Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka
Vyškov (20. 11. 2021)Přespolní běh - Muži (Finále)
Finále A (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 0:16:37 | |||||||||||||
2 | 132 | Jan ŠmídaJan Šmída | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 0:17:34 | |||||||||||||
3 | 137 | Jiří HuťkaJiří Huťka | 91 | Neregistrovaní | 6 | 0:19:32 | |||||||||||||
4 | 139 | František BlažekFrantišek Blažek | 84 | Neregistrovaní | 3 | 0:20:06 | |||||||||||||
5 | 120 | Radek JakuboRadek Jakubo | 84 | Neregistrovaní | 2 | 0:22:22 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Vít KotolanVít Kotolan | 80 | Neregistrovaní | 6 | 0:18:21 | |||||||||||||
2 | 116 | Roman VečeřaRoman Večeřa | 80 | Neregistrovaní | 1 | 0:18:38 | |||||||||||||
3 | 124 | Petr HalasPetr Halas | 73 | Orel Vyškov | 4 | 0:20:31 | |||||||||||||
4 | 130 | Max ČernýMax Černý | 72 | Neregistrovaní | 3 | 0:20:58 | |||||||||||||
5 | 136 | Radek ČernýRadek Černý | 78 | Orel Vyškov | 5 | 0:21:09 | |||||||||||||
6 | 131 | Tomáš ŠevčíkTomáš Ševčík | 73 | Neregistrovaní | 7 | 0:21:28 | |||||||||||||
7 | 126 | Jaromír UhříkJaromír Uhřík | 73 | Neregistrovaní | 8 | 0:23:58 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále C (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Jiří BubeníkJiří Bubeník | 69 | Neregistrovaní | 4 | 0:21:23 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Finále D (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Milan VránaMilan Vrána | 61 | Neregistrovaní | 4 | 0:20:24 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Přespolní běh - Junioři
(so, 20.11.2021 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 0:08:55 | |||||||||||||
2 | 111 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 0:10:09 | |||||||||||||
3 | 129 | Maxim SuldinMaxim Suldin | 03 | Neregistrovaní | 6 | 0:12:10 | |||||||||||||
4 | 127 | Lukáš BarteysLukáš Barteys | 03 | Neregistrovaní | 4 | 0:12:12 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Přespolní běh - Žáci
(so, 20.11.2021 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 89 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 4 | 0:09:56 | |||||||||||||
2 | 91 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 0:10:38 | |||||||||||||
3 | 123 | Jakub KoukalJakub Koukal | 07 | Neregistrovaní | 6 | 0:11:24 | |||||||||||||
4 | 102 | Josef JahodaJosef Jahoda | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 0:11:30 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci
(so, 20.11.2021 - 10:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Martin ŠírMartin Šír | 08 | BYAC Brno | 8 | 0:06:07 | |||||||||||||
2 | 53 | Jáchym ČernochJáchym Černoch | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 0:06:21 | |||||||||||||
3 | 88 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 0:06:22 | |||||||||||||
4 | 60 | Tomáš HrudaTomáš Hruda | 09 | Neregistrovaní | 6 | 0:06:54 | |||||||||||||
5 | 90 | Štěpán OpletalŠtěpán Opletal | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 0:07:04 | |||||||||||||
6 | 95 | Vítek FerencVítek Ferenc | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 0:07:20 | |||||||||||||
7 | 94 | Jan JašíčekJan Jašíček | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:07:31 | |||||||||||||
8 | 57 | Richard ŠkarvadaRichard Škarvada | 08 | Neregistrovaní | 1 | 0:09:12 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Přespolní běh - Ženy (Finále)
Finále A (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Lenka HrabovskáLenka Hrabovská | 83 | Neregistrovaní | 4 | 0:20:16 | |||||||||||||
2 | 35 | Barbora UhříkováBarbora Uhříková | 08 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 0:22:32 | |||||||||||||
3 | 43 | Jana PelikánováJana Pelikánová | 95 | Neregistrovaní | 5 | 0:25:27 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Gabriela UhříkováGabriela Uhříková | 76 | Neregistrovaní | 3 | 0:22:32 | |||||||||||||
2 | 40 | Gabriela ŠevčíkováGabriela Ševčíková | 73 | Neregistrovaní | 5 | 0:26:32 | |||||||||||||
3 | 36 | Markéta KoukalováMarkéta Koukalová | 77 | Neregistrovaní | 4 | 0:28:37 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále C (so, 20.11.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Ivona HégrováIvona Hégrová | 69 | Neregistrovaní | 4 | 0:23:02 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Přespolní běh - Juniorky
(so, 20.11.2021 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 0:13:19 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně
(so, 20.11.2021 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Ema ŠvancarováEma Švancarová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 0:06:15 | |||||||||||||
2 | 13 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 0:07:13 | |||||||||||||
3 | 31 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 6 | 0:07:24 | |||||||||||||
4 | 26 | Daniela ŘihákováDaniela Řiháková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 0:07:42 | |||||||||||||
5 | 30 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 0:07:48 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně
(so, 20.11.2021 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Monika ŽelezníkováMonika Železníková | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 0:02:52 | |||||||||||||
2 | 35 | Barbora UhříkováBarbora Uhříková | 08 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 7 | 0:03:11 | |||||||||||||
3 | 24 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 2 | 0:03:18 | |||||||||||||
4 | 21 | Julie JakubováJulie Jakubová | 09 | Orel Vyškov | 5 | 0:03:20 | |||||||||||||
5 | 20 | Jolana MazlováJolana Mazlová | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 0:03:20 | |||||||||||||
6 | 3 | Simona SpáčilováSimona Spáčilová | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 0:03:42 | |||||||||||||
7 | 19 | Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová | 09 | Orel Vyškov | 4 | 0:04:28 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále A (so, 20.11.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 143 | Josef KolářJosef Kolář | 12 | Neregistrovaní | 10 | 0:01:19 | |||||||||||||
2 | 154 | Jakub HonelJakub Honel | 12 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 0:01:20 | |||||||||||||
3 | 145 | Václav JakuboVáclav Jakubo | 12 | Neregistrovaní | 8 | 0:01:23 | |||||||||||||
4 | 153 | Martin VolákMartin Volák | 13 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 18 | 0:01:28 | |||||||||||||
5 | 159 | Tadeáš KotíkTadeáš Kotík | 12 | Orel Vyškov | 11 | 0:01:29 | |||||||||||||
6 | 147 | Daniel PuteraDaniel Putera | 12 | Orel Vyškov | 13 | 0:01:30 | |||||||||||||
7 | 156 | Šimon HoráčekŠimon Horáček | 12 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 0:01:30 | |||||||||||||
8 | 125 | Matěj HalasMatěj Halas | 13 | Orel Vyškov | 4 | 0:01:31 | |||||||||||||
9 | 152 | Jakub ŠtéblJakub Štébl | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17 | 0:01:32 | |||||||||||||
10 | 114 | Tomáš DoleželTomáš Doležel | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:01:33 | |||||||||||||
11 | 151 | Šimon StraňákŠimon Straňák | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16 | 0:01:33 | |||||||||||||
12 | 146 | Jan NohelJan Nohel | 12 | Neregistrovaní | 12 | 0:01:34 | |||||||||||||
13 | 101 | Daniel BudíkDaniel Budík | 12 | Orel Vyškov | 1 | 0:01:37 | |||||||||||||
14 | 97 | Ondřej SpáčilOndřej Spáčil | 12 | Neregistrovaní | 15 | 0:01:38 | |||||||||||||
15 | 148 | Daniel FricDaniel Fric | 13 | Orel Vyškov | 3 | 0:01:39 | |||||||||||||
16 | 142 | David RůžičkaDavid Růžička | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 14 | 0:01:40 | |||||||||||||
17 | 104 | Jakub KaňaJakub Kaňa | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 0:01:41 | |||||||||||||
18 | 96 | Matěj HarakalMatěj Harakal | 13 | Neregistrovaní | 5 | 0:01:48 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Finále B (so, 20.11.2021 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 144 | Jiří LuskaJiří Luska | 14 | Orel Vyškov | 5 | 0:00:57 | |||||||||||||
2 | 105 | Martin HrudaMartin Hruda | 14 | Neregistrovaní | 3 | 0:00:59 | |||||||||||||
3 | 118 | David KotolanDavid Kotolan | 14 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 0:01:01 | |||||||||||||
4 | 163 | Tomáš OvčáčíkTomáš Ovčáčík | 15 | Orel Vyškov | 7 | 0:01:02 | |||||||||||||
5 | 161 | David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček | 14 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 0:01:05 | |||||||||||||
6 | 160 | David ZachovalDavid Zachoval | 14 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 0:01:11 | |||||||||||||
7 | 157 | Matěj HonelMatěj Honel | 15 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:01:12 | |||||||||||||
8 | 138 | Jan MaletychJan Maletych | 14 | Neregistrovaní | 6 | 0:01:16 | |||||||||||||
9 | 140 | Luděk ŠírLuděk Šír | 14 | Neregistrovaní | 8 | 0:01:20 | |||||||||||||
10 | 115 | Štěpán VašekŠtěpán Vašek | 15 | Neregistrovaní | 9 | 0:01:21 | |||||||||||||
11 | 98 | Jakub VodaJakub Voda | 14 | Orel Vyškov | 10 | 0:01:29 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále C (so, 20.11.2021 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 149 | Lukáš FricLukáš Fric | 16 | Orel Vyškov | 4 | 0:00:50 | |||||||||||||
2 | 165 | Adam MasaříkAdam Masařík | 16 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 0:00:54 | |||||||||||||
3 | 162 | Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý | 16 | Neregistrovaní | 3 | 0:00:55 | |||||||||||||
4 | 158 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 16 | Neregistrovaní | 7 | 0:00:58 | |||||||||||||
5 | 166 | Jan UrbanJan Urban | 16 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 0:00:59 | |||||||||||||
6 | 155 | Theodor HorákTheodor Horák | 17 | Neregistrovaní | 5 | 0:01:03 | |||||||||||||
7 | 164 | Jakub NajmanJakub Najman | 17 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:01:12 | |||||||||||||
8 | 141 | Alexandr SuldinAlexandr Suldin | 18 | Neregistrovaní | 8 | 0:01:21 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši
(so, 20.11.2021 - 09:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 0:03:06 | |||||||||||||
2 | 58 | Adam KotolanAdam Kotolan | 11 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 0:03:13 | |||||||||||||
3 | 52 | Josef GrecJosef Grec | 11 | Orel Vyškov | 4 | 0:03:14 | |||||||||||||
4 | 59 | Petr HrudaPetr Hruda | 11 | Neregistrovaní | 6 | 0:03:21 | |||||||||||||
5 | 56 | Adam DoležalAdam Doležal | 10 | Orel Vyškov | 3 | 0:03:39 | |||||||||||||
6 | 54 | Dominik ČernýDominik Černý | 11 | Orel Vyškov | 5 | 0:03:50 | |||||||||||||
7 | 55 | Jan KaňaJan Kaňa | 11 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:04:23 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále A (so, 20.11.2021 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Markéta HanákováMarkéta Hanáková | 12 | Orel Vyškov | 6 | 0:01:14 | |||||||||||||
2 | 50 | Leontýna LuskováLeontýna Lusková | 12 | Orel Vyškov | 1 | 0:01:17 | |||||||||||||
3 | 53 | Johanka VežníkováJohanka Vežníková | 12 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 13 | 0:01:23 | |||||||||||||
4 | 39 | Lucie DoležalováLucie Doležalová | 13 | Orel Vyškov | 5 | 0:01:25 | |||||||||||||
5 | 55 | Johana HorákováJohana Horáková | 12 | Neregistrovaní | 7 | 0:01:29 | |||||||||||||
6 | 49 | Simona SamkováSimona Samková | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:01:31 | |||||||||||||
7 | 22 | Linda JašíčkováLinda Jašíčková | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 0:01:31 | |||||||||||||
8 | 44 | Michaela BarešováMichaela Barešová | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 0:01:37 | |||||||||||||
9 | 54 | Inna ŠpaňhelováInna Špaňhelová | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 0:01:40 | |||||||||||||
10 | 58 | Elizabeth TylšarováElizabeth Tylšarová | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 12 | 0:01:41 | |||||||||||||
11 | 52 | Elizabeth ColeElizabeth Cole | 13 | Orel Vyškov | 4 | 0:01:42 | |||||||||||||
12 | 51 | Karolína KolečkářováKarolína Kolečkářová | 13 | Orel Vyškov | 9 | 0:01:46 | |||||||||||||
13 | 57 | Nikola TrávníčkováNikola Trávníčková | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 0:01:52 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Finále B (so, 20.11.2021 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Julie HrnčiříkováJulie Hrnčiříková | 14 | Orel Vyškov | 6 | 0:01:08 | |||||||||||||
2 | 67 | Josefína BabelováJosefína Babelová | 14 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 0:01:09 | |||||||||||||
3 | 61 | Karolína KotíkováKarolína Kotíková | 14 | Orel Vyškov | 9 | 0:01:09 | |||||||||||||
4 | 64 | Evelína ŠilhánkováEvelína Šilhánková | 14 | Orel Vyškov | 15 | 0:01:10 | |||||||||||||
5 | 74 | Klára HrubáKlára Hrubá | 14 | Neregistrovaní | 7 | 0:01:11 | |||||||||||||
6 | 69 | Marie HanákováMarie Hanáková | 14 | Orel Vyškov | 4 | 0:01:12 | |||||||||||||
7 | 63 | Veronika DorazilováVeronika Dorazilová | 14 | Orel Vyškov | 2 | 0:01:12 | |||||||||||||
8 | 37 | Veronika SuchomelováVeronika Suchomelová | 15 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 13 | 0:01:12 | |||||||||||||
9 | 56 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 14 | Neregistrovaní | 5 | 0:01:16 | |||||||||||||
10 | 71 | Emma NajmanováEmma Najmanová | 15 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 0:01:17 | |||||||||||||
11 | 66 | Šarlota ŠevčíkováŠarlota Ševčíková | 15 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 14 | 0:01:18 | |||||||||||||
12 | 70 | Sofia DvořákováSofia Dvořáková | 14 | Orel Vyškov | 3 | 0:01:18 | |||||||||||||
13 | 32 | Eliška VečeřováEliška Večeřová | 14 | Neregistrovaní | 16 | 0:01:21 | |||||||||||||
14 | 75 | Michala JavoříkováMichala Javoříková | 15 | Neregistrovaní | 8 | 0:01:23 | |||||||||||||
15 | 65 | Patricie RusswurmováPatricie Russwurmová | 15 | Neregistrovaní | 11 | 0:01:27 | |||||||||||||
16 | 48 | Michaela SamkováMichaela Samková | 14 | Orel Vyškov | 12 | 0:01:35 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Finále C (so, 20.11.2021 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Natálie ŠírováNatálie Šírová | 16 | Neregistrovaní | 2 | 0:00:53 | |||||||||||||
2 | 76 | Justina VašíčkováJustina Vašíčková | 16 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 0:00:54 | |||||||||||||
3 | 77 | Johana GrecJohana Grec | 16 | Orel Vyškov | 5 | 0:00:59 | |||||||||||||
4 | 68 | Havlína BabelováHavlína Babelová | 17 | Neregistrovaní | 4 | 0:01:10 | |||||||||||||
5 | 41 | Barbora MášováBarbora Mášová | 17 | Neregistrovaní | 6 | 0:01:11 | |||||||||||||
6 | 59 | Anna VaškováAnna Vašková | 17 | Neregistrovaní | 8 | 0:01:12 | |||||||||||||
7 | 46 | Gabriela HanákováGabriela Hanáková | 18 | Orel Vyškov | 3 | 0:01:17 | |||||||||||||
8 | 60 | Agáta VaškováAgáta Vašková | 19 | Neregistrovaní | 1 | 0:01:33 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky
(so, 20.11.2021 - 09:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 0:03:10 | |||||||||||||
2 | 2 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 12 | 0:03:11 | |||||||||||||
3 | 1 | Barbora CrhonkováBarbora Crhonková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 0:03:14 | |||||||||||||
4 | 4 | Michaela PytelováMichaela Pytelová | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 0:03:15 | |||||||||||||
5 | 7 | Ester VlachováEster Vlachová | 11 | Orel Vyškov | 13 | 0:03:22 | |||||||||||||
6 | 9 | Natálie AdamcováNatálie Adamcová | 11 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 0:03:27 | |||||||||||||
7 | 6 | Lea OndrašíkováLea Ondrašíková | 11 | TJ Sokol Přísnotice | 9 | 0:03:31 | |||||||||||||
8 | 16 | Emma ŠpaňhelováEmma Špaňhelová | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 0:03:34 | |||||||||||||
9 | 5 | Eliška BudíkováEliška Budíková | 10 | Orel Vyškov | 4 | 0:03:36 | |||||||||||||
10 | 17 | Tereza FritzováTereza Fritzová | 10 | Neregistrovaní | 6 | 0:03:39 | |||||||||||||
11 | 11 | Šárka ZemánkováŠárka Zemánková | 11 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 15 | 0:03:40 | |||||||||||||
12 | 15 | Anežka HalasováAnežka Halasová | 11 | Orel Vyškov | 7 | 0:03:51 | |||||||||||||
13 | 14 | Petra VodováPetra Vodová | 10 | Orel Vyškov | 14 | 0:04:01 | |||||||||||||
14 | 18 | Veronika AlánováVeronika Alánová | 11 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 0:04:05 | |||||||||||||
15 | 10 | Aneta KalouskováAneta Kalousková | 10 | Neregistrovaní | 8 | 0:04:08 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |