Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Brno - Ponava (5. 10. 2021)

60 m - Dorostenci

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SchneiderAdam Schneider 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.6
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.0
1= Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.0
3 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.3
4 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.4
5 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.9
6 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.4
7 David SchneiderDavid Schneider 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.7
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Hugo DurďákJan Hugo Durďák 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.1
2 David ŠimkoDavid Šimko 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.5
3 Filip DovrtělFilip Dovrtěl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.7
4 Jáchym AndrésekJáchym Andrések 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.1
5 Tobiáš VítekTobiáš Vítek 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 14.0
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková 05 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.4
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.4
2 Ema DanielováEma Danielová 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.5
3 Kamila MikulováKamila Mikulová 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.6
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.4
2 Patricia BleimscheinPatricia Bleimschein 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.4
3 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.9
4 Veronika PaulováVeronika Paulová 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.8
5 Jana VedrováJana Vedrová 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.9
6 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf OcelkaRudolf Ocelka 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.1
2 Thomas MullerThomas Muller 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.3
3 Roman OcelkaRoman Ocelka 14 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.7
4 Eduard VíšekEduard Víšek 14 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.0
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.2
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.5
3 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.7
4 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.5
5 David VedraDavid Vedra 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.6
6 Marek JahodaMarek Jahoda 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.0
7 Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.1
8 Samuel HybnerSamuel Hybner 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.6
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.9
2 Ema MullerováEma Mullerová 14 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.0
3 Hedvika DrozdováHedvika Drozdová 14 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 13.5
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 5.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.6
2= Adéla SuráAdéla Surá 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.8
2= Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.8
4 Marie SekaninováMarie Sekaninová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.3
5= Hana PecníkováHana Pecníková 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.4
5= Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.4
7 Barbora FouskováBarbora Fousková 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.5
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 PB 3.72
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 5.17
2 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 4.46
3 Michal KotekMichal Kotek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 4.39
4 Matouš NovákMatouš Novák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 4.12
5 Marek TomášekMarek Tomášek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 3.76
6 Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 3.62
7 David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 2.33
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Hugo DurďákJan Hugo Durďák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 3.51
2 Filip DovrtělFilip Dovrtěl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 3.20
3 David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 3.12
4 Jáchym AndrésekJáchym Andrések
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 2.45
5 Tobiáš VítekTobiáš Vítek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 1.70
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
05 PB 3.59
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema DanielováEma Danielová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 3.72
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 3.60
3 Kamila MikulováKamila Mikulová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 3.41
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 4.54
2 Patricia BleimscheinPatricia Bleimschein
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 3.69
3 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 3.43
4 Veronika PaulováVeronika Paulová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 2.78
5 Jana VedrováJana Vedrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 2.67
6 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 2.39
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Thomas MullerThomas Muller
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 3.07
2 Rudolf OcelkaRudolf Ocelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 2.95
3 Roman OcelkaRoman Ocelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
14 PB 2.50
4 Eduard VíšekEduard Víšek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
14 PB 2.37
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.92
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.68
3 David VedraDavid Vedra
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.30
4 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.26
5 Marek JahodaMarek Jahoda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.16
6 Filip SchafferFilip Schaffer
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.08
7 Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 2.80
8 Samuel HybnerSamuel Hybner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 2.49
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 2.59
2 Ema MullerováEma Mullerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
14 PB 2.22
3 Hedvika DrozdováHedvika Drozdová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
14 PB 2.06
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 5.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla SuráAdéla Surá
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.24
2 Hana PecníkováHana Pecníková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.15
3 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.14
4 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.03
5 Barbora FouskováBarbora Fousková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 2.91
6 Tereza TušlováTereza Tušlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 2.86
7 Marie SekaninováMarie Sekaninová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 2.78
Celkem 7 závodníků