Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

40. Běh Bukovem, Běžecký pohár mládeže Plz. kraje

Plískov (6. 11. 2021)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:54
Poznámky:
2250 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:55
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:59
3 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:07
4 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:14
Poznámky:
2250 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:00
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:46
3 Matěj VejvodaMatěj Vejvoda 08 Masada KarateMasada Karate 7:49
4 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7:51
5 Michal DavidMichal David 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:42
Poznámky:
1530 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠmídováAnna Šmídová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:13
2 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:34
Poznámky:
2250 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10:37
2 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:33
Poznámky:
2250 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sofie HettlerováSofie Hettlerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:27
2 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:30
3 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7:26
4 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:45
5 Viktoriia KondrashViktoriia Kondrash 09 ZbirohZbiroh 8:30
Poznámky:
1530 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:34
2 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:35
3 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:35
4 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:40
5 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1:50
6 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1:52
7 Jonáš LokajJonáš Lokaj 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1:56
8 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:08
9 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:10
10 Kryštof VejvodaKryštof Vejvoda 12 Masada KarateMasada Karate 2:11
Petr NěmecPetr Němec 13 Lhota pod RadčemLhota pod Radčem DNF
Poznámky:
460 m
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0:15
2 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0:15
3 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0:16
4 Jakub GiovagnoniJakub Giovagnoni 14 KB KapslovnaKB Kapslovna 0:17
5 Jan KořistkaJan Kořistka 14 PlískovPlískov 0:17
6 Adam RubášAdam Rubáš 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0:18
7 Denis KrálDenis Král 14 PlískovPlískov 0:18
8 Oliver KrausOliver Kraus 15 CheznoviceCheznovice 0:19
9 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0:20
10 Samuel HendrychSamuel Hendrych 14 PlískovPlískov 0:20
Poznámky:
80 m
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alfred ŠopovAlfred Šopov 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. NM
2 Jakub KrabecJakub Krabec 17 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek NM
3 Matouš NěmecMatouš Němec 19 Lhota pod RadčemLhota pod Radčem NM
Poznámky:
80 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:22
2 Vojtěch KoubaVojtěch Kouba 10 TJ ŠKODA PlzeňTJ ŠKODA Plzeň 3:24
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:26
4 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:50
5 Vojta ZemanVojta Zeman 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:56
6 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:58
7 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:00
8 Matěj RichterMatěj Richter 10 PlískovPlískov 4:06
9 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ ŠKODA PlzeňTJ ŠKODA Plzeň 4:07
10 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:30
11 Adrian KrálAdrian Král 10 PlískovPlískov 4:35
Poznámky:
850 m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
2 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. NM
3 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek NM
4 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
5 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
6 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
7 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
8 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
9 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. NM
10 Anna JoglováAnna Joglová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
11 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
12 Anna GiovagnoniAnna Giovagnoni 12 KB KapslovnaKB Kapslovna NM
13 Tereza TůmováTereza Tůmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
14 Erin ŠopováErin Šopová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. NM
15 Nela BejčkováNela Bejčková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. NM
Poznámky:
460 m
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0:16
2 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 0:18
Poznámky:
80 m
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 16 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Poznámky:
80 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 6.11.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:32
2 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:36
3 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:37
4 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:47
5 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4:46
Poznámky:
850 m
Celkem 5 závodníků