Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje ml. žactva

Břeclav (7. 10. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 7.10.2021 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.27 484.00
2 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.52 418.00
3 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.67 381.00
4 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.72 369.00
5 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.81 347.00
6 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.95 315.00
7 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.97 311.00
8 Petr ŠrámekPetr Šrámek 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.48 207.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 7.10.2021 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.29 428.00
2 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.78 354.00
3 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.27 247.00
4 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.52 199.00
5 Martin HladíkMartin Hladík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.66 174.00
6 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.89 137.00
7 Jan TančinecJan Tančinec 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.38 71.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.27 484.00
2 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.29 428.00
3 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.52 418.00
4 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.67 381.00
5 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.72 369.00
6 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.78 354.00
7 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.81 347.00
8 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.95 315.00
9 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.97 311.00
10 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.27 247.00
11 Petr ŠrámekPetr Šrámek 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.48 207.00
12 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.52 199.00
13 Martin HladíkMartin Hladík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.66 174.00
14 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.89 137.00
15 Jan TančinecJan Tančinec 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.38 71.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 7.10.2021 - 15:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.27 499.00
2 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.35 480.00
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.48 449.00
4 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.75 389.00
5 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.85 367.00
6 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.21 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 7.10.2021 - 15:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.96 576.00
2 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.09 543.00
3 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.21 513.00
4 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.58 426.00
5 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.97 342.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.96 576.00
2 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.09 543.00
3 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.21 513.00
4 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.27 499.00
5 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.35 480.00
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.48 449.00
7 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.58 426.00
8 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.75 389.00
9 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.85 367.00
10 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.97 342.00
11 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.21 295.00

600 m - Ml. žákyně

(čt, 7.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:59.49 496.00
2 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:07.13 385.00
3 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:07.17 384.00
4 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:11.62 327.00
5 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:12.36 317.00
6 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:15.67 278.00
7 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:18.49 246.00
8 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:19.28 238.00
9 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:21.25 217.00
10 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:25.87 173.00
11 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:29.30 143.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci

(čt, 7.10.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:20.48 599.00
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:22.27 578.00
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:29.17 501.00
4 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:32.45 466.00
5 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:32.79 463.00
6 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:39.65 394.00
7 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:41.10 380.00
8 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:42.13 370.00
9 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:45.34 340.00
10 Petr ŠrámekPetr Šrámek 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:45.60 338.00
11 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:46.31 332.00
12 Martin HladíkMartin Hladík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:47.33 323.00
13 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:49.50 304.00
14 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:54.65 261.00
15 Jan TančinecJan Tančinec 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:18.59 102.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 7.10.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.98 378.00
2 Erik GrégrErik Grégr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 4.37 267.00
3 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.35 264.00
4 Vít KrůzaVít Krůza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 4.32 259.00
5 Richard SmolíkRichard Smolík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.31 257.00
6 Michal ValentaMichal Valenta
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 4.29 254.00
7 Matyáš KocmanMatyáš Kocman
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.28 252.00
8 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.25 247.00
9 Max BlinkaMax Blinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 4.10 222.00
10 Petr LangPetr Lang
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.09 220.00
11 Ondřej VargaOndřej Varga
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4.08 219.00
12 Petr ŠrámekPetr Šrámek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.91 191.00
13 Přemek HuszárPřemek Huszár
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.70 159.00
14 Martin HladíkMartin Hladík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.58 141.00
15 Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.52 133.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 7.10.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 4.08 326.00
2 Amálie KorábováAmálie Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.74 250.00
3 Sára MachovskáSára Machovská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.62 225.00
4 Albína VlašicováAlbína Vlašicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.59 218.00
5 Sofie LisoňováSofie Lisoňová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.58 216.00
6 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.47 194.00
7 Veronika TrubačováVeronika Trubačová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.42 184.00
8 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.37 174.00
9 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.33 167.00
10 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.27 155.00
11 Emma FrýbertováEmma Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.21 144.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 7.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 52.39 328.00
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 51.84 323.00
3 Petr ŠrámekPetr Šrámek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 44.25 259.00
4 Richard SmolíkRichard Smolík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 43.61 254.00
5 Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 42.10 242.00
6 Erik GrégrErik Grégr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 41.02 233.00
7 Michal ValentaMichal Valenta
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 39.82 223.00
8 Ondřej VargaOndřej Varga
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 39.06 216.00
9 Vít KrůzaVít Krůza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 38.13 209.00
10 Petr LangPetr Lang
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 37.99 208.00
11 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 37.87 207.00
12 Max BlinkaMax Blinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 36.28 194.00
13 Martin HladíkMartin Hladík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 34.58 180.00
14 Přemek HuszárPřemek Huszár
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 32.67 165.00
15 Matyáš KocmanMatyáš Kocman
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 29.66 141.00
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 7.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 37.98 331.00
2 Veronika TrubačováVeronika Trubačová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 36.98 318.00
3 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 34.28 286.00
4 Sára MachovskáSára Machovská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 33.11 272.00
5 Albína VlašicováAlbína Vlašicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 25.60 184.00
6 Amálie KorábováAmálie Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 24.87 175.00
7 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 23.21 156.00
8 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 22.27 146.00
9 Sofie LisoňováSofie Lisoňová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 21.16 133.00
10 Emma FrýbertováEmma Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 19.87 119.00
11 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 19.62 116.00
Celkem 11 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1833
2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1373
3 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1350
4 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1327
5 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1312
6 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1241
7 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1228
8 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1154
9 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1062
10 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1015
11 Petr ŠrámekPetr Šrámek 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0995
12 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0888
13 Martin HladíkMartin Hladík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0819
14 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0765
15 Jan TančinecJan Tančinec 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0548
Celkem 15 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1380
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1296
3 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1262
4 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1247
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1246
6 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1213
7 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1183
8 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1137
9 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1040
10 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0793
11 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0775
Celkem 11 závodníků