Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu)

Bělá nad Radbůzou (20. 11. 2021)

Přespolní běh - Muži

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:48
2 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17:13
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17:47
4 Ondřej TeskaOndřej Teska 86 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17:53
5 Jan MitáčekJan Mitáček 87 HumanitaHumanita 18:02
6 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 18:15
7 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 18:32
8 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 18:37
9 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18:56
10 Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19:07
11 Jakub ČernýJakub Černý 93 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 19:17
12 Matěj PickaMatěj Picka 89 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 19:43
13 Petr ŠindelářPetr Šindelář 84 Velosport DomažliceVelosport Domažlice 19:52
14 Patrik JungPatrik Jung 95 Jabkoty KdyněJabkoty Kdyně 19:59
15 Norbert ŠvarcNorbert Švarc 72 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 20:10
16 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŽatecAK Žatec 20:30
17 Pavel MajerPavel Majer 76 DomažliceDomažlice 20:31
18 Martin SokolMartin Sokol 79 Axon sport teamAxon sport team 21:03
19 Antonín KuželkaAntonín Kuželka 75 Sokol PostřekovSokol Postřekov 21:37
20 Ondřej PernicaOndřej Pernica 74 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 22:01
21 Tomáš PeteříkTomáš Peteřík 80 HujerojcHujerojc 22:06
22 Oldřich KubaříkOldřich Kubařík 58 CaparticeCapartice 22:12
23 Petr KolářPetr Kolář 72 Nedělní běžci DomažliceNedělní běžci Domažlice 22:41
24 Josef KlufaJosef Klufa 79 DomažliceDomažlice 22:48
25 Petr HammerlePetr Hammerle 72 DomažliceDomažlice 22:53
26 vratislav lešekvratislav lešek 70 Šneci v běhuŠneci v běhu 23:06
27 Pavel BeroušekPavel Beroušek 62 PostřekovPostřekov 23:26
28 Karel ŽamburekKarel Žamburek 69 DomažliceDomažlice 23:28
29 Václav DufekVáclav Dufek 58 Velosport DomažliceVelosport Domažlice 25:05
30 Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 25:54
31 Miroslav BendaMiroslav Benda 62 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 25:55
32 Tomáš BayerTomáš Bayer 82 PlzeňPlzeň 26:35
33 Josef ŠtefekJosef Štefek 71 Nedělní běžci DomažliceNedělní běžci Domažlice 29:22
34 Zbyněk LevičkaZbyněk Levička 69 Speedlem DomažliceSpeedlem Domažlice 29:24
Poznámky:
M50+, 5000 m
Celkem 34 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16:44
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17:22
3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 17:42
4 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18:03
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18:05
6 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19:02
7 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 19:28
Poznámky:
5000 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:32
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:34
3 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:59
4 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:10
5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:20
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:44
7 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:13
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:15
9 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:34
10 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:41
Poznámky:
3000 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:13
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:13
3 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 07:15
4 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:19
5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:19
6 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:40
7 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:56
8 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08:00
9 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:02
10 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:18
11 Jakub NěmecJakub Němec 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:42
12 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:44
13 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:47
14 Petr NovákPetr Novák 07 ŠSK BěláŠSK Bělá 09:22
15 Jan GabrielJan Gabriel 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:03
Poznámky:
2000 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 04:34
2 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:41
3 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:43
4 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 04:46
5 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 04:46
6 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:47
7 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:14
8 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:43
9 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:43
10 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 05:43
11 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:50
12 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:53
Poznámky:
1300 m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:29
2 Jana VojákováJana Vojáková 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:00
3 Poliona SurkovaPoliona Surkova 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:07
4 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12:25
5 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:30
6 Barbora ŠturmováBarbora Šturmová 85 PlzeňPlzeň 13:00
7 Eva PerglerováEva Perglerová 74 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:47
8 Zdeňka LebováZdeňka Lebová 80 PostřekovPostřekov 13:49
9 Marta KobanováMarta Kobanová 76 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:59
10 Julie FictumováJulie Fictumová 89 PostřekovPostřekov 14:48
11 Martina KarasováMartina Karasová 82 PlzeňPlzeň 14:51
12 Jana BaxováJana Baxová 74 LK ŠKODA PLZEŇLK ŠKODA PLZEŇ 15:20
Poznámky:
Z35+, 3000 m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:21
2 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:56
3 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:29
Poznámky:
3000 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:22
2 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08:33
3 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:36
4 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:47
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:53
6 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:54
7 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08:54
8 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:57
9 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 09:19
10 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:25
11 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09:26
12 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:32
Poznámky:
2000 m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 05:23
2 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 05:56
