Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu)
Bělá nad Radbuzou (20. 11. 2021)Přespolní běh - Muži
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JašaTomáš Jaša | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 16:48 | |||||||||||||||
2 | Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 17:13 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 17:47 | |||||||||||||||
4 | Ondřej TeskaOndřej Teska | 86 | Atletika Klatovy | 17:53 | |||||||||||||||
5 | Jan MitáčekJan Mitáček | 87 | Humanita | 18:02 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh | 92 | Atletika Klatovy | 18:15 | |||||||||||||||
7 | Petr MinaříkPetr Minařík | 76 | AC Falcon Rokycany z.s. | 18:32 | |||||||||||||||
8 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 18:37 | |||||||||||||||
9 | Lukáš KopčaLukáš Kopča | 90 | TJ Baník Stříbro, spolek | 18:56 | |||||||||||||||
10 | Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 19:07 | |||||||||||||||
11 | Jakub ČernýJakub Černý | 93 | Bělá nad Radbuzou | 19:17 | |||||||||||||||
12 | Matěj PickaMatěj Picka | 89 | Bělá nad Radbuzou | 19:43 | |||||||||||||||
13 | Petr ŠindelářPetr Šindelář | 84 | Velosport Domažlice | 19:52 | |||||||||||||||
14 | Patrik JungPatrik Jung | 95 | Jabkoty Kdyně | 19:59 | |||||||||||||||
15 | Norbert ŠvarcNorbert Švarc | 72 | MÍLAŘI Domažlice | 20:10 | |||||||||||||||
16 | Luboš KrátkýLuboš Krátký | 00 | AK Žatec | 20:30 | |||||||||||||||
17 | Pavel MajerPavel Majer | 76 | Domažlice | 20:31 | |||||||||||||||
18 | Martin SokolMartin Sokol | 79 | Axon sport team | 21:03 | |||||||||||||||
19 | Antonín KuželkaAntonín Kuželka | 75 | Sokol Postřekov | 21:37 | |||||||||||||||
20 | Ondřej PernicaOndřej Pernica | 74 | AKR Železná Ruda | 22:01 | |||||||||||||||
21 | Tomáš PeteříkTomáš Peteřík | 80 | Hujerojc | 22:06 | |||||||||||||||
22 | Oldřich KubaříkOldřich Kubařík | 58 | Capartice | 22:12 | |||||||||||||||
23 | Petr KolářPetr Kolář | 72 | Nedělní běžci Domažlice | 22:41 | |||||||||||||||
24 | Josef KlufaJosef Klufa | 79 | Domažlice | 22:48 | |||||||||||||||
25 | Petr HammerlePetr Hammerle | 72 | Domažlice | 22:53 | |||||||||||||||
26 | vratislav lešekvratislav lešek | 70 | Šneci v běhu | 23:06 | |||||||||||||||
27 | Pavel BeroušekPavel Beroušek | 62 | Postřekov | 23:26 | |||||||||||||||
28 | Karel ŽamburekKarel Žamburek | 69 | Domažlice | 23:28 | |||||||||||||||
29 | Václav DufekVáclav Dufek | 58 | Velosport Domažlice | 25:05 | |||||||||||||||
30 | Zdeněk WeberZdeněk Weber | 71 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 25:54 | |||||||||||||||
31 | Miroslav BendaMiroslav Benda | 62 | AC Domažlice, z. s. | 25:55 | |||||||||||||||
32 | Tomáš BayerTomáš Bayer | 82 | Plzeň | 26:35 | |||||||||||||||
33 | Josef ŠtefekJosef Štefek | 71 | Nedělní běžci Domažlice | 29:22 | |||||||||||||||
34 | Zbyněk LevičkaZbyněk Levička | 69 | Speedlem Domažlice | 29:24 | |||||||||||||||
Poznámky:M50+, 5000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
Přespolní běh - Junioři
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 16:44 | |||||||||||||||
2 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 17:22 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 17:42 | |||||||||||||||
4 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | AC Domažlice, z. s. | 18:03 | |||||||||||||||
5 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 18:05 | |||||||||||||||
6 | David ŠpaleDavid Špale | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 19:02 | |||||||||||||||
7 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 19:28 | |||||||||||||||
Poznámky:5000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenci
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10:32 | |||||||||||||||
2 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | AC Domažlice, z. s. | 10:34 | |||||||||||||||
3 | Jakub SoučekJakub Souček | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10:59 | |||||||||||||||
4 | Jakub MacánJakub Macán | 05 | AC Domažlice, z. s. | 11:10 | |||||||||||||||
5 | Radek HrubýRadek Hrubý | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 11:20 | |||||||||||||||
6 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:44 | |||||||||||||||
7 | Albert SkalaAlbert Skala | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 12:13 | |||||||||||||||
8 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13:15 | |||||||||||||||
9 | Ondřej HonzíkOndřej Honzík | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13:34 | |||||||||||||||
10 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13:41 | |||||||||||||||
Poznámky:3000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Přespolní běh - Žáci
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HonlMartin Honl | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 07:13 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 07:13 | |||||||||||||||
3 | Viktor KomasViktor Komas | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 07:15 | |||||||||||||||
4 | Jan RiegelJan Riegel | 06 | AC Domažlice, z. s. | 07:19 | |||||||||||||||
5 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 07:19 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07:40 | |||||||||||||||
7 | Šimon FlekŠimon Flek | 07 | AC Domažlice, z. s. | 07:56 | |||||||||||||||
8 | Jakub BenedaJakub Beneda | 06 | Atletika Klatovy | 08:00 | |||||||||||||||
9 | David BímanDavid Bíman | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 08:02 | |||||||||||||||
10 | Petr MüllerPetr Müller | 07 | AC Domažlice, z. s. | 08:18 | |||||||||||||||
11 | Jakub NěmecJakub Němec | 06 | AC Domažlice, z. s. | 08:42 | |||||||||||||||
12 | Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 08:44 | |||||||||||||||
13 | Jáchym BaxaJáchym Baxa | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08:47 | |||||||||||||||
14 | Petr NovákPetr Novák | 07 | ŠSK Bělá | 09:22 | |||||||||||||||
15 | Jan GabrielJan Gabriel | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 10:03 | |||||||||||||||
Poznámky:2000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch | 08 | TJ Baník Stříbro, spolek | 04:34 | |||||||||||||||
2 | Štěpán NosekŠtěpán Nosek | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 04:41 | |||||||||||||||
3 | Václav BouberleVáclav Bouberle | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 04:43 | |||||||||||||||
4 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 04:46 | |||||||||||||||
5 | Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský | 09 | AC Domažlice, z. s. | 04:46 | |||||||||||||||
6 | Antonín PtákAntonín Pták | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 04:47 | |||||||||||||||
7 | Hynek FrousHynek Frous | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 05:14 | |||||||||||||||
8 | Miroslav ManMiroslav Man | 09 | AC Domažlice, z. s. | 05:43 | |||||||||||||||
9 | Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek | 09 | AC Domažlice, z. s. | 05:43 | |||||||||||||||
10 | Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka | 08 | Bělá nad Radbuzou | 05:43 | |||||||||||||||
11 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 05:50 | |||||||||||||||
12 | Patrik SušičPatrik Sušič | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 05:53 | |||||||||||||||
Poznámky:1300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Přespolní běh - Ženy
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 11:29 | |||||||||||||||
2 | Jana VojákováJana Vojáková | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 12:00 | |||||||||||||||
3 | Poliona SurkovaPoliona Surkova | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 12:07 | |||||||||||||||
4 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 84 | PSK Olymp Praha, z.s. | 12:25 | |||||||||||||||
5 | Soňa MüllerováSoňa Müllerová | 89 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12:30 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŠturmováBarbora Šturmová | 85 | Plzeň | 13:00 | |||||||||||||||
7 | Eva PerglerováEva Perglerová | 74 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13:47 | |||||||||||||||
8 | Zdeňka LebováZdeňka Lebová | 80 | Postřekov | 13:49 | |||||||||||||||
9 | Marta KobanováMarta Kobanová | 76 | MÍLAŘI Domažlice | 13:59 | |||||||||||||||
10 | Julie FictumováJulie Fictumová | 89 | Postřekov | 14:48 | |||||||||||||||
11 | Martina KarasováMartina Karasová | 82 | Plzeň | 14:51 | |||||||||||||||
12 | Jana BaxováJana Baxová | 74 | LK ŠKODA PLZEŇ | 15:20 | |||||||||||||||
Poznámky:Z35+, 3000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Přespolní běh - Juniorky
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12:21 | |||||||||||||||
2 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12:56 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 13:29 | |||||||||||||||
Poznámky:3000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenky
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KubecováLucie Kubecová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 08:22 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová | 05 | Atletika Klatovy | 08:33 | |||||||||||||||
3 | Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 08:36 | |||||||||||||||
4 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 08:47 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 08:53 | |||||||||||||||
6 | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08:54 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 08:54 | |||||||||||||||
8 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08:57 | |||||||||||||||
9 | Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová | 05 | AKR Železná Ruda | 09:19 | |||||||||||||||
10 | Anna RaškováAnna Rašková | 04 | AC Domažlice, z. s. | 09:25 | |||||||||||||||
11 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 09:26 | |||||||||||||||
12 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09:32 | |||||||||||||||
Poznámky:2000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PernicováLucie Pernicová | 07 | AKR Železná Ruda | 05:23 | |||||||||||||||
2 | Vendula HaladováVendula Haladová | 07 | Atletika Klatovy | 05:56 | |||||||||||||||
3 | Andrea ŠleisováAndrea Šleisová | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 06:01 | |||||||||||||||
4 | Lucie VinšováLucie Vinšová | 07 | AC Falcon Rokycany z.s. | 06:11 | |||||||||||||||
5 | Michaela VeseláMichaela Veselá | 07 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 06:15 | |||||||||||||||
6 | Eva VokáčováEva Vokáčová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 06:29 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ČechováKristýna Čechová | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 06:59 | |||||||||||||||
8 | Hana RiantováHana Riantová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek | 07:02 | |||||||||||||||
9 | Františka MilfortováFrantiška Milfortová | 06 | MÍLAŘI Domažlice | 07:08 | |||||||||||||||
10 | Eliška ProškováEliška Prošková | 07 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 07:41 | |||||||||||||||
11 | Alexandra HrachováAlexandra Hrachová | 06 | AC Domažlice, z. s. | 07:47 | |||||||||||||||
12 | Barbora SteidlováBarbora Steidlová | 06 | AC Domažlice, z. s. | 07:48 | |||||||||||||||
Poznámky:1500 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DoubkováEliška Doubková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 04:03 | |||||||||||||||
2 | Stela KořínkováStela Kořínková | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 04:05 | |||||||||||||||
3 | Jana KozákováJana Kozáková | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 04:05 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KubecováZuzana Kubecová | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 04:07 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 04:09 | |||||||||||||||
6 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 04:09 | |||||||||||||||
7 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 04:10 | |||||||||||||||
8 | Gabriela RybařováGabriela Rybařová | 08 | AC Falcon Rokycany z.s. | 04:15 | |||||||||||||||
9 | Tereza SalzmanováTereza Salzmanová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 04:16 | |||||||||||||||
10 | Agáta SkalováAgáta Skalová | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 04:17 | |||||||||||||||
11 | Pavlína VozárováPavlína Vozárová | 09 | AC Domažlice, z. s. | 04:19 | |||||||||||||||
12 | Denisa ŠimsováDenisa Šimsová | 09 | MÍLAŘI Domažlice | 04:24 | |||||||||||||||
13 | Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová | 08 | Atletika Klatovy | 04:25 | |||||||||||||||
