Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Podzimní klubový pětiboj mladšího žactva

Slaný (9. 10. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 9.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.3 413.00
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.4 388.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.0 253.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 9.10.2021 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.9 274.00
2 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.4 178.00
3 Daniel NováčekDaniel Nováček 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11.3 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 9.10.2021 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.7 129.00
2 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.8 115.00
3 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.8 14.00
4 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10.9 9.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.3 413.00
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.4 388.00
3 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.9 274.00
4 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.0 253.00
5 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.4 178.00
6 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.7 129.00
7 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.8 115.00
8 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.8 14.00
9 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10.9 9.00
10 Daniel NováčekDaniel Nováček 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11.3 0.00

60 m - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 08.6
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.10.2021 - 11:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.1 482.00
1= Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.1 482.00
3 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.2 458.00
4 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.6 369.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 9.10.2021 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 09.2 482.00
2 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.7 348.00
3 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.8 328.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 9.10.2021 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub Slaný 1Školní atletický klub Slaný 1 10.2 252.00
2= Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10.7 170.00
2= Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10.7 170.00
Veronika BecíkováVeronika Becíková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.1 482.00
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.1 482.00
3 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.2 458.00
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 09.2 482.00
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.6 369.00
6 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.7 348.00
7 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.8 328.00
8 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub Slaný 1Školní atletický klub Slaný 1 10.2 252.00
9 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10.7 170.00
9 Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10.7 170.00
Veronika BecíkováVeronika Becíková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNS

800 m - Žáci

(so, 9.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:53.4
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 9.10.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:36.1 429.00
2= Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:44.9 344.00
2= Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:44.9 344.00
4 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:07.6 167.00
5 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:17.0 111.00
6 Daniel NováčekDaniel Nováček 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:35.0 33.00
7 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:43.2 12.00
8 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:43.5 12.00
9 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:48.6 4.00
10 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4:12.4 0.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:05.3
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 9.10.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:01.5 351.00
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:08.3 292.00
3 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:08.9 287.00
4 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:18.1 215.00
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:19.9 202.00
6 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:20.4 199.00
7 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:28.3 147.00
8 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:29.7 139.00
9 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:35.7 106.00
Veronika BecíkováVeronika Becíková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 9.10.2021 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.6 572.00
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.3 444.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.8 222.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 9.10.2021 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.4 154.00
2 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.7 124.00
3 Daniel NováčekDaniel Nováček 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 17.9 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 9.10.2021 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.1 90.00
1= Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.1 90.00
3 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.0 31.00
4 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15.8 0.00
Poznámky:
V tomto běhu byla výška překážek 0,68 m.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.6 572.00
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.3 444.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.8 222.00
4 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.4 154.00
5 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.7 124.00
6 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.1 90.00
6 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.1 90.00
8 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.0 31.00
9 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15.8 0.00
10 Daniel NováčekDaniel Nováček 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 17.9 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.4 597.00
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.8 378.00
3 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.2 324.00
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.3 311.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 9.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 11.9 364.00
2 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.8 250.00
3 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.1 216.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 9.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13.7 156.00
2 Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 14.1 120.00
3 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 14.2 112.00
4 Veronika BecíkováVeronika Becíková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15.3 40.00
Poznámky:
V tomto běhu byla výška překážek 0,68 m.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.4 597.00
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.8 378.00
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 11.9 364.00
4 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.2 324.00
5 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.3 311.00
6 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.8 250.00
7 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.1 216.00
8 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13.7 156.00
9 Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 14.1 120.00
10 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 14.2 112.00
11 Veronika BecíkováVeronika Becíková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15.3 40.00

skok o tyči - Dorostenci

(so, 9.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 PB 3.10
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 2.20
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 9.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 5.02 -0.1 m/s 386.00
2 Matěj MelenMatěj Melen
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 4.41 -0.2 m/s 274.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 3.74 +0.2 m/s 165.00
4 Petr FiškaPetr Fiška
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 3.47 -0.1 m/s 126.00
5 Filip GrisaFilip Grisa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 3.42 +0.2 m/s 119.00
6 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 3.30 +0.4 m/s 103.00
7 Oliver BrádkaOliver Brádka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 3.26 +0.0 m/s 98.00
8 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 3.14 +0.3 m/s 83.00
9 Daniel NováčekDaniel Nováček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 2.90 +0.0 m/s 54.00
10 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 PB 2.75 +0.0 m/s 39.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 4.55 +0.4 m/s
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 3.83 -0.1 m/s
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 9.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 3.90 +0.3 m/s 285.00
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 3.85 +0.2 m/s 274.00
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 PB 3.77 +0.2 m/s 257.00
4 Monika ČadkováMonika Čadková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 3.72 +0.2 m/s 246.00
5 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 3.60 +0.3 m/s 220.00
6 Kristýna BernardováKristýna Bernardová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 3.57 +0.0 m/s 214.00
7 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 3.34 -0.2 m/s 168.00
8 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 3.25 +0.0 m/s 151.00
9 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 3.12 +0.0 m/s 128.00
Veronika BecíkováVeronika Becíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 DNS
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 08.28
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 08.35
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 07.95
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 9.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 47.30 285.00
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 46.16 275.00
3 Matěj MelenMatěj Melen
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 44.56 262.00
4 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 39.69 222.00
5 Petr FiškaPetr Fiška
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 37.10 200.00
6 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 28.54 132.00
7 Filip GrisaFilip Grisa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 27.21 121.00
8 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 PB 26.02 112.00
9 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 25.60 109.00
10 Daniel NováčekDaniel Nováček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 24.47 100.00
11 Oliver BrádkaOliver Brádka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 22.98 89.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 42.05
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 9.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna BernardováKristýna Bernardová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 37.73 328.00
2 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 36.08 308.00
3 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 32.12 260.00
4 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 29.29 227.00
5 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 PB 29.01 223.00
6 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 25.35 181.00
7 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 25.26 180.00
8 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 21.96 142.00
9 Monika ČadkováMonika Čadková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 21.73 140.00
10 Veronika BecíkováVeronika Becíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 19.06 110.00
11 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 17.16 89.00
12 Kristýna HučkováKristýna Hučková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 13.11 47.00
Celkem 12 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2075
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1712
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1269
4 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0726
5 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0709
6 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0543
7 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0423
8 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0284
9 Daniel NováčekDaniel Nováček 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0187
10 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0160
Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNS
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1836
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1597
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1541
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1511
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1371
6 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1319
7 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1191
8 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0731
9 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0714
Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNF
Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNF
Veronika BecíkováVeronika Becíková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNF
Celkem 12 závodníků