Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické házení a skákání

Chropyně (19. 11. 2021)

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 19.11.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.52
2 Michael MouralMichael Moural
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.51
3 Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 PB 1.45
4 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 PB 1.45
5 Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.21
Celkem 5 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 19.11.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.59
2 Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.40
3 Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.40
4 Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.35
5 Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.33
6 Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 PB 1.25
7 Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 1.21
8 Elen MajtánováElen Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 PB 1.10
9 Markéta SedlaříkováMarkéta Sedlaříková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
11 PB 1.05
10 Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 PB 1.00
11 Zdeňka KřížanováZdeňka Křížanová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 PB 0.90
12 Isabela ChuráIsabela Churá
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 PB 0.86
Celkem 12 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

(pá, 19.11.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena FabišíkováElena Fabišíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
10 PB 1.92
2 Ema PavelováEma Pavelová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
10 PB 1.72
Celkem 2 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 19.11.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 PB 04.60
1= Michael MouralMichael Moural
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 04.60
3 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 04.50
4 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 PB 03.70
5 Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 03.65
Celkem 5 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 19.11.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 04.80
2 Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 04.40
3 Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 04.30
4 Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 04.00
5 Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 03.90
6 Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 PB 03.70
7 Zdeňka KřížanováZdeňka Křížanová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 PB 03.10
8 Markéta SedlaříkováMarkéta Sedlaříková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
11 PB 02.80
9= Isabela ChuráIsabela Churá
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 PB 02.20
9= Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 PB 02.20
11 Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 PB 01.90
12 Elen MajtánováElen Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 PB 01.80
Celkem 12 závodníků

hod plným míčem 2kg - Atletická přípravka-dívky

(pá, 19.11.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema PavelováEma Pavelová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
10 PB 06.80
2 Elena FabišíkováElena Fabišíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
10 PB 05.10
Celkem 2 závodníků