14 | Vanda MarešováVanda Marešová | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 04:25 | |||||||||||||||
15 | Nikol MusilováNikol Musilová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 04:25 | |||||||||||||||
16 | Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková | 08 | TJ Baník Stříbro, spolek | 04:30 | |||||||||||||||
17 | Adéla BrejníkováAdéla Brejníková | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 04:31 | |||||||||||||||
18 | Julie HájkováJulie Hájková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 04:32 | |||||||||||||||
19 | Emma MachalekEmma Machalek | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 04:32 | |||||||||||||||
20 | Klára ProškováKlára Prošková | 09 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 04:35 | |||||||||||||||
21 | Linda MarešováLinda Marešová | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 04:35 | |||||||||||||||
22 | Anežka ChlebanováAnežka Chlebanová | 08 | ŠSK Bělá | 04:36 | |||||||||||||||
23 | Barbora BexováBarbora Bexová | 08 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 04:40 | |||||||||||||||
24 | Barbora SulimováBarbora Sulimová | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 04:48 | |||||||||||||||
25 | Vendula HrachováVendula Hrachová | 09 | AC Domažlice, z. s. | 05:30 | |||||||||||||||
Poznámky:1000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav NěmečekVáclav Němeček | 13 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 02:44 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal | 12 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 02:44 | |||||||||||||||
3 | Jan KrabecJan Krabec | 12 | TJ Baník Stříbro, spolek | 02:45 | |||||||||||||||
4 | Radek PernicaRadek Pernica | 13 | AKR Železná Ruda | 02:57 | |||||||||||||||
5 | Jakub SchweinerJakub Schweiner | 12 | MÍLAŘI Domažlice | 03:00 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch BranýVojtěch Braný | 13 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 03:14 | |||||||||||||||
7 | Jakub BurešJakub Bureš | 12 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 03:22 | |||||||||||||||
8 | Matěj BurešMatěj Bureš | 12 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 03:37 | |||||||||||||||
Poznámky:800 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ČechPatrik Čech | 14 | AC Domažlice, z. s. | 00:55 | |||||||||||||||
2 | Jakub WeberJakub Weber | 14 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 00:56 | |||||||||||||||
3 | Josef VyhnalJosef Vyhnal | 14 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 00:56 | |||||||||||||||
4 | Petr ŠturmPetr Šturm | 15 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 01:02 | |||||||||||||||
5 | Adam RubášAdam Rubáš | 15 | AC Domažlice, z. s. | 01:06 | |||||||||||||||
6 | Sebastian HolýSebastian Holý | 14 | AC Domažlice, z. s. | 01:06 | |||||||||||||||
7 | Josef FilippJosef Filipp | 14 | MÍLAŘI Domažlice | 01:09 | |||||||||||||||
8 | Dominik ŽákDominik Žák | 14 | MÍLAŘI Domažlice | 01:10 | |||||||||||||||
9 | Václav VondrašVáclav Vondraš | 14 | MÍLAŘI Domažlice | 01:11 | |||||||||||||||
10 | Jakub BalínJakub Balín | 14 | ZŠ Bělá | 01:13 | |||||||||||||||
Poznámky:300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MinaříkTomáš Minařík | 11 | AC Falcon Rokycany z.s. | 03:52 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 11 | AK ŠKODA Plzeň | 03:52 | |||||||||||||||
3 | Adam SoukupAdam Soukup | 11 | AC Domažlice, z. s. | 03:59 | |||||||||||||||
4 | Daniel AndrleDaniel Andrle | 10 | AC Domažlice, z. s. | 04:09 | |||||||||||||||
5 | Šimon MacekŠimon Macek | 11 | AC Falcon Rokycany z.s. | 04:09 | |||||||||||||||
6 | Rostislav PernicaRostislav Pernica | 11 | AKR Železná Ruda | 04:13 | |||||||||||||||
7 | Matyáš AschenbrennerMatyáš Aschenbrenner | 10 | TJ Baník Líně | 04:27 | |||||||||||||||
8 | Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle | 10 | MÍLAŘI Domažlice | 04:35 | |||||||||||||||
9 | Martin TůmaMartin Tůma | 11 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 04:35 | |||||||||||||||
10 | Ondřej NovákOndřej Novák | 10 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 04:36 | |||||||||||||||
11 | Smolík MarekSmolík Marek | 10 | ZŠ a MŠ Bělá | 04:38 | |||||||||||||||
Poznámky:1000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠturmováTereza Šturmová | 12 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 01:38 | |||||||||||||||
2 | Stella KindlováStella Kindlová | 12 | AC Falcon Rokycany z.s. | 01:40 | |||||||||||||||
3 | Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková | 12 | TJ Baník Stříbro, spolek | 01:43 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BernáškováKateřina Bernášková | 13 | TJ Baník Stříbro, spolek | 01:47 | |||||||||||||||
5 | Nela PetráskováNela Petrásková | 12 | AC Domažlice, z. s. | 01:50 | |||||||||||||||
6 | Dorota WagnerováDorota Wagnerová | 13 | AC Domažlice, z. s. | 01:54 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková | 13 | AC Domažlice, z. s. | 02:00 | |||||||||||||||
8 | Ema KarasováEma Karasová | 12 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 02:00 | |||||||||||||||
9 | Tereza TůmováTereza Tůmová | 12 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 02:06 | |||||||||||||||
10 | Eliška ChlebanováEliška Chlebanová | 13 | ŠSK Bělá | 02:07 | |||||||||||||||
11 | Magda HoláMagda Holá | 12 | LK ŠKODA PLZEŇ | 02:08 | |||||||||||||||
12 | Nela BayerNela Bayer | 13 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 02:13 | |||||||||||||||
13 | Petra KůstováPetra Kůstová | 13 | MÍLAŘI Domažlice | 02:19 | |||||||||||||||
Poznámky:500 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie VichnarováNatálie Vichnarová | 14 | TJ Baník Stříbro, spolek | 01:01 | |||||||||||||||
2 | Evelína VichnarováEvelína Vichnarová | 14 | TJ Baník Stříbro, spolek | 01:02 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková | 15 | AC Domažlice, z. s. | 01:09 | |||||||||||||||
4 | Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová | 14 | TJ Baník Stříbro, spolek | 01:13 | |||||||||||||||
5 | Ella KůstováElla Kůstová | 15 | MÍLAŘI Domažlice | 01:17 | |||||||||||||||
6 | Emma BehanováEmma Behanová | 15 | MÍLAŘI Domažlice | 01:21 | |||||||||||||||
7 | Ema KauerEma Kauer | 15 | MÍLAŘI Domažlice | 01:28 | |||||||||||||||
Poznámky:300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky
(so, 20.11.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema NovákováEma Nováková | 10 | AK ŠKODA Plzeň | 02:38 | |||||||||||||||
2 | Tereza StaňkováTereza Staňková | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 02:40 | |||||||||||||||
3 | Eliška SchweinerováEliška Schweinerová | 10 | MÍLAŘI Domažlice | 02:40 | |||||||||||||||
4 | Viktorie ŠpetováViktorie Špetová | 11 | AK ŠKODA Plzeň | 02:42 | |||||||||||||||
5 | Leona FišákováLeona Fišáková | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 02:49 | |||||||||||||||
6 | Klára HomolkováKlára Homolková | 10 | MÍLAŘI Domažlice | 02:50 | |||||||||||||||
7 | Markéta BaxováMarkéta Baxová | 11 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 02:55 | |||||||||||||||
8 | Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová | 11 | AK ŠKODA Plzeň | 02:57 | |||||||||||||||
9 | Kateřina DubováKateřina Dubová | 10 | AC Domažlice, z. s. | 02:58 | |||||||||||||||
10 | Zuzana PecharováZuzana Pecharová | 10 | TJ Baník Stříbro, spolek | 02:59 | |||||||||||||||
11 | Ema SmolíkováEma Smolíková | 10 | ZŠ a MŠ Bělá | 03:00 | |||||||||||||||
12 | Veronika BlažkováVeronika Blažková | 11 | AK ŠKODA Plzeň | 03:04 | |||||||||||||||
13 | Tereza DubováTereza Dubová | 10 | AC Domažlice, z. s. | 03:04 | |||||||||||||||
14 | Eliška GondekováEliška Gondeková | 10 | TJ Baník Stříbro, spolek | 03:09 | |||||||||||||||
15 | Anna ŘeřichováAnna Řeřichová | 11 | Atletika Klatovy | 03:09 | |||||||||||||||
16 | Julie GabrielováJulie Gabrielová | 10 | MÍLAŘI Domažlice | 03:10 | |||||||||||||||
17 | Veronika ProškováVeronika Prošková | 11 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 03:11 | |||||||||||||||
18 | Barbora FuxováBarbora Fuxová | 11 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 03:12 | |||||||||||||||
19 | Tea MachalekTea Machalek | 11 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 03:18 | |||||||||||||||
Poznámky:800 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |