Oddílové závody
Brno - Ponava (5. 10. 2021)60 m - Dorostenci
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SchneiderAdam Schneider | 04 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.6 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Žáci
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.0 | |||||||||||||||
1= | Michal KotekMichal Kotek | 06 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.0 | |||||||||||||||
3 | Matouš NovákMatouš Novák | 06 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.3 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
5 | Marek TomášekMarek Tomášek | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.9 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠpalekJan Špalek | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
7 | David SchneiderDavid Schneider | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 12.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Hugo DurďákJan Hugo Durďák | 08 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
2 | David ŠimkoDavid Šimko | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Filip DovrtělFilip Dovrtěl | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.7 | |||||||||||||||
4 | Jáchym AndrésekJáchym Andrések | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.1 | |||||||||||||||
5 | Tobiáš VítekTobiáš Vítek | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 14.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Dorostenky
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠpalkováBarbora Špalková | 05 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Žákyně
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 06 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
2 | Ema DanielováEma Danielová | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Kamila MikulováKamila Mikulová | 06 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.6 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
2 | Patricia BleimscheinPatricia Bleimschein | 08 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
3 | Zoe RozwalkaZoe Rozwalka | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 09.9 | |||||||||||||||
4 | Veronika PaulováVeronika Paulová | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.8 | |||||||||||||||
5 | Jana VedrováJana Vedrová | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.9 | |||||||||||||||
6 | Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová | 08 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf OcelkaRudolf Ocelka | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.1 | |||||||||||||||
2 | Thomas MullerThomas Muller | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.3 | |||||||||||||||
3 | Roman OcelkaRoman Ocelka | 14 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.7 | |||||||||||||||
4 | Eduard VíšekEduard Víšek | 14 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 12.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MalýJan Malý | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Tobiáš KřížTobiáš Kříž | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 08.7 | |||||||||||||||
4 | Filip SchafferFilip Schaffer | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.5 | |||||||||||||||
5 | David VedraDavid Vedra | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.6 | |||||||||||||||
6 | Marek JahodaMarek Jahoda | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.0 | |||||||||||||||
7 | Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.1 | |||||||||||||||
8 | Samuel HybnerSamuel Hybner | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.6 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.9 | |||||||||||||||
2 | Ema MullerováEma Mullerová | 14 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 12.0 | |||||||||||||||
3 | Hedvika DrozdováHedvika Drozdová | 14 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 13.5 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(út, 5.10.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.6 | |||||||||||||||
2= | Adéla SuráAdéla Surá | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.8 | |||||||||||||||
2= | Tereza TušlováTereza Tušlová | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10.8 | |||||||||||||||
4 | Marie SekaninováMarie Sekaninová | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.3 | |||||||||||||||
5= | Hana PecníkováHana Pecníková | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.4 | |||||||||||||||
5= | Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.4 | |||||||||||||||
7 | Barbora FouskováBarbora Fousková | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11.5 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
04 | PB 3.72 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | PB 5.17 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | PB 4.46 | ||||||||||||||||
3 |
Michal KotekMichal Kotek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
06 | PB 4.39 | ||||||||||||||||
4 |
Matouš NovákMatouš Novák
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
06 | PB 4.12 | ||||||||||||||||
5 |
Marek TomášekMarek Tomášek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | PB 3.76 | ||||||||||||||||
6 |
Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | PB 3.62 | ||||||||||||||||
7 |
David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | PB 2.33 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Hugo DurďákJan Hugo Durďák
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
08 | PB 3.51 | ||||||||||||||||
2 |
Filip DovrtělFilip Dovrtěl
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 3.20 | ||||||||||||||||
3 |
David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 3.12 | ||||||||||||||||
4 |
Jáchym AndrésekJáchym Andrések
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 2.45 | ||||||||||||||||
5 |
Tobiáš VítekTobiáš Vítek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 1.70 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠpalkováBarbora Špalková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
05 | PB 3.59 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema DanielováEma Danielová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | PB 3.72 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
06 | PB 3.60 | ||||||||||||||||
3 |
Kamila MikulováKamila Mikulová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
06 | PB 3.41 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 4.54 | ||||||||||||||||
2 |
Patricia BleimscheinPatricia Bleimschein
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
08 | PB 3.69 | ||||||||||||||||
3 |
Zoe RozwalkaZoe Rozwalka
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 3.43 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika PaulováVeronika Paulová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 2.78 | ||||||||||||||||
5 |
Jana VedrováJana Vedrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | PB 2.67 | ||||||||||||||||
6 |
Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
08 | PB 2.39 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Thomas MullerThomas Muller
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
12 | PB 3.07 | ||||||||||||||||
2 |
Rudolf OcelkaRudolf Ocelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
12 | PB 2.95 | ||||||||||||||||
3 |
Roman OcelkaRoman Ocelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
14 | PB 2.50 | ||||||||||||||||
4 |
Eduard VíšekEduard Víšek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
14 | PB 2.37 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 3.92 | ||||||||||||||||
2 |
Tobiáš KřížTobiáš Kříž
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 3.68 | ||||||||||||||||
3 |
David VedraDavid Vedra
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 3.30 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 3.26 | ||||||||||||||||
5 |
Marek JahodaMarek Jahoda
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 3.16 | ||||||||||||||||
6 |
Filip SchafferFilip Schaffer
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 3.08 | ||||||||||||||||
7 |
Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 2.80 | ||||||||||||||||
8 |
Samuel HybnerSamuel Hybner
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 2.49 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
12 | PB 2.59 | ||||||||||||||||
2 |
Ema MullerováEma Mullerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
14 | PB 2.22 | ||||||||||||||||
3 |
Hedvika DrozdováHedvika Drozdová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
14 | PB 2.06 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(út, 5.10.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla SuráAdéla Surá
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 3.24 | ||||||||||||||||
2 |
Hana PecníkováHana Pecníková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 3.15 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 3.14 | ||||||||||||||||
4 |
Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | PB 3.03 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora FouskováBarbora Fousková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 2.91 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza TušlováTereza Tušlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 2.86 | ||||||||||||||||
7 |
Marie SekaninováMarie Sekaninová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | PB 2.78 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |