Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník

Jablonec nad Nisou (22. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2022 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05 0.169
2 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 07.10 0.192
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.25 0.208
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.32 0.171
5 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.42 0.161
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.47 0.174
7 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.52 0.191
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2022 - 15:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.27 0.170
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.46 0.223
3 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.59 0.182
4 Tomáš NovákTomáš Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.78 0.206
5 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.81 0.176
Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05 0.169
2 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 07.10 0.192
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.25 0.208
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.27 0.170
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.32 0.171
6 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.42 0.161
7 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.46 0.223
8 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.47 0.174
9 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.52 0.191
10 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.59 0.182
11 Tomáš NovákTomáš Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.78 0.206
12 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.81 0.176
Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 22.1.2022 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.73 Q 0.154
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.06 q 0.188
3 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 =PB 07.10 q 0.155
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.13 0.165
5 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 07.25 0.167
6 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.46 0.136
David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.1.2022 - 17:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 06.71 Q 0.156
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 06.76 q 0.151
3 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.12 0.165
4 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.22 0.170
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 =PB 07.25 0.198
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 07.45 0.177
7 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.51 0.250
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.1.2022 - 17:47) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 06.79 Q 0.136
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 06.86 q 0.146
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.10 q 0.149
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 07.28 0.173
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.32 0.130
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.43 0.173
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 06.71 Q 0.156
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.73 Q 0.154
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 06.76 q 0.151
4 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 06.79 Q 0.136
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 06.86 q 0.146
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.06 q 0.188
7 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 =PB 07.10 q 0.155
8 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.10 q 0.149
9 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.12 0.165
10 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.13 0.165
11 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.22 0.170
12 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 =PB 07.25 0.198
13 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 07.25 0.167
14 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 07.28 0.173
15 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.32 0.130
16 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.43 0.173
17 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 07.45 0.177
18 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.46 0.136
19 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.51 0.250
David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2022 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 06.68 0.149
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 06.70 0.167
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 06.75 0.159
4 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.80 0.160
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 06.82 0.152
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.10 0.193
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 =PB 07.10 0.145
8 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.20 0.150
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 22.1.2022 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 07.35 Q 0.293
2 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 3 PB 07.50 Q 0.168
3 Hanna ChubkovtsovaHanna Chubkovtsova 94 UkraineUkraine 5 07.66 q 0.171
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 07.92 q 0.157
5 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.02 0.204
6 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 08.24 0.174
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.1.2022 - 17:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.49 Q 0.186
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.56 Q 0.153
3 Maria MihalacheMaria Mihalache 03 RomaniaRomania 4 07.59 q 0.159
4 Natalia Pyrozenko-ChornomazNatalia Pyrozenko-Chornomaz 97 UkraineUkraine 3 07.86 q 0.292
5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.06 0.175
Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 07.35 Q 0.293
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.49 Q 0.186
3 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 3 PB 07.50 Q 0.168
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.56 Q 0.153
5 Maria MihalacheMaria Mihalache 03 RomaniaRomania 4 07.59 q 0.159
6 Hanna ChubkovtsovaHanna Chubkovtsova 94 UkraineUkraine 5 07.66 q 0.171
7 Natalia Pyrozenko-ChornomazNatalia Pyrozenko-Chornomaz 97 UkraineUkraine 3 07.86 q 0.292
8 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 07.92 q 0.157
9 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.02 0.204
10 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.06 0.175
11 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 08.24 0.174
Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2022 - 18:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.36 0.188
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.51 0.342
3 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 6 07.52 0.161
4 Maria MihalacheMaria Mihalache 03 RomaniaRomania 7 07.53 0.136
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.57 0.148
6 Hanna ChubkovtsovaHanna Chubkovtsova 94 UkraineUkraine 2 07.72 0.166
7 Natalia Pyrozenko-ChornomazNatalia Pyrozenko-Chornomaz 97 UkraineUkraine 1 07.81 0.251
8 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.00 0.139
Celkem 8 závodníků