Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj mladšího žactva

Plzeň - Petřín (5. 10. 2021)

60 m - Dorostenci

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.52
2 135 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.65
3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.98
4 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.21
5 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.56
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.38 226.00
2 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.51 201.00
3 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.09 108.00
4 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.67 41.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.48 428.00
2 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.17 268.00
3 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.03 116.00
4 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.37 72.00
140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 5.10.2021 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.87 333.00
2 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.60 185.00
3 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.07 110.00
4 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.16 98.00
5 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.31 79.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 5.10.2021 - 16:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.92 132.00
2 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.99 122.00
3 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.24 88.00
4 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.34 75.00
128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.48 428.00
2 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.87 333.00
3 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.17 268.00
4 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.38 226.00
5 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.51 201.00
6 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.60 185.00
7 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.92 132.00
8 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.99 122.00
9 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.03 116.00
10 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.07 110.00
11 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.09 108.00
12 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.16 98.00
13 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.24 88.00
14 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.31 79.00
15 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.34 75.00
16 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.37 72.00
17 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.67 41.00
140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS

60 m - Dorostenky

(út, 5.10.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.50
2 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.88
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 16:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.28 496.00
2 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.35 480.00
3 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.60 422.00
4 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.68 211.00
5 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.21 30.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.88 597.00
2 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.48 449.00
3 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.58 426.00
4 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.73 393.00
5 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.18 300.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 5.10.2021 - 16:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.59 676.00
2 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.66 408.00
3 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.72 395.00
4 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.91 355.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 5.10.2021 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.93 584.00
2 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.31 489.00
3 112 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.32 274.00
4 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.89 178.00
5 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.23 129.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 5.10.2021 - 16:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.35 114.00
2 111 Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.88 56.00
3 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.34 21.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.59 676.00
2 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.88 597.00
3 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.93 584.00
4 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.28 496.00
5 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.31 489.00
6 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.35 480.00
7 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.48 449.00
8 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.58 426.00
9 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.60 422.00
10 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.66 408.00
11 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.72 395.00
12 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.73 393.00
13 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.91 355.00
14 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.18 300.00
15 112 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.32 274.00
16 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.68 211.00
17 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.89 178.00
18 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.23 129.00
19 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.35 114.00
20 111 Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.88 56.00
21 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.21 30.00
22 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.34 21.00

100 m - Dorostenci

(út, 5.10.2021 - 17:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.90
2 135 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.18
3 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.95
4 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.71
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(út, 5.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:34.52
2 135 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:42.60
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:40.32 387.00
2 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:46.60 329.00
3 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:08.42 161.00
4 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:11.88 140.00
5 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:20.58 92.00
6 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:25.49 69.00
7 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:27.00 63.00
8 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:37.21 27.00
9 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:42.94 13.00
10 128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:57.21 0.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:18.87 618.00
2 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:56.18 249.00
3 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:03.88 192.00
4 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:04.42 188.00
5 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:12.13 138.00
6 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:17.74 107.00
7 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:17.78 106.00
8 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:31.21 46.00
140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:18.87 618.00
2 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:40.32 387.00
3 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:46.60 329.00
4 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:56.18 249.00
5 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:03.88 192.00
6 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:04.42 188.00
7 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:08.42 161.00
8 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:11.88 140.00
9 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:12.13 138.00
10 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:17.74 107.00
11 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:17.78 106.00
12 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:20.58 92.00
13 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:25.49 69.00
14 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:27.00 63.00
15 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:31.21 46.00
16 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:37.21 27.00
17 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:42.94 13.00
18 128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:57.21 0.00
140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

800 m - Dorostenky

(út, 5.10.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.27
2 98 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.71
3 147 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:44.21
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:58.23 382.00
2 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:01.25 354.00
3 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:04.29 326.00
4 112 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 3:04.71 323.00
5 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:36.29 102.00
6 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:51.37 39.00
7 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 4:22.08 0.00
8 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 4:34.84 0.00
9 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:47.41 0.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:59.21 373.00
2 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:13.09 253.00
3 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:17.63 219.00
4 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:18.19 215.00
5 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:19.86 203.00
6 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:20.62 197.00
7 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:21.80 189.00
8 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:32.55 122.00
9 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:32.97 120.00
10 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:42.71 72.00
11 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:45.70 60.00
111 Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:58.23 382.00
2 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:59.21 373.00
3 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:01.25 354.00
4 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:04.29 326.00
5 112 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 3:04.71 323.00
6 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:13.09 253.00
7 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:17.63 219.00
8 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:18.19 215.00
9 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:19.86 203.00
10 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:20.62 197.00
11 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:21.80 189.00
12 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:32.55 122.00
13 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:32.97 120.00
14 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:36.29 102.00
15 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:42.71 72.00
16 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:45.70 60.00
17 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:51.37 39.00
18 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 4:22.08 0.00
19 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 4:34.84 0.00
20 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:47.41 0.00
111 Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.91 49.00
2 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.93 48.00
3 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.09 39.00
4 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.86 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.73 145.00
2 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.08 111.00
3 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.37 87.00
4 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.78 58.00
5 140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.47 21.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 5.10.2021 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.56 285.00
2 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.67 65.00
3 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.12 38.00
4 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.51 20.00
5 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.67 14.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 5.10.2021 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.25 97.00
2 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.97 46.00
3 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.99 45.00
4 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.02 43.00
128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.56 285.00
2 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.73 145.00
3 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.08 111.00
4 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.25 97.00
5 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.37 87.00
6 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.67 65.00
7 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.78 58.00
8 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.91 49.00
9 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.93 48.00
10 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.97 46.00
11 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.99 45.00
12 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.02 43.00
13 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.09 39.00
14 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.12 38.00
15 140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.47 21.00
16 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.51 20.00
17 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.67 14.00
18 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.86 8.00
128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.40 329.00
2 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.61 302.00
3 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.90 159.00
4 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.53 40.00
101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.09 371.00
2 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.24 351.00
3 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.50 316.00
4 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.70 179.00
5 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.75 88.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 5.10.2021 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.93 548.00
2 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.26 225.00
3 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.73 176.00
4 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.11 140.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 5.10.2021 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.03 532.00
2 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.14 364.00
3 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.66 95.00
4 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.34 50.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.93 548.00
2 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.03 532.00
3 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.09 371.00
4 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.14 364.00
5 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.24 351.00
6 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.40 329.00
7 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.50 316.00
8 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.61 302.00
9 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.26 225.00
10 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.70 179.00
11 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.73 176.00
12 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.90 159.00
13 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.11 140.00
14 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.66 95.00
15 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.75 88.00
16 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.34 50.00
17 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.53 40.00
101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ 0.00

skok daleký - Ml. žáci

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 4.76 4.59 4.76 4.62 4.76 337.00
2 144 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 12 4.33 x 4.33 4.25 4.33 261.00
3 111 Kryštof KotálKryštof Kotál
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 4.02 4.02 3.84 3.88 4.02 209.00
4 109 Jan WendlerJan Wendler
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 20 3.73 3.45 3.36 3.73 3.73 164.00
5 105 Marek SlámaMarek Sláma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 17 3.66 3.66 3.38 3.58 3.66 153.00
6 102 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 15 3.65 x x 3.65 3.65 152.00
7 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 18 3.63 2.80 3.17 3.63 3.63 149.00
8 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 8 3.49 3.33 3.49 2.85 3.49 129.00
9 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 3.49 2.85 2.82 3.49 3.49 129.00
10 103 Tomáš HorskýTomáš Horský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 7 3.42 3.25 3.42 3.05 3.42 119.00
11 104 Petr BoorPetr Boor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 2 3.41 3.36 3.16 3.41 3.41 118.00
12 140 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 3.38 3.38 3.21 3.18 3.38 114.00
13 134 Martin DubovýMartin Dubový
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 3.35 x 3.35 3.28 3.35 110.00
14 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 1 3.19 2.91 3.19 2.75 3.19 89.00
15 116 Vít DoležalVít Doležal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 4 3.13 3.13 2.96 2.83 3.13 81.00
16 108 Matěj HajskýMatěj Hajský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 6 3.11 2.98 x 3.11 3.11 79.00
17 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 13 3.07 2.96 3.07 2.66 3.07 74.00
18 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 10 3.05 3.04 2.98 3.05 3.05 72.00
19 128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 16 2.70 2.70 2.69 2.60 2.70 34.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 4.08 4.08 4.08 4.06 4.08 326.00
2 94 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 4.04 4.04 3.89 3.92 4.04 317.00
3 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 3.92 3.44 3.92 3.58 3.92 290.00
4 99 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 3.89 3.89 3.50 3.56 3.89 283.00
5 100 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 13 3.86 3.59 3.81 3.86 3.86 276.00
6 92 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 3.85 3.66 3.35 3.85 3.85 274.00
7 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 17 3.79 3.79 3.70 x 3.79 261.00
8 93 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 14 3.67 3.50 3.67 3.52 3.67 235.00
9 114 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 16 3.66 3.60 3.52 3.66 3.66 233.00
10 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 19 3.61 3.49 3.38 3.61 3.61 223.00
11 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 3.39 x 3.39 2.89 3.39 178.00
12 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 3.27 3.17 3.05 3.27 3.27 155.00
13 116 Julie BeránkováJulie Beránková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1 3.23 x 3.17 3.23 3.23 148.00
14 91 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 3.13 3.13 2.83 2.82 3.13 130.00
15 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 18 3.13 x x 3.13 3.13 130.00
16 104 Tereza TupáTereza Tupá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 21 3.02 3.02 x 2.56 3.02 110.00
17 113 Nela CygánkováNela Cygánková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 2.90 2.50 2.90 x 2.90 91.00
18 112 Stella KindlováStella Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 8 2.88 2.83 2.38 2.88 2.88 87.00
19 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 23 2.83 x 2.83 x 2.83 80.00
20 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 20 2.49 2.33 2.49 x 2.49 33.00
21 Viola KindlováViola Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 9 2.43 x 2.42 2.43 2.43 26.00
22 111 Kristýna WürflováKristýna Würflová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 22 2.28 x 2.28 x 2.28 11.00
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 39.79 39.79 39.79 222.00
2 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 18 38.87 38.87 38.87 215.00
3 102 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 15 35.51 35.51 35.51 187.00
4 140 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 32.97 32.97 32.97 167.00
5 105 Marek SlámaMarek Sláma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 17 32.91 32.91 32.91 167.00
6 109 Jan WendlerJan Wendler
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 20 32.38 32.38 32.38 162.00
7 144 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 12 29.56 29.56 29.56 140.00
8 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 27.95 27.95 27.95 127.00
9 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 10 24.60 24.60 24.60 101.00
10 111 Kryštof KotálKryštof Kotál
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 24.44 24.44 24.44 100.00
11 128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 16 24.17 24.17 24.17 98.00
12 108 Matěj HajskýMatěj Hajský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 6 24.08 24.08 24.08 97.00
13 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 13 23.62 23.62 23.62 94.00
14 104 Petr BoorPetr Boor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 2 22.01 22.01 22.01 82.00
15 103 Tomáš HorskýTomáš Horský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 7 19.77 19.77 19.77 65.00
16 134 Martin DubovýMartin Dubový
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 19.33 19.33 19.33 62.00
17 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 1 19.29 19.29 19.29 61.00
18 116 Vít DoležalVít Doležal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 4 16.76 16.76 16.76 43.00
19 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 8 14.21 14.21 14.21 25.00
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 41.58 41.58 41.58 375.00
2 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 17 36.61 36.61 36.61 314.00
3 92 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 34.86 34.86 34.86 293.00
4 94 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 30.20 30.20 30.20 237.00
5 100 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 13 29.29 29.29 29.29 227.00
6 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 19 28.19 28.19 28.19 214.00
7 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 28.12 28.12 28.12 213.00
8 91 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 26.81 26.81 26.81 198.00
9 116 Julie BeránkováJulie Beránková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1 25.91 25.91 25.91 187.00
10 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 25.51 25.51 25.51 183.00
11 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 23.42 23.42 23.42 159.00
12 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 22.82 22.82 22.82 152.00
13 114 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 16 22.39 22.39 22.39 147.00
14 113 Nela CygánkováNela Cygánková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 21.40 21.40 21.40 136.00
15 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 18 21.19 21.19 21.19 134.00
16 93 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 14 20.99 20.99 20.99 131.00
17 112 Stella KindlováStella Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 8 18.48 18.48 18.48 104.00
18 Viola KindlováViola Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 9 15.18 15.18 15.18 68.00
19 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 23 14.73 14.73 14.73 64.00
20 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 20 13.75 13.75 13.75 53.00
21= 104 Tereza TupáTereza Tupá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 21 11.05 11.05 11.05 26.00
21= 111 Kristýna WürflováKristýna Würflová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 22 11.05 11.05 11.05 26.00
Celkem 22 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1890
2 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1266
3 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0913
4 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0831
5 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0751
6 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0695
7 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0686
8 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0518
9 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0513
10 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0484
11 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0450
12 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0427
13 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0412
14 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0373
15 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0363
16 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0329
17 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0279
Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 19 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2160
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1920
3 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1844
4 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1617
5 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1598
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1592
7 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1511
8 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1369
9 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1292
10 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1164
11 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1119
12 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0959
13 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0874
14 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0812
15 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0708
16 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0494
17 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0345
Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNF
Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNF
Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 22 závodníků