Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené víceboje ATHOS a pětiboj ml.ž.

Praha - Hostivař (2. - 3. 10. 2021)

60 m - Žáci

(ne, 3.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.3 413.00
2 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.6 340.00
3 70 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.8 115.00
4 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.5 35.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.9 274.00
2 49 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.0 253.00
3= 41 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.4 178.00
3= 26 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.4 178.00
5 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.9 101.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.5 161.00
1= 42 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.5 161.00
3 51 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.7 129.00
4 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.9 101.00
5 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.3 53.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Marek PuchernaMarek Pucherna 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.7 129.00
2= 53 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.9 101.00
2= 50 Marek MachMarek Mach 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.9 101.00
4 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.1 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.9 274.00
2 49 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.0 253.00
3 41 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.4 178.00
3 26 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.4 178.00
5 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.5 161.00
5 42 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.5 161.00
7 51 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.7 129.00
7 60 Marek PuchernaMarek Pucherna 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.7 129.00
9 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.9 101.00
9 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.9 101.00
9 53 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.9 101.00
9 50 Marek MachMarek Mach 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.9 101.00
13 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.3 53.00
14 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.1 2.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.1 482.00
2 29 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.2 458.00
3 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.8 328.00
4 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.9 308.00
30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.6 369.00
2= 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.0 289.00
2= 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.0 289.00
4 34 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.3 235.00
5 28 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.4 218.00
6 46 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.0 128.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.1 270.00
2= Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 11.2 103.00
2= 31 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.2 103.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.1 482.00
2 29 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.2 458.00
3 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.6 369.00
4 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.8 328.00
5 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.9 308.00
6 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.0 289.00
6 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.0 289.00
8 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.1 270.00
9 34 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.3 235.00
10 28 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.4 218.00
11 46 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.0 128.00
12 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 11.2 103.00
12 31 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.2 103.00
30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael FilípekMichael Filípek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.2
Celkem 1 závodníků

100 m - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.1 266.00
2 Radek NejepínskýRadek Nejepínský 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.3
3 Jan DostálJan Dostál 72 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 14.4
4 Vladimír ChalupaVladimír Chalupa 50 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 17.8
Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 21.2 616.00
2 37 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 22.6 476.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 29.0 537.00
2 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 31.0 399.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 56.3 542.00
2 Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 66.7
3 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 87.8 0.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(so, 2.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:30.9
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:47.8 319.00
2 60 Marek PuchernaMarek Pucherna 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12 2:48.9 309.00
3 41 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:52.8 276.00
4= 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:57.9 236.00
4= 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 2:57.9 236.00
6 51 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 3:00.2 218.00
7 49 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:02.3 203.00
8 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 3:05.0 184.00
9 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 3:10.5 148.00
10 26 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 14 3:14.2 126.00
11 50 Marek MachMarek Mach 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 3:14.6 124.00
12 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 3:25.4 69.00
13 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13 3:28.7 56.00
14 53 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 4:24.5 0.00
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 3.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:48.9 475.00
41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 3.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:36.7 611.00
2 37 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:41.7 554.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:42.1 549.00
2 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12 3:01.6 350.00
3 46 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 3:05.4 317.00
4 30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 3:10.5 274.00
5= 29 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 3:12.0 262.00
5= 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 3:12.0 262.00
7 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15 3:12.4 259.00
8 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 3:15.6 234.00
9 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 14 3:22.5 184.00
10 28 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 3:26.8 157.00
11 31 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:27.7 151.00
12 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 3:34.2 113.00
13 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 16 3:44.8 63.00
Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 17 DNS
34 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNF
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 3.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 3:18.5 494.00
2 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 3:33.4 375.00
3 70 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 4:39.2 36.00
4 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 4:48.8 15.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5:13.4 485.00
2 Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6:15.0
3 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7:09.5 53.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.5 260.00
2 49 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.6 247.00
3 41 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.5 144.00
4 26 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.7 124.00
5 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 12.8 115.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.4 154.00
2 51 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 13.0 98.00
3 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 13.6 54.00
4 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.3 18.00
5 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.4 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 13.5 60.00
2 50 Marek MachMarek Mach 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.2 22.00
3 60 Marek PuchernaMarek Pucherna 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 15.0 1.00
4 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 16.5 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.5 260.00
2 49 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.6 247.00
3 42 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.4 154.00
4 41 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.5 144.00
5 26 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.7 124.00
6 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 12.8 115.00
7 51 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 13.0 98.00
8 53 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 13.5 60.00
9 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 13.6 54.00
10 50 Marek MachMarek Mach 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.2 22.00
11 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.3 18.00
12 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.4 15.00
13 60 Marek PuchernaMarek Pucherna 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 15.0 1.00
14 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 16.5 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.2 324.00
2 29 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.3 311.00
3 30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.6 274.00
4 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 13.3 195.00
5 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.0 129.00
6 Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 14.8 68.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.2 206.00
2 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 13.6 165.00
3 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 13.9 137.00
4 28 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.6 82.00
5 34 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 15.0 56.00
6 46 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 15.1 50.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.3 104.00
2 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 16.4 3.00
3 31 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 17.7 0.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.2 324.00
2 29 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.3 311.00
3 30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.6 274.00
4 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.2 206.00
5 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 13.3 195.00
6 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 13.6 165.00
7 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 13.9 137.00
8 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.0 129.00
9 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.3 104.00
10 28 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.6 82.00
11 Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 14.8 68.00
12 34 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 15.0 56.00
13 46 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 15.1 50.00
14 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 16.4 3.00
15 31 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 17.7 0.00

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 2.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.5 183.00
2 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 20.8 165.00
3 70 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.6 0.00
4 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 25.7 0.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 17.8 484.00
2 41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.2 444.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 17.8 484.00
2 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 18.4 424.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNF
Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 PB 1.69 - - - o - - - o - o - o - xo xxx
2 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 1.57 o - - o - xxo - xxo xo o xxx 441.00
3 Daniel HradilDaniel Hradil
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 1.57 o - - o - o o o o xo xxx 441.00
4 Radek NejepínskýRadek Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 1.45 xo xo o xo o o xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 2.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 43 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 PB 1.66 o o o o o o xo xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 3.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 Body
1 Jaromír HejhalJaromír Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2 PB 1.41 - o o o o o o o xxo xo o xo xo xxx 324.00
2 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 PB 1.35 - - - - o - - o o o xxo xxx 283.00
3 70 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3 PB 1.17 - o o o o xxx 170.00
61 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 Body
1 41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 1.23 o o xo o o xo xo xxx 340.00
2 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 1.14 o o o xo xxx 257.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 Body
1 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 PB 1.38 o o o o o o xo o xo xxx 491.00
2 37 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 1.29 o o o o o xxo xxx 399.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(so, 2.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 Body
1 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 PB 1.17 o o o o xo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 Body
1 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 2.40 o o xo xo xo - xxx 220.00
2 Daniel HradilDaniel Hradil
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 2.30 o o o xxo xxx 199.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 2.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,30 1,50 1,70 Body
1 70 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2 PB 1.50 o o xxo xxx 54.00
72 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 NM xxx
61 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4 NM xxx
Jaromír HejhalJaromír Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 NM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 PB 5.52 -0.6 m/s 5.28  -1,00 5.52  -0,60 5.46  -0,50 5.52
2 Daniel HradilDaniel Hradil
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 5.45 -0.9 m/s 5.18  0,00 5.45  -0,90 5.15  0,00 5.45 471.00
3 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 1 PB 4.37 +0.0 m/s 4.16  -1,20 4.17  0,00 4.37  0,00 4.37 267.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 3.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír HejhalJaromír Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.36 -1.7 m/s 4.21  -0,60 3.92  -2,10 4.36  -1,70 4.36 266.00
2 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.25 +0.0 m/s 3.94  0,00 4.19  -0,40 4.25  0,00 4.25 247.00
3 70 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 3.61 -0.3 m/s 3.52  -1,00 3.38  -1,20 3.61  -0,30 3.61 146.00
4 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 PB 2.92 -0.9 m/s 2.92  -0,90 2.85  -0,20 x 2.92 57.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 5 PB 4.09 -0.7 m/s 4.04  0,00 3.80  0,00 4.09  -0,70 4.09 220.00
2 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 PB 3.81 +0.0 m/s 3.21  -0,60 3.56  -0,60 3.81  0,00 3.81 176.00
3 42 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 PB 3.68 -1.1 m/s 3.68  -1,10 3.48  0,00 x 3.68 156.00
4 41 Matěj DoležalMatěj Doležal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 2 PB 3.58 +0.0 m/s x x 3.58  0,00 3.58 142.00
5 26 Otakar VichOtakar Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 14 PB 3.51 -1.5 m/s 3.51  -1,50 3.00  -0,30 3.00  -1,70 3.51 132.00
6 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 11 PB 3.46 +0.0 m/s 2.74  -0,60 3.46  0,00 3.30  -1,00 3.46 125.00
7 51 Jakub MarekJakub Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 PB 3.15 -1.4 m/s 3.03  0,00 3.15  -1,40 x 3.15 84.00
8 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 1 PB 3.15 -1.1 m/s x 2.98  -0,10 3.15  -1,10 3.15 84.00
9 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 13 PB 2.96 +0.0 m/s 2.96  0,00 x 2.91  0,00 2.96 61.00
10 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 10 PB 2.95 -0.8 m/s 2.82  -0,30 2.90  -1,30 2.95  -0,80 2.95 60.00
11 50 Marek MachMarek Mach
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 PB 2.92 +0.0 m/s 2.59  0,00 2.81  -1,50 2.92  0,00 2.92 57.00
12 60 Marek PuchernaMarek Pucherna
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 12 PB 2.83 +0.0 m/s 2.83  0,00 2.30  -0,40 2.83  -1,50 2.83 47.00
13 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 4 PB 2.74 -0.4 m/s 2.74  -0,40 2.58  0,00 2.44  0,00 2.74 38.00
14 53 Ondřej MarekOndřej Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 8 PB 2.50 -1.2 m/s x 2.50  -1,20 2.39  0,60 2.50 16.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 2.10.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 PB 4.12 -1.4 m/s 4.12  -1,40 4.06  -1,70 - 4.12
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 3.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 4.17 -1.1 m/s 4.17  -1,10 4.00  -2,30 x 4.17 347.00
2 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 4.04 -0.3 m/s 4.04  -0,30 3.92  0,00 3.79  -1,40 4.04 317.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 3.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 PB 4.55 -2.2 m/s 4.47  -1,90 4.43  -0,80 4.55  -2,20 4.55 441.00
2 37 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.19 +0.0 m/s 4.03  -1,00 4.19  0,00 4.07  -1,40 4.19 352.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 3 PB 4.17 -1.4 m/s 3.95  0,00 4.11  -1,80 4.17  -1,40 4.17 347.00
2 30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 4 PB 3.92 -0.7 m/s 3.78  -0,20 3.92  -0,70 3.44  -0,60 3.92 290.00
3 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 6 PB 3.91 -0.7 m/s 3.75  0,00 3.63  0,00 3.91  -0,70 3.91 287.00
4 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 9 PB 3.67 -0.8 m/s 3.42  0,00 3.42  -0,30 3.67  -0,80 3.67 235.00
5 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 14 PB 3.57 +0.0 m/s x 3.57  0,00 3.48  -1,00 3.57 214.00
6 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 12 PB 3.54 -1.4 m/s 2.99  -1,20 2.91  0,00 3.54  -1,40 3.54 208.00
7 Sára ZavřelováSára Zavřelová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 17 PB 3.47 -0.1 m/s 3.47  -0,10 - - 3.47 194.00
8 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 7 PB 3.42 -0.4 m/s 3.33  0,00 x 3.42  -0,40 3.42 184.00
9 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 11 PB 3.39 +0.0 m/s 2.98  0,00 3.39  0,00 x 3.39 178.00
10 46 Monika JaníkováMonika Janíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 PB 3.14 -1.2 m/s 3.01  0,00 2.91  -0,30 3.14  -1,20 3.14 131.00
11 34 Monika HájkováMonika Hájková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 8 PB 3.11 -0.2 m/s 2.93  0,00 3.11  -0,20 2.97  0,00 3.11 126.00
12 28 Kateřina BělováKateřina Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 1 PB 3.07 +0.0 m/s 3.07  0,00 2.99  -1,30 3.02  0,00 3.07 119.00
13 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15 PB 3.01 -0.3 m/s 2.89  0,00 2.94  0,00 3.01  -0,30 3.01 109.00
14 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 16 PB 3.01 +0.0 m/s 3.01  0,00 2.52  0,00 x 3.01 109.00
15 31 Ema DědkováEma Dědková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 5 PB 2.66 +0.0 m/s x 2.66  0,00 x 2.66 55.00
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 08.48 07.22 07.54 08.48 8.48 430.00
2 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 07.08 06.88 06.45 07.08 7.08 340.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 PB 08.92 07.95 08.92 08.42 8.92 459.00
2 37 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 06.78 06.78 06.59 06.62 6.78 321.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 3.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 07.42 07.11 06.94 07.42 7.42 332.00
2 Jaromír HejhalJaromír Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 07.12 07.12 x 07.02 7.12 314.00
3 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 06.98 06.01 06.98 06.96 6.98 306.00
4 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 PB 06.08 05.77 x 06.08 6.08 253.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 2.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 PB 10.83 08.76 10.83 10.42 10.83
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HradilDaniel Hradil
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 09.84 08.80 09.45 09.84 9.84 476.00
2 Jan DostálJan Dostál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
72 PB 09.44 07.69 09.44 08.48 9.44
3 Radek NejepínskýRadek Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 09.15 08.46 x 09.15 9.15
4 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 09.08 08.50 09.08 x 9.08 431.00
5 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 PB 08.72 07.86 08.72 x 8.72
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 2.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2 PB 19.83 269.00
2 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 PB 19.36 260.00
3 Jaromír HejhalJaromír Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 16.95 215.00
4 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4 PB 16.13 200.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 2.10.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 PB 26.44
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 3.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 PB 29.37
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HradilDaniel Hradil
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 28.35 432.00
2 Jan DostálJan Dostál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
72 PB 27.90
3 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 25.93 385.00
4 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 PB 20.90
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 3.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 23.00 345.00
2 42 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 16.57 225.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 3.10.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 23.92 - 362.00
2 40 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 PB 20.23 - 293.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 2.10.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 PB 20.85 173.00
2 61 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4 PB 17.35 126.00
3 Jaromír HejhalJaromír Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 17.30 125.00
4 70 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2 PB 15.50 102.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HradilDaniel Hradil
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 35.40 376.00
2 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 PB 33.64 351.00
3 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 PB 26.08
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 3.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 PB 33.64
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Marek PuchernaMarek Pucherna
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 12 PB 39.12 217.00
2 41 Matěj DoležalMatěj Doležal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 2 PB 38.47 212.00
3 37 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 1 PB 32.82 166.00
4 25 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 13 PB 32.05 160.00
5 26 Otakar VichOtakar Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 14 PB 31.65 156.00
6 57 Pavel PelíšekPavel Pelíšek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 11 PB 31.13 152.00
7 55 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 PB 28.53 132.00
8 49 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 5 PB 27.81 126.00
9 51 Jakub MarekJakub Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 PB 26.91 119.00
10 50 Marek MachMarek Mach
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 PB 26.66 117.00
11 56 Tomáš NevoleTomáš Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 10 PB 24.82 103.00
12 44 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 4 PB 24.50 100.00
13 42 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 PB 23.20 91.00
14 53 Ondřej MarekOndřej Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 8 PB 13.33 20.00
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 7 PB 27.48 206.00
2 34 Monika HájkováMonika Hájková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 8 PB 24.56 172.00
3 53 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 11 PB 22.59 149.00
4 36 Lucie StankovenováLucie Stankovenová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 14 PB 22.06 143.00
5 32 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 6 PB 21.34 135.00
6 46 Monika JaníkováMonika Janíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 PB 20.82 130.00
7 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15 PB 20.13 122.00
8 52 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 12 PB 20.05 121.00
9 29 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 3 PB 19.20 112.00
10 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 16 PB 18.00 98.00
11 28 Kateřina BělováKateřina Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 1 PB 17.47 93.00
12 31 Ema DědkováEma Dědková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 5 PB 16.81 86.00
13 35 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 9 PB 16.50 82.00
30 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 4 DNS
Sára ZavřelováSára Zavřelová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 17 DNS
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
14 Michael FilípekMichael Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 PB 22.45 85.00
Celkem 1 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1049
2 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0990
3 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0952
4 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0881
5 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0729
6 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0716
7 Marek PuchernaMarek Pucherna 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0703
8 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0648
9 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0578
10 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0502
11 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0432
12 Marek MachMarek Mach 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0421
13 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0209
14 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0197
15 Michael FilípekMichael Filípek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0085
Celkem 15 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1777
2 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1490
3 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1213
4 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1127
5= Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1036
5= Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1036
7 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0866
8 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0864
9 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0756
10 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0669
11 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0589
12 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0395
13 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0376
Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNF
Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNF
Celkem 15 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2497
2 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2443
Celkem 2 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3335
2 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2948
Celkem 2 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2334
2 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2149
3 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1224
4 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0686
Celkem 4 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3422
2 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2414
Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS
Jan DostálJan Dostál 72 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS
Radek NejepínskýRadek Nejepínský 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS
Celkem 5 závodníků