 Vladko BALOGVladko BALOG
ZŠ Ľ. Podjavorinskej KošiceZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice
10 32 38.87 38.87 38.87
16 Adam StrnadAdam Strnad
OlomoucOlomouc
10 36 38.61 38.61 38.61
17 Filip DřevínekFilip Dřevínek
OstravaOstrava
10 37 38.56 38.56 38.56
18 Luděk BellaLuděk Bella
TřinecTřinec
11 29 37.26 37.26 37.26
19 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza
ProstějovProstějov
10 12 37.23 37.23 37.23
20 Dominik MolnarDominik Molnar
OlomoucOlomouc
10 13 35.93 35.93 35.93
21 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
BrnoBrno
10 22 35.09 35.09 35.09
22 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 40 33.44 33.44 33.44
23 Jan ČempelJan Čempel
F-MF-M
11 14 33.18 33.18 33.18
24 Richard DZURKORichard DZURKO
ZŠ Ľ. Podjavorinskej KošiceZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice
10 25 32.89 32.89 32.89
25 Jan RichterJan Richter
OpavaOpava
10 23 32.82 32.82 32.82
26 Kristián POLÁKKristián POLÁK
ZŠ Ľ. Podjavorinskej KošiceZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice
10 17 29.93 29.93 29.93
27 Šimon NovákŠimon Novák
OstravaOstrava
10 34 29.07 29.07 29.07
28 Robert CholewaRobert Cholewa
HavířovHavířov
10 20 28.34 28.34 28.34
29 Jan KubešaJan Kubeša
VsetínVsetín
10 3 20.56 20.56 20.56
Marek ZimmermannMarek Zimmermann
VyškovVyškov
10 31 DNS -
Jan JánošíkJan Jánošík
VyškovVyškov
10 30 DNS -
Michal VaníčekMichal Vaníček
ProstějovProstějov
10 7 DNS -
Samuel BRAUNSTEINSamuel BRAUNSTEIN
ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad
11 16 DNS -
Antoni BieleszAntoni Bielesz
Český TěšínČeský Těšín
11 4 DNS -
Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak
VsetínVsetín
11 2 DNS -
Tomáš BakotaTomáš Bakota
F-MF-M
10 18 DNS -
Dominik BucDominik Buc
OlomoucOlomouc
10 33 DNS -
Jan HolešovskýJan Holešovský
BrnoBrno
11 10 DNS -
Daniel SirotaDaniel Sirota
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 1 DNS -
Jakub DudysJakub Dudys
TřinecTřinec
10 5 DNS -
Jakub EliášekJakub Eliášek
BrnoBrno
11 9 DNS -
Samuel MitrengaSamuel Mitrenga
TřinecTřinec
11 8 DNS -
Pavel FolwarcznyPavel Folwarczny
Český TěšínČeský Těšín
11 11 DNS -
Damián RomanDamián Roman
HavířovHavířov
10 15 DNS -
Felix KyzlíkFelix Kyzlík
HavířovHavířov
11 6 DNS -
Celkem 45 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 21.9.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
VsetínVsetín
10 45 45.63 45.63 45.63
2 Lea FOGELOVÁLea FOGELOVÁ
Pohybko SereďPohybko Sereď
10 41 42.23 42.23 42.23
3 Karin LUČANÍKOVÁKarin LUČANÍKOVÁ
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
10 34 39.98 39.98 39.98
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková
VyškovVyškov
10 44 38.19 38.19 38.19
5 Nela ŠKULTÉTYOVÁNela ŠKULTÉTYOVÁ
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 40 37.32 37.32 37.32
6 Nela STAŠKOVÁNela STAŠKOVÁ
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 30 34.34 34.34 34.34
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová
BřeclavBřeclav
10 26 33.49 33.49 33.49
8 Simona MAŇKOVÁSimona MAŇKOVÁ
ZŠ TrebišovZŠ Trebišov
10 35 32.32 32.32 32.32
9 Hana VavříčkováHana Vavříčková
HavířovHavířov
10 14 32.09 32.09 32.09
10 Emma GRIGEĽOVÁEmma GRIGEĽOVÁ
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
10 32 31.88 31.88 31.88
11 Johana MunsterováJohana Munsterová
F-MF-M
10 20 31.27 31.27 31.27
12 Michaela RichterováMichaela Richterová
F-MF-M
10 37 30.72 30.72 30.72
13 Natália KREPOPOVÁNatália KREPOPOVÁ
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 23 30.69 30.69 30.69
14 Eliška GieckováEliška Giecková
Český TěšínČeský Těšín
10 29 30.51 30.51 30.51
15 Simona DUGOVÁSimona DUGOVÁ
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
10 25 30.25 30.25 30.25
16 Lenka TrombíkováLenka Trombíková
Český TěšínČeský Těšín
10 24 29.85 29.85 29.85
17= Ema OLEXOVÁEma OLEXOVÁ
TrebišovTrebišov
10 36 29.23 29.23 29.23
17= Eliška DoubkováEliška Doubková
HavířovHavířov
11 21 29.23 29.23 29.23
19 Veronika GrabovskáVeronika Grabovská
VsetínVsetín
10 33 28.98 28.98 28.98
20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
HavířovHavířov
10 22 28.90 28.90 28.90
21 Viktoria PaukovaViktoria Paukova
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 1 28.45 28.45 28.45
22 Veronika JaníkováVeronika Janíková
BřeclavBřeclav
10 12 28.11 28.11 28.11
23 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
Český TěšínČeský Těšín
10 18 27.54 27.54 27.54
24 Nina VodákováNina Vodáková
TřinecTřinec
10 16 27.33 27.33 27.33
25 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
OpavaOpava
10 31 27.22 27.22 27.22
26 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
OstravaOstrava
11 28 25.37 25.37 25.37
27 Gabriela SovováGabriela Sovová
OlomoucOlomouc
10 19 25.08 25.08 25.08
28 Elena NovákováElena Nováková
OpavaOpava
10 17 23.23 23.23 23.23
29 Anna KrňávkováAnna Krňávková
ProstějovProstějov
10 10 23.19 23.19 23.19
30 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková
BrnoBrno
10 3 20.23 20.23 20.23
31 Nami DarkwahNami Darkwah
BrnoBrno
10 4 20.22 20.22 20.22
32 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
F-MF-M
10 13 19.48 19.48 19.48
33 Natalie PischováNatalie Pischová
BrnoBrno
11 2 16.62 16.62 16.62
Valérie KrálováValérie Králová
OstravaOstrava
10 39 DNS -
Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
VsetínVsetín
10 27 DNS -
Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
VyškovVyškov
10 43 DNS -
Idsabela NevrláIdsabela Nevrlá
VyškovVyškov
10 42 DNS -
Nikol DostálováNikol Dostálová
OpavaOpava
11 7 DNS -
Simona BurešováSimona Burešová
ProstějovProstějov
11 11 DNS -
Karolína WankeKarolína Wanke
OstravaOstrava
10 38 DNS -
Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka
TřinecTřinec
10 5 DNS -
Tola TomanekTola Tomanek
TřinecTřinec
11 6 DNS -
Anna LolkováAnna Lolková
OlomoucOlomouc
11 8 DNS -
Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská
OlomoucOlomouc
10 15 DNS -
Lucie KondllováLucie Kondllová
BřeclavBřeclav
11 9 DNS -
Celkem 45 závodníků