Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh klatovskou Hůrkou

Klatovy (9. 10. 2021)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13:38
2 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:54
3 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14:00
4 Dominik BrašnaDominik Brašna 05 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 19:25
Poznámky:
3800 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:56
2 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7:07
3 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7:08
4 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:33
5 Martin SlabochMartin Slaboch 07 BK KlatovyBK Klatovy 8:54
6 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:23
Poznámky:
2100 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:58
2 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8:08
3 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:26
4 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:38
5 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 KatoviceKatovice 9:00
6 Jan UrbánekJan Urbánek 09 Sokol Královský VinohradySokol Královský Vinohrady 9:03
7 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:05
8 Martin HůrkaMartin Hůrka 09 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 9:47
9 Jan SlabochJan Slaboch 09 BK KlatovyBK Klatovy 9:50
10 Luboš GaborikLuboš Gaborik 09 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 9:58
11 David ŠkopekDavid Škopek 09 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 10:24
12 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:26
13 Miroslav PeckaMiroslav Pecka 09 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 10:31
Poznámky:
2100 m
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8:39
2 Anna ŠmídováAnna Šmídová 05 TAP PlzeňTAP Plzeň 8:51
3 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:59
4 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9:05
5 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:17
6 Denisa KurcováDenisa Kurcová 05 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 9:41
7 Tereza ŠimonovskáTereza Šimonovská 05 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 12:07
8 Anna SucháAnna Suchá 05 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 12:58
Poznámky:
2100 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 8:33
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:03
3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:18
4 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 PocinovicePocinovice 9:31
5 Karolína KoubováKarolína Koubová 06 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 9:45
6 Barbora BurešováBarbora Burešová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:59
7 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 12:06
8 Tereza ŠusováTereza Šusová 06 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 12:24
Poznámky:
2100 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sofie HettlerováSofie Hettlerová 09 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 8:21
2 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:51
3 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:05
4 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:06
5 Gabriela RybářováGabriela Rybářová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:11
6 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:32
7 Adéla BaroňováAdéla Baroňová 08 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 9:44
8 Natálie BaroňováNatálie Baroňová 08 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 9:44
9 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 KlatovyKlatovy 9:48
10 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:24
11 Šárka OuřadováŠárka Ouřadová 09 Sokol KTSokol KT 14:28
Poznámky:
2100 m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:09
2 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:11
3 Štěpán RoháčŠtěpán Roháč 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:17
4 Martin BořánekMartin Bořánek 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:23
5 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:24
6 Radek PernicaRadek Pernica 13 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 3:28
7 Jakub HanušJakub Hanuš 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:28
8 Petr DvorskýPetr Dvorský 12 HujerojcHujerojc 3:31
9 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:32
10 Radek MäntlRadek Mäntl 13 Kašperské HoryKašperské Hory 3:32
11 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:48
12 Tomáš SmrčkaTomáš Smrčka 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:08
13 Adam HauerAdam Hauer 12 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 4:10
14 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4:11
15 Karel HerrmanKarel Herrman 12 TJ NýrskoTJ Nýrsko 4:16
16 Marek CihlářMarek Cihlář 13 CihlaCihla 4:22
Poznámky:
600 m
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0:59
2 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:00
3 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:01
4 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:02
5 Severín KůraSeverín Kůra 14 Judo KlatovyJudo Klatovy 1:05
6 Jakub JiříkJakub Jiřík 15 SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898 1:06
7 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:08
8 Adam RubášAdam Rubáš 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:09
9 Václav LorencVáclav Lorenc 15 Fitness LubyFitness Luby 1:11
10 David HauerDavid Hauer 15 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 1:13
11 Josef ZieglerJosef Ziegler 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:15
12 Zdenek LukášZdenek Lukáš 15 Horní KameniceHorní Kamenice 1:16
13 Tomáš KocíkTomáš Kocík 15 SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898 1:17
14 Marek ŠnejdarMarek Šnejdar 14 SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898 1:17
15 Tobias GabrielTobias Gabriel 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:18
16 Patrik ŠelmátPatrik Šelmát 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:19
17 Jan HermanJan Herman 15 TJ NýrskoTJ Nýrsko 1:20
18 Václav JandošVáclav Jandoš 14 SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898 1:22
19 Filip DuchekFilip Duchek 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:25
20 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:30
Poznámky:
300 m
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch KoubaVojtěch Kouba 10 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 4:17
2 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:21
3 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:22
4 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:22
5 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 4:27
6 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 PocinovicePocinovice 4:30
7 Adam MäntlAdam Mäntl 10 Kašperské HoryKašperské Hory 4:34
8 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:34
9 Matyáš AschenbrennerMatyáš Aschenbrenner 10 TJ Baník LíněTJ Baník Líně 4:54
10 Ondřej StunaOndřej Stuna 11 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 5:00
11 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 5:01
12 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:06
13 Ivo SpasovIvo Spasov 10 Sokol ŠvihovSokol Švihov 5:08
14 Daniel KolářDaniel Kolář 11 Sokol MochtínSokol Mochtín 5:09
15 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:09
16 Simon SpasovSimon Spasov 11 Sokol ŠvihovSokol Švihov 5:12
17 Štěpán PláničkaŠtěpán Plánička 10 KlatovyKlatovy 5:23
Jan ŠillarJan Šillar 10 HrošíciHrošíci DNF
Poznámky:
900 m
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:26
2 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:26
3 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:27
4 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:29
5 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:32
6 Barbara WallnerBarbara Wallner 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:36
7 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:41
8 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:42
9 Anna JoglováAnna Joglová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:42
10 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:48
11 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:49
12 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:54
13 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:55
14 Kristýna ChafferhansKristýna Chafferhans 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:06
15 Vanesa TomanováVanesa Tomanová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:07
16 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:09
17 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:10
18 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:12
19 Valentýna NejdlováValentýna Nejdlová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:25
20 Ája OuřadováÁja Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:34
Karolína VolfováKarolína Volfová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Zuzana BauerováZuzana Bauerová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Poznámky:
600 m
Celkem 22 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Evelína VichnarováEvelína Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:01
2 Natálie VichnarováNatálie Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:02
3 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:04
4 Nikola JungováNikola Jungová 15 TJ NýrskoTJ Nýrsko 1:04
5 Magdaléna KrabcováMagdaléna Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:06
6 Veronika GörnerováVeronika Görnerová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:07
7 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:09
8 Nikol JandováNikol Jandová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:11
9 Adéla BrichcínováAdéla Brichcínová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1:12
10 Natálie ŠlechtováNatálie Šlechtová 15 HabarticeHabartice 1:25
Poznámky:
300 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:23
2 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:28
3 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:29
4 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:34
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:47
6 Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:55
7 Kristýna FurbachováKristýna Furbachová 10 StrakoniceStrakonice 4:59
8 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:15
9 Aneta MíškováAneta Míšková 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:16
10 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:17
11 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:28
12 Nela SmrčkováNela Smrčková 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:29
13 Nicol KuželíkováNicol Kuželíková 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:33
14 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:34
15 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:39
16 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:41
17 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:06
18 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 11 Sokol ŠpičákSokol Špičák 6:23
19 Michala ČihákováMichala Čiháková 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:57
Poznámky:
900 m
Celkem 19 závodníků