Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala mladšího žactva

Praha - Strahov (19. 12. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.12.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 07.84
2 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 08.20
3 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 08.35
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 08.41
5 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.12.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.18
2 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.60
3 247 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 09.07
4 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.12.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 07.96
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.36
3 263 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.70
4 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.97
5 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.30
6 280 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.12.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.88
2 282 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 09.11
3 281 Teodosio ArichtevTeodosio Arichtev 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.39
4 267 Heřman ŠimáčekHeřman Šimáček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.48
5 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.12.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 07.94
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 SB 08.00
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 08.28
4 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 08.33
5 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 08.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.12.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.98
2 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.58
3 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.68
4 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.34
5 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.57
6 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 PB 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 19.12.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 270 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.33
2 Arnan MarášekArnan Marášek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.59
3 Petr VoplatekPetr Voplatek 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.99
4 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (ne, 19.12.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 269 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 08.02
2 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.20
3 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.89
4 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 07.84
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 07.94
3 264 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 07.96
4 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.98
5 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 SB 08.00
6 269 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 08.02
7 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.18
8 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 08.20
8 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.20
10 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 08.28
11 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 08.33
11 270 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.33
13 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 08.35
14 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.36
15 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 08.41
16 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.58
17 Arnan MarášekArnan Marášek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.59
18 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.60
19 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 08.66
20 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.68
21 263 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.70
22 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.77
23 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.88
24 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.89
25 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.97
26 Petr VoplatekPetr Voplatek 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.99
27 247 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 09.07
28 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.10
29 282 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 09.11
30 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.30
31 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.34
32 281 Teodosio ArichtevTeodosio Arichtev 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.39
33 267 Heřman ŠimáčekHeřman Šimáček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.48
34 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.53
35 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.56
36 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.57
37 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 PB 09.63
38 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.75
39 280 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.31

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 19.12.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 07.72
2 264 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 07.72
3 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22
4 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.31
5 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.38
6 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.40
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.12.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 SB 08.33
2 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 08.70
3 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.79
4 263 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80
5 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.00
6 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.08
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 19.12.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 SB 08.89
2 247 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 09.07
3 282 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.31
4 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.54
Celkem 4 závodníků
Finále D (ne, 19.12.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 281 Teodosio ArichtevTeodosio Arichtev 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.40
2 267 Heřman ŠimáčekHeřman Šimáček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 09.45
3 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.66
4 280 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.97
Celkem 4 závodníků
Finále E (ne, 19.12.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.83
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 07.84
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 08.09
4 269 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.13
5 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.29
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.34
Celkem 6 závodníků
Finále F (ne, 19.12.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 270 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 08.32
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.71
3 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.71
4 Arnan MarášekArnan Marášek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.72
5 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.76
6 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.91
Celkem 6 závodníků
Finále G (ne, 19.12.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VoplatekPetr Voplatek 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.13
2 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.51
3 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.67
4 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.88
5 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.97
6 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 10.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.12.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.07
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.17
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.32
4 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 08.41
5 268 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.12.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.83
2 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 08.84
3 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 09.01
4 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 09.09
5 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 09.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.12.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.66
2 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.15
3 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 09.34
4 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 09.75
5 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.12.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.63
3 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 08.63
4 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.79
5 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.34
6 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.12.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 08.85
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.95
3 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 09.17
4 247 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.32
5 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.50
6 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.12.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 07.94
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 07.97
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 08.43
4 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (ne, 19.12.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.87
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.01
3 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09.04
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.22
5 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 19.12.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.59
2 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.81
3 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.15
4 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.18
5 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 09.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 19.12.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.83
2 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.93
3 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 09.10
4 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.15
5 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 19.12.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.69
2 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.98
3 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.64
4 Julie HarazimovaJulie Harazimova 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.72
5 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (ne, 19.12.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.60
2 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.83
3 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.35
4 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.51
5 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 19.12.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.80
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 08.87
3 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 09.08
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 09.22
5 Eliška BártováEliška Bártová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.43
6 Nikola VyhnalováNikola Vyhnalová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 07.94
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 07.97
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.07
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.17
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.32
6 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 08.41
7 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 08.43
7 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.43
9 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.59
10 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.60
11 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61
12 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.63
12 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 08.63
14 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.66
15 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.69
16 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.79
17 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.80
18 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.81
19 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.83
19 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.83
19 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.83
22 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 08.84
23 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 08.85
24 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.87
24 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 08.87
26 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.93
27 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.95
28 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.98
29 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 09.01
29 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.01
31 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09.04
32 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 09.08
33 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 09.09
34 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 09.10
35 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 09.11
36 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.15
36 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.15
36 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.15
39 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 09.17
40 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.18
41 268 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.21
42 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.22
42 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 09.22
44 247 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.32
45 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 09.34
45 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.34
45 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.34
48 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.35
49 Eliška BártováEliška Bártová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.43
50 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 09.46
51 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.49
52 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.50
53 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.51
54 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.64
55 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.68
56 Julie HarazimovaJulie Harazimova 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.72
57 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 09.75
58 Nikola VyhnalováNikola Vyhnalová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.82
59 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.98
60 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.99
61 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.02
62 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10.09

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 19.12.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.03
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.13
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.32
4 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.45
5 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.66
6 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.76
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.12.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.68
2 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.70
3 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 SB 08.79
4 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.87
5 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.91
6 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.98
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 19.12.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 SB 08.76
2 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 SB 08.79
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 08.82
4 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.99
5 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 08.99
6 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 09.07
Celkem 6 závodníků
Finále D (ne, 19.12.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.14
2 268 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 SB 09.15
3 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 09.16
4 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.32
5 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.44
Celkem 5 závodníků
Finále E (ne, 19.12.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 09.17
2 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 09.34
3 Eliška BártováEliška Bártová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 09.35
4 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.49
5 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.60
Celkem 5 závodníků
Finále F (ne, 19.12.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 SB 07.93
2 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.08
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.45
4 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.53
5 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 08.58
6 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.74
Celkem 6 závodníků
Finále G (ne, 19.12.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.78
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.91
3 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.92
4 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.94
5 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.08
6 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.24
Celkem 6 závodníků
Finále H (ne, 19.12.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.05
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.06
3 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.09
4 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 SB 09.09
5 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 09.19
6 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Finále I (ne, 19.12.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.26
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
3 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.42
4 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 09.42
5 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.53
6 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.82
Celkem 6 závodníků
Finále J (ne, 19.12.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 09.64
2 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.69
3 Julie HarazimovaJulie Harazimova 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.02
4 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.13
5 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 10.21
Celkem 5 závodníků
Finále K (ne, 19.12.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 09.65
2 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 09.66
3 Nikola VyhnalováNikola Vyhnalová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 09.82
4 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 10.03
5 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.09
Celkem 5 závodníků