Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

52.ročník Běhu osvobození

Litice (8. 9. 2021)

Přespolní běh - Dorostenci

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:48.94
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:02.10
Poznámky:
3000 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:54.76
2 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:08.20
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:08.82
Poznámky:
1000 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:05.96
2 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:21.94
3 Dominik ŠestákDominik Šesták 09 PH LiticePH Litice 5:06.01
4 Jan HurdzanJan Hurdzan 09 PH LiticePH Litice 6:12.60
5 Jakub LaštovičkaJakub Laštovička 09 PH LiticePH Litice 6:53.08
6 Tomáš PolákTomáš Polák 09 PH LiticePH Litice 7:05.26
Poznámky:
1000 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KrausováKarolína Krausová 06 Medi Profin PlzeňMedi Profin Plzeň 18:58.01
Poznámky:
3000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:17.51
Poznámky:
2000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4:17.29
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:39.18
3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:08.29
Poznámky:
1000 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:39.88
2 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4:42.58
3 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:54.73
Poznámky:
1000 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej StrejcOndřej Strejc 12 PH LiticePH Litice 2:13.06
2 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:14.07
3 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.70
4 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:17.14
5 Marek HoudekMarek Houdek 13 PH LiticePH Litice 2:20.12
6 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:25.48
7 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:26.66
8 Radek PernicaRadek Pernica 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2:36.38
9 David TrnkaDavid Trnka 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:36.66
10 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:40.80
11 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:50.73
12 Václav JedličkaVáclav Jedlička 12 PH LiticePH Litice 2:59.82
13 David KoutnýDavid Koutný 12 Bez registraceBez registrace 3:11.15
14 Ondřej KocourOndřej Kocour 13 PH LiticePH Litice 3:13.16
Poznámky:
600 m
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.49
2 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 59.10
3 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.64
4 Matouš ČervenkaMatouš Červenka 14 PH LiticePH Litice 65.64
5 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 71.39
6 Matteo VoccianteMatteo Vocciante 14 PH LiticePH Litice 71.64
7 Oliver EttlerOliver Ettler 14 Ph LiticePh Litice 75.70
8 Lukáš BurianecLukáš Burianec 15 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 83.44
9 Jakub KrabecJakub Krabec 17 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 100.24
10 Bruno ŠabekBruno Šabek 18 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 117.51
Poznámky:
300 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:08.25
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:09.51
3 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:13.43
4 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:13.46
5 David StrejcDavid Strejc 10 PH LiticePH Litice 2:21.04
6 Šimon KropáčekŠimon Kropáček 10 PH LiticePH Litice 2:22.43
7 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2:23.20
8 Jáchym KokoškaJáchym Kokoška 10 PH LiticePH Litice 2:30.59
9 Matěj HurdzanMatěj Hurdzan 11 PH LiticePH Litice 2:45.81
10 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 10 PH LiticePH Litice 3:00.00
11 Jan KovaříkJan Kovařík 10 PH LiticePH Litice 3:06.31
12 Oldřich JedličkaOldřich Jedlička 10 PH LiticePH Litice 3:18.38
13 Jakub VorelJakub Vorel 11 PH LiticePH Litice 3:19.86
14 Jáchym LiškaJáchym Liška 11 PH LiticePH Litice 3:37.92
Poznámky:
600 m
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:24.76
2 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:25.94
3 Simona Cihl?řováSimona Cihl?řová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:26.77
4 Dorota WagnerovaDorota Wagnerova 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:27.02
5 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:30.32
6 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:37.10
7 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:51.38
8 Eliška KonopíkováEliška Konopíková 12 PH LiticePH Litice 2:54.07
9 Lucie KroupováLucie Kroupová 12 PH LiticePH Litice 2:54.36
10 Klára JiříkovičováKlára Jiříkovičová 12 PH LiticePH Litice 2:58.76
11 Magdaléna RajchlováMagdaléna Rajchlová 13 PH LiticePH Litice 3:00.09
12 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:10.89
Poznámky:
600 m
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 63.31
2 Magdaléna KrabcováMagdaléna Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 65.44
3 Adéla BrichcínováAdéla Brichcínová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 68.34
4 Nikol ŠabkováNikol Šabková 15 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 95.65
5 Beata KoutnáBeata Koutná 16 FC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň 99.99
6 Elena BrožováElena Brožová 18 StodStod 109.81
Poznámky:
300 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.64
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.62
3 Magdaléna RutarováMagdaléna Rutarová 10 TAP PlzeňTAP Plzeň 2:13.74
4 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.56
5 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:15.81
6 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:17.95
7 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:22.51
8 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:25.28
9 Kateřina RutarováKateřina Rutarová 10 TAP PlzeňTAP Plzeň 2:25.62
10 Amélia AschenbrenerováAmélia Aschenbrenerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.59
11 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:29.65
12 Adéla KonopíkováAdéla Konopíková 10 PH LiticePH Litice 2:36.36
13 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 PH LiticePH Litice 2:36.91
14 Ema DokulilováEma Dokulilová 11 PH LiticePH Litice 2:41.28
15 Anna RajchlováAnna Rajchlová 11 PH LiticePH Litice 2:59.13
Poznámky:
600 m
Celkem 15 závodníků