Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový čtyřboj

Kladno (14. 10. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 14.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 55.10 351.00
2 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 9 38.30 210.00
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3 37.60 204.00
4 Matěj JunekMatěj Junek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 37.10 200.00
5 Václav KvapilVáclav Kvapil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 33.30 170.00
6 Kristián ŠkváraKristián Škvára
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 7 32.80 166.00
7 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 29.20 137.00
8 Vladimír BartošVladimír Bartoš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 27.87 127.00
9 David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2 26.60 117.00
10 Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 5 25.60 109.00
11 Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 24.60 101.00
12 Antonín KolbekAntonín Kolbek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 23.60 94.00
13 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 23.30 91.00
14 Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 22.90 88.00
15 Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 20.60 71.00
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 14.10.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 37.60 326.00
2 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 9 28.95 223.00
3 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 26.80 198.00
4 Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3 25.40 181.00
5 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 11 23.20 156.00
6 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2 22.70 151.00
7 Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 5 20.40 125.00
8 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 19.30 113.00
9 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 7 17.90 97.00
10 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 17.10 89.00
11 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10 16.40 81.00
Celkem 11 závodníků