Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj mladšího žactva

Plzeň - Petřín (5. 10. 2021)

800 m - Dorostenci

(út, 5.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:34.52
2 135 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:42.60
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:40.32 387.00
2 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:46.60 329.00
3 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:08.42 161.00
4 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:11.88 140.00
5 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:20.58 92.00
6 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:25.49 69.00
7 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:27.00 63.00
8 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:37.21 27.00
9 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:42.94 13.00
10 128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:57.21 0.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:18.87 618.00
2 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:56.18 249.00
3 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:03.88 192.00
4 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:04.42 188.00
5 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:12.13 138.00
6 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:17.74 107.00
7 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:17.78 106.00
8 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:31.21 46.00
140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:18.87 618.00
2 144 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:40.32 387.00
3 134 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:46.60 329.00
4 111 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:56.18 249.00
5 110 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:03.88 192.00
6 104 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:04.42 188.00
7 116 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:08.42 161.00
8 109 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:11.88 140.00
9 102 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:12.13 138.00
10 108 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:17.74 107.00
11 130 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:17.78 106.00
12 119 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:20.58 92.00
13 103 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:25.49 69.00
14 105 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:27.00 63.00
15 141 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:31.21 46.00
16 143 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:37.21 27.00
17 114 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:42.94 13.00
18 128 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:57.21 0.00
140 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

800 m - Dorostenky

(út, 5.10.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.27
2 98 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.71
3 147 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:44.21
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:58.23 382.00
2 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:01.25 354.00
3 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:04.29 326.00
4 112 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 3:04.71 323.00
5 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:36.29 102.00
6 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:51.37 39.00
7 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 4:22.08 0.00
8 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 4:34.84 0.00
9 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:47.41 0.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:59.21 373.00
2 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:13.09 253.00
3 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:17.63 219.00
4 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:18.19 215.00
5 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:19.86 203.00
6 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:20.62 197.00
7 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:21.80 189.00
8 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:32.55 122.00
9 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:32.97 120.00
10 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:42.71 72.00
11 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:45.70 60.00
111 Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:58.23 382.00
2 100 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:59.21 373.00
3 138 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:01.25 354.00
4 107 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:04.29 326.00
5 112 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 3:04.71 323.00
6 97 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:13.09 253.00
7 148 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:17.63 219.00
8 99 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:18.19 215.00
9 114 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:19.86 203.00
10 92 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:20.62 197.00
11 142 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:21.80 189.00
12 116 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:32.55 122.00
13 93 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:32.97 120.00
14 117 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:36.29 102.00
15 101 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:42.71 72.00
16 91 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:45.70 60.00
17 113 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:51.37 39.00
18 104 Tereza TupáTereza Tupá 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 4:22.08 0.00
19 135 Karolína TatýrkováKarolína Tatýrková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 4:34.84 0.00
20 120 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:47.41 0.00
111 Kristýna WürflováKristýna Würflová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNF