Oddílový čtyřboj
Kladno (14. 10. 2021)60 m - Ml. žáci
(čt, 14.10.2021 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Václav KvapilVáclav Kvapil | 08 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
1= | Matěj JunekMatěj Junek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 14 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
3 | Kristián ŠkváraKristián Škvára | 08 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 08.9 | 274.00 | |||||||||||||
4 | Vladimír BartošVladimír Bartoš | 07 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 09.3 | 196.00 | |||||||||||||
5= | David NovotnýDavid Novotný | 08 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.4 | 178.00 | |||||||||||||
5= | Michal HorkýMichal Horký | 07 | A. C. TEPO Kladno | 15 | 09.4 | 178.00 | |||||||||||||
7= | Václav KolbabaVáclav Kolbaba | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.5 | 161.00 | |||||||||||||
7= | David NežernýDavid Nežerný | 07 | A. C. TEPO Kladno | 13 | 09.5 | 161.00 | |||||||||||||
9 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.6 | 145.00 | |||||||||||||
10 | Daniel HurychDaniel Hurych | 08 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.7 | 129.00 | |||||||||||||
11 | Miroslav KarelMiroslav Karel | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.8 | 115.00 | |||||||||||||
12 | Antonín KolbekAntonín Kolbek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 10.0 | 88.00 | |||||||||||||
13 | Jaroslav ŠotJaroslav Šot | 08 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 10.1 | 75.00 | |||||||||||||
14= | Adam KřížekAdam Křížek | 08 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 10.7 | 20.00 | |||||||||||||
14= | Pavel StehlíkPavel Stehlík | 08 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 10.7 | 20.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(čt, 14.10.2021 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KyjankováTereza Kyjanková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 08.5 | 635.00 | |||||||||||||
2 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.6 | 608.00 | |||||||||||||
3 | Valentýna LinhartováValentýna Linhartová | 09 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
4 | Nikola VintrováNikola Vintrová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.3 | 435.00 | |||||||||||||
5 | Magdalena StaňkováMagdalena Staňková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
6 | Lucie HamerníkováLucie Hamerníková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 09.6 | 369.00 | |||||||||||||
7 | Karolína HyklováKarolína Hyklová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.9 | 308.00 | |||||||||||||
8 | Beata VostrackáBeata Vostracká | 09 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 10.2 | 252.00 | |||||||||||||
9 | Ella HouškováElla Houšková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 10.4 | 218.00 | |||||||||||||
10 | Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 10.6 | 185.00 | |||||||||||||
11 | Nela ŠkarkováNela Škarková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 12.1 | 21.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
600 m - Ml. žákyně
(čt, 14.10.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KyjankováTereza Kyjanková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:01.0 | 494.00 | |||||||||||||
2= | Adéla HolubováAdéla Holubová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:07.0 | 411.00 | |||||||||||||
2= | Nikola VintrováNikola Vintrová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:07.0 | 411.00 | |||||||||||||
4 | Magdalena StaňkováMagdalena Staňková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:08.0 | 397.00 | |||||||||||||
5 | Lucie HamerníkováLucie Hamerníková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 2:13.0 | 334.00 | |||||||||||||
6= | Karolína HyklováKarolína Hyklová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:16.0 | 299.00 | |||||||||||||
6= | Beata VostrackáBeata Vostracká | 09 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 2:16.0 | 299.00 | |||||||||||||
8 | Ella HouškováElla Houšková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 2:23.0 | 224.00 | |||||||||||||
9 | Valentýna LinhartováValentýna Linhartová | 09 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 2:30.0 | 159.00 | |||||||||||||
10 | Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 3:00.0 | 4.00 | |||||||||||||
11 | Nela ŠkarkováNela Škarková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:40.0 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(čt, 14.10.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristián ŠkváraKristián Škvára | 08 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 2:52.0 | 283.00 | |||||||||||||
2 | Antonín KolbekAntonín Kolbek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 2:55.0 | 258.00 | |||||||||||||
3 | Miroslav KarelMiroslav Karel | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 3:01.0 | 212.00 | |||||||||||||
4 | Michal HorkýMichal Horký | 07 | A. C. TEPO Kladno | 15 | 3:06.0 | 177.00 | |||||||||||||
5 | Daniel HurychDaniel Hurych | 08 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:10.0 | 151.00 | |||||||||||||
6 | Václav KvapilVáclav Kvapil | 08 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 3:12.0 | 139.00 | |||||||||||||
7= | Vladimír BartošVladimír Bartoš | 07 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 3:17.0 | 111.00 | |||||||||||||
7= | Matěj JunekMatěj Junek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 14 | 3:17.0 | 111.00 | |||||||||||||
9 | Jaroslav ŠotJaroslav Šot | 08 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:22.0 | 85.00 | |||||||||||||
10= | Václav KolbabaVáclav Kolbaba | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:23.0 | 80.00 | |||||||||||||
10= | Adam KřížekAdam Křížek | 08 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 3:23.0 | 80.00 | |||||||||||||
12 | David NežernýDavid Nežerný | 07 | A. C. TEPO Kladno | 13 | 3:26.0 | 67.00 | |||||||||||||
13 | David NovotnýDavid Novotný | 08 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:44.0 | 11.00 | |||||||||||||
14 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 4:10.0 | 0.00 | |||||||||||||
15 | Pavel StehlíkPavel Stehlík | 08 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 4:24.0 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 14.10.2021 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj JunekMatěj Junek
A. C. TEPO Kladno |
07 | 14 | 4.14 | 229.00 | ||||||||||||||
2 |
Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO Kladno |
07 | 15 | 4.12 | 225.00 | ||||||||||||||
3 |
Václav KvapilVáclav Kvapil
A. C. TEPO Kladno |
08 | 10 | 4.01 | 207.00 | ||||||||||||||
4 |
Kristián ŠkváraKristián Škvára
A. C. TEPO Kladno |
08 | 7 | 3.84 | 181.00 | ||||||||||||||
5 |
Antonín KolbekAntonín Kolbek
A. C. TEPO Kladno |
07 | 12 | 3.81 | 176.00 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO Kladno |
08 | 3 | 3.78 | 171.00 | ||||||||||||||
7 |
Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno |
08 | 6 | 3.72 | 162.00 | ||||||||||||||
8 |
Vladimír BartošVladimír Bartoš
A. C. TEPO Kladno |
07 | 11 | 3.65 | 152.00 | ||||||||||||||
9 |
David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno |
07 | 13 | 3.62 | 147.00 | ||||||||||||||
10 |
David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno |
08 | 2 | 3.45 | 123.00 | ||||||||||||||
11 |
Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO Kladno |
08 | 5 | 3.43 | 121.00 | ||||||||||||||
12 |
Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno |
08 | 1 | 3.24 | 95.00 | ||||||||||||||
13 |
Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO Kladno |
08 | 4 | 2.73 | 37.00 | ||||||||||||||
14 |
Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
08 | 9 | 2.46 | 13.00 | ||||||||||||||
Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno |
08 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 14.10.2021 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 1 | 4.56 | 443.00 | ||||||||||||||
2 |
Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 2 | 4.10 | 331.00 | ||||||||||||||
3 |
Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 4 | 4.05 | 319.00 | ||||||||||||||
4 |
Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno |
09 | 9 | 3.81 | 265.00 | ||||||||||||||
5 |
Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 8 | 3.70 | 242.00 | ||||||||||||||
6 |
Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 3 | 3.58 | 216.00 | ||||||||||||||
7 |
Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO Kladno |
07 | 10 | 3.48 | 196.00 | ||||||||||||||
8 |
Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno |
09 | 11 | 3.40 | 180.00 | ||||||||||||||
9 |
Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 5 | 3.17 | 137.00 | ||||||||||||||
10 |
Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 7 | 3.15 | 133.00 | ||||||||||||||
Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(čt, 14.10.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno |
08 | 6 | 55.10 | 351.00 | ||||||||||||||
2 |
Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
08 | 9 | 38.30 | 210.00 | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO Kladno |
08 | 3 | 37.60 | 204.00 | ||||||||||||||
4 |
Matěj JunekMatěj Junek
A. C. TEPO Kladno |
07 | 14 | 37.10 | 200.00 | ||||||||||||||
5 |
Václav KvapilVáclav Kvapil
A. C. TEPO Kladno |
08 | 10 | 33.30 | 170.00 | ||||||||||||||
6 |
Kristián ŠkváraKristián Škvára
A. C. TEPO Kladno |
08 | 7 | 32.80 | 166.00 | ||||||||||||||
7 |
Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno |
08 | 8 | 29.20 | 137.00 | ||||||||||||||
8 |
Vladimír BartošVladimír Bartoš
A. C. TEPO Kladno |
07 | 11 | 27.87 | 127.00 | ||||||||||||||
9 |
David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno |
08 | 2 | 26.60 | 117.00 | ||||||||||||||
10 |
Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO Kladno |
08 | 5 | 25.60 | 109.00 | ||||||||||||||
11 |
Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO Kladno |
08 | 4 | 24.60 | 101.00 | ||||||||||||||
12 |
Antonín KolbekAntonín Kolbek
A. C. TEPO Kladno |
07 | 12 | 23.60 | 94.00 | ||||||||||||||
13 |
David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno |
07 | 13 | 23.30 | 91.00 | ||||||||||||||
14 |
Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO Kladno |
07 | 15 | 22.90 | 88.00 | ||||||||||||||
15 |
Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno |
08 | 1 | 20.60 | 71.00 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(čt, 14.10.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 8 | 37.60 | 326.00 | ||||||||||||||
2 |
Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno |
09 | 9 | 28.95 | 223.00 | ||||||||||||||
3 |
Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 4 | 26.80 | 198.00 | ||||||||||||||
4 |
Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 3 | 25.40 | 181.00 | ||||||||||||||
5 |
Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno |
09 | 11 | 23.20 | 156.00 | ||||||||||||||
6 |
Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 2 | 22.70 | 151.00 | ||||||||||||||
7 |
Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 5 | 20.40 | 125.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 1 | 19.30 | 113.00 | ||||||||||||||
9 |
Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno |
08 | 7 | 17.90 | 97.00 | ||||||||||||||
10 |
Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno |
08 | 6 | 17.10 | 89.00 | ||||||||||||||
11 |
Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO Kladno |
07 | 10 | 16.40 | 81.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
čtyřboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristián ŠkváraKristián Škvára | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0904 | |||||||||||||||
2 | Matěj JunekMatěj Junek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 0835 | |||||||||||||||
3 | Václav KvapilVáclav Kvapil | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0811 | |||||||||||||||
4 | Daniel HurychDaniel Hurych | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0793 | |||||||||||||||
5 | Michal HorkýMichal Horký | 07 | A. C. TEPO Kladno | 0668 | |||||||||||||||
6 | Antonín KolbekAntonín Kolbek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 0616 | |||||||||||||||
7 | Vladimír BartošVladimír Bartoš | 07 | A. C. TEPO Kladno | 0586 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0520 | |||||||||||||||
9 | Miroslav KarelMiroslav Karel | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0493 | |||||||||||||||
10 | David NežernýDavid Nežerný | 07 | A. C. TEPO Kladno | 0466 | |||||||||||||||
11 | David NovotnýDavid Novotný | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0429 | |||||||||||||||
12 | Jaroslav ŠotJaroslav Šot | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0390 | |||||||||||||||
13 | Václav KolbabaVáclav Kolbaba | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0379 | |||||||||||||||
14 | Pavel StehlíkPavel Stehlík | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0243 | |||||||||||||||
15 | Adam KřížekAdam Křížek | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0237 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
čtyřboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KyjankováTereza Kyjanková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1685 | |||||||||||||||
2 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1501 | |||||||||||||||
3 | Magdalena StaňkováMagdalena Staňková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1378 | |||||||||||||||
4 | Nikola VintrováNikola Vintrová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1363 | |||||||||||||||
5 | Valentýna LinhartováValentýna Linhartová | 09 | A. C. TEPO Kladno | 1129 | |||||||||||||||
6 | Karolína HyklováKarolína Hyklová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 1004 | |||||||||||||||
7 | Lucie HamerníkováLucie Hamerníková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 0980 | |||||||||||||||
8 | Beata VostrackáBeata Vostracká | 09 | A. C. TEPO Kladno | 0887 | |||||||||||||||
9 | Ella HouškováElla Houšková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0704 | |||||||||||||||
10 | Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0419 | |||||||||||||||
11 | Nela ŠkarkováNela Škarková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 0110 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |