Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přespolní běh Čejkovice

Čejkovice (6. 11. 2021)

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 6.11.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:09:38
Poznámky:
Délka trati 2000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 6.11.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 0:09:50
Poznámky:
Délka trati 2000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 6.11.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Max NovotnýMax Novotný 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 0:05:17
2 Radim ČervenkaRadim Červenka 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 0:05:23
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 0:05:28
4 Tomáš LaurinčíkTomáš Laurinčík 13 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 0:05:46
5 David VajbarDavid Vajbar 10 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 0:06:01
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 0:06:10
7 Matěj ŠťavíkMatěj Šťavík 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 0:06:14
8 Ondřej DamborskýOndřej Damborský 10 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 0:07:10
Poznámky:
Délka trati 1000 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 6.11.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 0:05:05
2 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:05:40
3 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:05:41
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:05:47
5 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:06:00
6 Nikola PoláškováNikola Polášková 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:06:09
7 Alžběta KmentováAlžběta Kmentová 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:06:18
8 Nikol BízováNikol Bízová 10 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:07:28
9 Valerie BízováValerie Bízová 13 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:08:07
10 Eliška BruceEliška Bruce 13 AC ČejkoviceAC Čejkovice 0:08:13
Poznámky:
Délka trati 1000 m
Celkem 10 závodníků