Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický středoškolský přebor

Praha - Kotlářka (8. 10. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1 11.46
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 12.01
3 Jakub KociánJakub Kocián 03 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 12.67
4 Kryštof BaschKryštof Basch 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 13.00
5 15 Jáchym RysJáchym Rys 05 G. ÚstavníG. Ústavní 6 13.18
6 Tomáš HozdaTomáš Hozda 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 5 13.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 G. BudějovickáG. Budějovická 4 11.50
2 Adam ChybaAdam Chyba 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 2 12.78
3 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské g.Trojské g. 6 12.86
4 Vít HomolkaVít Homolka 03 G. ÚstavníG. Ústavní 5 13.14
5 Šimon GálikŠimon Gálik 06 Trojské g.Trojské g. 3 14.30
6 Tomas WetzsteinTomas Wetzstein 06 Trojské g.Trojské g. 1 14.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej KornackiAndrej Kornacki 03 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 12.68
2 Kamil PrachařKamil Prachař 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 6 12.70
3 Mikuláš KonečnýMikuláš Konečný 06 G. BudějovickáG. Budějovická 3 12.83
4 Matyáš KýrMatyáš Kýr 06 G. BudějovickáG. Budějovická 2 13.35
5 Vojtěch WasserbauerVojtěch Wasserbauer 05 Trojské g.Trojské g. 1 14.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SellnerMartin Sellner 03 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 6 12.08
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Karlínské g.Karlínské g. 4 12.28
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 5 12.68
4 Filip MatějkaFilip Matějka 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 2 12.73
5 Šimon IngerŠimon Inger 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 12.94
6 Lukáš TučekLukáš Tuček 03 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 1 13.12
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 5 11.15
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 12.12
3 David KrásaDavid Krása 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 3 12.50
4 Michal VětrovecMichal Větrovec 04 Rakouské g.Rakouské g. 1 12.89
5 Vítek NguyenVítek Nguyen 02 Rakouské g.Rakouské g. 2 13.19
6 Thin TranThin Tran 03 Rakouské g.Rakouské g. 6 13.26
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 4 11.68
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 11.84
3 Martin HátleMartin Hátle 02 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 5 12.92
4 Slavibor PetržílkaSlavibor Petržílka 04 Karlínské g.Karlínské g. 1 13.19
5 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 6 13.87
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 8.10.2021 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BílekVojtěch Bílek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 11.97
2 24 Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 12.73
3 Samuel LněníčekSamuel Lněníček 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 13.04
4 Šimon PražskýŠimon Pražský 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 2 13.08
5 Filip KněnickýFilip Kněnický 06 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 13.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 5 11.15
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1 11.46
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 G. BudějovickáG. Budějovická 4 11.50
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 4 11.68
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 11.84
6 Vojtěch BílekVojtěch Bílek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 11.97
7 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 12.01
8 Martin SellnerMartin Sellner 03 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 6 12.08
9 Jan AuředníkJan Auředník 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 12.12
10 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Karlínské g.Karlínské g. 4 12.28
11 David KrásaDavid Krása 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 3 12.50
12 Jakub KociánJakub Kocián 03 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 12.67
13 Andrej KornackiAndrej Kornacki 03 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 12.68
13 Filip KonečnýFilip Konečný 05 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 5 12.68
15 Kamil PrachařKamil Prachař 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 6 12.70
16 Filip MatějkaFilip Matějka 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 2 12.73
16 24 Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 12.73
18 Adam ChybaAdam Chyba 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 2 12.78
19 Mikuláš KonečnýMikuláš Konečný 06 G. BudějovickáG. Budějovická 3 12.83
20 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské g.Trojské g. 6 12.86
21 Michal VětrovecMichal Větrovec 04 Rakouské g.Rakouské g. 1 12.89
22 Martin HátleMartin Hátle 02 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 5 12.92
23 Šimon IngerŠimon Inger 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 12.94
24 Kryštof BaschKryštof Basch 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 13.00
25 Samuel LněníčekSamuel Lněníček 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 13.04
26 Šimon PražskýŠimon Pražský 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 2 13.08
27 Lukáš TučekLukáš Tuček 03 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 1 13.12
28 Vít HomolkaVít Homolka 03 G. ÚstavníG. Ústavní 5 13.14
29 15 Jáchym RysJáchym Rys 05 G. ÚstavníG. Ústavní 6 13.18
30 Vítek NguyenVítek Nguyen 02 Rakouské g.Rakouské g. 2 13.19
30 Slavibor PetržílkaSlavibor Petržílka 04 Karlínské g.Karlínské g. 1 13.19
32 Thin TranThin Tran 03 Rakouské g.Rakouské g. 6 13.26
32 Filip KněnickýFilip Kněnický 06 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 13.26
34 Matyáš KýrMatyáš Kýr 06 G. BudějovickáG. Budějovická 2 13.35
35 Tomáš HozdaTomáš Hozda 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 5 13.47
36 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 6 13.87
37 Vojtěch WasserbauerVojtěch Wasserbauer 05 Trojské g.Trojské g. 1 14.08
38 Šimon GálikŠimon Gálik 06 Trojské g.Trojské g. 3 14.30
39 Tomas WetzsteinTomas Wetzstein 06 Trojské g.Trojské g. 1 14.85

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 G. OmskáG. Omská 1 13.50
2 Michaela KocianováMichaela Kocianová 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 14.04
3 Lucie RabochováLucie Rabochová 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 6 14.38
4 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 G. OmskáG. Omská 4 14.64
5 Vendula PlzenskáVendula Plzenská 06 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 14.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 4 14.68
2 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Trojské g.Trojské g. 3 15.11
3 31 Josefína KončelíkováJosefína Končelíková 05 G. OmskáG. Omská 5 15.28
4 Kristýna ŠmausováKristýna Šmausová 06 Trojské g.Trojské g. 1 15.72
5 Karolína StriebornáKarolína Strieborná 05 Trojské g.Trojské g. 6 15.76
6 Berenika PitrováBerenika Pitrová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 2 16.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 2 14.19
