Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový přebor ve sprintu a bězích

Brno, ZŠ Horníkova (6. 10. 2021)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jonáš NesvadbaJonáš Nesvadba 12 JAC BrnoJAC Brno 08.4
1= Adam CurranAdam Curran 11 JAC BrnoJAC Brno 08.4
3 Lukáš PerničkaLukáš Pernička 13 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
4 Rostislav NovakovRostislav Novakov 12 JAC BrnoJAC Brno 4 09.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolářJonáš Kolář 11 JAC BrnoJAC Brno 2 08.2
2 Tomáš PošvářTomáš Pošvář 12 JAC BrnoJAC Brno 6 08.4
3 Václav HlaváčekVáclav Hlaváček 12 JAC BrnoJAC Brno 1 09.6
4 Maxim PetročenkoMaxim Petročenko 12 JAC BrnoJAC Brno 5 10.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub EliášekJakub Eliášek 11 JAC BrnoJAC Brno 1 08.2
2 Jakub ZachovalJakub Zachoval 12 JAC BrnoJAC Brno 7 08.4
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 12 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
4 Vojtěch VymazalVojtěch Vymazal 12 JAC BrnoJAC Brno 6 11.5
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 6.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno 08.2
2 Mikuláš VašekMikuláš Vašek 11 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
3 Jakub SokolovskýJakub Sokolovský 12 JAC BrnoJAC Brno 08.6
4 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC BrnoJAC Brno 5 09.6
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 6.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateo HorákMateo Horák 15 JAC BrnoJAC Brno 2 08.4
2 Vojtěch TrtilVojtěch Trtil 11 JAC BrnoJAC Brno 4 09.4
3 Ondřej KomorníkOndřej Komorník 11 JAC BrnoJAC Brno 3 10.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolářJonáš Kolář 11 JAC BrnoJAC Brno 2 08.2
1 Jakub EliášekJakub Eliášek 11 JAC BrnoJAC Brno 1 08.2
1 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno 08.2
4 Jonáš NesvadbaJonáš Nesvadba 12 JAC BrnoJAC Brno 08.4
4 Adam CurranAdam Curran 11 JAC BrnoJAC Brno 08.4
4 Tomáš PošvářTomáš Pošvář 12 JAC BrnoJAC Brno 6 08.4
4 Jakub ZachovalJakub Zachoval 12 JAC BrnoJAC Brno 7 08.4
4 Mateo HorákMateo Horák 15 JAC BrnoJAC Brno 2 08.4
9 Lukáš PerničkaLukáš Pernička 13 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
9 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 12 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
9 Mikuláš VašekMikuláš Vašek 11 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
12 Jakub SokolovskýJakub Sokolovský 12 JAC BrnoJAC Brno 08.6
13 Vojtěch TrtilVojtěch Trtil 11 JAC BrnoJAC Brno 4 09.4
14 Václav HlaváčekVáclav Hlaváček 12 JAC BrnoJAC Brno 1 09.6
14 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC BrnoJAC Brno 5 09.6
16 Rostislav NovakovRostislav Novakov 12 JAC BrnoJAC Brno 4 09.70
17 Ondřej KomorníkOndřej Komorník 11 JAC BrnoJAC Brno 3 10.0
18 Maxim PetročenkoMaxim Petročenko 12 JAC BrnoJAC Brno 5 10.6
19 Vojtěch VymazalVojtěch Vymazal 12 JAC BrnoJAC Brno 6 11.5

50 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 6.10.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KomínekTomáš Komínek 10 BYAC BrnoBYAC Brno 08.6
2 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 BYAC BrnoBYAC Brno 09.3
3 Michal ZahradníčekMichal Zahradníček 10 BYAC BrnoBYAC Brno 11.2
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 08.1
2 Eliška ČápováEliška Čápová 13 JAC BrnoJAC Brno 08.4
3 Nela HorákováNela Horáková 13 JAC BrnoJAC Brno 08.5
4 Ema NěmcováEma Němcová 12 JAC BrnoJAC Brno 3 08.6
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
1= Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
3 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
4 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 08.8
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
2 Mia HebrováMia Hebrová 12 JAC BrnoJAC Brno 09.6
3 Sofie PimkováSofie Pimková 12 JAC BrnoJAC Brno 10.0
4 Eva KnížováEva Knížová 12 JAC BrnoJAC Brno 10.5
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 6.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KonečnáDaniela Konečná 12 JAC BrnoJAC Brno 08.7
2 Nela NavrkalováNela Navrkalová 11 JAC BrnoJAC Brno 09.0
3 Barbora HradskáBarbora Hradská 11 JAC BrnoJAC Brno 09.9
4 Alžběta EllingerováAlžběta Ellingerová 13 JAC BrnoJAC Brno 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 6.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠvábenskáNikol Švábenská 12 JAC BrnoJAC Brno 10.4
2 Eva KrahulcováEva Krahulcová 11 JAC BrnoJAC Brno 10.5
3 Sofie NesvadbováSofie Nesvadbová 13 JAC BrnoJAC Brno 10.6
4 Klára ZástřeškováKlára Zástřešková 12 JAC BrnoJAC Brno 11.5
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 08.1
2 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
2 Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
2 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
5 Eliška ČápováEliška Čápová 13 JAC BrnoJAC Brno 08.4
6 Nela HorákováNela Horáková 13 JAC BrnoJAC Brno 08.5
6 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
8 Ema NěmcováEma Němcová 12 JAC BrnoJAC Brno 3 08.6
9 Daniela KonečnáDaniela Konečná 12 JAC BrnoJAC Brno 08.7
10 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 08.8
11 Nela NavrkalováNela Navrkalová 11 JAC BrnoJAC Brno 09.0
12 Mia HebrováMia Hebrová 12 JAC BrnoJAC Brno 09.6
13 Barbora HradskáBarbora Hradská 11 JAC BrnoJAC Brno 09.9
14 Sofie PimkováSofie Pimková 12 JAC BrnoJAC Brno 10.0
15 Alžběta EllingerováAlžběta Ellingerová 13 JAC BrnoJAC Brno 10.2
16 Nikol ŠvábenskáNikol Švábenská 12 JAC BrnoJAC Brno 10.4
17 Eva KnížováEva Knížová 12 JAC BrnoJAC Brno 10.5
17 Eva KrahulcováEva Krahulcová 11 JAC BrnoJAC Brno 10.5
19 Sofie NesvadbováSofie Nesvadbová 13 JAC BrnoJAC Brno 10.6
20 Klára ZástřeškováKlára Zástřešková 12 JAC BrnoJAC Brno 11.5

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 08.3
2 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 6 08.5
3 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 08.6
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 1 08.2
2 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
3 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 08.6
4 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 2 10.0
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 8 08.0
2 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 2 08.2
3 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 08.3
4 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 6 35.4
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 2 07.9
2 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 1 08.0
3 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 4 08.1
4 Dorota ŠkrabálkováDorota Škrabálková 11 JAC BrnoJAC Brno 5 08.6
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HonzováAnna Honzová 10 JAC BrnoJAC Brno 08.0
2 Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
3 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 2 07.9
2 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 8 08.0
2 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 1 08.0
2 Anna HonzováAnna Honzová 10 JAC BrnoJAC Brno 08.0
5 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 4 08.1
6 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 1 08.2
6 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 2 08.2
8 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 08.3
8 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 08.3
8 Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 08.3
11 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 6 08.5
11 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
11 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 08.5
14 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 08.6
14 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 08.6
14 Dorota ŠkrabálkováDorota Škrabálková 11 JAC BrnoJAC Brno 5 08.6
17 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 2 10.0
18 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 6 35.4

60 m - Žáci

(st, 6.10.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.4
2 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.5
3 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.8
4 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.2
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.4
2 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.1
3 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.2
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.6
2 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07.8
3 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.9
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.6
2 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07.8
3 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.9
4 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.4
5 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.1
6 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.2

60 m - Žákyně

(st, 6.10.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 08.7
2 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.8
3= Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 08.9
3= Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 08.9
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 08.9
2 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.0
3 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 09.6
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 10.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 08.4
2 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 08.8
3 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 09.3
4 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 10.3
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 09.0
2 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 09.4
3 Viktorie MannováViktorie Mannová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.5
4 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 09.6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 08.4
2 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 08.8
3 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 08.9
4 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.0
4 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 09.0
6 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 09.3
7 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 09.4
8 Viktorie MannováViktorie Mannová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.5
9 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 09.6
9 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 09.6
11 Barbora KolářováBarbora Kolářová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 10.0
12 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 10.3

150 m - Žáci

(st, 6.10.2021 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 20.8
2 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 21.3
3 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.9
4 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.6
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 1 23.2
1= Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 23.2
3 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 24.6
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.2
2 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 19.5
3 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 20.8
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.2
2 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 19.5
3 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 20.8
4 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 1 23.2
4 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 23.2
6 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 24.6

150 m - Žákyně

(st, 6.10.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 21.8
2 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 22.5
3 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 22.6
4 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 23.2
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 22.6
2 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 25.1
3 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 4 26.2
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 26.4
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 22.5
1= Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 3 22.5
3 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 22.6
4 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 24.0
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 3 24.5
2 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 26.2
3 Viktorie MannováViktorie Mannová 08 JAC BrnoJAC Brno 27.0
4 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 27.4
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 22.5
1 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 3 22.5
3 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 22.6
3 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 22.6
5 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 24.0
6 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 3 24.5
7 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 25.1
8 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 4 26.2
8 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 26.2
10 Barbora KolářováBarbora Kolářová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 26.4
11 Viktorie MannováViktorie Mannová 08 JAC BrnoJAC Brno 27.0
12 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 27.4

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CurranAdam Curran 11 JAC BrnoJAC Brno 3 26.0
2 Lukáš PerničkaLukáš Pernička 13 JAC Brno 0JAC Brno 0 26.8
3 Jonáš NesvadbaJonáš Nesvadba 12 JAC BrnoJAC Brno 2 27.3
4 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno 4 28.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SokolovskýJakub Sokolovský 12 JAC BrnoJAC Brno 2 26.7
2 Jonáš KolářJonáš Kolář 11 JAC BrnoJAC Brno 3 26.8
3 Tomáš PošvářTomáš Pošvář 12 JAC BrnoJAC Brno 4 27.0
4 Václav HlaváčekVáclav Hlaváček 12 JAC BrnoJAC Brno 28.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub EliášekJakub Eliášek 11 JAC BrnoJAC Brno 3 25.4
2 Jakub ZachovalJakub Zachoval 12 JAC BrnoJAC Brno 2 26.2
3 Mateo HorákMateo Horák 15 JAC BrnoJAC Brno 4 29.0
4 Rostislav NovakovRostislav Novakov 12 JAC BrnoJAC Brno 29.5
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub EliášekJakub Eliášek 11 JAC BrnoJAC Brno 3 25.4
2 Adam CurranAdam Curran 11 JAC BrnoJAC Brno 3 26.0
3 Jakub ZachovalJakub Zachoval 12 JAC BrnoJAC Brno 2 26.2
4 Jakub SokolovskýJakub Sokolovský 12 JAC BrnoJAC Brno 2 26.7
5 Lukáš PerničkaLukáš Pernička 13 JAC Brno 0JAC Brno 0 26.8
5 Jonáš KolářJonáš Kolář 11 JAC BrnoJAC Brno 3 26.8
7 Tomáš PošvářTomáš Pošvář 12 JAC BrnoJAC Brno 4 27.0
8 Jonáš NesvadbaJonáš Nesvadba 12 JAC BrnoJAC Brno 2 27.3
9 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno 4 28.0
10 Václav HlaváčekVáclav Hlaváček 12 JAC BrnoJAC Brno 28.6
11 Mateo HorákMateo Horák 15 JAC BrnoJAC Brno 4 29.0
12 Rostislav NovakovRostislav Novakov 12 JAC BrnoJAC Brno 29.5

150 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 6.10.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KomínekTomáš Komínek 10 BYAC BrnoBYAC Brno 25.4
2 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 BYAC BrnoBYAC Brno 25.5
3 Michal ZahradníčekMichal Zahradníček 10 BYAC BrnoBYAC Brno 31.0
Celkem 3 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 27.1
2 Nela HorákováNela Horáková 13 JAC BrnoJAC Brno 4 28.5
3 Ema NěmcováEma Němcová 12 JAC BrnoJAC Brno 2 30.0
4 Eliška ČápováEliška Čápová 13 JAC BrnoJAC Brno 3 31.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 24.3
2 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 26.5
3 Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 27.2
4 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 2 28.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NavrkalováNela Navrkalová 11 JAC BrnoJAC Brno 27.1
2 Daniela KonečnáDaniela Konečná 12 JAC BrnoJAC Brno 28.3
3 Sofie NesvadbováSofie Nesvadbová 13 JAC BrnoJAC Brno 28.5
4 Barbora HradskáBarbora Hradská 11 JAC BrnoJAC Brno 28.6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 24.3
2 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 26.5
3 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 27.1
3 Nela NavrkalováNela Navrkalová 11 JAC BrnoJAC Brno 27.1
5 Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 27.2
6 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 2 28.2
7 Daniela KonečnáDaniela Konečná 12 JAC BrnoJAC Brno 28.3
8 Nela HorákováNela Horáková 13 JAC BrnoJAC Brno 4 28.5
8 Sofie NesvadbováSofie Nesvadbová 13 JAC BrnoJAC Brno 28.5
10 Barbora HradskáBarbora Hradská 11 JAC BrnoJAC Brno 28.6
11 Ema NěmcováEma Němcová 12 JAC BrnoJAC Brno 2 30.0
12 Eliška ČápováEliška Čápová 13 JAC BrnoJAC Brno 3 31.0

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 24.3
2 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 24.5
3 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 3 26.8
4 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 2 28.2
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 26.2
2 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 2 27.1
3 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 4 27.2
4 Dorota ŠkrabálkováDorota Škrabálková 11 JAC BrnoJAC Brno 28.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 3 24.2
2 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 25.1
3 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 4 31.3
4 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 35.4
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 6.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 4 25.4
2 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 3 25.7
3 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 2 28.0
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 6.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 25.4
2= Anna HonzováAnna Honzová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 27.3
2= Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 27.3
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 3 24.2
2 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 24.3
3 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 24.5
4 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 25.1
5 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 4 25.4
5 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 25.4
7 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 3 25.7
8 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 26.2
9 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 3 26.8
10 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 2 27.1
11 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 4 27.2
12 Anna HonzováAnna Honzová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 27.3
12 Tereza AudováTereza Audová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 27.3
14 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 2 28.0
15 Anna MikoškováAnna Mikošková 11 JAC BrnoJAC Brno 2 28.2
15 Dorota ŠkrabálkováDorota Škrabálková 11 JAC BrnoJAC Brno 28.2
17 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 4 31.3
18 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 35.4

600 m - Ml. žáci

(st, 6.10.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2:08.4
2 Viktor PetrlaViktor Petrla 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2:18.1
3 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2:24.1
4 Matěj KokorskýMatěj Kokorský 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2:29.3
5 Mikuláš VašekMikuláš Vašek 11 JAC BrnoJAC Brno 3:32.1
6 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC BrnoJAC Brno 3:35.3
7 Ondřej KomorníkOndřej Komorník 11 JAC BrnoJAC Brno 3:50.2
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(st, 6.10.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 2:16.1
2 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 2:19.3
3 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 2:19.9
4 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 2:29.2
5 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 2:30.6
6 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 2:31.5
7 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 2:36.4
8 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 2:41.2
9 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 2:58.3
10 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 3:20.4
11 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 3:24.1
12 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 3:31.7
13 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 3:37.1
14 Olivie PálenskáOlivie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 3:39.0
Barbora KolářováBarbora Kolářová 09 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 15 závodníků

800 m - Žáci

(st, 6.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:26.8
2 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:45.0
3 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:49.8
4 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:54.4
5 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:57.9
6= Ondřej DžingozovOndřej Džingozov 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3:07.8
6= Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3:07.8
8 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3:08.4
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 6.10.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2:43.8
2 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 2:45.1
3 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 2:58.40
4 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3:02.8
5 Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC BrnoJAC Brno 3:07.9
6 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3:08.9
7 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 3:10.2
8 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3:12.3
9 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 3:12.6
10 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 3:13.3
11 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 3:19.2
12 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 3:21.8
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 11.9
2 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 12.6
3 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 12.8
Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 10.1
2 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 11.1
3 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 12.9
Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.8
2 Tomáš KomínekTomáš Komínek 10 BYAC BrnoBYAC Brno 10.8
3 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 11.3
4 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 12.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.8
2 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 10.1
3 Tomáš KomínekTomáš Komínek 10 BYAC BrnoBYAC Brno 10.8
4 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 11.1
5 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 11.3
6 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 11.9
7 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 12.3
8 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 12.6
9 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 12.8
10 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 12.9
Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno DNF

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 10.0
2 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 11.6
3 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 12.4
4 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 14.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 11.3
1= Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 11.3
3 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 12.3
4 Viktorie MannováViktorie Mannová 08 JAC BrnoJAC Brno 18.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 11.6
2 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 3 12.5
3 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 14.2
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 10.0
2 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 11.3
2 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 11.3
4 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 11.6
4 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 11.6
6 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 12.3
7 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 12.4
8 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 3 12.5
9 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 14.1
10 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 14.2
11 Viktorie MannováViktorie Mannová 08 JAC BrnoJAC Brno 18.2

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 6.10.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 12.8
2 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 13.2
3 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 13.6
4 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 14.8
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.10.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 12.6
2 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 14.0
3 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 14.6
Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.10.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HradskáBarbora Hradská 11 JAC BrnoJAC Brno 12.7
2 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 13.7
3 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 14.7
4 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 15.4
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 6.10.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 12.8
2 Olivie PálenskáOlivie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 13.7
3 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 14.4
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 12.6
2 Barbora HradskáBarbora Hradská 11 JAC BrnoJAC Brno 12.7
3 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 12.8
3 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 12.8
5 Sophie MaláSophie Malá 09 JAC BrnoJAC Brno 13.2
6 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 13.6
7 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 13.7
7 Olivie PálenskáOlivie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 13.7
9 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 10 JAC BrnoJAC Brno 14.0
10 Rosalie PeclováRosalie Peclová 10 JAC BrnoJAC Brno 14.4
11 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 14.6
12 Teodora HradováTeodora Hradová 11 JAC BrnoJAC Brno 14.7
13 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 14.8
14 Emílie PálenskáEmílie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 15.4
Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno DNF