Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Komínský sprint pro nejmenší

Brno - Čichnova (5. 10. 2021)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniiel BartošDaniiel Bartoš 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.2
2 Radim CetkovskýRadim Cetkovský 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.0
3 Ricardo CarieriRicardo Carieri 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.5
4 Adam HampelAdam Hampel 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 15.5
Poznámky:
NS z bloků, ruční měření
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonathan OkuboteJonathan Okubote 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 11.2
2 Jadon OkuboteJadon Okubote 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 11.8
3 Jakub Jiří SommrJakub Jiří Sommr 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 16.6
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 5.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel GodotKarel Godot 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.3
2 Šimon JaníčekŠimon Janíček 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.0
3 Benjamín HammerBenjamín Hammer 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 16.4
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 5.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julien StrmiskaJulien Strmiska 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 15.9
2 Jaroslav SochorJaroslav Sochor 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 16.3
3 Matyáš PřibylaMatyáš Přibyla 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 16.8
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonathan OkuboteJonathan Okubote 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 11.2
2 Jadon OkuboteJadon Okubote 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 11.8
3 Daniiel BartošDaniiel Bartoš 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.2
4 Karel GodotKarel Godot 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.3
5 Radim CetkovskýRadim Cetkovský 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.0
5 Šimon JaníčekŠimon Janíček 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.0
7 Ricardo CarieriRicardo Carieri 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.5
8 Adam HampelAdam Hampel 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 15.5
9 Julien StrmiskaJulien Strmiska 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 15.9
10 Jaroslav SochorJaroslav Sochor 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 16.3
11 Benjamín HammerBenjamín Hammer 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 16.4
12 Jakub Jiří SommrJakub Jiří Sommr 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 16.6
13 Matyáš PřibylaMatyáš Přibyla 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 16.8

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 5.10.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ciara CarrieriCiara Carrieri 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.0
2 Natálie BartošováNatálie Bartošová 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.5
3 Jana HusákováJana Husáková 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 14.2
4 Edita KalábováEdita Kalábová 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 15.6
Poznámky:
Nízký start z bloků, ruční měření
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 5.10.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabela KonečnáIsabela Konečná 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.7
2 Rozárie HoreckáRozárie Horecká 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 15.9
3 Ema BelovičováEma Belovičová 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 18.2
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 5.10.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KepákováZuzana Kepáková 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.0
2 Viktorie KepákováViktorie Kepáková 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 15.2
3 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.7
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 5.10.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nely JínováNely Jínová 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.5
2 Emily KadlecováEmily Kadlecová 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 14.4
3 Stela SochorováStela Sochorová 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabela KonečnáIsabela Konečná 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.7
2 Ciara CarrieriCiara Carrieri 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.0
2 Zuzana KepákováZuzana Kepáková 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.0
4 Natálie BartošováNatálie Bartošová 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.5
4 Nely JínováNely Jínová 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.5
6 Jana HusákováJana Husáková 14 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 14.2
7 Emily KadlecováEmily Kadlecová 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 14.4
8 Viktorie KepákováViktorie Kepáková 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 15.2
9 Edita KalábováEdita Kalábová 15 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 15.6
10 Rozárie HoreckáRozárie Horecká 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 15.9
11 Ema BelovičováEma Belovičová 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 18.2
12 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.7
13 Stela SochorováStela Sochorová 16 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.0