Oddílové Mikulášské závody
Otrokovice (2. 12. 2021)40 yardů - Ml. žáci
(čt, 2.12.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | PB 05.8 | |||||||||||||||
Roman PavelecRoman Pavelec | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
40 yardů - Ml. žákyně
(čt, 2.12.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | PB 05.3 | ||||||||||||||
2 | Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | PB 05.9 | ||||||||||||||
3 | Iva KopřivováIva Kopřivová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | PB 06.1 | ||||||||||||||
4 | Tereza MeraváTereza Meravá | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | PB 06.5 | ||||||||||||||
5 | Mariana HercíkováMariana Hercíková | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.5 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
40 yardů - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 2.12.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MachalaAdam Machala | 13 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 06.7 | ||||||||||||||
2= | Jakub ColJakub Col | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 06.9 | ||||||||||||||
2= | Jonáš FojtíkJonáš Fojtík | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 06.9 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TurečekTomáš Tureček | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.3 | ||||||||||||||
5 | Ondřej LaščákOndřej Laščák | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.9 | ||||||||||||||
6 | Matyáš BílekMatyáš Bílek | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.5 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 2.12.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal StoklásekMichal Stoklásek | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.4 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MatulíkOndřej Matulík | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.7 | ||||||||||||||
3 | Šimon HameleŠimon Hamele | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.8 | ||||||||||||||
4 | Matyáš MasaříkMatyáš Masařík | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.2 | ||||||||||||||
5= | Viktor ČechViktor Čech | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.1 | ||||||||||||||
5= | Tibor MikšíkTibor Mikšík | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 2.12.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VrlaMatyáš Vrla | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 07.7 | ||||||||||||||
2 | Adam GrygarAdam Grygar | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.5 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš MelicharMikuláš Melichar | 18 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.6 | ||||||||||||||
4 | Teodor JánošíkTeodor Jánošík | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 10.2 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš BudíkMikuláš Budík | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 10.8 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MachalaAdam Machala | 13 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 06.7 | |||
2 | Jakub ColJakub Col | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 06.9 | |||
2 | Jonáš FojtíkJonáš Fojtík | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 06.9 | |||
4 | Tomáš TurečekTomáš Tureček | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.3 | |||
5 | Michal StoklásekMichal Stoklásek | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.4 | |||
6 | Ondřej MatulíkOndřej Matulík | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.7 | |||
6 | Matyáš VrlaMatyáš Vrla | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 07.7 | |||
8 | Šimon HameleŠimon Hamele | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.8 | |||
9 | Matyáš MasaříkMatyáš Masařík | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.2 | |||
10 | Adam GrygarAdam Grygar | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.5 | |||
11 | Ondřej LaščákOndřej Laščák | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.9 | |||
12 | Viktor ČechViktor Čech | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.1 | |||
12 | Tibor MikšíkTibor Mikšík | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.1 | |||
14 | Matyáš BílekMatyáš Bílek | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.5 | |||
15 | Mikuláš MelicharMikuláš Melichar | 18 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.6 | |||
16 | Teodor JánošíkTeodor Jánošík | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 10.2 | |||
17 | Mikuláš BudíkMikuláš Budík | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 10.8 |
40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 2.12.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Filip OrbesFilip Orbes | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | PB 05.7 | ||||||||||||||
1= | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 05.7 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MeravýOndřej Meravý | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 06.1 | ||||||||||||||
4 | Petr PavelecPetr Pavelec | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 06.5 | ||||||||||||||
5 | Aleš NovákAleš Novák | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | PB 06.8 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 2.12.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor ColViktor Col | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 06.4 | ||||||||||||||
2 | Matěj VlkošMatěj Vlkoš | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 06.8 | ||||||||||||||
3= | Adam ZbořilAdam Zbořil | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.0 | ||||||||||||||
3= | Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip OrbesFilip Orbes | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | PB 05.7 | |||
1 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 05.7 | |||
3 | Ondřej MeravýOndřej Meravý | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 06.1 | |||
4 | Viktor ColViktor Col | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 06.4 | |||
5 | Petr PavelecPetr Pavelec | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 06.5 | |||
6 | Aleš NovákAleš Novák | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | PB 06.8 | |||
6 | Matěj VlkošMatěj Vlkoš | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 06.8 | |||
8 | Adam ZbořilAdam Zbořil | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.0 | |||
8 | Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.0 |
40 yardů - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 2.12.2021 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimováAnna Šimová | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 06.7 | ||||||||||||||
2 | Julie DudíkováJulie Dudíková | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.2 | ||||||||||||||
3 | Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.8 | ||||||||||||||
4 | Nikol MelicharováNikol Melicharová | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.0 | ||||||||||||||
5 | Viktorie PospíchalováViktorie Pospíchalová | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.1 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 2.12.2021 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ParackováZuzana Paracková | 13 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.6 | ||||||||||||||
2 | Michaela ŠimováMichaela Šimová | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.6 | ||||||||||||||
3 | Julie PompováJulie Pompová | 18 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 10.3 | ||||||||||||||
4 | Agáta ZeťákováAgáta Zeťáková | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 10.4 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimováAnna Šimová | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 06.7 | |||
2 | Julie DudíkováJulie Dudíková | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.2 | |||
3 | Zuzana ParackováZuzana Paracková | 13 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.6 | |||
4 | Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková | 14 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.8 | |||
5 | Nikol MelicharováNikol Melicharová | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.0 | |||
6 | Viktorie PospíchalováViktorie Pospíchalová | 15 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.1 | |||
7 | Michaela ŠimováMichaela Šimová | 16 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.6 | |||
8 | Julie PompováJulie Pompová | 18 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 10.3 | |||
9 | Agáta ZeťákováAgáta Zeťáková | 17 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 10.4 |
40 yardů - Atletická přípravka-dívky
(čt, 2.12.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SrnováLucie Srnová | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 05.6 | ||||||||||||||
2 | Tereza TrpíkováTereza Trpíková | 13 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 06.6 | ||||||||||||||
3 | Viktorie StackeViktorie Stacke | 12 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 07.1 | ||||||||||||||
4 | Elena DaňkováElena Daňková | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.3 | ||||||||||||||
5 | Viktorie HejdováViktorie Hejdová | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.5 | ||||||||||||||
6 | Vendula HejčlováVendula Hejčlová | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.6 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši
(čt, 2.12.2021 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal StoklásekMichal Stoklásek
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Jonáš FojtíkJonáš Fojtík
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.52 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej MatulíkOndřej Matulík
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 1.51 | ||||||||||||||||
4 |
Adam MachalaAdam Machala
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | PB 1.41 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš TurečekTomáš Tureček
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.38 | ||||||||||||||||
6= |
Jakub ColJakub Col
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.35 | ||||||||||||||||
6= |
Matyáš VrlaMatyáš Vrla
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Matyáš MasaříkMatyáš Masařík
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 1.30 | ||||||||||||||||
9 |
Adam GrygarAdam Grygar
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 1.24 | ||||||||||||||||
10 |
Matyáš BílekMatyáš Bílek
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 1.23 | ||||||||||||||||
11 |
Šimon HameleŠimon Hamele
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 1.12 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej LaščákOndřej Laščák
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.10 | ||||||||||||||||
13 |
Viktor ČechViktor Čech
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 0.95 | ||||||||||||||||
14 |
Teodor JánošíkTeodor Jánošík
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 0.90 | ||||||||||||||||
15 |
Tibor MikšíkTibor Mikšík
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 0.85 | ||||||||||||||||
16 |
Mikuláš BudíkMikuláš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 0.82 | ||||||||||||||||
17 |
Mikuláš MelicharMikuláš Melichar
TJ Jiskra Otrokovice |
18 | PB 0.70 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok z místa - Atletická přípravka-hoši
(čt, 2.12.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 2.10 | ||||||||||||||||
2 |
Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 2.05 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 1.90 | ||||||||||||||||
4 |
Viktor ColViktor Col
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 1.80 | ||||||||||||||||
5 |
Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 1.70 | ||||||||||||||||
6= |
Aleš NovákAleš Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 1.55 | ||||||||||||||||
6= |
Adam ZbořilAdam Zbořil
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 1.55 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 1.50 | ||||||||||||||||
9 |
Matěj VlkošMatěj Vlkoš
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky
(čt, 2.12.2021 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ParackováZuzana Paracková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | PB 1.45 | ||||||||||||||||
2 |
Anna ŠimováAnna Šimová
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.40 | ||||||||||||||||
3= |
Julie DudíkováJulie Dudíková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.35 | ||||||||||||||||
3= |
Michaela ŠimováMichaela Šimová
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 1.35 | ||||||||||||||||
5 |
Nikol MelicharováNikol Melicharová
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 1.25 | ||||||||||||||||
6 |
Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 1.23 | ||||||||||||||||
7 |
Viktorie PospíchalováViktorie Pospíchalová