2 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1 14.51
3 Dominika BarrattDominika Barratt 06 Trojské g.Trojské g. 4 15.14
4 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 Trojské g.Trojské g. 6 15.26
5 Ella JelínkováElla Jelínková 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 5 15.76
6 Julie GrosmanováJulie Grosmanová 04 Trojské g.Trojské g. 3 15.87
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 6 14.06
2 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 14.23
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 2 14.45
4 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.51
5 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5 15.29
6 MARIE DIVIŠMARIE DIVIŠ 05 Rakouské g.Rakouské g. 3 16.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 8.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 6 14.89
2 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 15.10
3 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 15.18
4 Jana KinštováJana Kinštová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 3 15.22
5 6 MARIE TŮMOVÁMARIE TŮMOVÁ 03 Rakouské g.Rakouské g. 2 17.53
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 8.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 12.74
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 13.44
3 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 Karlínské g.Karlínské g. 6 14.42
4 Magdalena DaněčkováMagdalena Daněčková 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 15.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 12.74
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 13.44
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 G. OmskáG. Omská 1 13.50
4 Michaela KocianováMichaela Kocianová 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 14.04
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 6 14.06
6 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 2 14.19
7 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 14.23
8 Lucie RabochováLucie Rabochová 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 6 14.38
9 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 Karlínské g.Karlínské g. 6 14.42
10 Alena MichálkováAlena Michálková 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 2 14.45
11 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1 14.51
11 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.51
13 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 G. OmskáG. Omská 4 14.64
14 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 4 14.68
15 Vendula PlzenskáVendula Plzenská 06 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 14.82
16 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 6 14.89
17 Magdalena DaněčkováMagdalena Daněčková 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 15.03
18 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 15.10
19 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Trojské g.Trojské g. 3 15.11
20 Dominika BarrattDominika Barratt 06 Trojské g.Trojské g. 4 15.14
21 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 15.18
22 Jana KinštováJana Kinštová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 3 15.22
23 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 Trojské g.Trojské g. 6 15.26
24 31 Josefína KončelíkováJosefína Končelíková 05 G. OmskáG. Omská 5 15.28
25 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5 15.29
26 Kristýna ŠmausováKristýna Šmausová 06 Trojské g.Trojské g. 1 15.72
27 Karolína StriebornáKarolína Strieborná 05 Trojské g.Trojské g. 6 15.76
27 Ella JelínkováElla Jelínková 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 5 15.76
29 Julie GrosmanováJulie Grosmanová 04 Trojské g.Trojské g. 3 15.87
30 MARIE DIVIŠMARIE DIVIŠ 05 Rakouské g.Rakouské g. 3 16.20
31 Berenika PitrováBerenika Pitrová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 2 16.21
32 6 MARIE TŮMOVÁMARIE TŮMOVÁ 03 Rakouské g.Rakouské g. 2 17.53

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 G. OmskáG. Omská 3 28.36
2 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 G. OmskáG. Omská 5 29.93
3 Vendula PlzenskáVendula Plzenská 06 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 4 31.14
4 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 04 G. OmskáG. Omská 2 32.32
5 Berenika PitrováBerenika Pitrová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 6 34.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 28.95
2 Lucie RabochováLucie Rabochová 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 2 29.57
3 Johana DočkálkováJohana Dočkálková 06 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 33.94
4 Kristýna ŠmausováKristýna Šmausová 06 Trojské g.Trojské g. 1 34.02
5 Julie GrosmanováJulie Grosmanová 04 Trojské g.Trojské g. 3 35.93
6 Hedvika ČermákováHedvika Čermáková 05 Trojské g.Trojské g. 6 36.32
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 1 29.20
2 Magdalena DaněčkováMagdalena Daněčková 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 5 31.29
3 Barbora DudkováBarbora Dudková 03 Karlínské g.Karlínské g. 6 32.62
4 Kristýna MaternováKristýna Maternová 04 Karlínské g.Karlínské g. 4 33.42
5 Kristýna ŠebováKristýna Šebová 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 33.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Rakouské g.Rakouské g. 6 27.82
2 Markéta EntlicherováMarkéta Entlicherová 06 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 30.16
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 30.17
4 Lucie HorákováLucie Horáková 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 30.21
5 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 G. LitoměřickáG. Litoměřická 1 30.67
6 17 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Rakouské g.Rakouské g. 2 32.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 8.10.2021 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 G. OmskáG. Omská 3 27.50
2 Jessica WiederováJessica Wiederová 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 2 29.85
3 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 6 30.45
4 Eliška ČížkováEliška Čížková 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5 32.07
5 Kateřina StěhulováKateřina Stěhulová 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 4 32.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 G. OmskáG. Omská 3 27.50
2 2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Rakouské g.Rakouské g. 6 27.82
3 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 G. OmskáG. Omská 3 28.36
4 7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 28.95
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 1 29.20
6 Lucie RabochováLucie Rabochová 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 2 29.57
7 Jessica WiederováJessica Wiederová 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 2 29.85
8 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 G. OmskáG. Omská 5 29.93
9 Markéta EntlicherováMarkéta Entlicherová 06 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 30.16
10 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 30.17
11 Lucie HorákováLucie Horáková 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 30.21
12 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 6 30.45
13 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 G. LitoměřickáG. Litoměřická 1 30.67
14 Vendula PlzenskáVendula Plzenská 06 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 4 31.14
15 Magdalena DaněčkováMagdalena Daněčková 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 5 31.29
16 Eliška ČížkováEliška Čížková 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5 32.07
17 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 04 G. OmskáG. Omská 2 32.32
18 17 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Rakouské g.Rakouské g. 2 32.33
19 Kateřina StěhulováKateřina Stěhulová 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 4 32.49
20 Barbora DudkováBarbora Dudková 03 Karlínské g.Karlínské g. 6 32.62
21 Kristýna MaternováKristýna Maternová 04 Karlínské g.Karlínské g. 4 33.42
22 Kristýna ŠebováKristýna Šebová 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 33.48
23 Johana DočkálkováJohana Dočkálková 06 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 33.94
24 Berenika PitrováBerenika Pitrová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 6 34.02
24 Kristýna ŠmausováKristýna Šmausová 06 Trojské g.Trojské g. 1 34.02
26 Julie GrosmanováJulie Grosmanová 04 Trojské g.Trojské g. 3 35.93
27 Hedvika ČermákováHedvika Čermáková 05 Trojské g.Trojské g. 6 36.32

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JislDavid Jisl 03 G. ÚstavníG. Ústavní 3 55.08
2 Kryštof BaschKryštof Basch 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 5 60.04
3 Václav LinhaVáclav Linha 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 63.67
4 3 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 G. ÚstavníG. Ústavní 4 64.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 G. BudějovickáG. Budějovická 4 58.26
2 Vít HomolkaVít Homolka 03 G. ÚstavníG. Ústavní 5 61.64
3 David MrázekDavid Mrázek 05 G. BudějovickáG. Budějovická 3 61.91
4 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské g.Trojské g. 2 66.74
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 55.13
2 David KrásaDavid Krása 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 6 55.92
3 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 5 56.85
4 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 4 59.24
5 Thin TranThin Tran 03 Rakouské g.Rakouské g. 2 72.71
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 52.08
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 3 53.85
3 Vojtěch BílekVojtěch Bílek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 5 54.88
4 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 1 57.52
5 5 Kristian FaitKristian Fait 03 Rakouské g.Rakouské g. 6 61.58
6 2 Nikola SpěšnýNikola Spěšný 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 2 68.96
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VacekViktor Vacek 05 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 51.58
2 4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 4 54.57
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Karlínské g.Karlínské g. 6 54.87
4 Jan HlavešJan Hlaveš 02 Rakouské g.Rakouské g. 3 56.35
5 38 Maxmilián BursíkMaxmilián Bursík 03 Karlínské g.Karlínské g. 5 63.79
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 G. BudějovickáG. Budějovická 4 53.78
2 17 Václav VyšínVáclav Vyšín 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 2 54.90
3 Adam DvorščíkAdam Dvorščík 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5 55.33
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 G. ČeskolipskáG. Českolipská 6 55.60
5 Metoděj ŠroubekMetoděj Šroubek 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 3 59.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VacekViktor Vacek 05 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 51.58
2 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 52.08
3 36 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 G. BudějovickáG. Budějovická 4 53.78
4 Petr LabuťPetr Labuť 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 3 53.85
5 4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 4 54.57
6 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Karlínské g.Karlínské g. 6 54.87
7 Vojtěch BílekVojtěch Bílek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 5 54.88
8 17 Václav VyšínVáclav Vyšín 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 2 54.90
9 David JislDavid Jisl 03 G. ÚstavníG. Ústavní 3 55.08
10 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 55.13
11 Adam DvorščíkAdam Dvorščík 05 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5 55.33
12 Adam HalbichAdam Halbich 03 G. ČeskolipskáG. Českolipská 6 55.60
13 David KrásaDavid Krása 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 6 55.92
14 Jan HlavešJan Hlaveš 02 Rakouské g.Rakouské g. 3 56.35
15 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 5 56.85
16 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 1 57.52
17 11 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 G. BudějovickáG. Budějovická 4 58.26
18 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 4 59.24
19 Metoděj ŠroubekMetoděj Šroubek 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 3 59.81
20 Kryštof BaschKryštof Basch 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 5 60.04
21 5 Kristian FaitKristian Fait 03 Rakouské g.Rakouské g. 6 61.58
22 Vít HomolkaVít Homolka 03 G. ÚstavníG. Ústavní 5 61.64
23 David MrázekDavid Mrázek 05 G. BudějovickáG. Budějovická 3 61.91
24 Václav LinhaVáclav Linha 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 63.67
25 38 Maxmilián BursíkMaxmilián Bursík 03 Karlínské g.Karlínské g. 5 63.79
26 3 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 G. ÚstavníG. Ústavní 4 64.37
27 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské g.Trojské g. 2 66.74
28 2 Nikola SpěšnýNikola Spěšný 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 2 68.96
29 Thin TranThin Tran 03 Rakouské g.Rakouské g. 2 72.71

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Petr AdámekPetr Adámek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 1 2:14.89
2 9 Filip RučkaFilip Ručka 04 Rakouské g.Rakouské g. 11 2:16.76
3 17 Václav VyšínVáclav Vyšín 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 12 2:17.60
4 6 Tomáš RetTomáš Ret 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 10 2:18.93
5 32 Alexander McIntoshAlexander McIntosh 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 9 2:20.24
6 29 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 8 2:20.27
7 27 Filip HlavešFilip Hlaveš 04 Rakouské g.Rakouské g. 3 2:21.16
8 10 Patrik LuxPatrik Lux 04 Karlínské g.Karlínské g. 7 2:22.37
9 35 Jozef KrištofJozef Krištof 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 6 2:23.36
10 24 Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 5 2:27.88
11 38 Maxmilián BursíkMaxmilián Bursík 03 Karlínské g.Karlínské g. 2 2:29.35
12 13 Patrik JakimičPatrik Jakimič 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 2:35.85
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 G. BudějovickáG. Budějovická 11 2:10.19
2 11 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 G. BudějovickáG. Budějovická 5 2:11.33
3 38 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 2:11.72
4 9 Ondřej PaloušOndřej Palouš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 9 2:14.58
5 35 Matyáš MartanMatyáš Martan 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 7 2:15.19
6 15 Antonín ŠpanielAntonín Španiel 04 G. ÚstavníG. Ústavní 12 2:15.70
7 35 Tomáš CháberaTomáš Chábera 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 2:17.83
8 5 Lukáš HroudaLukáš Hrouda 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 2:17.94
9 31 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 1 2:20.12
10 3 Martin ZenkMartin Zenk 02 G. ÚstavníG. Ústavní 13 2:20.67
11 11 Matěj NovákMatěj Novák 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 2:20.84
12 13 Michal PušMichal Puš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:21.07
13 20 Jakub KýrJakub Kýr 04 G. BudějovickáG. Budějovická 6 2:22.74
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 G. BudějovickáG. Budějovická 11 2:10.19
2 11 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 G. BudějovickáG. Budějovická 5 2:11.33
3 38 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 2:11.72
4 9 Ondřej PaloušOndřej Palouš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 9 2:14.58
5 7 Petr AdámekPetr Adámek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 1 2:14.89
6 35 Matyáš MartanMatyáš Martan 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 7 2:15.19
7 15 Antonín ŠpanielAntonín Španiel 04 G. ÚstavníG. Ústavní 12 2:15.70
8 9 Filip RučkaFilip Ručka 04 Rakouské g.Rakouské g. 11 2:16.76
9 17 Václav VyšínVáclav Vyšín 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 12 2:17.60
10 35 Tomáš CháberaTomáš Chábera 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 2:17.83
11 5 Lukáš HroudaLukáš Hrouda 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 2:17.94
12 6 Tomáš RetTomáš Ret 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 10 2:18.93
13 31 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 1 2:20.12
14 32 Alexander McIntoshAlexander McIntosh 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 9 2:20.24
15 29 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 8 2:20.27
16 3 Martin ZenkMartin Zenk 02 G. ÚstavníG. Ústavní 13 2:20.67
17 11 Matěj NovákMatěj Novák 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 2:20.84
18 13 Michal PušMichal Puš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:21.07
19 27 Filip HlavešFilip Hlaveš 04 Rakouské g.Rakouské g. 3 2:21.16
20 10 Patrik LuxPatrik Lux 04 Karlínské g.Karlínské g. 7 2:22.37
21 20 Jakub KýrJakub Kýr 04 G. BudějovickáG. Budějovická 6 2:22.74
22 35 Jozef KrištofJozef Krištof 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 6 2:23.36
23 24 Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 5 2:27.88
24 38 Maxmilián BursíkMaxmilián Bursík 03 Karlínské g.Karlínské g. 2 2:29.35
25 13 Patrik JakimičPatrik Jakimič 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 2:35.85

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 14 2:30.77
2 27 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 3 2:31.97
3 17 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Rakouské g.Rakouské g. 12 2:37.59
4 38 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 2:39.50
5 24 Anna FeitováAnna Feitová 02 G. OmskáG. Omská 5 2:41.21
6 2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Rakouské g.Rakouské g. 8 2:42.60
7 7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1 2:42.96
8 36 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 7 2:45.00
9 9 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 11 2:49.06
10 31 Josefína KončelíkováJosefína Končelíková 05 G. OmskáG. Omská 13 2:49.40
11 35 Markéta EšnerováMarkéta Ešnerová 06 Karlínské g.Karlínské g. 4 2:51.66
12 32 Karolína JavůrkováKarolína Javůrková 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 9 2:52.84
11 Natálie KajerováNatálie Kajerová 05 Karlínské g.Karlínské g. 10 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Mariana VotavováMariana Votavová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 13 2:44.69
2 24 Barbora ŠíchováBarbora Šíchová 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:45.47
3 33 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 2:45.80
4 32 Dorotea TicháDorotea Tichá 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 12 2:46.31
5 11 Viktorie MaříkováViktorie Maříková 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 2:54.04
6 20 Karolína NováčkováKarolína Nováčková 03 G. OmskáG. Omská 4 2:58.67
7 26 Kristýna RašováKristýna Rašová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 7 3:00.23
8 1 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské g.Trojské g. 2 3:19.56
9 3 Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 Trojské g.Trojské g. 11 3:35.17
10 35 Sonja KyseláSonja Kyselá 04 Trojské g.Trojské g. 1 3:56.83
19 Emma RipplováEmma Ripplová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 14 2:30.77
2 27 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 3 2:31.97
3 17 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Rakouské g.Rakouské g. 12 2:37.59
4 38 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 2:39.50
5 24 Anna FeitováAnna Feitová 02 G. OmskáG. Omská 5 2:41.21
6 2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Rakouské g.Rakouské g. 8 2:42.60
7 7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1 2:42.96
8 39 Mariana VotavováMariana Votavová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 13 2:44.69
9 36 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 7 2:45.00
10 24 Barbora ŠíchováBarbora Šíchová 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:45.47
11 33 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 2:45.80
12 32 Dorotea TicháDorotea Tichá 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 12 2:46.31
13 9 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 11 2:49.06
14 31 Josefína KončelíkováJosefína Končelíková 05 G. OmskáG. Omská 13 2:49.40
15 35 Markéta EšnerováMarkéta Ešnerová 06 Karlínské g.Karlínské g. 4 2:51.66
16 32 Karolína JavůrkováKarolína Javůrková 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 9 2:52.84
17 11 Viktorie MaříkováViktorie Maříková 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 2:54.04
18 20 Karolína NováčkováKarolína Nováčková 03 G. OmskáG. Omská 4 2:58.67
19 26 Kristýna RašováKristýna Rašová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 7 3:00.23
20 1 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské g.Trojské g. 2 3:19.56
21 3 Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 Trojské g.Trojské g. 11 3:35.17
22 35 Sonja KyseláSonja Kyselá 04 Trojské g.Trojské g. 1 3:56.83
11 Natálie KajerováNatálie Kajerová 05 Karlínské g.Karlínské g. 10 DNF
19 Emma RipplováEmma Ripplová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 DNF

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Tobiáš PařízekTobiáš Pařízek 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 9 4:25.58
2 38 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 3 4:44.70
3 35 Matyáš MartanMatyáš Martan 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 4:45.50
4 9 Ondřej PaloušOndřej Palouš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 8 4:45.91
5 15 Antonín ŠpanielAntonín Španiel 04 G. ÚstavníG. Ústavní 12 4:46.49
6 7 Benjamin JurášBenjamin Juráš 06 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 2 4:53.85
7 27 Ivan LubyakoIvan Lubyako 04 Rakouské g.Rakouské g. 4 4:53.99
8 2 David NekvasilDavid Nekvasil 03 G. ČeskolipskáG. Českolipská 7 4:56.17
9 13 Ondřej JanečekOndřej Janeček 06 G. BudějovickáG. Budějovická 1 4:57.61
10 12 Jan TůmaJan Tůma 04 G. BudějovickáG. Budějovická 13 4:59.14
11 5 Jakub ŽmolaJakub Žmola 05 Karlínské g.Karlínské g. 14 5:08.82
12 29 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 6 5:08.96
13 30 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 10 5:41.82
14 1 Richard StrouhalRichard Strouhal 04 Trojské g.Trojské g. 11 6:03.04
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Filip RetFilip Ret 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 12 4:34.63
2 16 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 14 4:36.18
3 3 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 G. ÚstavníG. Ústavní 1 4:41.13
4 9 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 7 4:49.31
5 6 Maksym ChernichenkoMaksym Chernichenko 03 Rakouské g.Rakouské g. 4 4:51.91
6 8 Adam KloudaAdam Klouda 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 6 4:52.48
7 5 Lukáš HroudaLukáš Hrouda 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 3 4:52.54
8 11 Matěj NovákMatěj Novák 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 9 4:55.16
9 15 Jáchym RysJáchym Rys 05 G. ÚstavníG. Ústavní 13 4:55.64
10 10 Patrik LuxPatrik Lux 04 Karlínské g.Karlínské g. 8 5:03.54
11 13 Michal PušMichal Puš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 11 5:14.15
12 12 Matyáš PrůšaMatyáš Průša 04 G. BudějovickáG. Budějovická 10 5:21.21
13 4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 5:32.15
14 7 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 05 Trojské g.Trojské g. 5 5:50.71
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Tobiáš PařízekTobiáš Pařízek 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 9 4:25.58
2 14 Filip RetFilip Ret 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 12 4:34.63
3 16 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 14 4:36.18
4 3 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 G. ÚstavníG. Ústavní 1 4:41.13
5 38 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 3 4:44.70
6 35 Matyáš MartanMatyáš Martan 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 4:45.50
7 9 Ondřej PaloušOndřej Palouš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 8 4:45.91
8 15 Antonín ŠpanielAntonín Španiel 04 G. ÚstavníG. Ústavní 12 4:46.49
9 9 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 7 4:49.31
10 6 Maksym ChernichenkoMaksym Chernichenko 03 Rakouské g.Rakouské g. 4 4:51.91
11 8 Adam KloudaAdam Klouda 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 6 4:52.48
12 5 Lukáš HroudaLukáš Hrouda 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 3 4:52.54
13 7 Benjamin JurášBenjamin Juráš 06 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 2 4:53.85
14 27 Ivan LubyakoIvan Lubyako 04 Rakouské g.Rakouské g. 4 4:53.99
15 11 Matěj NovákMatěj Novák 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 9 4:55.16
16 15 Jáchym RysJáchym Rys 05 G. ÚstavníG. Ústavní 13 4:55.64
17 2 David NekvasilDavid Nekvasil 03 G. ČeskolipskáG. Českolipská 7 4:56.17
18 13 Ondřej JanečekOndřej Janeček 06 G. BudějovickáG. Budějovická 1 4:57.61
19 12 Jan TůmaJan Tůma 04 G. BudějovickáG. Budějovická 13 4:59.14
20 10 Patrik LuxPatrik Lux 04 Karlínské g.Karlínské g. 8 5:03.54
21 5 Jakub ŽmolaJakub Žmola 05 Karlínské g.Karlínské g. 14 5:08.82
22 29 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 6 5:08.96
23 13 Michal PušMichal Puš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 11 5:14.15
24 12 Matyáš PrůšaMatyáš Průša 04 G. BudějovickáG. Budějovická 10 5:21.21
25 4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 5:32.15
26 30 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 10 5:41.82
27 7 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 05 Trojské g.Trojské g. 5 5:50.71
28 1 Richard StrouhalRichard Strouhal 04 Trojské g.Trojské g. 11 6:03.04

1500 m - Ženy

(pá, 8.10.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 1 5:09.33
2 40 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 5:20.02
3 18 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 9 5:20.55
4 19 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 10 5:26.53
5 30 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 5:35.51
6 24 Barbora ŠíchováBarbora Šíchová 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 14 5:45.51
7 32 Dorotea TicháDorotea Tichá 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 15 5:45.86
8 31 Laura De HeijLaura De Heij 04 G. OmskáG. Omská 3 5:46.68
9 17 Lontýna VackováLontýna Vacková 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 17 5:56.25
10 1 Ema BukovianskáEma Bukovianská 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 5:59.58
11 35 Markéta EšnerováMarkéta Ešnerová 06 Karlínské g.Karlínské g. 4 6:09.39
12 36 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 6 6:12.62
13 3 Lucie PetlachováLucie Petlachová 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 11 6:24.22
14 11 Natálie KajerováNatálie Kajerová 05 Karlínské g.Karlínské g. 7 7:12.76
Celkem 14 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Auředník, Labuť, Fajmon, Vlasák Auředník, Labuť, Fajmon, Vlasák OA KubelíkovaOA Kubelíkova 5 45.93
2 Konečný, Krištof, Hanousek, Behenský Konečný, Krištof, Hanousek, Behenský Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 3 47.56
3 Jisl, Rys, Špicl, Surjomartono Jisl, Rys, Špicl, Surjomartono G. ÚstavníG. Ústavní 4 47.62
4 Kornacki, Kocián, Krása, Sellner Kornacki, Kocián, Krása, Sellner G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 47.72
5 Inger, Prachař, Šmida, Chyba Inger, Prachař, Šmida, Chyba SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 6 50.09
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Široký, Konečný, Kubala, Bohman Široký, Konečný, Kubala, Bohman G. BudějovickáG. Budějovická 2 47.84
2 Hlaveš, Hlaveš, Větrovec, Ručka Hlaveš, Hlaveš, Větrovec, Ručka Rakouské g.Rakouské g. 6 49.37
3 Čurda, Petržílka, Žmola, Lux Čurda, Petržílka, Žmola, Lux Karlínské g.Karlínské g. 5 50.14
4 8 Klouda, Novotný, Hamouz, Vyšín Klouda, Novotný, Hamouz, Vyšín G. LitoměřickáG. Litoměřická 4 50.56
5 Nguyen, Tran, Tran, Nguyen Nguyen, Tran, Tran, Nguyen Rakouské g.Rakouské g. 3 52.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sýkora, Bílek, Halbich, Rozkydálek Sýkora, Bílek, Halbich, Rozkydálek G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 46.25
2 Vacek, Hátle, Dvorčuk, Bolardt Vacek, Hátle, Dvorčuk, Bolardt SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 46.58
3 Antoš, Šroubek, Hozda, Basch Antoš, Šroubek, Hozda, Basch G. J. KepleraG. J. Keplera 5 49.52
4 Bartoněk, Tůma, Říha, Kýr Bartoněk, Tůma, Říha, Kýr G. BudějovickáG. Budějovická 6 52.11
5 Gálik, Wasserbauer, Wetzstein, Pavlas Gálik, Wasserbauer, Wetzstein, Pavlas Trojské g.Trojské g. 4 61.15
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matějka, Pokorný, Tuček, Sedláček Matějka, Pokorný, Tuček, Sedláček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 48.63
2 Pražský, Jakimič, McIntosh, Nekvasil Pražský, Jakimič, McIntosh, Nekvasil G. ČeskolipskáG. Českolipská 2 50.18
3 Kněnický, Chábera, Juráš, Dvorščík Kněnický, Chábera, Juráš, Dvorščík SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 4 51.53
4 6 Ret, Ret, Matuška, Pekárek Ret, Ret, Matuška, Pekárek OA KubelíkovaOA Kubelíkova 1 51.99
5 Homolka, Bolehovský, Španiel, Zenk Homolka, Bolehovský, Španiel, Zenk G. ÚstavníG. Ústavní 5 52.60
6 5 Hrouda, Kříž, Martan, Puš Hrouda, Kříž, Martan, Puš G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 6 53.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Auředník, Labuť, Fajmon, Vlasák Auředník, Labuť, Fajmon, Vlasák OA KubelíkovaOA Kubelíkova 5 45.93
2 Sýkora, Bílek, Halbich, Rozkydálek Sýkora, Bílek, Halbich, Rozkydálek G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 46.25
3 Vacek, Hátle, Dvorčuk, Bolardt Vacek, Hátle, Dvorčuk, Bolardt SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 46.58
4 Konečný, Krištof, Hanousek, Behenský Konečný, Krištof, Hanousek, Behenský Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 3 47.56
5 Jisl, Rys, Špicl, Surjomartono Jisl, Rys, Špicl, Surjomartono G. ÚstavníG. Ústavní 4 47.62
6 Kornacki, Kocián, Krása, Sellner Kornacki, Kocián, Krása, Sellner G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 47.72
7 36 Široký, Konečný, Kubala, Bohman Široký, Konečný, Kubala, Bohman G. BudějovickáG. Budějovická 2 47.84
8 Matějka, Pokorný, Tuček, Sedláček Matějka, Pokorný, Tuček, Sedláček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 48.63
9 Hlaveš, Hlaveš, Větrovec, Ručka Hlaveš, Hlaveš, Větrovec, Ručka Rakouské g.Rakouské g. 6 49.37
10 Antoš, Šroubek, Hozda, Basch Antoš, Šroubek, Hozda, Basch G. J. KepleraG. J. Keplera 5 49.52
11 Inger, Prachař, Šmida, Chyba Inger, Prachař, Šmida, Chyba SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 6 50.09
12 Čurda, Petržílka, Žmola, Lux Čurda, Petržílka, Žmola, Lux Karlínské g.Karlínské g. 5 50.14
13 Pražský, Jakimič, McIntosh, Nekvasil Pražský, Jakimič, McIntosh, Nekvasil G. ČeskolipskáG. Českolipská 2 50.18
14 8 Klouda, Novotný, Hamouz, Vyšín Klouda, Novotný, Hamouz, Vyšín G. LitoměřickáG. Litoměřická 4 50.56
15 Kněnický, Chábera, Juráš, Dvorščík Kněnický, Chábera, Juráš, Dvorščík SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 4 51.53
16 6 Ret, Ret, Matuška, Pekárek Ret, Ret, Matuška, Pekárek OA KubelíkovaOA Kubelíkova 1 51.99
17 Bartoněk, Tůma, Říha, Kýr Bartoněk, Tůma, Říha, Kýr G. BudějovickáG. Budějovická 6 52.11
18 Homolka, Bolehovský, Španiel, Zenk Homolka, Bolehovský, Španiel, Zenk G. ÚstavníG. Ústavní 5 52.60
19 Nguyen, Tran, Tran, Nguyen Nguyen, Tran, Tran, Nguyen Rakouské g.Rakouské g. 3 52.78
20 5 Hrouda, Kříž, Martan, Puš Hrouda, Kříž, Martan, Puš G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 6 53.57
21 Gálik, Wasserbauer, Wetzstein, Pavlas Gálik, Wasserbauer, Wetzstein, Pavlas Trojské g.Trojské g. 4 61.15

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cesneková, Luňáková, Wiederová, Veselá Cesneková, Luňáková, Wiederová, Veselá OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 54.78
2 7 Adamková, Lautnerová, Olšavská, Kocianová Adamková, Lautnerová, Olšavská, Kocianová G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 55.22
3 Vrbová, Šmeralová, Balcarová, Švíbková Vrbová, Šmeralová, Balcarová, Švíbková G. OmskáG. Omská 1 56.60
4 39 Votavová, Dočkálková, Jelínková, Rabochová Votavová, Dočkálková, Jelínková, Rabochová G. J. KepleraG. J. Keplera 2 59.08
5 Anderlová, Krejčovesová, Hroudová, Golonka Anderlová, Krejčovesová, Hroudová, Golonka SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 6 59.33
6 Navrátilová, Kolínová, Barratt, Strieborná Navrátilová, Kolínová, Barratt, Strieborná Trojské g.Trojské g. 3 60.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tóthová, Ambrožová, Baliamisová, Primasová Tóthová, Ambrožová, Baliamisová, Primasová SZŠ RuskáSZŠ Ruská 3 54.46
2 33 Olšovská, Plíšková, Vokurková, Dvořáková Olšovská, Plíšková, Vokurková, Dvořáková G. LitoměřickáG. Litoměřická 4 58.65
3 35 Ešnerová, Votinská, Dudková, Maternová Ešnerová, Votinská, Dudková, Maternová Karlínské g.Karlínské g. 6 59.03
4 Brabencová, Korbelová, Poláková, Petlachová Brabencová, Korbelová, Poláková, Petlachová G. ČeskolipskáG. Českolipská 5 60.06
5 6 TŮMOVÁ, DIVIŠ, JARKOVSKÁ, Hobzová TŮMOVÁ, DIVIŠ, JARKOVSKÁ, Hobzová Rakouské g.Rakouské g. 2 61.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubešová, Melicharová, Michálková, Kubíčková Kubešová, Melicharová, Michálková, Kubíčková OA KubelíkovaOA Kubelíkova 5 54.86
2 20 Nováčková, De Heij, Končelíková, Feitová Nováčková, De Heij, Končelíková, Feitová G. OmskáG. Omská 6 57.00
3 Plzenská, Šíchová, Bukovianská, Šebová Plzenská, Šíchová, Bukovianská, Šebová G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 4 60.69
4 40 Svobodová, Javůrková, Čížková, Rašová Svobodová, Javůrková, Čížková, Rašová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 61.15
5 19 Ripplová, Pitrová, Brnadová, Tichá Ripplová, Pitrová, Brnadová, Tichá G. J. KepleraG. J. Keplera 3 66.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tóthová, Ambrožová, Baliamisová, Primasová Tóthová, Ambrožová, Baliamisová, Primasová SZŠ RuskáSZŠ Ruská 3 54.46
2 Cesneková, Luňáková, Wiederová, Veselá Cesneková, Luňáková, Wiederová, Veselá OA KubelíkovaOA Kubelíkova 4 54.78
3 Kubešová, Melicharová, Michálková, Kubíčková Kubešová, Melicharová, Michálková, Kubíčková OA KubelíkovaOA Kubelíkova 5 54.86
4 7 Adamková, Lautnerová, Olšavská, Kocianová Adamková, Lautnerová, Olšavská, Kocianová G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 5 55.22
5 Vrbová, Šmeralová, Balcarová, Švíbková Vrbová, Šmeralová, Balcarová, Švíbková G. OmskáG. Omská 1 56.60
6 20 Nováčková, De Heij, Končelíková, Feitová Nováčková, De Heij, Končelíková, Feitová G. OmskáG. Omská 6 57.00
7 33 Olšovská, Plíšková, Vokurková, Dvořáková Olšovská, Plíšková, Vokurková, Dvořáková G. LitoměřickáG. Litoměřická 4 58.65
8 35 Ešnerová, Votinská, Dudková, Maternová Ešnerová, Votinská, Dudková, Maternová Karlínské g.Karlínské g. 6 59.03
9 39 Votavová, Dočkálková, Jelínková, Rabochová Votavová, Dočkálková, Jelínková, Rabochová G. J. KepleraG. J. Keplera 2 59.08
10 Anderlová, Krejčovesová, Hroudová, Golonka Anderlová, Krejčovesová, Hroudová, Golonka SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 6 59.33
11 Brabencová, Korbelová, Poláková, Petlachová Brabencová, Korbelová, Poláková, Petlachová G. ČeskolipskáG. Českolipská 5 60.06
12 Navrátilová, Kolínová, Barratt, Strieborná Navrátilová, Kolínová, Barratt, Strieborná Trojské g.Trojské g. 3 60.47
13 Plzenská, Šíchová, Bukovianská, Šebová Plzenská, Šíchová, Bukovianská, Šebová G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 4 60.69
14 40 Svobodová, Javůrková, Čížková, Rašová Svobodová, Javůrková, Čížková, Rašová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 61.15
15 6 TŮMOVÁ, DIVIŠ, JARKOVSKÁ, Hobzová TŮMOVÁ, DIVIŠ, JARKOVSKÁ, Hobzová Rakouské g.Rakouské g. 2 61.79
16 19 Ripplová, Pitrová, Brnadová, Tichá Ripplová, Pitrová, Brnadová, Tichá G. J. KepleraG. J. Keplera 3 66.78

skok vysoký - Muži

(pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
G. ÚstavníG. Ústavní
05 10 1.80
2 Viktor VacekViktor Vacek
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
05 11 1.72
3 Theodor FajmonTheodor Fajmon
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
04 4 1.72
4 Adam ChybaAdam Chyba
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
05 7 1.68
5= 5 Jakub ŽmolaJakub Žmola
Karlínské g.Karlínské g.
05 12 1.60
5= Jakub KociánJakub Kocián
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
03 8 1.60
7 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
G. ČeskolipskáG. Českolipská
05 9 1.56
8 Vojtěch BartoněkVojtěch Bartoněk
G. BudějovickáG. Budějovická
03 3 1.56
9 31 Václav AkrmanVáclav Akrman
G. J. KepleraG. J. Keplera
05 1 1.56
10 6 Maksym ChernichenkoMaksym Chernichenko
Rakouské g.Rakouské g.
03 6 1.52
Matěj BártaMatěj Bárta
Trojské g.Trojské g.
04 2 NM
Poznámky / pokusy:
" Při rozcvičení došlo ke zranění T. Hanouska.
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(pá, 8.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 24 Anna FeitováAnna Feitová
G. OmskáG. Omská
02 5 1.52
2 Anna KubešováAnna Kubešová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 7 1.48
3 38 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
02 1 1.44
4 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
05 6 1.40
5 Dominika BarrattDominika Barratt
Trojské g.Trojské g.
06 2 1.36
6 Denisa PolákováDenisa Poláková
G. ČeskolipskáG. Českolipská
03 8 1.32
7 Barbora BrnadováBarbora Brnadová
G. J. KepleraG. J. Keplera
04 3 1.28
8 Julie ProcházkováJulie Procházková
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
04 9 1.28
9 Evelína DoležalováEvelína Doležalová
Rakouské g.Rakouské g.
04 4 1.20
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 8.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
G. ÚstavníG. Ústavní
03 25 6.74 +0.2 m/s -
2 Martin SellnerMartin Sellner
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
03 24 6.52 +0.5 m/s -
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG
05 11 6.50 +1.0 m/s -
4 Šimon BohmanŠimon Bohman
G. BudějovickáG. Budějovická
03 5 6.34 +0.3 m/s -
5 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
G. ÚstavníG. Ústavní
05 27 5.88 +0.5 m/s -
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora
G. ČeskolipskáG. Českolipská
04 26 5.77 +7.0 m/s -
7 Šimon IngerŠimon Inger
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
03 13 5.75 +0.8 m/s -
8 Andrej KornackiAndrej Kornacki
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
03 15 5.69 +0.0 m/s -
9 Sebastian BolardtSebastian Bolardt
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
03 6 5.67 +0.0 m/s -
10 Adam DvorščíkAdam Dvorščík
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
05 8 5.65 -0.2 m/s -
11 Vojtěch AntošVojtěch Antoš
G. J. KepleraG. J. Keplera
03 1 5.56 -0.3 m/s -
12 Kristian BehenskýKristian Behenský
Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG
06 4 5.55 +0.5 m/s -
13 6 Tomáš RetTomáš Ret
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
05 23 5.55 +0.9 m/s -
14 Matěj VlasákMatěj Vlasák
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 30 5.45 +1.2 m/s -
15 Metoděj ŠroubekMetoděj Šroubek
G. J. KepleraG. J. Keplera
04 28 5.45 -0.3 m/s -
16 Matouš PokornýMatouš Pokorný
Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG
04 21 5.45 +1.2 m/s -
17 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 5.45 +0.4 m/s -
18 Vojtěch BartoněkVojtěch Bartoněk
G. BudějovickáG. Budějovická
03 3 5.33 -0.7 m/s -
19 Martin HátleMartin Hátle
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
02 12 5.26 +0.5 m/s -
20 Filip HamouzFilip Hamouz
G. LitoměřickáG. Litoměřická
05 10 5.02 -1.0 m/s -
21 Filip NguyenFilip Nguyen
Rakouské g.Rakouské g.
02 18 4.92 -0.8 m/s -
22 David MrázekDavid Mrázek
G. BudějovickáG. Budějovická
05 17 4.88 +0.2 m/s -
23 Vítek NguyenVítek Nguyen
Rakouské g.Rakouské g.
02 19 4.72 +0.6 m/s -
24 39 Tobiáš PařízekTobiáš Pařízek
G. J. KepleraG. J. Keplera
03 20 4.71 +0.5 m/s -
25 David KouřimskýDavid Kouřimský
G. ČeskolipskáG. Českolipská
04 16 4.58 +0.6 m/s -
26 Šimon PražskýŠimon Pražský
G. ČeskolipskáG. Českolipská
05 22 4.47 -0.5 m/s -
27 7 Ondřej KašičkaOndřej Kašička
Trojské g.Trojské g.
05 14 4.47 +0.4 m/s -
28 Matěj BártaMatěj Bárta
Trojské g.Trojské g.
04 2 4.42 +1.1 m/s -
29 Michal VětrovecMichal Větrovec
Rakouské g.Rakouské g.
04 29 4.16 +0.0 m/s -
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
06 14 5.45 +0.2 m/s
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
G. OmskáG. Omská
04 25 5.25 +0.5 m/s
3 Martina PrimasováMartina Primasová
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
04 21 5.17 +1.1 m/s
4 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
G. OmskáG. Omská
04 26 4.93 +0.5 m/s
5 Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
03 15 4.76 +0.2 m/s
6 Tereza VotinskáTereza Votinská
Karlínské g.Karlínské g.
04 28 4.69 -0.2 m/s
7 Justýna CesnekováJustýna Cesneková
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
06 4 4.52 +0.6 m/s
8 26 Kristýna RašováKristýna Rašová
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
04 22 4.33 -0.1 m/s
9 Eliška BrabencováEliška Brabencová
G. ČeskolipskáG. Českolipská
04 2 4.29 +0.0 m/s
10 Michaela KocianováMichaela Kocianová
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
04 12 4.19 +0.0 m/s
11 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
04 9 4.18 -0.6 m/s
12 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
Trojské g.Trojské g.
04 18 4.16 +0.3 m/s
13 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
G. LitoměřickáG. Litoměřická
04 7 4.14 +0.8 m/s
14 Barbora BrnadováBarbora Brnadová
G. J. KepleraG. J. Keplera
04 3 4.13 +1.5 m/s
15 Alena MichálkováAlena Michálková
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 17 4.11 +1.1 m/s
16 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
G. LitoměřickáG. Litoměřická
05 27 4.10 +0.8 m/s
17 Ellen OlšavskáEllen Olšavská
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
04 20 4.08 -0.6 m/s
18 Lucie HorákováLucie Horáková
G. ČeskolipskáG. Českolipská
05 8 4.04 +1.0 m/s
19 20 Karolína NováčkováKarolína Nováčková
G. OmskáG. Omská
03 19 4.02 +0.9 m/s
20 Ella JelínkováElla Jelínková
G. J. KepleraG. J. Keplera
05 10 3.95 +0.1 m/s
21 Jana KinštováJana Kinštová
G. LitoměřickáG. Litoměřická
05 11 3.91 +0.3 m/s
22 Kristýna MaternováKristýna Maternová
Karlínské g.Karlínské g.
04 16 3.83 +0.2 m/s
23 Jolana AnderlováJolana Anderlová
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
04 1 3.83 +0.5 m/s
24 Tereza KolínováTereza Kolínová
Trojské g.Trojské g.
05 13 3.78 +1.0 m/s
25 Karolína StriebornáKarolína Strieborná
Trojské g.Trojské g.
05 24 3.71 -0.2 m/s
26 Evelína DoležalováEvelína Doležalová
Rakouské g.Rakouské g.
04 6 3.48 +0.8 m/s
27 Kateřina StěhulováKateřina Stěhulová
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
04 23 3.25 -0.6 m/s
28 MARIE DIVIŠMARIE DIVIŠ
Rakouské g.Rakouské g.
05 5 3.08 -1.2 m/s
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Ženy

(pá, 8.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
06 12 12.26
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
G. OmskáG. Omská
04 20 10.70
3 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 22 10.52
4 Adéla LonginováAdéla Longinová
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
03 14 10.03
5 Magda JavůrkováMagda Javůrková
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
03 8 09.32
6 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
G. LitoměřickáG. Litoměřická
04 5 09.25
7 3 Nikola MelicharováNikola Melicharová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 15 09.23
8 Eliška ČernáEliška Černá
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
03 2 09.00
9 Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
03 13 08.35
10 Veronika NoskováVeronika Nosková
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
06 16 08.31
11 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
G. OmskáG. Omská
04 23 08.18
12 Anna SellnerováAnna Sellnerová
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
05 19 08.09
13 7 Markéta EmrováMarkéta Emrová
G. LitoměřickáG. Litoměřická
04 6 07.93
14 8 Elen PlíškováElen Plíšková
G. LitoměřickáG. Litoměřická
06 18 07.07
15 Barbora DudkováBarbora Dudková
Karlínské g.Karlínské g.
03 4 06.99
16 Zuzana NoskováZuzana Nosková
Karlínské g.Karlínské g.
05 17 06.73
17 Klaudie KorbelováKlaudie Korbelová
G. ČeskolipskáG. Českolipská
04 11 06.60
18 Antonia Grace KashaAntonia Grace Kasha
Trojské g.Trojské g.
05 9 06.56
19 Johana DočkálkováJohana Dočkálková
G. J. KepleraG. J. Keplera
06 3 06.48
20 Klára KettnerováKlára Kettnerová
Trojské g.Trojské g.
05 10 06.32
21 4 LUCIE JARKOVSKÁLUCIE JARKOVSKÁ
Rakouské g.Rakouské g.
04 7 06.25
22 Hedvika ČermákováHedvika Čermáková
Trojské g.Trojské g.
05 1 06.01
23= 6 MARIE TŮMOVÁMARIE TŮMOVÁ
Rakouské g.Rakouské g.
03 21 05.95
23= 39 Mariana VotavováMariana Votavová
G. J. KepleraG. J. Keplera
04 24 05.95
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 5kg - Muži

(pá, 8.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adrian ŠandaAdrian Šanda
G. ČeskolipskáG. Českolipská
05 24 13.64
2 Ondřej KřížOndřej Kříž
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
04 11 12.94
3 Filip MatějkaFilip Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 12.59
4 Jan AuředníkJan Auředník
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
05 1 12.04
5 Filip ŠmidaFilip Šmida
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
02 25 10.88
6 9 Filip RučkaFilip Ručka
Rakouské g.Rakouské g.
04 19 10.63
7 Matěj VlasákMatěj Vlasák
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 27 10.62
8 Matěj ČevenýMatěj Čevený
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
03 4 10.48
9 Tomáš KulíkTomáš Kulík
SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára
03 12 10.29
10 Václav LinhaVáclav Linha
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
04 13 10.12
11 Jan FafejtaJan Fafejta
G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou
02 5 09.98
12 Adam ŘíhaAdam Říha
G. BudějovickáG. Budějovická
03 21 09.81
13 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
05 3 09.60
14 David GottwaldDavid Gottwald
Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG
05 6 09.60
15 Viktor KramskoyViktor Kramskoy
SZŠ RuskáSZŠ Ruská
02 9 09.56
16 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
G. ČeskolipskáG. Českolipská
05 20 09.23
17 Sebastien Jakub SuchanSebastien Jakub Suchan
Trojské g.Trojské g.
02 23 09.14
18 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
G. ÚstavníG. Ústavní
03 10 09.08
19 Jan VlčekJan Vlček
G. LitoměřickáG. Litoměřická
04 28 08.89
20 Jan HlavešJan Hlaveš
Rakouské g.Rakouské g.
02 8 08.72
21 Krištof BerounskýKrištof Berounský
G. J. KepleraG. J. Keplera
05 2 08.61
22 Mahdi Amal HasanovMahdi Amal Hasanov
Trojské g.Trojské g.
03 7 08.17
23 27 Ivan LubyakoIvan Lubyako
Rakouské g.Rakouské g.
04 14 07.99
24 Adam SteinerAdam Steiner
G. ÚstavníG. Ústavní
03 22 07.76
25 Jaromír NešvaraJaromír Nešvara
Trojské g.Trojské g.
05 16 07.55
26 12 Matyáš PrůšaMatyáš Průša
G. BudějovickáG. Budějovická
04 18 07.50
27 30 Matěj PekárekMatěj Pekárek
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
06 17 06.90
28 Martin VanakoMartin Vanako
G. J. KepleraG. J. Keplera
06 26 06.75
Celkem 28 závodníků