Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (17. - 18. 2. 2007)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 17.2.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:49.52
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:50.16
3 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:50.69
4 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08:51.01
5 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 08:52.55
6 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:02.17
7 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09:04.60
8 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 09:19.37
9 Tomáš ČernýTomáš Černý 89 AK OlomoucAK Olomouc 09:21.44
10 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:23.90
11 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:24.14
12 Ondřej JeníčekOndřej Jeníček 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:28.08
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.2.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŽivecJakub Živec 90 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08:51.29
2 Petr RuckýPetr Rucký 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:01.47
3 Filip JalovýFilip Jalový 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 09:03.98
4 Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:18.22
5 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 09:23.69
6 Tomáš ŘenčTomáš Řenč 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:33.99
7 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:38.64
8 Milan ProuzaMilan Prouza 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09:47.51
9 Václav AltVáclav Alt 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:53.56
10 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:58.09
11 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 10:03.17
12 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10:03.92
13 Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10:04.96
14 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10:11.08
15 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:30.60
Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 Atletika PoličkaAtletika Polička DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 17.2.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SárováLucie Sárová 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:04.48
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:14.58
3 Marie DrösslerováMarie Drösslerová 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:23.28
4 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:38.46
5 Eva KrchováEva Krchová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:52.79
6 Zuzana AlbrechtováZuzana Albrechtová 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 10:57.75
7 Lucie KolářováLucie Kolářová 89 AK ZlínAK Zlín 11:10.08
8 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 Atletika PoličkaAtletika Polička 11:16.97
9 Soňa SmékalováSoňa Smékalová 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:19.92
10 Tereza RežňákováTereza Režňáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:02.28
11 Radka KrygarováRadka Krygarová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12:15.16
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.2.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PřerovSK Přerov 10:31.85
2 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:34.32
3 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:39.62
4 Martina VévodováMartina Vévodová 90 Atletický klub PernáAtletický klub Perná 10:45.10
5 Michaela HlavatáMichaela Hlavatá 91 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10:48.63
6 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:09.62
7 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 11:09.94
8 Marie LukáčováMarie Lukáčová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:13.92
9 Tereza HubáčkováTereza Hubáčková 90 AK MostAK Most 11:19.35
10 Magdalena BáčováMagdalena Báčová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11:24.09
11 Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:32.12
12 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 11:41.53
13 Zuzana VlčkováZuzana Vlčková 91 Atletika PoličkaAtletika Polička 11:42.10
14 Zuzana BočkováZuzana Bočková 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:52.81
Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most DNP
Celkem 15 závodníků