Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody a pětiboj ml. žactva

Třinec (4. 10. 2021)

60 m - Žáci

(po, 4.10.2021 - 15:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.84
2 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.25
3 Dominik KačmarčíkDominik Kačmarčík 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.82
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.42 444.00
2 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.95 315.00
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.33 235.00
4 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.73 163.00
5 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75 159.00
6 Adam CieślarAdam Cieślar 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.88 24.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard RyškaRichard Ryška 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.49 205.00
2 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.75 159.00
3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.64 44.00
4 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.99 0.00
5 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.34 0.00
6 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 16:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.99 306.00
2 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.45 212.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.42 444.00
2 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.95 315.00
3 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.99 306.00
4 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.33 235.00
5 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.45 212.00
6 Richard RyškaRichard Ryška 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.49 205.00
7 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.73 163.00
8 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75 159.00
8 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.75 159.00
10 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.64 44.00
11 Adam CieślarAdam Cieślar 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.88 24.00
12 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.99 0.00
13 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.34 0.00
14 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37 0.00

60 m - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 15:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.82
2 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.98
3 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.70
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.91
5 Maria WaniaMaria Wania 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.98
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.82 613.00
2 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.53 438.00
3 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.94 348.00
4 Nela KropováNela Kropová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.99 338.00
5 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.54 235.00
6 Tereza BaumanováTereza Baumanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.84 185.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.70 645.00
2 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.99 569.00
3 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.46 454.00
4 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.50 444.00
5 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.89 359.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.35 480.00
2 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.37 475.00
3 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.51 442.00
4 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.58 426.00
5 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.85 367.00
6 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.21 295.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.70 645.00
2 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.82 613.00
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.99 569.00
4 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.35 480.00
5 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.37 475.00
6 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.46 454.00
7 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.50 444.00
8 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.51 442.00
9 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.53 438.00
10 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.58 426.00
11 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.85 367.00
12 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.89 359.00
13 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.94 348.00
14 Nela KropováNela Kropová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.99 338.00
15 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.21 295.00
16 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.54 235.00
17 Tereza BaumanováTereza Baumanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.84 185.00

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BurešJan Bureš 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.42
2 Tomáš OrzyckiTomáš Orzycki 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.95
3 Josef CzudekJosef Czudek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.34
4 Igor DragIgor Drag 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.62
5 Jakub CaputaJakub Caputa 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SasynTobiáš Sasyn 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.46
2 Ondřej ŠimonovičOndřej Šimonovič 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.60
3 Vojtěch PryszczVojtěch Pryszcz 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.46
4 Lukáš RaszkaLukáš Raszka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.38
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SupikJan Supik 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.27
2 Matyáš PieterMatyáš Pieter 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.04
3 Petr KalinecPetr Kalinec 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.63
4 Dominik JochymekDominik Jochymek 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.25
5 Adam WaclawekAdam Waclawek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.40
6 Jan StudynkaJan Studynka 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.01
7 Radim BurešRadim Bureš 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.73
8 Šimon KavulokŠimon Kavulok 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.79
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SupikJan Supik 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.27
2 Jan BurešJan Bureš 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.42
3 Tomáš OrzyckiTomáš Orzycki 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.95
4 Matyáš PieterMatyáš Pieter 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.04
5 Tobiáš SasynTobiáš Sasyn 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.46
6 Ondřej ŠimonovičOndřej Šimonovič 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.60
7 Petr KalinecPetr Kalinec 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.63
8 Dominik JochymekDominik Jochymek 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.25
9 Josef CzudekJosef Czudek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.34
10 Adam WaclawekAdam Waclawek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.40
11 Vojtěch PryszczVojtěch Pryszcz 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.46
12 Igor DragIgor Drag 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.62
13 Jan StudynkaJan Studynka 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.01
14 Jakub CaputaJakub Caputa 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.04
15 Lukáš RaszkaLukáš Raszka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.38
16 Radim BurešRadim Bureš 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.73
17 Šimon KavulokŠimon Kavulok 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.79

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HábaVojtěch Hába 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.68
2 Antonín FeješAntonín Feješ 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.90
3 Jakub LabajJakub Labaj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.95
4 Vojtěch LisztwanVojtěch Lisztwan 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.45
5 Tobias KohoutTobias Kohout 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.14
6 Oliver KaszperydesOliver Kaszperydes 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.57
7 Rostislav MarekRostislav Marek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.72
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 15:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.22
2 Matyáš TuroňMatyáš Turoň 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.50
3 Adam SikoraAdam Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.76
4 Ondřej VaškovičOndřej Vaškovič 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.43
5 Šimon ŽenatýŠimon Ženatý 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.57
6 Patrik SikoraPatrik Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.22
2 Matyáš TuroňMatyáš Turoň 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.50
3 Vojtěch HábaVojtěch Hába 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.68
4 Adam SikoraAdam Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.76
5 Antonín FeješAntonín Feješ 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.90
6 Jakub LabajJakub Labaj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.95
7 Ondřej VaškovičOndřej Vaškovič 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.43
8 Vojtěch LisztwanVojtěch Lisztwan 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.45
9 Šimon ŽenatýŠimon Ženatý 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.57
10 Tobias KohoutTobias Kohout 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.14
11 Oliver KaszperydesOliver Kaszperydes 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.57
12 Rostislav MarekRostislav Marek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.72
13 Patrik SikoraPatrik Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.74

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrainováTereza Krainová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.52
2 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.78
3 Nina LiberdováNina Liberdová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.84
4 Štěpánka BellováŠtěpánka Bellová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.12
5 Oliwia GajgerOliwia Gajger 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.23
6 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.60
7 Pavlína LabajováPavlína Labajová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.67
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie UhlářováViktorie Uhlářová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.87
2 Emma RaszkováEmma Raszková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.92
3 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.12
4 Ema ProboszováEma Proboszová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.21
5 Eliška PolokováEliška Poloková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.30
6 Rozálie VavřačováRozálie Vavřačová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.66
7 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SeberováBarbora Seberová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.10
2 Klára BobkováKlára Bobková 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.79
3 Adéla PryszczováAdéla Pryszczová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.83
4 Kristýna BobkováKristýna Bobková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.03
5 Nikol JochymkováNikol Jochymková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.73
6 Karolína SeberováKarolína Seberová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.58
7 Eliška WrzecionkováEliška Wrzecionková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrainováTereza Krainová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.52
2 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.78
3 Barbora SeberováBarbora Seberová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.10
4 Nina LiberdováNina Liberdová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.84
5 Viktorie UhlářováViktorie Uhlářová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.87
6 Emma RaszkováEmma Raszková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.92
7 Štěpánka BellováŠtěpánka Bellová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.12
7 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.12
9 Ema ProboszováEma Proboszová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.21
10 Oliwia GajgerOliwia Gajger 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.23
11 Eliška PolokováEliška Poloková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.30
12 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.60
13 Rozálie VavřačováRozálie Vavřačová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.66
14 Pavlína LabajováPavlína Labajová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.67
15 Klára BobkováKlára Bobková 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.79
16 Adéla PryszczováAdéla Pryszczová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.83
17 Kristýna BobkováKristýna Bobková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.03
18 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.53
19 Nikol JochymkováNikol Jochymková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.73
20 Karolína SeberováKarolína Seberová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.58
21 Eliška WrzecionkováEliška Wrzecionková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.62

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BalwarováTereza Balwarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.11
2 Viktorie DuzikováViktorie Duziková 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.18
3 Viktorie GorováViktorie Gorová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.99
4 Eliana FolwarcznaEliana Folwarczna 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.90
5 Adéla AgacováAdéla Agacová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.96
6 Anna AgacováAnna Agacová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neli KrišicováNeli Krišicová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.27
2 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.64
3 Nela KajzarováNela Kajzarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94
4 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.23
5 Adéla KollertováAdéla Kollertová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.58
6 Klára KaszperydesováKlára Kaszperydesová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.10
2 Tereza MaroszováTereza Maroszová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.16
3 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.20
4 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.62
5 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.34
6 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.39
7 Anna ObornáAnna Oborná 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.73
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 4.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VodakNina Vodak 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.45
2 Karolína SteblováKarolína Steblová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.35
3 Adéla WalachováAdéla Walachová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.95
4 Laura SikorováLaura Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.12
5 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.93
6 Viktorie RyškováViktorie Ryšková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VodakNina Vodak 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.45
2 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.10
3 Tereza BalwarováTereza Balwarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.11
4 Tereza MaroszováTereza Maroszová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.16
5 Viktorie DuzikováViktorie Duziková 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.18
6 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.20
7 Neli KrišicováNeli Krišicová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.27
8 Karolína SteblováKarolína Steblová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.35
9 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.62
10 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.64
11 Nela KajzarováNela Kajzarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94
12 Adéla WalachováAdéla Walachová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.95
13 Viktorie GorováViktorie Gorová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.99
14 Laura SikorováLaura Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.12
15 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.23
16 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.34
17 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.39
18 Adéla KollertováAdéla Kollertová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.58
19 Klára KaszperydesováKlára Kaszperydesová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.72
20 Anna ObornáAnna Oborná 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.73
21 Eliana FolwarcznaEliana Folwarczna 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.90
22 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.93
23 Viktorie RyškováViktorie Ryšková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.06
24 Adéla AgacováAdéla Agacová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.96
25 Anna AgacováAnna Agacová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.98

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OrzyckiTomáš Orzycki 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 64.55
2 Jakub CaputaJakub Caputa 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.40
3 Antonín FeješAntonín Feješ 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 69.99
4 Tobiáš SasynTobiáš Sasyn 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 70.58
5 Ondřej ŠimonovičOndřej Šimonovič 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 71.71
6 Josef CzudekJosef Czudek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 74.90
7 Igor DragIgor Drag 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 79.00
8 Vojtěch PryszczVojtěch Pryszcz 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 80.46
9 Lukáš RaszkaLukáš Raszka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 85.09
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SupikJan Supik 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.48
2 Dominik JochymekDominik Jochymek 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 82.36
3 Šimon KavulokŠimon Kavulok 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 84.12
4 Radim BurešRadim Bureš 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 89.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SupikJan Supik 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.48
2 Tomáš OrzyckiTomáš Orzycki 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 64.55
3 Jakub CaputaJakub Caputa 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.40
4 Antonín FeješAntonín Feješ 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 69.99
5 Tobiáš SasynTobiáš Sasyn 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 70.58
6 Ondřej ŠimonovičOndřej Šimonovič 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 71.71
7 Josef CzudekJosef Czudek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 74.90
8 Igor DragIgor Drag 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 79.00
9 Vojtěch PryszczVojtěch Pryszcz 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 80.46
10 Dominik JochymekDominik Jochymek 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 82.36
11 Šimon KavulokŠimon Kavulok 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 84.12
12 Lukáš RaszkaLukáš Raszka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 85.09
13 Radim BurešRadim Bureš 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 89.89

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 57.74
2 Ondřej VaškovičOndřej Vaškovič 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 61.93
3 Vojtěch HábaVojtěch Hába 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 63.24
4 Jakub LabajJakub Labaj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 65.18
5 Matyáš PieterMatyáš Pieter 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 71.73
6 Petr KalinecPetr Kalinec 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 72.08
7 Adam WaclawekAdam Waclawek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 72.87
8 Oliver KaszperydesOliver Kaszperydes 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 73.96
9 Jan StudynkaJan Studynka 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 75.66
10 Rostislav MarekRostislav Marek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 77.71
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TuroňMatyáš Turoň 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 59.22
2 Matěj HorvathMatěj Horvath 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 61.40
3 Adam SikoraAdam Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 61.47
4 Šimon ŽenatýŠimon Ženatý 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 71.00
5 Vojtěch LisztwanVojtěch Lisztwan 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 72.65
6 Tobias KohoutTobias Kohout 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 76.81
7 Patrik SikoraPatrik Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 90.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 57.74
2 Matyáš TuroňMatyáš Turoň 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 59.22
3 Matěj HorvathMatěj Horvath 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 61.40
4 Adam SikoraAdam Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 61.47
5 Ondřej VaškovičOndřej Vaškovič 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 61.93
6 Vojtěch HábaVojtěch Hába 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 63.24
7 Jakub LabajJakub Labaj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 65.18
8 Šimon ŽenatýŠimon Ženatý 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 71.00
9 Matyáš PieterMatyáš Pieter 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 71.73
10 Petr KalinecPetr Kalinec 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 72.08
11 Vojtěch LisztwanVojtěch Lisztwan 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 72.65
12 Adam WaclawekAdam Waclawek 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 72.87
13 Oliver KaszperydesOliver Kaszperydes 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 73.96
14 Jan StudynkaJan Studynka 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 75.66
15 Tobias KohoutTobias Kohout 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 76.81
16 Rostislav MarekRostislav Marek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 77.71
17 Patrik SikoraPatrik Sikora 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 90.60

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 63.85
2 Emma RaszkováEmma Raszková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 66.43
3 Tereza KrainováTereza Krainová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 72.62
4 Viktorie UhlářováViktorie Uhlářová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 74.12
5 Eliška PolokováEliška Poloková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 76.28
6 Nina LiberdováNina Liberdová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 82.11
7 Štěpánka BellováŠtěpánka Bellová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 83.57
8 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 86.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 74.23
2 Oliwia GajgerOliwia Gajger 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 74.52
3 Pavlína LabajováPavlína Labajová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 74.54
4 Rozálie VavřačováRozálie Vavřačová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 77.46
5 Ema ProboszováEma Proboszová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 86.04
6 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 87.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SeberováBarbora Seberová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 64.19
2 Kristýna BobkováKristýna Bobková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 79.55
3 Klára BobkováKlára Bobková 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 83.48
4 Karolína SeberováKarolína Seberová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 91.34
5 Nikol JochymkováNikol Jochymková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 94.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 63.85
2 Barbora SeberováBarbora Seberová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 64.19
3 Emma RaszkováEmma Raszková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 66.43
4 Tereza KrainováTereza Krainová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 72.62
5 Viktorie UhlářováViktorie Uhlářová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 74.12
6 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 74.23
7 Oliwia GajgerOliwia Gajger 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 74.52
8 Pavlína LabajováPavlína Labajová 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 74.54
9 Eliška PolokováEliška Poloková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 76.28
10 Rozálie VavřačováRozálie Vavřačová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 77.46
11 Kristýna BobkováKristýna Bobková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 79.55
12 Nina LiberdováNina Liberdová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 82.11
13 Klára BobkováKlára Bobková 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 83.48
14 Štěpánka BellováŠtěpánka Bellová 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 83.57
15 Ema ProboszováEma Proboszová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 86.04
16 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 86.87
17 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 15 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 87.76
18 Karolína SeberováKarolína Seberová 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 91.34
19 Nikol JochymkováNikol Jochymková 14 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 94.57

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VodakNina Vodak 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 50.16
2 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 56.68
3 Neli KrišicováNeli Krišicová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 56.96
4 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 57.21
5 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 60.41
6 Viktorie RyškováViktorie Ryšková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 67.44
7 Klára KaszperydesováKlára Kaszperydesová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 68.38
8 Anna ObornáAnna Oborná 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 74.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MaroszováTereza Maroszová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.75
2 Nela KajzarováNela Kajzarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 63.58
3 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 70.07
4 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 70.09
5 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 72.94
6 Adéla AgacováAdéla Agacová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 80.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BalwarováTereza Balwarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.41
2 Viktorie DuzikováViktorie Duziková 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 57.52
3 Adéla KollertováAdéla Kollertová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 60.80
4 Viktorie GorováViktorie Gorová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.05
5 Adéla WalachováAdéla Walachová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 64.50
6 Eliana FolwarcznaEliana Folwarczna 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 68.06
7 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 70.93
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VodakNina Vodak 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 50.16
2 Tereza BalwarováTereza Balwarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.41
3 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 56.68
4 Neli KrišicováNeli Krišicová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 56.96
5 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 57.21
6 Viktorie DuzikováViktorie Duziková 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 57.52
7 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 60.41
8 Adéla KollertováAdéla Kollertová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 60.80
9 Viktorie GorováViktorie Gorová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.05
10 Tereza MaroszováTereza Maroszová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.75
11 Nela KajzarováNela Kajzarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 63.58
12 Adéla WalachováAdéla Walachová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 64.50
13 Viktorie RyškováViktorie Ryšková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 67.44
14 Eliana FolwarcznaEliana Folwarczna 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 68.06
15 Klára KaszperydesováKlára Kaszperydesová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 68.38
16 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 70.07
17 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 70.09
18 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 70.93
19 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 72.94
20 Anna ObornáAnna Oborná 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 74.00
21 Adéla AgacováAdéla Agacová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 80.16

800 m - Žáci

(po, 4.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:42.52
2 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:50.41
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 4.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:29.54 497.00
2 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:59.63 222.00
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:01.12 211.00
4 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:03.11 197.00
5 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:25.61 69.00
6 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 3:27.15 62.00
7 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 3:28.42 57.00
8 Richard RyškaRichard Ryška 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:30.51 49.00
9 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:31.05 47.00
10 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:33.69 38.00
11 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:44.20 10.00
12 Adam CieślarAdam Cieślar 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:07.02 0.00
13 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:12.88 0.00
14 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 5:10.98 0.00
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:49.28
2 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:53.66
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 4.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:45.14 515.00
2 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:46.90 496.00
3 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:51.04 453.00
4 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:52.12 442.00
5 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 3:04.09 328.00
6 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 3:04.79 322.00
7 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 3:06.02 311.00
8 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:07.41 299.00
9 Nela KropováNela Kropová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:17.41 220.00
10 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:21.02 195.00
11 Tereza BaumanováTereza Baumanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:28.34 147.00
12 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:29.35 141.00
13 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:31.56 128.00
14 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 3:32.19 125.00
15 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:34.02 114.00
16 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:36.12 103.00
17 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 3:43.81 67.00
Celkem 17 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 15:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.10 522.00
2 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.08 217.00
3 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.16 207.00
4 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.55 163.00
5 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.75 60.00
Adam CieślarAdam Cieślar 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 15:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.45 174.00
2 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.62 156.00
3 Richard RyškaRichard Ryška 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.11 109.00
4 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21.48 0.00
5 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 31.09 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 15:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.91 127.00
2 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.91 127.00
3 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.17 0.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.10 522.00
2 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.08 217.00
3 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.16 207.00
4 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.45 174.00
5 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.55 163.00
6 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.62 156.00
7 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.91 127.00
7 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.91 127.00
9 Richard RyškaRichard Ryška 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.11 109.00
10 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.75 60.00
11 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.17 0.00
12 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21.48 0.00
13 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 31.09 0.00
Adam CieślarAdam Cieślar 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 4.10.2021 - 15:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.26 348.00
2 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.64 298.00
3 Nela KropováNela Kropová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.60 189.00
4 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.65 184.00
5 Tereza BaumanováTereza Baumanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.78 171.00
6 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.21 131.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 4.10.2021 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.50 199.00
2 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.62 187.00
3 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.70 179.00
4 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.82 167.00
5 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.15 136.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 4.10.2021 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.65 435.00
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.68 430.00
3 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.30 343.00
4 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.21 231.00
5 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.35 215.00
6 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.50 199.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.65 435.00
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.68 430.00
3 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.26 348.00
4 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.30 343.00
5 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.64 298.00
6 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.21 231.00
7 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.35 215.00
8 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.50 199.00
8 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.50 199.00
10 Nela KropováNela Kropová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.60 189.00
11 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.62 187.00
12 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.65 184.00
13 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.70 179.00
14 Tereza BaumanováTereza Baumanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.78 171.00
15 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.82 167.00
16 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.15 136.00
17 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.21 131.00

100 m překážek (0.84) - Žáci

(po, 4.10.2021 - 15:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 18.49
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 15:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.67
2 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.32
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(po, 4.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 PB 5.99 +1.7 m/s 5.55  0,70 3.47  1,00 5.99  1,70 5.99 x 5.82  1,00 5.41  0,40
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 PB 5.33 +1.1 m/s 2.72  0,90 4.64  1,90 4.99  1,80 4.99 5.17  2,00 5.33  1,10 2.72  1,60
3 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 PB 4.54 +1.5 m/s 4.43  1,00 4.51  1,60 4.39  1,90 4.51 4.52  1,30 4.29  0,80 4.54  1,50
4 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 PB 4.18 +0.8 m/s 3.76  0,70 4.04  0,80 4.11  1,80 4.11 4.18  0,80 3.96  1,60 3.97  1,40
5 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 PB 4.06 +1.3 m/s 3.93  1,30 4.06  1,30 4.04  2,20 4.06 3.86  2,00 3.88  1,10 3.76  1,60
6 Dominik KačmarčíkDominik Kačmarčík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 3.34 +1.6 m/s 2.58  1,00 2.61  1,90 3.30  1,50 3.30 3.34  1,60 2.94  0,70 3.08  1,20
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 4.10.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 PB 4.52 +0.6 m/s 4.46  -0,60 4.51  0,40 4.52  0,60 4.52 294.00
2 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4 PB 4.00 +0.1 m/s 4.00  0,10 3.76  0,10 3.92  0,70 4.00 206.00
3 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 3.87 +0.0 m/s 3.55  -0,60 3.87  0,00 3.47  0,70 3.87 185.00
4 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 12 PB 3.71 +0.8 m/s 3.50  -0,40 3.71  0,80 3.49  0,30 3.71 161.00
5 Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 2 PB 3.70 -0.4 m/s 3.70  -0,40 3.68  0,20 3.56  1,00 3.70 159.00
6 Karel KovalčíkKarel Kovalčík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 5 PB 3.56 -0.3 m/s 3.56  -0,30 x 3.52  0,60 3.56 139.00
7 Filip NiemczykFilip Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 PB 3.45 +0.3 m/s x 3.41  0,60 3.45  0,30 3.45 123.00
8 Ondřej SanakOndřej Sanak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 11 PB 3.28 +0.5 m/s x 3.21  0,30 3.28  0,50 3.28 100.00
9 Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 PB 3.22 -0.3 m/s 3.22  -0,30 x 2.82  0,40 3.22 93.00
10 Richard RyškaRichard Ryška
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 9 PB 3.20 -0.7 m/s 3.20  -0,70 3.02  0,30 2.93  0,40 3.20 90.00
11 Adam CieślarAdam Cieślar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 1 PB 2.86 +0.2 m/s 2.74  0,10 2.86  0,20 2.56  0,70 2.86 50.00
12 Jakub WeingartJakub Weingart
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 14 PB 2.49 +0.6 m/s x 2.49  0,60 x 2.49 16.00
13 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 7 PB 2.29 +0.5 m/s x x 2.29  0,50 2.29 3.00
Vojtěch SamiecVojtěch Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 10 NM x x x -
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(po, 4.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ĆmielováBarbora Ćmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 PB 4.65 +2.0 m/s 4.47  1,10 4.64  3,00 4.65  2,00 4.65 x 4.43  0,90 4.37  0,80
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 PB 4.46 +0.3 m/s x 4.33  1,30 4.21  0,30 4.33 4.46  0,30 4.31  1,90 x
3 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 PB 4.44 +1.2 m/s 4.40  1,80 x 4.28  1,30 4.40 x 4.44  1,20 x
4 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 PB 4.31 +1.0 m/s 4.31  1,00 4.20  1,50 3.75  1,50 4.31 3.81  1,30 3.24  0,70 3.61  0,60
5 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 PB 3.98 +0.9 m/s 3.65  1,20 3.79  1,10 x 3.79 3.98  0,90 3.95  1,60 x
6 Tereza BurováTereza Burová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 PB 3.92 +0.0 m/s 3.92  0,00 3.75  1,40 3.58  0,60 3.92 3.82  1,60 3.86  1,70 3.58  0,80
7 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 3.78 +0.4 m/s x x 3.78  0,40 3.78 3.68  0,60 x 3.77  1,20
8 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 PB 3.56 +1.0 m/s 3.52  0,90 3.56  1,00 x 3.56 3.51  1,10 3.30  0,60 2.65  0,90
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 PB 4.22 +0.5 m/s 4.05  -0,30 4.22  0,50 3.86  0,30 4.22 359.00
2 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 PB 4.19 +0.3 m/s 4.19  0,30 x 3.99  -0,10 4.19 352.00
3 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 14 PB 4.09 +0.2 m/s 3.88  0,90 4.09  0,20 3.94  0,30 4.09 329.00
4 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 16 PB 4.08 +0.5 m/s 2.99  0,90 3.79  -0,20 4.08  0,50 4.08 326.00
5 Nela KropováNela Kropová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 PB 3.89 +0.0 m/s 3.89  0,00 3.67  0,70 3.74  0,50 3.89 283.00
6 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 11 PB 3.82 -0.3 m/s 3.65  0,20 x 3.82  -0,30 3.82 267.00
7 Sara FolwarcznaSara Folwarczna
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3 PB 3.75 +0.2 m/s 3.61  -0,20 x 3.75  0,20 3.75 252.00
8 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 5 PB 3.72 +0.5 m/s x 3.70  0,70 3.72  0,50 3.72 246.00
9 Aneta RybkováAneta Rybková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 12 PB 3.71 -0.2 m/s 3.70  0,40 3.65  0,20 3.71  -0,20 3.71 244.00
10 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 17 PB 3.66 +0.5 m/s 3.64  0,40 3.66  0,50 x 3.66 233.00
11 Nela MisiarzováNela Misiarzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 9 PB 3.41 +0.3 m/s x x 3.41  0,30 3.41 182.00
12 Bára PětvalskáBára Pětvalská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 10 PB 3.25 +0.2 m/s 3.20  0,00 x 3.25  0,20 3.25 151.00
13 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 2 PB 3.22 +0.3 m/s x 3.07  0,40 3.22  0,30 3.22 146.00
14 Tereza BaumanováTereza Baumanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 1 PB 3.15 -0.6 m/s 3.15  -0,60 2.95  -0,10 2.74  0,20 3.15 133.00
15 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 15 PB 3.14 +1.1 m/s 3.14  1,10 3.12  0,10 3.10  0,50 3.14 131.00
16 Taťána LabováTaťána Labová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 PB 3.14 +0.2 m/s x 3.14  0,20 x 3.14 131.00
17 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 7 PB 2.98 +0.5 m/s x 2.98  0,50 2.88  0,40 2.98 104.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 4.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš TuroňMatyáš Turoň
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 22 PB 3.34 +0.8 m/s 3.23  1,00 3.34  0,80 3.23  0,60 3.34
2 Vojtěch HábaVojtěch Hába
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 6 PB 3.21 +1.2 m/s 3.21  1,20 3.20  0,70 2.90  0,50 3.21
3 Adam SikoraAdam Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 17 PB 3.18 +0.3 m/s 2.72  1,10 2.80  0,40 3.18  0,30 3.18
4 Jan SupikJan Supik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
15 20 PB 3.13 +0.4 m/s 3.03  0,60 3.08  0,60 3.13  0,40 3.13
5 Antonín FeješAntonín Feješ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 5 PB 3.08 +0.6 m/s 2.93  1,20 3.08  0,60 2.91  0,50 3.08
6 Tobias KohoutTobias Kohout
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 10 PB 2.82 +0.2 m/s 2.57  1,60 2.35  1,10 2.82  0,20 2.82
7 Jakub CaputaJakub Caputa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 2 PB 2.78 +0.3 m/s 2.72  0,40 2.59  0,50 2.78  0,30 2.78
8 Petr KalinecPetr Kalinec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 8 PB 2.74 +0.6 m/s 2.74  0,60 2.44  0,20 2.59  0,20 2.74
9 Ondřej ŠimonovičOndřej Šimonovič
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 21 PB 2.69 +0.4 m/s 2.69  0,40 2.65  0,60 2.41  0,20 2.69
10 Matyáš PieterMatyáš Pieter
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 13 PB 2.67 +0.6 m/s 2.67  0,60 2.55  0,40 2.36  0,30 2.67
11 Vojtěch LisztwanVojtěch Lisztwan
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 11 PB 2.62 +0.8 m/s 2.52  1,50 2.62  0,80 x 2.62
12 Patrik SikoraPatrik Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 18 PB 2.54 +0.7 m/s 2.43  1,00 2.54  0,70 2.47  0,00 2.54
13 Tobiáš SasynTobiáš Sasyn
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 16 PB 2.49 +0.3 m/s 2.49  0,30 2.36  0,60 2.49  0,20 2.49
14 Šimon ŽenatýŠimon Ženatý
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 24 PB 2.48 +0.9 m/s 2.48  0,90 2.10  0,50 2.00  0,60 2.48
15 Tomáš OrzyckiTomáš Orzycki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 12 PB 2.39 +0.3 m/s 2.21  0,50 2.32  0,70 2.39  0,30 2.39
16 Igor DragIgor Drag
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 4 PB 2.35 +0.2 m/s 2.10  0,80 2.14  0,60 2.35  0,20 2.35
17 Adam WaclawekAdam Waclawek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 23 PB 2.34 +0.4 m/s 2.07  0,50 2.10  0,30 2.34  0,40 2.34
18 Josef CzudekJosef Czudek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 3 PB 2.33 +0.3 m/s 2.06  0,70 x 2.33  0,30 2.33
19 Jan StudynkaJan Studynka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 19 PB 2.32 +0.2 m/s 2.25  0,40 2.31  0,30 2.32  0,20 2.32
20 Lukáš RaszkaLukáš Raszka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 15 PB 2.17 +0.6 m/s 1.80  0,30 2.17  0,60 1.96  0,00 2.17
21 Radim BurešRadim Bureš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 1 PB 2.09 +0.2 m/s 2.09  0,20 1.65  0,60 - 2.09
22 Dominik JochymekDominik Jochymek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 7 PB 1.99 +0.6 m/s 1.99  0,60 1.92  0,50 1.71  0,40 1.99
23 Šimon KavulokŠimon Kavulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 9 PB 1.92 +0.6 m/s 1.72  0,50 1.90  0,40 1.92  0,60 1.92
24 Vojtěch PryszczVojtěch Pryszcz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 14 PB 1.46 +0.4 m/s 0.60  0,40 1.46  0,40 x 1.46
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 4.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LabajJakub Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 3 PB 3.33 +1.0 m/s 3.16  1,40 3.33  1,00 3.27  0,20 3.33
2 Matěj HorvathMatěj Horvath
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 1 PB 3.26 +1.0 m/s 3.26  1,00 2.90  1,10 2.98  0,10 3.26
3 Adam StodolaAdam Stodola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 5 PB 3.16 +0.2 m/s 3.04  1,60 3.16  0,20 2.94  0,40 3.16
4 Ondřej VaškovičOndřej Vaškovič
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 6 PB 3.06 +0.9 m/s 3.06  0,90 2.98  0,80 2.83  0,70 3.06
5 Oliver KaszperydesOliver Kaszperydes
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 2 PB 2.42 +0.9 m/s 2.42  0,90 2.38  0,20 2.40  0,80 2.42
6 Rostislav MarekRostislav Marek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 4 PB 2.33 +1.1 m/s 2.33  1,10 1.33  1,30 2.10  0,60 2.33
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 4.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie GorováViktorie Gorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 7 PB 3.10 +1.3 m/s 2.86  1,00 3.10  1,30 2.95  0,60 3.10
2 Adéla KollertováAdéla Kollertová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 9 PB 3.01 +1.3 m/s 2.94  1,90 2.42  1,50 3.01  1,30 3.01
3 Tereza KrainováTereza Krainová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 11 PB 2.98 +0.9 m/s 2.98  0,90 2.80  0,50 2.85  1,10 2.98
4 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 12 PB 2.90 +0.7 m/s 2.90  0,70 2.82  0,70 2.62  0,80 2.90
5 Barbora SeberováBarbora Seberová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 19 PB 2.81 +0.8 m/s 2.70  0,90 2.81  0,80 2.66  0,60 2.81
6 Eliana FolwarcznaEliana Folwarczna
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 5 PB 2.66 +1.2 m/s 2.58  1,20 2.39  1,80 2.66  1,20 2.66
7 Viktorie UhlářováViktorie Uhlářová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 21 PB 2.63 +0.7 m/s 2.63  0,70 2.08  0,70 2.47  0,60 2.63
8 Emma RaszkováEmma Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 18 PB 2.60 +0.5 m/s 2.60  0,50 2.00  0,80 2.53  0,60 2.60
9 Nina LiberdováNina Liberdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 14 PB 2.60 +0.4 m/s 2.60  0,40 2.52  0,80 2.32  0,70 2.60
10 Eliška PolokováEliška Poloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 15 PB 2.56 +0.5 m/s 2.45  0,90 2.56  0,50 2.55  0,50 2.56
11 Rozálie VavřačováRozálie Vavřačová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 22 PB 2.38 +0.5 m/s 2.38  0,50 2.16  1,00 2.32  0,50 2.38
12 Anna AgacováAnna Agacová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 1 PB 2.35 +1.5 m/s 2.20  1,30 2.35  1,50 2.35  2,00 2.35
13 Klára BobkováKlára Bobková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
12 3 PB 2.28 +0.9 m/s 2.28  0,90 2.05  0,70 2.05  0,80 2.28
14 Ema ProboszováEma Proboszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 16 PB 2.18 +1.0 m/s 2.16  0,40 2.05  0,50 2.18  1,00 2.18
15 Oliwia GajgerOliwia Gajger
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 6 PB 2.12 +0.5 m/s 1.98  0,50 2.12  0,50 1.77  0,80 2.12
16 Štěpánka BellováŠtěpánka Bellová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 2 PB 2.10 +0.8 m/s 2.10  0,80 2.06  0,60 x 2.10
17 Kristýna BobkováKristýna Bobková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 4 PB 2.06 +0.6 m/s 2.00  0,80 2.06  0,60 2.05  0,90 2.06
18 Karolína SeberováKarolína Seberová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 20 PB 2.04 +1.2 m/s 2.04  1,20 1.73  0,60 1.81  0,90 2.04
19 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
13 23 PB 2.00 +0.6 m/s 1.83  0,80 2.00  0,60 1.88  0,80 2.00
20 Kristýna KrainováKristýna Krainová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
15 10 PB 1.94 +1.0 m/s 1.93  1,30 1.87  0,70 1.94  1,00 1.94
21 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
15 24 PB 1.90 +0.9 m/s 1.88  0,50 1.90  0,90 1.74  0,70 1.90
22 Nikol JochymkováNikol Jochymková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 8 PB 1.86 +0.9 m/s 1.66  0,50 1.86  0,90 1.63  0,60 1.86
23 Pavlína LabajováPavlína Labajová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
15 13 PB 1.85 +0.6 m/s 1.85  0,60 1.73  0,60 1.82  0,80 1.85
24 Adéla PryszczováAdéla Pryszczová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
14 17 PB 1.23 +0.7 m/s x 1.23  0,70 - 1.23
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 4.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina VodakNina Vodak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 21 PB 3.98 +0.8 m/s 3.98  0,80 3.78  0,60 3.69  0,50 3.98
2 Tereza BalwarováTereza Balwarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 2 PB 3.55 +0.9 m/s 3.55  0,90 3.16  1,00 3.33  0,90 3.55
3 Bára OstruszkováBára Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14 PB 3.48 +0.1 m/s 3.34  0,80 3.45  0,00 3.48  0,10 3.48
4 Karolína SteblováKarolína Steblová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 20 PB 3.39 +1.1 m/s 3.39  1,10 2.54  1,10 3.18  1,00 3.39
5 Gita OstruszkováGita Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 15 PB 3.39 +1.1 m/s 3.39  1,10 3.16 3.10  0,00 3.39
6 Viktorie DuzikováViktorie Duziková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 4 PB 3.35 +1.2 m/s 3.20  0,70 2.90  0,70 3.35  1,20 3.35
7 Neli KrišicováNeli Krišicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 7 PB 3.13 +1.9 m/s 2.77  0,90 3.13  1,90 2.72  1,40 3.13
8 Klára MatwikowKlára Matwikow
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 PB 3.12 +1.4 m/s 3.12  1,40 3.00  0,60 3.07  0,50 3.12
9 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 16 PB 3.00 +0.3 m/s 2.96  1,40 3.00  0,30 2.85  0,40 3.00
10 Tereza LyskováTereza Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 9 PB 2.99 +1.2 m/s 2.99  1,20 2.66  0,80 2.79  0,60 2.99
11 Kateřina LancováKateřina Lancová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 8 PB 2.95 +1.2 m/s 2.95  1,20 2.88  1,40 2.76  1,00 2.95
12 Nela KajzarováNela Kajzarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 5 PB 2.92 +1.4 m/s 2.92  1,40 2.59  2,20 2.30  1,10 2.92
13 Laura SikorováLaura Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 19 PB 2.88 +1.4 m/s 2.88  1,40 2.75  0,80 2.76  1,10 2.88
14 Tereza MaroszováTereza Maroszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 10 PB 2.86 +1.0 m/s 2.72  1,40 2.76  1,60 2.86  1,00 2.86
15 Anna BojkováAnna Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 3 PB 2.78 +1.2 m/s 2.67  1,20 2.78  1,20 2.71  0,70 2.78
16 Adéla WalachováAdéla Walachová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 22 PB 2.67 +0.9 m/s 2.67  0,90 2.58  0,30 2.54  0,30 2.67
17 Marie MuchováMarie Muchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 12 PB 2.60 +0.8 m/s 2.60  0,80 2.58  1,70 2.57  0,60 2.60
18 Klára KaszperydesováKlára Kaszperydesová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 PB 2.48 +0.9 m/s 2.46  1,20 2.48  0,90 2.06  0,60 2.48
19 Viktorie RyškováViktorie Ryšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 17 PB 2.37 +0.8 m/s 2.37  0,80 2.37  0,70 2.31  0,50 2.37
20 Nela SasynováNela Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 18 PB 2.12 +0.5 m/s 2.03  0,60 2.03  0,60 2.12  0,50 2.12
21 Adéla AgacováAdéla Agacová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 1 PB 2.06 +1.4 m/s 2.06  1,40 1.80  2,40 1.79  0,90 2.06
22 Anna ObornáAnna Oborná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 13 PB 1.92 +0.7 m/s 1.84  0,40 1.86  0,30 1.92  0,70 1.92
Poznámky/pokusy:
" Výkony měřeny z místa odrazu
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 PB 08.32 07.81 08.13 08.28 8.28 07.40 08.32 08.13
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 4.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 PB 11.20 x 11.20 x 11.20 x 11.07 11.12
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 PB 23.73
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(po, 4.10.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 PB 39.61
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 PB 19.85
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 PB 45.52
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 PB 29.05
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 PB 24.21
3 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 PB 20.71
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 4.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 12 PB 54.14 343.00
2 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 PB 51.56 321.00
3 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 49.72 305.00
4 Filip NiemczykFilip Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 PB 42.21 242.00
5 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4 PB 40.50 228.00
6 Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 2 PB 38.70 213.00
7 Ondřej SanakOndřej Sanak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 11 PB 30.55 148.00
8 Richard RyškaRichard Ryška
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 9 PB 29.39 139.00
9 Karel KovalčíkKarel Kovalčík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 5 PB 22.70 87.00
10 Adam CieślarAdam Cieślar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 1 PB 22.15 83.00
11 Jakub WeingartJakub Weingart
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 14 PB 21.62 79.00
12 Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 PB 16.83 44.00
13 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 10 PB 15.40 34.00
14 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 7 PB 14.71 29.00
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 4.10.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 PB 34.66 290.00
2 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 5 PB 32.51 265.00
3 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 PB 30.80 244.00
4 Tereza BaumanováTereza Baumanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 1 PB 26.16 190.00
5 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 16 PB 24.46 171.00
6 Sara FolwarcznaSara Folwarczna
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3 PB 23.54 160.00
7 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 2 PB 20.63 127.00
8 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 14 PB 20.48 126.00
9 Nela KropováNela Kropová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 PB 20.18 122.00
10 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 7 PB 19.03 110.00
11 Aneta RybkováAneta Rybková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 12 PB 18.76 107.00
12 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 11 PB 18.23 101.00
13 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 17 PB 18.07 99.00
14 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 15 PB 17.73 96.00
15 Nela MisiarzováNela Misiarzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 9 PB 16.72 85.00
16 Taťána LabováTaťána Labová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 PB 16.47 82.00
17 Bára PětvalskáBára Pětvalská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 10 PB 15.95 76.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 4.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam StodolaAdam Stodola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 5 PB 27.95
2 Matěj HorvathMatěj Horvath
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 1 PB 26.34
3 Oliver KaszperydesOliver Kaszperydes
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 2 PB 16.90
4 Jakub LabajJakub Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 3 PB 13.61
5 Rostislav MarekRostislav Marek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 4 PB 13.15
6 Ondřej VaškovičOndřej Vaškovič
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 6 PB 10.97
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 4.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina VodakNina Vodak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 17 PB 32.49
2 Tereza BalwarováTereza Balwarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 2 PB 22.16
3 Bára OstruszkováBára Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 12 PB 21.71
4 Klára KaszperydesováKlára Kaszperydesová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 5 PB 21.08
5 Viktorie DuzikováViktorie Duziková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 3 PB 19.11
6 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14 PB 18.26
7 Klára MatwikowKlára Matwikow
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 9 PB 18.00
8 Viktorie RyškováViktorie Ryšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 15 PB 16.20
9 Marie MuchováMarie Muchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 10 PB 14.72
10 Anna ObornáAnna Oborná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 PB 14.10
11 Tereza MaroszováTereza Maroszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 8 PB 14.05
12 Nela SasynováNela Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 16 PB 13.98
13 Gita OstruszkováGita Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 13 PB 13.80
14 Nela KajzarováNela Kajzarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 4 PB 13.35
15 Adéla WalachováAdéla Walachová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 18 PB 12.73
16 Adéla AgacováAdéla Agacová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 1 PB 12.07
17 Kateřina LancováKateřina Lancová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 7 PB 11.20
18 Neli KrišicováNeli Krišicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 PB 10.45
Celkem 18 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2078
2 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1209
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1043
4 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0896
5 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0828
6 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0814
7 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0691
8 Richard RyškaRichard Ryška 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0592
9 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0530
10 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0492
11 Adam CieślarAdam Cieślar 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0157
12 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0095
13 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0044
14 Hoc Hung NguyenHoc Hung Nguyen 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0032
Celkem 14 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2087
2 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2060
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1974
4 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1695
5 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1510
6 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1328
7 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1266
8 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1241
9 Nela KropováNela Kropová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1152
10 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1122
11 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1084
12 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1055
13 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0978
14 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0975
15 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0833
16 Tereza BaumanováTereza Baumanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0826
17 Marie KwapulinskáMarie Kwapulinská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0695
Celkem 17 závodníků