Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh PT kolem Boleveckých rybníků

Plzeň (28. 8. 2021)

Přespolní běh - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman BudilRoman Budil 97 PK vytrvalci RBPK vytrvalci RB 17:56,00
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18:06,00
3 Jakub BudilJakub Budil 02 PK vytrvalci RBPK vytrvalci RB 18:36,00
4 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 20:46,00
5 František SedlákFrantišek Sedlák 63 Pivnice Bílý BeránekPivnice Bílý Beránek 21:43,00
6 Daniel KrausDaniel Kraus 78 Medi Profin Plz.Medi Profin Plz. 22:05,00
7 Jiří ProcházkaJiří Procházka 62 RMTRMT 22:10,00
8 Jan MajerJan Majer 73 Silvini Madshus teamSilvini Madshus team 22:21,00
9 Juraj HronecJuraj Hronec 71 Hradec 53Hradec 53 22:31,00
10 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22:56,00
11 Ondřej PernicaOndřej Pernica 74 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 23:10,00
12 Tomáš PlassTomáš Plass 79 ChotěšovChotěšov 23:14,00
13 František HrochFrantišek Hroch 72 KlokaniKlokani 23:21,00
14 Miloš SvobodaMiloš Svoboda 81 neregistrovanýneregistrovaný 23:45,00
15 Boris KimakBoris Kimak 95 Klub Bežcov Stropkov/ SlovenskoKlub Bežcov Stropkov/ Slove... 23:50,00
16 Pavel ŠkarbanPavel Škarban 77 Johnyho jElitaJohnyho jElita 23:55,00
17 Filip LukešFilip Lukeš 01 PlzeňPlzeň 23:59,00
18 Jiří BretšnajdrJiří Bretšnajdr 74 Horní BřízaHorní Bříza 24:15,00
19 Jaroslav VoříšekJaroslav Voříšek 56 neregistrovanýneregistrovaný 25:05,00
20 Tomáš KopelentTomáš Kopelent 85 neregistrovanýneregistrovaný 25:45,00
21 Josef VeselýJosef Veselý 80 OstrovOstrov 25:56,00
22 Jan ZedníčekJan Zedníček 85 RK Evropa PlzeňRK Evropa Plzeň 26:00,00
23 Jaroslav KantorJaroslav Kantor 73 TJ PrazdrojTJ Prazdroj 26:03,00
24 Daniel MelicharDaniel Melichar 73 neregistrovanýneregistrovaný 26:17,00
25 Luboš MarekLuboš Marek 84 neregistrovanýneregistrovaný 26:19,00
26 Jan MatoušíkJan Matoušík 96 neregistrovanýneregistrovaný 26:27,00
27 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 81 PlzeňPlzeň 27:00,00
28 Sergii PanasenkoSergii Panasenko 64 MK Kharkiv/ UkrajinaMK Kharkiv/ Ukrajina 27:40,00
29 Michal PitařMichal Pitař 94 RakovníkRakovník 29:25,00
30 Jiří StaněkJiří Staněk 77 neregistrovanýneregistrovaný 29:29,00
31 Vlastimil KubalVlastimil Kubal 50 StodStod 29:41,00
32 Tomáš VíškaTomáš Víška 86 PlzeňPlzeň 30:23,00
33 Miroslav KasikMiroslav Kasik 48 CESKY BEZECKY KLUBCESKY BEZECKY KLUB 33:19,00
34 Roman JurečkoRoman Jurečko 66 Plzeňská teplárenskáPlzeňská teplárenská 34:32,00
35 Gabriel KedmanGabriel Kedman 78 neregistrovanýneregistrovaný 38:31,00
36 Jaroslav NovákJaroslav Novák 41 KVS PlzeňKVS Plzeň 44:26,00
Poznámky:
5500 m
Celkem 36 závodníků
Běh 2 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:57,00
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:02,00
3 Jan RiegelJan Riegel 06 Penny teamPenny team 12:31,00
4 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 12:35,00
5 Martin BrožMartin Brož 79 Horská KvildaHorská Kvilda 12:37,00
6 Daniel KrausDaniel Kraus 78 Medi Profin Plz.Medi Profin Plz. 13:10,00
7 Zdeněk KantaZdeněk Kanta 86 neregistrovanýneregistrovaný 13:29,00
8 Jan MajerJan Majer 73 Silvini Madshus teamSilvini Madshus team 13:31,00
9 Jan RiegelJan Riegel 80 PlzeňPlzeň 14:10,00
10 Boris KimakBoris Kimak 95 Klub Bežcov Stropkov/ SlovenskoKlub Bežcov Stropkov/ Slove... 14:20,00
11 Karel PučelíkKarel Pučelík 93 PlzeňPlzeň 14:37,00
12 Bohumil BílýBohumil Bílý 82 TempomakersTempomakers 14:56,00
13 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15:08,00
14 Jaroslav BambasJaroslav Bambas 57 neregistrovanýneregistrovaný 15:35,00
15 Zdeněk FikrleZdeněk Fikrle 60 IN-Line PlzeňIN-Line Plzeň 15:54,00
16 Miroslav DolejšMiroslav Dolejš 72 Gepardi PlzeňGepardi Plzeň 16:45,00
17 Ondřej BachoOndřej Bacho 90 neregistrovanýneregistrovaný 20:14,00
18 Josef LeitnerJosef Leitner 69 PříbramPříbram 22:08,00
19 Petr VyorálekPetr Vyorálek 57 SedliceSedlice 25:08,00
20 Bohumil KremlBohumil Kreml 53 MostMost 26:08,00
21 Lukáš MelicharLukáš Melichar 08 RC SchwarzovaRC Schwarzova 28:28,00
Poznámky:
3500 m
Celkem 21 závodníků
Běh 3 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Boris KimakBoris Kimak 95 Klub Bežcov Stropkov/ SlovenskoKlub Bežcov Stropkov/ Slove... 07:48,00
2 Luboš MarekLuboš Marek 84 neregistrovanýneregistrovaný 08:44,00
3 Jan ŠvíkJan Švík 82 PlzeňPlzeň 08:58,00
4 Jan ŠvecJan Švec 79 neregistrovanýneregistrovaný 09:28,00
5 Martin VersichMartin Versich 77 neregistrovanýneregistrovaný 10:23,00
6 Jiří FialaJiří Fiala 82 PlzeňPlzeň 11:12,00
7 Leoš PytlíkLeoš Pytlík 62 AZ KVV PlzeňAZ KVV Plzeň 12:33,00
8 Libor SedláčekLibor Sedláček 82 Lidák Starý PlzenecLidák Starý Plzenec 12:41,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 06:40,00
2 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:23,00
3 Martin NosekMartin Nosek 04 TAPTAP 07:48,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06:27,00
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06:40,00
3 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:15,00
4 Jan VolfJan Volf 06 neregistrovanýneregistrovaný 08:29,00
5 Roman ŠmatlákRoman Šmatlák 07 PlzeňPlzeň 09:27,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:37,00
3 Tomáš VolfTomáš Volf 09 neregistrovanýneregistrovaný 07:46,00
4 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:21,00
5 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:23,00
6 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:35,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HlouškováMonika Hloušková 85 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 21:34,00
2 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22:50,00
1 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22:50,00
3 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 Železná RudaŽelezná Ruda 23:07,00
4 Barbora ŠturmováBarbora Šturmová 85 neregistrovanáneregistrovaná 23:31,00
5 Alena VintrováAlena Vintrová 92 neregistrovanáneregistrovaná 24:36,00
6 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 00 Klub Biatlonu Plzeň-LiticeKlub Biatlonu Plzeň-Litice 25:14,00
7 Zlata LukáškováZlata Lukášková 68 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 25:26,00
8 Tereza SedlákováTereza Sedláková 83 Mukařov SrbínMukařov Srbín 26:24,00
9 Lucie KantorováLucie Kantorová 86 TJ PrazdrojTJ Prazdroj 26:26,00
10 Ludmila KubíkováLudmila Kubíková 68 Město TouškovMěsto Touškov 26:43,00
11 Jana NaxerováJana Naxerová 66 USK CS PlzeňUSK CS Plzeň 27:01,00
12 Jindra ZahálkováJindra Zahálková 61 KB ChlumčanyKB Chlumčany 27:31,00
13 Michaela DoubkováMichaela Doubková 78 neregistrovanáneregistrovaná 27:59,00
14 Eva NovákováEva Nováková 77 Sport Club PlzeňSport Club Plzeň 28:54,00
15 Šárka KrausováŠárka Krausová 77 321 start321 start 29:08,00
16 Marie VyorálkováMarie Vyorálková 76 SedliceSedlice 31:08,00
17 Ema PotůčkováEma Potůčková 12 Sport Club PlzeňSport Club Plzeň 33:03,00
18 Libuše TicháLibuše Tichá 82 BrnířovBrnířov 36:57,00
19 Lenka GricováLenka Gricová 78 neregistrovanáneregistrovaná 38:31,00
Poznámky:
5500 m
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:19,00
2 Zlata LukáškováZlata Lukášková 68 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 15:48,00
3 Vendula FronkováVendula Fronková 84 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16:28,00
4 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16:54,00
5 Zuzana NoskováZuzana Nosková 77 PlzeňPlzeň 17:37,00
6 Martina KarasováMartina Karasová 82 neregistrovanáneregistrovaná 18:22,00
7 Jana StaňkováJana Staňková 80 neregistrovanáneregistrovaná 19:21,00
8 Lenka ČadováLenka Čadová 70 StodStod 19:39,00
9 Lucie GrusováLucie Grusová 79 FSALFFSALF 20:10,00
10 Vlaďka VýškováVlaďka Výšková 90 neregistrovanáneregistrovaná 20:14,00
11 Miloslava MetlickáMiloslava Metlická 87 Hradec 53Hradec 53 21:33,00
12 Pavla BrychováPavla Brychová 82 neregistrovanáneregistrovaná 21:37,00
13 Libuše TicháLibuše Tichá 82 BrnířovBrnířov 21:54,00
14 Petra KeřlíkováPetra Keřlíková 78 neregistrovanáneregistrovaná 25:25,00
15 Anděla DubskáAnděla Dubská 09 RC ŠtěnoviceRC Štěnovice 25:33,00
16 Adéla VyletováAdéla Vyletová 91 neregistrovanáneregistrovaná 25:33,00
17 Daniela StrejcováDaniela Strejcová 71 RC ŠtěnoviceRC Štěnovice 26:35,00
Poznámky:
3500 m
Celkem 17 závodníků
Běh 3 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČernáTereza Černá 95 neregistrovanáneregistrovaná 10:45,00
2 Libuše TicháLibuše Tichá 82 BrnířovBrnířov 11:57,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:39,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 07:33,00
2 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:56,00
3 Karolína RutarováKarolína Rutarová 07 Triatlon PlzeňTriatlon Plzeň 08:20,00
4 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:22,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07:33,00
1 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:14,00
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:24,00
3 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:20,00
4 Žofie KadlecováŽofie Kadlecová 09 PlzeňPlzeň 09:30,00
5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:35,00
6 Valerie DoubkováValerie Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:38,00
7 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:58,00
8 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:00,00
9 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:26,00
Poznámky:
2000 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KrabecJan Krabec 12 StříbroStříbro 02:20.80
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:20.80
3 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:22.30
4 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:25.10
5 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:27.60
6 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:29.60
7 Radek PernicaRadek Pernica 13 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 02:41.60
8 Matyáš TóthMatyáš Tóth 12 neregistrovanýneregistrovaný 02:48.10
9 Josef MoravecJosef Moravec 13 neregistrovanýneregistrovaný 03:08.10
10 David KoutnýDavid Koutný 12 neregistrovanýneregistrovaný 03:23.10
Poznámky:
750 m
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:13.10
2 Jan SedlákJan Sedlák 15 neregistrovanýneregistrovaný 01:18.00
3 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:24.50
4 Tobiáš PeroutkaTobiáš Peroutka 14 Pětibojařské sportovní centrum v PlzniPětibojařské sportovní cent... 01:26.30
5 Filip TóthFilip Tóth 16 neregistrovanýneregistrovaný 01:31.30
6 Jan MatyášJan Matyáš 16 neregistrovanýneregistrovaný 01:37.30
7 Oliver BrychOliver Brych 14 PlzeňPlzeň 01:38.80
8 Lukáš BurianecLukáš Burianec 15 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 01:40.60
9 Štěpán HimmelŠtěpán Himmel 15 neregistrovanýneregistrovaný 01:44.00
10 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík 14 neregistrovanýneregistrovaný 01:46.30
11 Adam NěmečekAdam Němeček 17 neregistrovanýneregistrovaný 01:48.10
12 Kristián BrychKristián Brych 17 PlzeňPlzeň 01:51.00
13 Vojtěch VokurkaVojtěch Vokurka 14 PlzeňPlzeň 01:56.50
14 Jakub KrabecJakub Krabec 17 StříbroStříbro 01:58.80
15 Lukáš HusníkLukáš Husník 16 PlzeňPlzeň 01:58.80
16 Štěpán VokurkaŠtěpán Vokurka 17 PlzeňPlzeň 02:08.60
17 Jan ŠvecJan Švec 17 neregistrovanýneregistrovaný 02:19.60
18 Tobiáš HusníkTobiáš Husník 18 PlzeňPlzeň 02:47.60
Poznámky:
300 m
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:36.40
2 Michal ToušMichal Touš 10 neregistrovanýneregistrovaný 04:39.00
3 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 04:39.10
4 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 04:40.10
5 Jan StaněkJan Staněk 11 Triatlon PlzeňTriatlon Plzeň 05:04.60
6 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:28.60
7 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:31.90
8 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:32.60
9 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:33.40
Poznámky:
1100 m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:31.00
2 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 02:32.00
3 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:36.80
4 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:37.00
5 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:39.00
6 Magdalena ŠilhánkováMagdalena Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:48.00
7 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:57.00
8 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 03:00.00
9 Adéla LencováAdéla Lencová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:00.00
10 Anastázie ToušováAnastázie Toušová 13 neregistrovanáneregistrovaná 03:01.00
Poznámky:
750 m
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:23.20
2 Ella StaňkováElla Staňková 15 Triatlon PlzeňTriatlon Plzeň 01:24.50
3 Magdaléna KrabcováMagdaléna Krabcová 14 StříbroStříbro 01:25.50
4 Eliška NěmcováEliška Němcová 14 StrašiceStrašice 01:31.00
5 Zuzana KrausováZuzana Krausová 14 PlzeňPlzeň 01:38.00
6 Beata KoutnáBeata Koutná 16 neregistrovanáneregistrovaná 01:42.70
7 Sofie TůmováSofie Tůmová 16 FSALFFSALF 01:46.50
8 Viktorie KorpáčováViktorie Korpáčová 15 PlzeňPlzeň 01:53.70
9 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:58.20
10 Liliana RůžičkováLiliana Růžičková 17 PlzeňPlzeň 02:10.20
11 Antonie ToušováAntonie Toušová 18 neregistrovanáneregistrovaná 02:40.50
12 Natálie NováNatálie Nová 18 PlzeňPlzeň 02:47.00
13 Sára SedlákováSára Sedláková 19 neregistrovanáneregistrovaná 02:56.70
Poznámky:
300 m
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 28.8.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:40.30
2 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:43.00
3 Magdalena RutarováMagdalena Rutarová 10 Triatlon PlzeňTriatlon Plzeň 04:46.00
4 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:46.50
5 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:50.10
6 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:54.30
7 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:08.00
8 Kateřina RutarováKateřina Rutarová 10 Triatlon PlzeňTriatlon Plzeň 05:08.30
9 Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:14.50
10 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 05:15.30
11 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:16.80
12 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 05:32.80
13 Anna Karolina MoravcováAnna Karolina Moravcová 10 neregistrovanáneregistrovaná 06:06.00
14 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 06:31.80
15 Kristýna WürflováKristýna Würflová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 06:42.00
16 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 neregistrovanáneregistrovaná 06:46.50
Poznámky:
1100 m
Celkem 16 závodníků