Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - finále Ostrava

Ostrava , SSK Vítkovice, z.s. (21. - 21. 9. 2021)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 OstravaOstrava 4 45.05
2 Šimon ŠTIAKŠimon ŠTIAK 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 46.10
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 OstravaOstrava 5 46.15
4 Tomáš STANOTomáš STANO 10 SŠ Tilgnerova BratislavaSŠ Tilgnerova Bratislava 7 46.72
5 Matias MICHALOVIČMatias MICHALOVIČ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.82
6 Filip OrbesFilip Orbes 11 BřeclavBřeclav 2 47.13
7 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 F-MF-M 1 48.07
8 Richard AMBROZYRichard AMBROZY 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 48.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim MELICHARMaxim MELICHAR 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 48.37
2 Šimon NEHYBAŠimon NEHYBA 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 48.56
3 Šimon NovákŠimon Novák 10 OstravaOstrava 2 48.90
4 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 49.49
5 Martin ĎURIŠMartin ĎURIŠ 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 50.45
6 Adam NaxeraAdam Naxera 10 VyškovVyškov 6 51.28
Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 VyškovVyškov 1 DNS
David FujcikDavid Fujcik 11 BrnoBrno 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MIKULAAdam MIKULA 10 MŠK NámestovoMŠK Námestovo 6 49.76
2 Ján GAJDOŠJán GAJDOŠ 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 49.79
3 Viktor VinteraViktor Vintera 10 VyškovVyškov 7 49.92
4 Ondřej MeravyOndřej Meravy 10 F-MF-M 4 50.39
5 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 BrnoBrno 2 51.17
6 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 HavířovHavířov 1 52.43
7 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 BrnoBrno 8 53.23
Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 F-MF-M 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 OpavaOpava 4 48.90
2 Filip JuráčekFilip Juráček 10 ProstějovProstějov 8 50.05
3 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Český TěšínČeský Těšín 5 50.38
4 Radek MazurRadek Mazur 10 OlomoucOlomouc 2 50.80
5 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 OlomoucOlomouc 7 54.16
6 Matěj MusilMatěj Musil 10 OlomoucOlomouc 6 54.33
Antoni BieleszAntoni Bielesz 11 Český TěšínČeský Těšín 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 50.66
2 Matěj ŠupálekMatěj Šupálek 11 BřeclavBřeclav 6 50.94
3 Luděk BellaLuděk Bella 11 TřinecTřinec 3 51.20
4 Matěj PešlMatěj Pešl 10 BřeclavBřeclav 5 51.21
5 Jakub LukášJakub Lukáš 10 ProstějovProstějov 7 52.17
Jakub DudysJakub Dudys 10 TřinecTřinec 2 DNS
Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TřinecTřinec 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Krištof HabaKrištof Haba 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 51.65
2 Jan KubešaJan Kubeša 10 VsetínVsetín 6 51.98
3 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 ProstějovProstějov 4 53.06
4 Marcel KovalMarcel Koval 11 OpavaOpava 3 54.85
5 Jan RichterJan Richter 10 OpavaOpava 7 55.60
Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak 11 VsetínVsetín 2 DNS
Damián RomanDamián Roman 10 HavířovHavířov 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 OstravaOstrava 4 45.05
2 Šimon ŠTIAKŠimon ŠTIAK 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 46.10
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 OstravaOstrava 5 46.15
4 Tomáš STANOTomáš STANO 10 SŠ Tilgnerova BratislavaSŠ Tilgnerova Bratislava 7 46.72
5 Matias MICHALOVIČMatias MICHALOVIČ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.82
6 Filip OrbesFilip Orbes 11 BřeclavBřeclav 2 47.13
7 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 F-MF-M 1 48.07
8 Richard AMBROZYRichard AMBROZY 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 48.33
9 Maxim MELICHARMaxim MELICHAR 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 48.37
10 Šimon NEHYBAŠimon NEHYBA 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 48.56
11 Šimon NovákŠimon Novák 10 OstravaOstrava 2 48.90
11 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 OpavaOpava 4 48.90
13 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 49.49
14 Adam MIKULAAdam MIKULA 10 MŠK NámestovoMŠK Námestovo 6 49.76
15 Ján GAJDOŠJán GAJDOŠ 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 49.79
16 Viktor VinteraViktor Vintera 10 VyškovVyškov 7 49.92
