Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník

Jablonec nad Nisou (22. 1. 2022)

skok daleký - Muži

(so, 22.1.2022 - 18:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 11 SB 7.84 7.84 7.53 X 7.84 7.84 X 6.74 7.70
2 Samuel KhogaliSamuel Khogali
United KingdomUnited Kingdom
97 6 PB 7.43 7.43 7.42 7.40 7.25 7.42 7.35 7.43 7.43
3 Efé UwaifoEfé Uwaifo
United KingdomUnited Kingdom
95 8 SB 7.34 7.34 7.03 7.34 7.15 7.34 7.19 7.04 7.14
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 SB 7.29 7.29 X X 6.91 6.91 7.09 7.02 7.29
5 Yaroslav IsachenkovYaroslav Isachenkov
UkraineUkraine
95 10 SB 7.26 7.26 X 7.23 7.22 7.23 X 7.26 7.26
6 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 SB 6.97 6.97 6.88 6.97 6.85 6.97 X 6.74 6.90
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 =SB 6.68 6.68 6.66 6.54 6.43 6.66 6.58 6.64 6.68
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 6.55 6.55 X 6.49 6.55 6.55 6.20 6.44 6.30
9 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 SB 6.52 6.52 X 6.30 6.52 6.52
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4 DNS
Anton KopytkoAnton Kopytko
UkraineUkraine
99 9 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.1.2022 - 17:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 7 SB 6.08 X X 6.05 6.05 X 6.08 5.83
2 Anna LunyovaAnna Lunyova
UkraineUkraine
91 8 5.95 5.95 5.89 X 5.95 X X 5.75
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4 SB 5.86 5.86 5.85 5.71 5.86 4.26 5.80 5.77
4 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5 PB 5.61 5.15 5.42 X 5.42 4.81 5.38 5.61
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 =PB 5.35 5.21 5.24 X 5.24 5.35 X 5.08
6 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 5.34 5.10 X 5.34 5.34 3.82 X X
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 5.22 X 5.22 5.20 5.22 5.20 5.21 3.80
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 NM X X X - X X X
Celkem 8 závodníků