3 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 06:01
4 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 06:11
5 Michaela VeseláMichaela Veselá 07 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 06:15
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 06:29
7 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 06:59
8 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07:02
9 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:08
10 Eliška ProškováEliška Prošková 07 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 07:41
11 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:47
12 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:48
Poznámky:
1500 m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:03
2 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 04:05
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:05
4 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:07
5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 04:09
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 04:09
7 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 04:10
8 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 04:15
9 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:16
10 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:17
11 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 04:19
12 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:24
13 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 04:25
14 Vanda MarešováVanda Marešová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:25
15 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:25
16 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 04:30
17 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:31
18 Julie HájkováJulie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:32
19 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:32
20 Klára ProškováKlára Prošková 09 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 04:35
21 Linda MarešováLinda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:35
22 Anežka ChlebanováAnežka Chlebanová 08 ŠSK BěláŠSK Bělá 04:36
23 Barbora BexováBarbora Bexová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 04:40
24 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 04:48
25 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:30
Poznámky:
1000 m
Celkem 25 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:44
2 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:44
3 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:45
4 Radek PernicaRadek Pernica 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 02:57
5 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 03:00
6 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:14
7 Jakub BurešJakub Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:22
8 Matěj BurešMatěj Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:37
Poznámky:
800 m
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 00:55
2 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:56
3 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:56
4 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:02
5 Adam RubášAdam Rubáš 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:06
6 Sebastian HolýSebastian Holý 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:06
7 Josef FilippJosef Filipp 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:09
8 Dominik ŽákDominik Žák 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:10
9 Václav VondrašVáclav Vondraš 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:11
10 Jakub BalínJakub Balín 14 ZŠ BěláZŠ Bělá 01:13
Poznámky:
300 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 03:52
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 03:52
3 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 03:59
4 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 04:09
5 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 04:09
6 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 04:13
7 Matyáš AschenbrennerMatyáš Aschenbrenner 10 TJ Baník LíněTJ Baník Líně 04:27
8 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:35
9 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:35
10 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:36
11 Smolík MarekSmolík Marek 10 ZŠ a MŠ BěláZŠ a MŠ Bělá 04:38
Poznámky:
1000 m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:38
2 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 01:40
3 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:43
4 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:47
5 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:50
6 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:54
7 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:00
8 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:00
9 Tereza TůmováTereza Tůmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:06
10 Eliška ChlebanováEliška Chlebanová 13 ŠSK BěláŠSK Bělá 02:07
11 Magda HoláMagda Holá 12 LK ŠKODA PLZEŇLK ŠKODA PLZEŇ 02:08
12 Nela BayerNela Bayer 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:13
13 Petra KůstováPetra Kůstová 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:19
Poznámky:
500 m
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie VichnarováNatálie Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:01
2 Evelína VichnarováEvelína Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:02
3 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:09
4 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:13
5 Ella KůstováElla Kůstová 15 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:17
6 Emma BehanováEmma Behanová 15 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:21
7 Ema KauerEma Kauer 15 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:28
Poznámky:
300 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:38
2 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 02:40
3 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:40
4 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:42
5 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:49
6 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:50
7 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:55
8 Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:57
9 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:58
10 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:59
11 Ema SmolíkováEma Smolíková 10 ZŠ a MŠ BěláZŠ a MŠ Bělá 03:00
12 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 03:04
13 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 03:04
14 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:09
15 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 03:09
16 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 03:10
17 Veronika ProškováVeronika Prošková 11 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 03:11
18 Barbora FuxováBarbora Fuxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:12
19 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:18
Poznámky:
800 m
Celkem 19 závodníků