17 Filip JuráčekFilip Juráček 10 ProstějovProstějov 8 50.05
18 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Český TěšínČeský Těšín 5 50.38
19 Ondřej MeravyOndřej Meravy 10 F-MF-M 4 50.39
20 Martin ĎURIŠMartin ĎURIŠ 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 50.45
21 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 50.66
22 Radek MazurRadek Mazur 10 OlomoucOlomouc 2 50.80
23 Matěj ŠupálekMatěj Šupálek 11 BřeclavBřeclav 6 50.94
24 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 BrnoBrno 2 51.17
25 Luděk BellaLuděk Bella 11 TřinecTřinec 3 51.20
26 Matěj PešlMatěj Pešl 10 BřeclavBřeclav 5 51.21
27 Adam NaxeraAdam Naxera 10 VyškovVyškov 6 51.28
28 1 Krištof HabaKrištof Haba 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 51.65
29 Jan KubešaJan Kubeša 10 VsetínVsetín 6 51.98
30 Jakub LukášJakub Lukáš 10 ProstějovProstějov 7 52.17
31 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 HavířovHavířov 1 52.43
32 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 ProstějovProstějov 4 53.06
33 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 BrnoBrno 8 53.23
34 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 OlomoucOlomouc 7 54.16
35 Matěj MusilMatěj Musil 10 OlomoucOlomouc 6 54.33
36 Marcel KovalMarcel Koval 11 OpavaOpava 3 54.85
37 Jan RichterJan Richter 10 OpavaOpava 7 55.60
Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 VyškovVyškov 1 DNS
David FujcikDavid Fujcik 11 BrnoBrno 7 DNS
Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 F-MF-M 3 DNS
Antoni BieleszAntoni Bielesz 11 Český TěšínČeský Těšín 3 DNS
Jakub DudysJakub Dudys 10 TřinecTřinec 2 DNS
Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TřinecTřinec 8 DNS
Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak 11 VsetínVsetín 2 DNS
Damián RomanDamián Roman 10 HavířovHavířov 5 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KUCÁKOVÁNela KUCÁKOVÁ 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 44.80
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 VyškovVyškov 6 45.61
3 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 F-MF-M 5 46.35
4 Tatiana JANEGOVÁTatiana JANEGOVÁ 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 47.84
5 Simona KURIMSKÁSimona KURIMSKÁ 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.36
6 Karin LUČANÍKOVÁKarin LUČANÍKOVÁ 10 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 48.53
7 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 VyškovVyškov 7 49.22
8 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VyškovVyškov 8 52.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 OlomoucOlomouc 8 47.42
2 Valérie KrálováValérie Králová 10 OstravaOstrava 3 47.99
3 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Český TěšínČeský Těšín 7 48.26
4 Natália KREPOPOVÁNatália KREPOPOVÁ 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 48.57
5 Viktória PAUKOVÁViktória PAUKOVÁ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 48.66
6 Patrícia BIELIKOVÁPatrícia BIELIKOVÁ 11 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 4 48.85
7 Johana JUNEKOVÁJohana JUNEKOVÁ 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 49.89
8 Michaela PRAŽENICOVÁMichaela PRAŽENICOVÁ 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 50.41
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 HavířovHavířov 3 48.90
2 Elena NovákováElena Nováková 10 F-MF-M 8 49.20
3 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.32
4 Nella KňávováNella Kňávová 10 OlomoucOlomouc 6 49.61
5 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 OlomoucOlomouc 1 49.70
6 Lea FOGELOVÁLea FOGELOVÁ 10 Pohybko SereďPohybko Sereď 4 50.30
7 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 HavířovHavířov 7 50.39
8 Johana MunsterováJohana Munsterová 10 F-MF-M 5 50.58
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 OstravaOstrava 2 50.42
2 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 BřeclavBřeclav 8 50.69
3 Leontina HladkáLeontina Hladká 10 ProstějovProstějov 3 50.71
4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 BřeclavBřeclav 5 51.11
5 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Český TěšínČeský Těšín 4 52.50
6 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 Český TěšínČeský Těšín 6 53.26
7 Natalie PischováNatalie Pischová 11 BrnoBrno 7 55.42
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela JurovaDaniela Jurova 10 BrnoBrno 4 51.95
2 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TřinecTřinec 7 53.07
3 Klára HandlováKlára Handlová 11 OstravaOstrava 2 53.46
4 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 OpavaOpava 5 53.87
5 Klára SachsováKlára Sachsová 10 BrnoBrno 6 53.91
6 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TřinecTřinec 3 54.11
Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 10 VsetínVsetín 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Andrea MrázováAndrea Mrázová 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 53.65
2 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ProstějovProstějov 6 54.92
3 Elena FabišíkováElena Fabišíková 10 ProstějovProstějov 7 57.50
Natalie OndrováNatalie Ondrová 10 OpavaOpava 3 DNS
Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 VsetínVsetín 2 DNS
Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 VsetínVsetín 5 DNS
Veronika ČervenkováVeronika Červenková 10 HavířovHavířov 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KUCÁKOVÁNela KUCÁKOVÁ 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 44.80
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 VyškovVyškov 6 45.61
3 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 F-MF-M 5 46.35
4 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 OlomoucOlomouc 8 47.42
5 Tatiana JANEGOVÁTatiana JANEGOVÁ 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 47.84
6 Valérie KrálováValérie Králová 10 OstravaOstrava 3 47.99
7 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Český TěšínČeský Těšín 7 48.26
8 Simona KURIMSKÁSimona KURIMSKÁ 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.36
9 Karin LUČANÍKOVÁKarin LUČANÍKOVÁ 10 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 48.53
10 Natália KREPOPOVÁNatália KREPOPOVÁ 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 48.57
11 Viktória PAUKOVÁViktória PAUKOVÁ 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 48.66
12 Patrícia BIELIKOVÁPatrícia BIELIKOVÁ 11 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 4 48.85
13 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 HavířovHavířov 3 48.90
14 Elena NovákováElena Nováková 10 F-MF-M 8 49.20
15 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 VyškovVyškov 7 49.22
16 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.32
17 Nella KňávováNella Kňávová 10 OlomoucOlomouc 6 49.61
18 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 OlomoucOlomouc 1 49.70
19 Johana JUNEKOVÁJohana JUNEKOVÁ 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 49.89
20 Lea FOGELOVÁLea FOGELOVÁ 10 Pohybko SereďPohybko Sereď 4 50.30
21 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 HavířovHavířov 7 50.39
22 Michaela PRAŽENICOVÁMichaela PRAŽENICOVÁ 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 50.41
23 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 OstravaOstrava 2 50.42
24 Johana MunsterováJohana Munsterová 10 F-MF-M 5 50.58
25 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 BřeclavBřeclav 8 50.69
26 Leontina HladkáLeontina Hladká 10 ProstějovProstějov 3 50.71
27 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 BřeclavBřeclav 5 51.11
28 Daniela JurovaDaniela Jurova 10 BrnoBrno 4 51.95
29 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VyškovVyškov 8 52.33
30 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Český TěšínČeský Těšín 4 52.50
31 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TřinecTřinec 7 53.07
32 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 Český TěšínČeský Těšín 6 53.26
33 Klára HandlováKlára Handlová 11 OstravaOstrava 2 53.46
34 2 Andrea MrázováAndrea Mrázová 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 53.65
35 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 OpavaOpava 5 53.87
36 Klára SachsováKlára Sachsová 10 BrnoBrno 6 53.91
37 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TřinecTřinec 3 54.11
38 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ProstějovProstějov 6 54.92
39 Natalie PischováNatalie Pischová 11 BrnoBrno 7 55.42
40 Elena FabišíkováElena Fabišíková 10 ProstějovProstějov 7 57.50
Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 10 VsetínVsetín 8 DNS
Natalie OndrováNatalie Ondrová 10 OpavaOpava 3 DNS
Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 VsetínVsetín 2 DNS
Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 VsetínVsetín 5 DNS
Veronika ČervenkováVeronika Červenková 10 HavířovHavířov 4 DNS