Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh 17. listopadu

Děčín (17. 11. 2021)

500 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.11.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef OtradovskýJosef Otradovský 11 MALPO TeamMALPO Team 1:48.17
2 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 11 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1:53.74
3 Šimon RubešŠimon Rubeš 11 Kajak DěčínKajak Děčín 1:54.03
4 Antonín KřížAntonín Kříž 10 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1:55.88
5 Marek VlčkoMarek Vlčko 11 DěčínDěčín 1:57.64
6 Michal JanoušekMichal Janoušek 10 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1:58.18
7 František MálekFrantišek Málek 10 Kajak DěčínKajak Děčín 2:01.70
8 Jakub KremlaJakub Kremla 10 Kajak DěčínKajak Děčín 2:03.00
9 Jakub MusilJakub Musil 11 Kajak DěčínKajak Děčín 2:06.84
10 Josef MálekJosef Málek 11 Kajak DěčínKajak Děčín 2:12.84
11 Sebastian SýkoraSebastian Sýkora 10 Kajak DěčínKajak Děčín 2:15.76
Celkem 11 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.11.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rozálie BromováRozálie Bromová 10 Kajak DěčínKajak Děčín 1:44.61
2 Marie GrubrováMarie Grubrová 11 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1:44.87
3 Tereza SkálováTereza Skálová 11 Kajak DěčínKajak Děčín 2:16.10
4 Michaela DrmlováMichaela Drmlová 10 Kajak DěčínKajak Děčín 2:16.30
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(st, 17.11.2021 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2:46.06
2 Jáchym VálaJáchym Vála 09 Kajak DěčínKajak Děčín 3:11.11
3 Marek HaluzaMarek Haluza 09 Kajak DěčínKajak Děčín 3:19.93
4 Kryštof ŠtulíkKryštof Štulík 09 Kajak DěčínKajak Děčín 3:52.71
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 17.11.2021 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 2:54.12
2 Ema ZelinkováEma Zelinková 09 Kajak DěčínKajak Děčín 3 3:33.03
Celkem 2 závodníků

5000 m - Muži

(st, 17.11.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KačenaŠtěpán Kačena 84 KPMGKPMG 17:33.75
2 Václav HladíkVáclav Hladík 93 ProvodínProvodín 17:37.96
3 Rostislav ŠtefánekRostislav Štefánek 77 ASK DěčínASK Děčín 17:58.38
4 Zuda PetrZuda Petr 84 Ústí n.L.Ústí n.L. 18:11.29
5 Tomáš NefíkTomáš Nefík 06 CK-Slavoj TerezínCK-Slavoj Terezín 18:11.90
6 Petr LinduškaPetr Linduška 81 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 18:12.73
7 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:15.29
8 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 18:39.30
9 Jan BurešJan Bureš 82 CK-Slavoj TerezínCK-Slavoj Terezín 18:42.63
10 Spilka VáclavSpilka Václav 94 Malá VeleňMalá Veleň 18:56.73
11 Jan HandlířJan Handlíř 78 ASK DěčínASK Děčín 19:01.86
12 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 Kajak DěčínKajak Děčín 19:19.23
13 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 19:28.43
14 Josef VlkJosef Vlk 00 ASK DěčínASK Děčín 19:53.38
15 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý 66 DěčínDěčín 19:56.70
16 Ronald HonzRonald Honz 89 Triade DěčínTriade Děčín 20:00.05
17 Milan ŠafaříkMilan Šafařík 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 20:01.37
18 Kryštof NosekKryštof Nosek 03 DěčínDěčín 20:06.01
19 Ivan PajerIvan Pajer 06 LTC DěčínLTC Děčín 20:07.07
20 Antonín PavlisAntonín Pavlis 86 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 20:32.06
21 Marek PeterkaMarek Peterka 70 Triade DěčínTriade Děčín 20:37.18
22 Jiří DubenJiří Duben 88 ASK DěčínASK Děčín 20:41.08
23 Matěj TonderMatěj Tonder 07 Kajak DěčínKajak Děčín 20:50.84
24 Ladislav VetešníkLadislav Vetešník 82 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 20:56.03
25 František DvořákFrantišek Dvořák 08 Kajak DěčínKajak Děčín 21:05.22
26 Robert VeselýRobert Veselý 08 Kajak DěčínKajak Děčín 21:16.42
27 Jan BlažekJan Blažek 82 TJ Slavoj ÚštěkTJ Slavoj Úštěk 21:26.92
28 Pavel KuželPavel Kužel 84 DěčínDěčín 21:27.73
29 Josef PrchlíkJosef Prchlík 77 CK-Slavoj TerezínCK-Slavoj Terezín 21:36.01
30 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 21:37.05
31 Hugo NádvorníkHugo Nádvorník 75 DěčínDěčín 21:40.22
32 Robert DračkaRobert Dračka 73 JílovéJílové 21:48.08
33 Tomáš ŠkachTomáš Škach 06 Konkordia DěčínKonkordia Děčín 22:27.04
34 Břetislav KalvodaBřetislav Kalvoda 56 Munro Sprint CvikovMunro Sprint Cvikov 22:41.06
35 Jan BlažekJan Blažek 74 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 22:53.64
36 Jakub MusilJakub Musil 11 Kajak DěčínKajak Děčín 23:13.05
37 Jiří KramerJiří Kramer 86 DěčínDěčín 23:17.02
38 Miloš DušekMiloš Dušek 71 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 23:27.80
39 Karel NovotnýKarel Novotný 82 DěčínDěčín 23:30.02
40 Pavel BrožPavel Brož 91 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 23:30.04
41 Ludvík OtradovskýLudvík Otradovský 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23:31.52
42 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 Kajak DěčínKajak Děčín 23:42.61
43 Vobnášil StanislavVobnášil Stanislav 71 Ski Dol.ŽlebSki Dol.Žleb 23:59.87
44 Evžen SlinaEvžen Slina 80 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 24:02.42
45 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 08 Kajak DěčínKajak Děčín 24:27.22
46 Josef OtradovskýJosef Otradovský 11 MALPO TeamMALPO Team 25:00.74
47 Adam PodzimekAdam Podzimek 08 Kajak DěčínKajak Děčín 25:03.15
48 Ivan Pajer st.Ivan Pajer st. 71 LTC DěčínLTC Děčín 26:31.66
49 Jan GerhardJan Gerhard 53 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany 26:49.85
50 Luboš ŠváchaLuboš Švácha 59 Sokol MšenoSokol Mšeno 27:00.75
51 Josef VlkJosef Vlk 58 ASK DěčínASK Děčín 28:59.29
52 Roman PomichálekRoman Pomichálek 73 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 29:52.36
53 Radek KorejtkoRadek Korejtko 78 DěčínDěčín 30:32.83
Celkem 53 závodníků

5000 m - Ženy

(st, 17.11.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana KotěšovcováZuzana Kotěšovcová 83 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:45.11
2 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 19:01.04
3 Veronika HernychováVeronika Hernychová 82 JílovéJílové 20:09.04
4 Michaela EliášováMichaela Eliášová 91 PrahaPraha 20:09.07
5 Dagmar MusilováDagmar Musilová 83 JílovéJílové 20:39.18
6 Linda MrázkováLinda Mrázková 80 DěčínDěčín 20:53.07
7 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 Kajak DěčínKajak Děčín 21:58.08
8 Terezie ZelenkováTerezie Zelenková 97 LFP UKLFP UK 22:05.00
9 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 09 DěčínDěčín 22:20.63
10 Zuzana DlouháZuzana Dlouhá 84 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 22:37.71
11 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 23:27.08
12 Petra ZárubováPetra Zárubová 80 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 23:37.43
13 Linda JiráskováLinda Jirásková 79 HROMPARTAHROMPARTA 24:04.10
14 Alena CharvátováAlena Charvátová 82 Kajak DěčínKajak Děčín 24:28.04
15 Karolína VálkováKarolína Válková 08 Kajak DěčínKajak Děčín 24:50.70
16 Renata ProkopováRenata Prokopová 68 LudvíkoviceLudvíkovice 24:51.42
17 Zdeňka SnopkováZdeňka Snopková 82 DěčínDěčín 25:00.74
18 Lidye ZoubkováLidye Zoubková 91 NeregistrovaníNeregistrovaní 25:18.48
19 Alena VobnášilováAlena Vobnášilová 77 DěčínDěčín 25:37.04
20 Emma ČervinkováEmma Červinková 04 DěčínDěčín 26:08.81
21 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 27:01.27
22 Michaela PeškováMichaela Pešková 84 JílovéJílové 29:18.91
Celkem 22 závodníků