Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (18. 12. 2021)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.12.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.33
2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 18.41
3 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 18.52
4 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 18.76
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.12.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 18.49
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 18.91
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 18.99
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.02
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.12.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 18.08
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 18.79
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.08
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.78
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.12.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 17.69
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 18.46
3 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 19.87
4 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.91
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.12.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.19
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 19.24
3 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 21.14
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 18.12.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.82
2 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.35
3 263 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.49
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.33
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 17.69
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 18.08
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.19
5 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 18.41
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 18.46
7 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 18.49
8 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 18.52
9 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 18.76
10 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 18.79
11 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.82
12 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 18.91
13 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 18.99
14 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 19.24
15 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 19.87
16 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.91
17 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.08
18 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.35
19 263 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.49
20 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.78
21 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.02
22 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 21.14

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 18.50
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 18.75
3 266 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 19.79
4 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 19.94
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.07
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.62
3 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 21.10
Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 DQ
Poznámky:
TP 17.3.1.
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 19.45
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 20.35
3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 20.88
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 20.59
2 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 20.72
3 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 20.80
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.39
2 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 20.77
3 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 21.49
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.87
2 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 21.64
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.72
4 Barbora KaňkováBarbora Kaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 19.85
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 21.45
3 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 21.70
4 268 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.21
2 265 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 21.86
3 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 22.78
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.37
2 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.29
3 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 22.38
4 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 22.77
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.32
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.67
3 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 18.50
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 18.75
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 19.45
4 266 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 19.79
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 19.85
6 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 19.94
7 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.07
8 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.32
9 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 20.35
10 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.37
11 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.39
12 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 20.59
13 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.62
14 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.67
15 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 20.72
16 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 20.77
17 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 20.80
18 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.87
19 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 20.88
20 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 21.10
21 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.21
22 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 21.45
23 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 21.49
24 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 21.64
25 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 21.70
26 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.72
26 268 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 21.72
28 265 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 21.86
29 Barbora KaňkováBarbora Kaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.00
30 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.29
31 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 22.38
32 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.67
33 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 22.77
34 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 22.78
Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 DQ