Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (30. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.31 q
2 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 4 07.79
3 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 07.89
4 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 07.91
MS Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 07.13 q
2 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 SB 07.16 q
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.74
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 07.95
5 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 07.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 07.16 q
2 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.63
3 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.67
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 DNF
Poznámky:
Schüssmann - přetržená Achillova šlacha
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.56
2 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.61
3 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08.00
4 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.16
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.14 q
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.40
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.65
4 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK BílinaAK Bílina 4 07.65
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 07.26 q
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 07.59
3 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 4 07.63
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 07.82
5 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 07.13 q
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.14 q
3 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.16
3 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 SB 07.16 q
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 07.16 q
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 07.26 q
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.31 q
8 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.40
9 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.56
10 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 07.59
11 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.61
12 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.63
12 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 4 07.63
14 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.65
14 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK BílinaAK Bílina 4 07.65
16 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.67
17 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.70
18 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.74
19 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 4 07.79
20 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 07.82
21 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 07.89
22 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 07.91
23 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 07.95
24 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 07.99
25 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08.00
26 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.16
27 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.66
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 DNF

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.1.2022 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 06.97
2 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 SB 07.03
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.18
4 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 2 07.24
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.29
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.1.2022 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 07.81
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 08.17
3 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 08.23
4 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.23
5 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 6 08.34
6 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 1 SB 08.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 07.84 q
2 12 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.61
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.63
4 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 09.09
5 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 09.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.55
2 Julie MajerákovaJulie Majerákova 06 AK BílinaAK Bílina 4 PB 08.77
3 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.13
4 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 5 SB 09.28
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 30.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 4 PB 08.44
2 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.79
3 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 09.18
MS Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 09.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (ne, 30.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 PB 08.14 q
2 19 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 PB 08.44
3 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.55
4 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.74
5 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 2 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 30.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.32 q
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.59
3 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 08.97
4 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.05
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.07
6 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 30.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 08.17 q
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.32 q
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 08.36 q
4 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.95
5 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.03
6 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 07.84 q
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 PB 08.14 q
3 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 08.17 q
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.32
4 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.32 q
4 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.32 q
7 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 08.36 q
8 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 4 PB 08.44
8 19 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 PB 08.44
10 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.55
10 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.55
12 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.59
13 12 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.61
14 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.63
15 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.74
16 Julie MajerákovaJulie Majerákova 06 AK BílinaAK Bílina 4 PB 08.77
17 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.79
18 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.95
19 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 08.97
20 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.03
21 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.05
22 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.07
23 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 09.09
24 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.13
25 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 09.18
26 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.21
27 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 5 SB 09.28
28 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 09.32
29 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 09.56
30 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 09.66
31 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 2 09.90

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 22.63
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.74
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ
Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 NM
Poznámky:
Maják Daniel - nezměřeno
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 24.10
2 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.65
3 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 27.13
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 24.90
2 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 25.98
3 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.77
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.54
2 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 24.50
3 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 2 25.04
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 24.89
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.29
3 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 1 25.72
4 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.02
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.59
MS Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 23.64
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.51
MS Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.92
MS Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.40
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 30.1.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.03
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.07
MS Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 23.27
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 NM
2 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 22.63
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.74
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.07
5 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 23.27
6 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.51
7 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.54
8 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.59
9 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 23.64
10 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.92
11 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 24.10
12 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.40
13 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 24.50
14 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.65
15 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 24.89
16 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 24.90
17 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.03
18 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 2 25.04
19 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.29
20 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 1 25.72
21 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 25.98
22 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.02
23 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.77
24 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 27.13
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.52
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 PB 27.14
3 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 28.39
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 31.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 27.43
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 27.81
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.34
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.69
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 28.30
2 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.56
3 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 30.69
4 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 30.85
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 27.19
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 29.11
3 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.88
MS Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.28
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.92
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.19
MS Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.12
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 28.77
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 29.16
3 Nikola VrkoslavováNikola Vrkoslavová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 29.76
4 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.38
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 2 28.71
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 29.02
3 Julie MajerákovaJulie Majerákova 06 AK BílinaAK Bílina 4 29.80
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 31.14
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.36
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.58
3 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.92
4 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 31.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.92
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.52
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 PB 27.14
4 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 27.19
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.19
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 27.43
7 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 27.81
8 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 28.30
9 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.34
10 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.36
11 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 28.39
12 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.58
13 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 2 28.71
14 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 28.77
15 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 29.02
16 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 29.11
17 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.12
18 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 29.16
19 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.28
20 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.56
21 Nikola VrkoslavováNikola Vrkoslavová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 29.76
22 Julie MajerákovaJulie Majerákova 06 AK BílinaAK Bílina 4 29.80
23 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.88
24 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.38
25 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.69
25 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 30.69
27 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 30.85
28 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.92
29 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 31.14
30 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 31.35
31 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 31.88

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 50.17
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 51.27
3 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 51.31
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 54.48
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.77
3 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 59.80
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 66.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 50.17
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 51.27
3 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 51.31
4 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 54.48
5 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.77
6 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 59.80
7 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 66.21

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 59.10
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 63.85
3 11 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 63.86
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 64.71
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 65.02
3 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 68.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 59.10
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 63.85
3 11 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 63.86
4 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 64.71
5 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 65.02
6 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 68.53

800 m - Muži

(ne, 30.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:05.42
2 2 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 2:06.34
3 3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:07.00
4 4 Patrik LisecPatrik Lisec 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:41.89
6 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 DNF
MS 1 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:04.14
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:17.81
2 10 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 2:18.95
3 12 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 SB 2:24.77
4 11 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:24.79
5 13 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 2:25.40
6 15 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:38.46
MS Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:28.19
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 2:33.17
2 17 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:34.71
3 20 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 2:36.24
4 19 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 2:37.44
5 16 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 2:37.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:17.81
2 10 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 2:18.95
3 12 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 SB 2:24.77
4 11 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:24.79
5 13 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 2:25.40
6 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:28.19
7 21 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 2:33.17
8 17 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:34.71
9 20 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 2:36.24
10 19 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 2:37.44
11 16 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 2:37.63
12 15 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:38.46

1500 m - Muži

(ne, 30.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 30 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín 9 PB 4:20.40
2 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 1 4:21.79
3 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 4:24.69
4 27 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 4:31.95
5 24 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 3 PB 4:34.31
6 29 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 4:42.07
7 5 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 10 PB 4:51.30
8 28 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK MostAK Most 7 PB 4:56.04
9 25 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 4:56.63
MS 26 Nicolas SimmNicolas Simm 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 4:55.72
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:52.53
2 17 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 5:13.54
3 19 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 5 5:33.89
4 8 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 5:44.37
5 18 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 6:01.10
6 14 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 6 6:08.22
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 30.1.2022 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 08.77
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.82
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.02
MS Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 08.46
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 4 10.26
2 Beáta RočkováBeáta Ročková 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.48
3 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 10.62
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.88
MS Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.89
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ntemo, Parohová, Kokšalová, Majer Ntemo, Parohová, Kokšalová, Majer USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:36.41
2 Baše, Ročková, Birhanzlová, Bernášek Baše, Ročková, Birhanzlová, Bernášek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 1:44.15
3 Trefný, Holá, Davídková, Nemetz Trefný, Holá, Davídková, Nemetz AK MostAK Most 3 1:44.67
Šiler, Dang, Sebránková, Letocha Šiler, Dang, Sebránková, Letocha AK BílinaAK Bílina 1 DQ
Poznámky:
AK Bílina - DQ dle pravidla P 170 / P 24.4 (nestál v předávkovém území)
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erbenová, Hrnčířová, Rathouský, Synáček Erbenová, Hrnčířová, Rathouský, Synáček USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:42.33
2 Schuldesová, Hönig, Fučíková, Spišjak Schuldesová, Hönig, Fučíková, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 1:43.90
3 Vrkoslavová, Head, Hrdličková, Hýna Vrkoslavová, Head, Hrdličková, Hýna AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 1:51.98
Poznámky:
Fučíková Amálie - podvrklé hlezno
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 30.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Papoušek, Princ, Kopalová, Kovářová Papoušek, Princ, Kopalová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:42.16
2 Babková, Maják, Kolínská, Kollár Babková, Maják, Kolínská, Kollár TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 1:50.24
3 Süsser, Opatová, Rodinová, Hnát Süsser, Opatová, Rodinová, Hnát TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 1:54.40
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ntemo, Parohová, Kokšalová, Majer Ntemo, Parohová, Kokšalová, Majer USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:36.41
2 Papoušek, Princ, Kopalová, Kovářová Papoušek, Princ, Kopalová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:42.16
3 Erbenová, Hrnčířová, Rathouský, Synáček Erbenová, Hrnčířová, Rathouský, Synáček USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:42.33
4 Schuldesová, Hönig, Fučíková, Spišjak Schuldesová, Hönig, Fučíková, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 1:43.90
5 Baše, Ročková, Birhanzlová, Bernášek Baše, Ročková, Birhanzlová, Bernášek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 1:44.15
6 Trefný, Holá, Davídková, Nemetz Trefný, Holá, Davídková, Nemetz AK MostAK Most 3 1:44.67
7 Babková, Maják, Kolínská, Kollár Babková, Maják, Kolínská, Kollár TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 1:50.24
8 Vrkoslavová, Head, Hrdličková, Hýna Vrkoslavová, Head, Hrdličková, Hýna AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 1:51.98
9 Süsser, Opatová, Rodinová, Hnát Süsser, Opatová, Rodinová, Hnát TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 1:54.40
Šiler, Dang, Sebránková, Letocha Šiler, Dang, Sebránková, Letocha AK BílinaAK Bílina 1 DQ

skok vysoký - Muži

(ne, 30.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,79 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01
1 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6 1.92
2 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 5 PB 1.92
3 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 4 1.65
MS Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 1.70
MS Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 1 1.70
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 7 1.63
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 6 SB 1.63
3 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 2 PB 1.57
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 5 SB 1.54
5 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 1 PB 1.44
6 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 SB 1.40
MS Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4 PB 1.66
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 30.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,03 2,13 2,23 2,33 2,43 2,53
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 SB 4.33
2 Daniel HnátDaniel Hnát
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 1 PB 2.63
MS Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 3.73
MS Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 3 3.73
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Beáta RočkováBeáta Ročková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 4 PB 2.63
2 Lucie OpatováLucie Opatová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 PB 2.13
3 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 2 PB 2.03
4 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 1 PB 1.93
MS Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 SB 4.33
MS Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 5 3.43
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 30.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 PB 6.55
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 4 SB 6.38
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5 SB 6.25
4 Vladimír ŠaurVladimír Šaur
AK BílinaAK Bílina
02 7 SB 6.00
5 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 10 5.63
6 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 PB 5.58
7 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 1 PB 5.44
Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 2 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 9 PB 5.09
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 11 4.92
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 13 4.92
4 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 7 SB 4.91
5 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 15 4.87
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 10 4.85
7 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 3 SB 4.61
8 Michaela SucháMichaela Suchá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 4.55
9 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 1 PB 4.51
10 Nikola VrkoslavováNikola Vrkoslavová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 5 PB 4.13
11 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4 PB 4.02
Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 16 NM
MS Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 14 4.86
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 30.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4 13.86
2 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 2 PB 13.30
MS Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 1 SB 13.87
MS Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 12.45
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 6 SB 11.07
2 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 1 PB 10.80
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 2 PB 10.66
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3 10.29
MS Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 5 PB 10.81
MS Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 7 10.66
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 10.40
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 30.1.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 7 SB 10.93
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 9 10.72
3 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 PB 10.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 6 SB 09.99
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 2 SB 08.63
6 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 3 PB 07.45
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 10 PB 12.96
MS Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 PB 11.69
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 30.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 14.78
2 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 1 10.05
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 30.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 9 15.29
2 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 8 SB 14.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 7 13.48
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 6 SB 13.29
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 3 PB 11.44
6 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 2 SB 11.34
7 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 4 10.65
MS Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 1 SB 13.03
Celkem 8 závodníků