Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

PODZIMNÍ BĚHÁNÍ 2021 14.ročník

Praha - Hrabákova (6. 11. 2021)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 6.11.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán AdlerŠtěpán Adler 16 Bez odd. přísl.Bez odd. přísl. 27.6
2 Tomáš DoubekTomáš Doubek 16 Bez odd. přísl.Bez odd. přísl. 27.8
3 Jakub RychnaJakub Rychna 17 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32.8
Celkem 3 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 6.11.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia MilfaitMia Milfait 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.8
2 Tereza HývnarováTereza Hývnarová 16 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.4
3 Ester MiklováEster Miklová 16 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.7
4 Natálie BöhmováNatálie Böhmová 16 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.8
5 Eva LukavcováEva Lukavcová 17 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.0
6 Beáta MužíkováBeáta Mužíková 18 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 30.5
Nikola ZmátlíkováNikola Zmátlíková 18 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 6.11.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VejmelkaJan Vejmelka 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 70.8
2 Matyáš KodedaMatyáš Kodeda 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 73.5
3 Filip KocourekFilip Kocourek 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 73.7
4 Dominik BicanDominik Bican 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 76.3
5 Hynek AdlerHynek Adler 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 77.3
6 Jonáš VýtiskaJonáš Výtiska 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 77.6
7 Tomáš PraščákTomáš Praščák 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 80.4
8 Alexandr FaltusAlexandr Faltus 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 80.6
9 Vojta HradečnýVojta Hradečný 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 82.9
10 Michael SamekMichael Samek 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 83.5
11 Max KučeraMax Kučera 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 94.5
12 Mikuláš MackůMikuláš Macků 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 97.1
13 Vojtěch VraštilVojtěch Vraštil 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 98.5
Matyáš TláskalMatyáš Tláskal 14 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Maxmilián HolýMaxmilián Holý 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 15 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 6.11.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola MužíkováViola Mužíková 15 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 73.3
2 Kateřina SmutnáKateřina Smutná 14 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 74.9
3 Dita HelclováDita Helclová 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 75.7
4 Barbora PapáčkováBarbora Papáčková 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 76.1
5 Lada RychtrováLada Rychtrová 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 79.6
6 Eliška LukavcováEliška Lukavcová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 80.4
7 Anna PapáčkováAnna Papáčková 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 81.2
8 Selma MarwanSelma Marwan 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 84.5
9 Eliška VojtkováEliška Vojtková 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 85.9
10 Diana NovotnáDiana Novotná 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 86.4
11 Eliška BrusováEliška Brusová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 87.0
12 Karolína JežkováKarolína Ježková 15 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 88.1
13 Amélie BrunerováAmélie Brunerová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 88.9
14 Klára DoubkováKlára Doubková 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 91.0
15 Gabrielle Gasiunas - DemčenkoGabrielle Gasiunas - Demčenko 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 92.0
16 Sabina RejmonováSabina Rejmonová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 92.5
17 Johana ŠtursováJohana Štursová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 95.6
18 Veronika BraumováVeronika Braumová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 96.9
19 Nikola BöhmováNikola Böhmová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 98.3
20 Anabelle BayerAnabelle Bayer 15 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 99.9
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Muži

(so, 6.11.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:08:43
2 Daniel KlotzDaniel Klotz 76 Bez odd. přísl.Bez odd. přísl. 0:10:20
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 6.11.2021 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:54
2 Tomáš OberhauerTomáš Oberhauer 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:07:42
3 Jakub SouralJakub Soural 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:08:00
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 6.11.2021 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:11
2 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:12
3 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:18
4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:04:19
5 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:04:47
6 Adam OberhauerAdam Oberhauer 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:27
7 Radek ŠkopRadek Škop 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:33
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 6.11.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:07:27
2 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:08:13
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 6.11.2021 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:07:06
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:07:17
3 Sofia McgainSofia Mcgain 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:07:20
4 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:07:28
5 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:07:49
6 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:08:11
7 Michaela HavlováMichaela Havlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:08:55
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 6.11.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:04:42
2 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:04:46
3 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:48
4 Kristýna KubátováKristýna Kubátová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:04:50
5 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:04:51
6 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:04:52
7 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:04:53
8 Natálie BenediktováNatálie Benediktová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:05:00
9 Veronika OzgováVeronika Ozgová 09 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 0:05:01
10 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:03
11 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:09
12 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:24
13 Aneta DařílkováAneta Dařílková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:25
14 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:26
15 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:26
16 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:49
17 Anežka BrabcováAnežka Brabcová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:49
18 Sára KunickáSára Kunická 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:06:22
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 6.11.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín KvasničkaAntonín Kvasnička 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:23
2 Josef LehovecJosef Lehovec 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:25
3 Daniel KocourekDaniel Kocourek 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:26
4 Daniel HelclDaniel Helcl 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:27
5 Jan ŠtursaJan Štursa 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:33
6 Martin BraumMartin Braum 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:35
7 Lukáš VondraLukáš Vondra 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:40
8 Tomáš ZmátlíkTomáš Zmátlík 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:43
9 Filip RejhonFilip Rejhon 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:44
10 Oliver SládekOliver Sládek 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:48
11 kamil Boschatkamil Boschat 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:49
12 Martin MorawskiMartin Morawski 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:52
13 Robin ZnamenáčekRobin Znamenáček 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:54
14 Šimon DaněkŠimon Daněk 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:54
15 Jakub KašákJakub Kašák 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:56
16 Tomáš PětiokýTomáš Pětioký 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:56
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 6.11.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:07
2 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:10
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:11
4 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:19
5 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:25
6 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0:02:28
7 Maxim FaltusMaxim Faltus 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:28
8 Jonáš BarešJonáš Bareš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:02:29
9 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:29
10 Jan ChroustJan Chroust 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:33
11 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:35
12 Michal MorawskiMichal Morawski 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:43
13 Tomáš HalaTomáš Hala 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:44
14 Tobiáš KodedaTobiáš Kodeda 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:03:01
Tobias BenešTobias Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 6.11.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:02:05
2 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:17
3 Ester ČernáEster Černá 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:18
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:29
5 Aneta DoležalováAneta Doležalová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:30
6 Ella DaňkováElla Daňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:31
7 Lilien BicanováLilien Bicanová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:34
8 Zdena NovotnáZdena Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:36
9 Šárka ČejkováŠárka Čejková 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:36
10 Ema MlejnskáEma Mlejnská 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:37
11 Beáta MelicharováBeáta Melicharová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:40
12 Ema BrusováEma Brusová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:41
13 Liliana VytiskováLiliana Vytisková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:42
14 Michaela KocourkováMichaela Kocourková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:43
15 Silvie TučkováSilvie Tučková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:47
16 Aneta PunčochářováAneta Punčochářová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:47
17 Linda SládekováLinda Sládeková 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:51
18 Tereza RácováTereza Rácová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:54
19 Elen HývnarováElen Hývnarová 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:55
20 Anežka ČervenkováAnežka Červenková 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:55
21 Veronika MasopustováVeronika Masopustová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:56
22 Evelína MiklováEvelína Miklová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:58
23 Andrea DařílkováAndrea Dařílková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:59
Celkem 23 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 6.11.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amélie VavřichováAmélie Vavřichová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:16
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:16
3 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:16
4 Erika HrdouškováErika Hrdoušková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:19
5 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:20
6 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:32
8 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:36
9 Victoria EspinozováVictoria Espinozová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:37
10 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:38
11 Linda JanouškováLinda Janoušková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:38
12 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:38
13 Adéla JindrákováAdéla Jindráková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:40
14 Anna ČejkováAnna Čejková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:41
15 Heda WichováHeda Wichová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:41
18 Mariana KlotzováMariana Klotzová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:50
19 Sonia SmrekováSonia Smreková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:02:53
20 Natálie ChlupáčováNatálie Chlupáčová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:03:01
21 Eliška SládekováEliška Sládeková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:03:30
Celkem 18 závodníků