Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory zlínského kraje v přespolním běhu

Valašské Meziříčí (13. 11. 2021)

Přespolní běh - Junioři

(so, 13.11.2021 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:20:12
2 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:24:04
3 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:24:54
4 Dominik BulickaDominik Bulicka 03 AK KroměřížAK Kroměříž 0:29:57
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 13.11.2021 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek LattaMarek Latta 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:11:26
2 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:11:40
3 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:12:03
4 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:12:51
5 Ondřej HolčákOndřej Holčák 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:13:30
6 Vladimír KuchařVladimír Kuchař 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:13:53
7 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:14:04
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 13.11.2021 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:08:10
2 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:08:11
3 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:08:30
4 Kryštof PospišilíkKryštof Pospišilík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:08:33
5 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:08:49
6 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:09:10
7 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:09:19
8= Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:22
8= Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:09:22
10= Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:09:54
10= Václav SvozilVáclav Svozil 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:54
12 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:10:07
13 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:10:16
14 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:33
15 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:56
16 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:11:56
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 13.11.2021 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta ŠiročkováMarkéta Širočková 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:30:51
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 13.11.2021 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:13:36
MS Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 0:11:42
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 13.11.2021 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:11:37
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:12:37
3 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:12:40
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:13:18
5 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:13:58
6= Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:13:59
6= Julie KvasničkováJulie Kvasničková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:13:59
8 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:14:07
9 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:14:09
10 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:14:17
11 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:14:41
12 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:14:42
13 Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:14:43
14 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:16:06
MS Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:11:43
MS Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:13:22
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 13.11.2021 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:43
2 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:08:45
3 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:27
4 Ester HengalováEster Hengalová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:09:46
5 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:11
6 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:12
7= Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:14
7= Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:10:14
9 Karolína GavendováKarolína Gavendová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:10:42
10 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:47
11= Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:49
11= Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:10:49
13 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:11:06
14 Dominika DrábkováDominika Drábková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:11:45
15 Marianna SedlářováMarianna Sedlářová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:11:55
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 13.11.2021 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš DěckýMatyáš Děcký 12 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:41
2 Rostislav PešekRostislav Pešek 12 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:56
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.11.2021 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Luboš BalážLuboš Baláž 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 0:04:37
2 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:04:41
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 13.11.2021 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BarošováTereza Barošová 12 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:05:22
2 Liliana ŠarmanovaLiliana Šarmanova 13 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:05:37
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 13.11.2021 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:04:16
2 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:21
3 Anna RozkošnáAnna Rozkošná 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:24
4 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:26
5= Tereza DolečkováTereza Dolečková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:04:42
5= Ema VardžákováEma Vardžáková 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:42
5= Linda JuříčkováLinda Juříčková 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:04:42
8 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:04:56
9 Elena SieklikováElena Siekliková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:05:10
10 Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:05:11
11 Vendula ČápováVendula Čápová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:05:14
12 Viktorie MacurováViktorie Macurová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:05:18
13 Nikola ChrastinováNikola Chrastinová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:05:32
14 Sára PosadováSára Posadová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:06:05
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 13.11.2021 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolišMartin Holiš 74 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:32:58
2 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:33:57
Celkem 2 závodníků