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 1.03 | ||||||||||||||||
8 |
Julie PompováJulie Pompová
TJ Jiskra Otrokovice |
18 | PB 1.00 | ||||||||||||||||
9 |
Agáta ZeťákováAgáta Zeťáková
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 0.85 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok z místa - Atletická přípravka-dívky
(čt, 2.12.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie SrnováLucie Srnová
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 1.90 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza TrpíkováTereza Trpíková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | PB 1.70 | ||||||||||||||||
3 |
Viktorie HejdováViktorie Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Elena DaňkováElena Daňková
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 1.60 | ||||||||||||||||
5 |
Vendula HejčlováVendula Hejčlová
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Viktorie StackeViktorie Stacke
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 1.48 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 2.12.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | PB 06.37 | ||||||||||||||||
2 |
Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | PB 05.19 | ||||||||||||||||
3 |
Mariana HercíkováMariana Hercíková
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | PB 05.01 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | PB 04.47 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | PB 04.21 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 2.12.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | PB 05.80 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši
(čt, 2.12.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 09.70 | ||||||||||||||||
2 |
Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 09.03 | ||||||||||||||||
3 |
Viktor ColViktor Col
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 07.55 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 07.35 | ||||||||||||||||
5 |
Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 06.20 | ||||||||||||||||
6 |
Aleš NovákAleš Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 05.53 | ||||||||||||||||
7 |
Adam ZbořilAdam Zbořil
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 04.80 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj VlkošMatěj Vlkoš
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 04.40 | ||||||||||||||||
9 |
Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 04.00 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky
(čt, 2.12.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie SrnováLucie Srnová
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | PB 07.00 | ||||||||||||||||
2 |
Vendula HejčlováVendula Hejčlová
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 05.26 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza TrpíkováTereza Trpíková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | PB 04.90 | ||||||||||||||||
4 |
Viktorie HejdováViktorie Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 04.70 | ||||||||||||||||
5 |
Elena DaňkováElena Daňková
TJ Jiskra Otrokovice |
11 | PB 04.60 | ||||||||||||||||
6 |
Viktorie StackeViktorie Stacke
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | PB 03.40 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši
(čt, 2.12.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš FojtíkJonáš Fojtík
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 22.50 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš TurečekTomáš Tureček
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 15.00 | ||||||||||||||||
3 |
Šimon HameleŠimon Hamele
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 12.50 | ||||||||||||||||
4 |
Michal StoklásekMichal Stoklásek
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 11.55 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej MatulíkOndřej Matulík
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 11.50 | ||||||||||||||||
6 |
Matyáš VrlaMatyáš Vrla
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 10.50 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub ColJakub Col
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 09.50 | ||||||||||||||||
8 |
Matyáš MasaříkMatyáš Masařík
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 08.00 | ||||||||||||||||
9 |
Matyáš BílekMatyáš Bílek
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 07.10 | ||||||||||||||||
10 |
Adam MachalaAdam Machala
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | PB 07.10 | ||||||||||||||||
11 |
Tibor MikšíkTibor Mikšík
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 07.00 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej LaščákOndřej Laščák
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 06.55 | ||||||||||||||||
13 |
Adam GrygarAdam Grygar
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 06.50 | ||||||||||||||||
14 |
Viktor ČechViktor Čech
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 06.00 | ||||||||||||||||
15 |
Teodor JánošíkTeodor Jánošík
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 05.00 | ||||||||||||||||
16 |
Mikuláš BudíkMikuláš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 04.00 | ||||||||||||||||
17 |
Mikuláš MelicharMikuláš Melichar
TJ Jiskra Otrokovice |
18 | PB 03.50 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky
(čt, 2.12.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ParackováZuzana Paracková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | PB 12.00 | ||||||||||||||||
2 |
Julie DudíkováJulie Dudíková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 11.00 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela ŠimováMichaela Šimová
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | PB 09.00 | ||||||||||||||||
4 |
Anna ŠimováAnna Šimová
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 08.00 | ||||||||||||||||
5 |
Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | PB 07.50 | ||||||||||||||||
6 |
Nikol MelicharováNikol Melicharová
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 05.50 | ||||||||||||||||
7 |
Viktorie PospíchalováViktorie Pospíchalová
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | PB 05.25 | ||||||||||||||||
8 |
Agáta ZeťákováAgáta Zeťáková
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | PB 04.50 | ||||||||||||||||
9 |
Julie PompováJulie Pompová
TJ Jiskra Otrokovice |
18 | PB 03.50 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |