Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický středoškolský přebor

Praha - Kotlářka (8. 10. 2021)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Petr AdámekPetr Adámek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 1 2:14.89
2 9 Filip RučkaFilip Ručka 04 Rakouské g.Rakouské g. 11 2:16.76
3 17 Václav VyšínVáclav Vyšín 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 12 2:17.60
4 6 Tomáš RetTomáš Ret 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 10 2:18.93
5 32 Alexander McIntoshAlexander McIntosh 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 9 2:20.24
6 29 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 8 2:20.27
7 27 Filip HlavešFilip Hlaveš 04 Rakouské g.Rakouské g. 3 2:21.16
8 10 Patrik LuxPatrik Lux 04 Karlínské g.Karlínské g. 7 2:22.37
9 35 Jozef KrištofJozef Krištof 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 6 2:23.36
10 24 Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 5 2:27.88
11 38 Maxmilián BursíkMaxmilián Bursík 03 Karlínské g.Karlínské g. 2 2:29.35
12 13 Patrik JakimičPatrik Jakimič 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 2:35.85
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 G. BudějovickáG. Budějovická 11 2:10.19
2 11 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 G. BudějovickáG. Budějovická 5 2:11.33
3 38 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 2:11.72
4 9 Ondřej PaloušOndřej Palouš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 9 2:14.58
5 35 Matyáš MartanMatyáš Martan 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 7 2:15.19
6 15 Antonín ŠpanielAntonín Španiel 04 G. ÚstavníG. Ústavní 12 2:15.70
7 35 Tomáš CháberaTomáš Chábera 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 2:17.83
8 5 Lukáš HroudaLukáš Hrouda 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 2:17.94
9 31 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 1 2:20.12
10 3 Martin ZenkMartin Zenk 02 G. ÚstavníG. Ústavní 13 2:20.67
11 11 Matěj NovákMatěj Novák 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 2:20.84
12 13 Michal PušMichal Puš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:21.07
13 20 Jakub KýrJakub Kýr 04 G. BudějovickáG. Budějovická 6 2:22.74
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 G. BudějovickáG. Budějovická 11 2:10.19
2 11 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 G. BudějovickáG. Budějovická 5 2:11.33
3 38 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 4 2:11.72
4 9 Ondřej PaloušOndřej Palouš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 9 2:14.58
5 7 Petr AdámekPetr Adámek 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 1 2:14.89
6 35 Matyáš MartanMatyáš Martan 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 7 2:15.19
7 15 Antonín ŠpanielAntonín Španiel 04 G. ÚstavníG. Ústavní 12 2:15.70
8 9 Filip RučkaFilip Ručka 04 Rakouské g.Rakouské g. 11 2:16.76
9 17 Václav VyšínVáclav Vyšín 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 12 2:17.60
10 35 Tomáš CháberaTomáš Chábera 03 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 3 2:17.83
11 5 Lukáš HroudaLukáš Hrouda 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 2 2:17.94
12 6 Tomáš RetTomáš Ret 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 10 2:18.93
13 31 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 G. J. KepleraG. J. Keplera 1 2:20.12
14 32 Alexander McIntoshAlexander McIntosh 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 9 2:20.24
15 29 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 8 2:20.27
16 3 Martin ZenkMartin Zenk 02 G. ÚstavníG. Ústavní 13 2:20.67
17 11 Matěj NovákMatěj Novák 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 2:20.84
18 13 Michal PušMichal Puš 04 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:21.07
19 27 Filip HlavešFilip Hlaveš 04 Rakouské g.Rakouské g. 3 2:21.16
20 10 Patrik LuxPatrik Lux 04 Karlínské g.Karlínské g. 7 2:22.37
21 20 Jakub KýrJakub Kýr 04 G. BudějovickáG. Budějovická 6 2:22.74
22 35 Jozef KrištofJozef Krištof 04 Smíchovská SPŠGSmíchovská SPŠG 6 2:23.36
23 24 Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek 04 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 5 2:27.88
24 38 Maxmilián BursíkMaxmilián Bursík 03 Karlínské g.Karlínské g. 2 2:29.35
25 13 Patrik JakimičPatrik Jakimič 04 G. ČeskolipskáG. Českolipská 4 2:35.85

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 14 2:30.77
2 27 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 3 2:31.97
3 17 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Rakouské g.Rakouské g. 12 2:37.59
4 38 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 2:39.50
5 24 Anna FeitováAnna Feitová 02 G. OmskáG. Omská 5 2:41.21
6 2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Rakouské g.Rakouské g. 8 2:42.60
7 7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1 2:42.96
8 36 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 7 2:45.00
9 9 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 11 2:49.06
10 31 Josefína KončelíkováJosefína Končelíková 05 G. OmskáG. Omská 13 2:49.40
11 35 Markéta EšnerováMarkéta Ešnerová 06 Karlínské g.Karlínské g. 4 2:51.66
12 32 Karolína JavůrkováKarolína Javůrková 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 9 2:52.84
11 Natálie KajerováNatálie Kajerová 05 Karlínské g.Karlínské g. 10 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Mariana VotavováMariana Votavová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 13 2:44.69
2 24 Barbora ŠíchováBarbora Šíchová 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:45.47
3 33 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 2:45.80
4 32 Dorotea TicháDorotea Tichá 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 12 2:46.31
5 11 Viktorie MaříkováViktorie Maříková 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 2:54.04
6 20 Karolína NováčkováKarolína Nováčková 03 G. OmskáG. Omská 4 2:58.67
7 26 Kristýna RašováKristýna Rašová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 7 3:00.23
8 1 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské g.Trojské g. 2 3:19.56
9 3 Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 Trojské g.Trojské g. 11 3:35.17
10 35 Sonja KyseláSonja Kyselá 04 Trojské g.Trojské g. 1 3:56.83
19 Emma RipplováEmma Ripplová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 14 2:30.77
2 27 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 3 2:31.97
3 17 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Rakouské g.Rakouské g. 12 2:37.59
4 38 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 2 2:39.50
5 24 Anna FeitováAnna Feitová 02 G. OmskáG. Omská 5 2:41.21
6 2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Rakouské g.Rakouské g. 8 2:42.60
7 7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1 2:42.96
8 39 Mariana VotavováMariana Votavová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 13 2:44.69
9 36 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 OA KubelíkovaOA Kubelíkova 7 2:45.00
10 24 Barbora ŠíchováBarbora Šíchová 05 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 10 2:45.47
11 33 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 G. LitoměřickáG. Litoměřická 5 2:45.80
12 32 Dorotea TicháDorotea Tichá 03 G. J. KepleraG. J. Keplera 12 2:46.31
13 9 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 G. LitoměřickáG. Litoměřická 11 2:49.06
14 31 Josefína KončelíkováJosefína Končelíková 05 G. OmskáG. Omská 13 2:49.40
15 35 Markéta EšnerováMarkéta Ešnerová 06 Karlínské g.Karlínské g. 4 2:51.66
16 32 Karolína JavůrkováKarolína Javůrková 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 9 2:52.84
17 11 Viktorie MaříkováViktorie Maříková 05 G. ČeskolipskáG. Českolipská 3 2:54.04
18 20 Karolína NováčkováKarolína Nováčková 03 G. OmskáG. Omská 4 2:58.67
19 26 Kristýna RašováKristýna Rašová 04 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 7 3:00.23
20 1 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské g.Trojské g. 2 3:19.56
21 3 Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 Trojské g.Trojské g. 11 3:35.17
22 35 Sonja KyseláSonja Kyselá 04 Trojské g.Trojské g. 1 3:56.83
11 Natálie KajerováNatálie Kajerová 05 Karlínské g.Karlínské g. 10 DNF
19 Emma RipplováEmma Ripplová 04 G. J. KepleraG. J. Keplera 8 DNF