Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Brno - Ponava (12. 10. 2021)

300 m - Žáci

(út, 12.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 44.3
2 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 44.9
3 Adam SchneiderAdam Schneider 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 49.2
4 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 50.2
5 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 55.0
6 Vít HorákVít Horák 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.9
7 David SchneiderDavid Schneider 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 76.5
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.1
2 Marek JahodaMarek Jahoda 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.5
3 Rudolf OcelkaRudolf Ocelka 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65.1
4 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.6
5 Jáchym AndrésekJáchym Andrések 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 73.3
6 Thomas MullerThomas Muller 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 76.6
7 Samuel HybnerSamuel Hybner 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 77.5
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 12.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 51.5
2 David ŠimkoDavid Šimko 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 54.8
3 Filip DovrtělFilip Dovrtěl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 58.7
4 Richard WeignerRichard Weigner 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 62.0
5 David VedraDavid Vedra 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64.4
6 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65.8
7 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 51.5
2 David ŠimkoDavid Šimko 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 54.8
3 Filip DovrtělFilip Dovrtěl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 58.7
4 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.1
5 Marek JahodaMarek Jahoda 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.5
6 Richard WeignerRichard Weigner 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 62.0
7 David VedraDavid Vedra 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64.4
8 Rudolf OcelkaRudolf Ocelka 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65.1
9 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65.8
10 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.6
11 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.7
12 Jáchym AndrésekJáchym Andrések 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 73.3
13 Thomas MullerThomas Muller 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 76.6
14 Samuel HybnerSamuel Hybner 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 77.5

300 m - Žákyně

(út, 12.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 49.3
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 54.0
3 Kamila MikulováKamila Mikulová 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 54.4
4 Ema DanielováEma Danielová 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 55.6
5 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 72.7
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(út, 12.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SuráAdéla Surá 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.4
2 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 61.3
3 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 62.7
4 Marie SekaninováMarie Sekaninová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.0
5 Jana VedrováJana Vedrová 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 66.9
6 Hana PecníkováHana Pecníková 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 67.3
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 12.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.3
2 Ema MullerováEma Mullerová 14 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 71.4
3 Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 71.7
4 Julie SeidlováJulie Seidlová 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 81.9
5 Hedvika DrozdováHedvika Drozdová 14 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 88.8
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 12.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamila MikulováKamila Mikulová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 19.54
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 14.26
3 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 12.64
4 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 09.33
5 Ema DanielováEma Danielová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 08.20
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 12.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš NovákMatouš Novák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 21.28
2 Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 PB 18.41
3 Michal KotekMichal Kotek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 PB 17.53
4 Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 12.97
5 Marek TomášekMarek Tomášek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 11.83
6 David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 PB 09.12
7 Vít HorákVít Horák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 07.26
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 12.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 32.40
2 Richard WeignerRichard Weigner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 27.46
3 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 23.88
4 Jáchym AndrésekJáchym Andrések
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 21.28
5 Filip DovrtělFilip Dovrtěl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 19.70
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 12.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana VedrováJana Vedrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 21.42
2 Ema BurgerováEma Burgerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 18.10
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 12.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Thomas MullerThomas Muller
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 21.24
2 Rudolf OcelkaRudolf Ocelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 13.15
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 12.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 38.78
2 David VedraDavid Vedra
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 20.86
3 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 18.81
4 Samuel HybnerSamuel Hybner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 18.66
5 Marek JahodaMarek Jahoda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 18.11
6 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 17.19
7 Filip SchafferFilip Schaffer
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 17.09
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 12.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie SeidlováJulie Seidlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 12.28
2 Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 10.40
3 Ema MullerováEma Mullerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
14 PB 08.54
4 Hedvika DrozdováHedvika Drozdová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
14 PB 07.72
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 12.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana PecníkováHana Pecníková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 21.69
2 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 19.52
3 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 19.37
4 Marie SekaninováMarie Sekaninová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 17.64
5 Adéla SuráAdéla Surá
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 13.78
Celkem 5 závodníků