Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoroční závody II (mladší a starší žactvo)

Praha - Strahov (2. 1. 2022)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 19.18
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.24
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.18
4 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 19.61
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 19.88
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 20.41
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 20.44
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 18.01
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 19.89
3 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 20.07
4 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 20.62
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.48
2 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 21.97
3 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.99
4 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 22.23
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 19.69
2 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 20.74
3 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 21.33
4 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.81
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 19.82
2 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 19.97
3 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.14
4 Adam MilitkýAdam Militký 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 20.97
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 18.44
2 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.40
3 Vít StrmiskaVít Strmiska 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.01
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 2.1.2022 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 18.09
2 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.58
Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Poznámky:
Novák - DQ - běh mimo dráhu v zatáčce (pravidlo 17.3.1)
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 18.01
2 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 18.09
3 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 18.44
4 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 19.18
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.24
6 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.40
7 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 19.61
8 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 19.69
9 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 19.82
10 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 19.88
11 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 19.89
12 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 19.97
13 Vít StrmiskaVít Strmiska 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.01
14 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 20.07
15 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.14
16 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.18
17 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.22
18 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 20.41
19 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 20.44
20 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.58
21 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 20.62
22 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 20.74
23 Adam MilitkýAdam Militký 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 20.97
24 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 21.33
25 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.48
26 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.81
27 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 21.97
28 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.99
29 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 22.23
Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.18
2 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.39
3 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.31
4 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.03
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 22.16
3 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 23.31
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 2.1.2022 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.18
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.96
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.20
4 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 23.94
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.1.2022 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 22.07
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 22.38
3 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.60
4 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 23.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.18
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.96
3 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.03
4 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 22.07
5 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 22.16
6 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.18
7 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.20
8 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 22.38
9 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.39
10 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.60
11 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 23.06
12 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.31
12 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 23.31
14 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.59
15 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 23.94

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 19.73
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.08
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.09
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 20.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 19.57
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 19.72
3 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.73
4 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 20.85
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.13
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 21.42
3 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.09
4 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.27
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 20.43
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 20.90
3 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 21.13
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.49
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 21.99
3 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.66
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 20.66
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 21.68
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.91
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 22.44
3 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 22.68
4 Anna ČervenáAnna Červená 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 21.44
2 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 21.74
3 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.22
4 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 22.36
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 21.46
2 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 23.19
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.28
2 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 22.98
3 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 23.07
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 26.24
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.64
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 23.22
3 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.61
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.25
2 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.65
3 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.15
4 Běla KupkováBěla Kupková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.92
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 23.78
2 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 23.88
3 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 24.91
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 2.1.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.71
2 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 21.74
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 19.57
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 19.72
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 19.73
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.08
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.09
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.13
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 20.18
8 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 20.43
9 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.64
10 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 20.66
11 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.73
12 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 20.85
13 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 20.90
14 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 21.13
15 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.25
16 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 21.42
17 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 21.44
18 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 21.46
19 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.49
20 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.65
21 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 21.68
22 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.71
23 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 21.74
23 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 21.74
25 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 21.83
26 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.91
27 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 21.99
28 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.09
29 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.22
30 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.27
31 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.28
32 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 22.36
33 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 22.44
34 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.66
35 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 22.68
36 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 22.98
37 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 23.07
38 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.15
39 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 23.19
40 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 23.22
41 Anna ČervenáAnna Červená 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 23.29
42 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 23.78
43 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 23.88
44 Běla KupkováBěla Kupková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.92
45 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.61
46 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 24.91
47 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 26.24

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.55
2 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.77
3 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.66
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.91
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 21.23
3 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 21.65
4 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.98
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.75
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 22.05
3 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.28
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 22.16
2 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.54
3 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 26.66
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.06
2 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 23.15
3 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.17
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.04
2 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 23.02
3 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.25
4 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.48
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.49
2 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.52
3 Lilly MichálkováLilly Michálková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.27
4 Nina DunajováNina Dunajová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.34
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.40
2 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.56
3 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 25.45
Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DQ
Poznámky:
Hlaváčová - DQ - běh mimo dráhu v zatáčce (pravidlo 17.3.1)
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.04
2 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.87
3 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 24.62
4 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 21.09
2 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.62
3 Lora MatyášováLora Matyášová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.67
4 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.73
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.25
2 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.46
3 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 28.36
4 Aneta KalíškováAneta Kalíšková 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.47
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.71
2 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.37
3 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.57
4 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.09
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 2.1.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 22.42
2 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.05
3 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 23.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.91
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.55
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.75
4 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.77
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 21.09
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 21.23
7 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 21.65
8 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.66
9 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.71
10 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.04
10 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.04
12 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 22.05
13 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.06
14 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 22.16
15 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.25
16 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.28
17 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.37
18 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.40
19 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 22.42
20 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.46
21 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.49
22 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.52
23 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.54
24 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.57
25 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.62
26 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.87
27 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.98
28 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 23.02
29 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.05
30 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 23.15
31 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.25
32 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 23.51
33 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.56
34 Lora MatyášováLora Matyášová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.67
35 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.09
36 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.17
37 Lilly MichálkováLilly Michálková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.27
38 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.48
39 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 24.62
40 Nina DunajováNina Dunajová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.34
41 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 25.45
42 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.73
43 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.99
44 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 26.66
45 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 28.36
46 Aneta KalíškováAneta Kalíšková 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.47
Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DQ

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.46
2 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.83
3 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.23
4 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.62
2 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.65
3 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 10.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.46
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.62
3 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.65
4 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.83
5 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 10.21
6 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.23
7 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.26

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(ne, 2.1.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.29
2 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.34
3 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 12.38
4 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 12.48
5 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.24
6 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 14.35
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10.54
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.22
3 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 11.45
4 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 11.16
2 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.12
3 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.42
4 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.77
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.1.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.36
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.81
3 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 11.88
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.29
5 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.52
6 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 16.52
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 2.1.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 11.52
2 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.78
3 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.19
4 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.93
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.1.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.95
2 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 12.51
3 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.61
4 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.39
5 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 14.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10.54
2 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 11.16
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.22
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.36
5 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 11.45
6 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 11.52
7 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.78
8 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.81
9 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 11.88
10 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.95
11 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.12
12 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.19
13 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.29
14 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 12.51
15 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.52
16 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.61
17 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.93
18 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.39
19 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.42
20 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.77
21 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 14.39
22 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.88
23 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 16.52

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.1.2022 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.60
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.87
3 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.16
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.26
5 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.28
6 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.1.2022 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.23
2 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.41
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.43
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.49
5 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.61
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 2.1.2022 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 10.72
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.86
3 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.11
4 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.30
5 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.02
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.1.2022 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.57
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.26
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.65
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.85
5 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 13.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.57
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.60
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.87
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.16
5 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.23
6 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.26
6 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.26
8 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.28
9 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.41
10 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.43
11 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.49
12 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.61
13 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.65
14 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 10.72
15 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.79
16 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.85
17 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.86
18 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.11
19 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.30
20 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.02
21 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 13.19

skok vysoký - Žáci

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54
1 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 PB 1.50 - o o o o xo xxx
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4 PB 1.46 - o o o xo - xxx
3 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 1 PB 1.42 xxo o xo o xxx
4 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 2 PB 1.38 o xxo o xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42
1 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 1.26 o o o o o xxx
2 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3 PB 1.22 o o xxo xo xxx
3 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 4 SB 1.10 xo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 5 PB 1.54 - - - - o o o o o o xo xxx
2 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 8 PB 1.46 - - - o o o o o xo xxx
3 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 7 PB 1.46 - - - - o o o xo xxo xxx
4 Aneta MatúškováAneta Matúšková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 3 PB 1.38 - - - o o o o xxx
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 4 PB 1.38 - - o o o o xo xxx
6 Nela ČeškováNela Češková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 2 PB 1.34 - o o o o o xxx
7 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 6 1.34 - - xo o xo o xxx
8 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 PB 1.34 - o o xxo xo xxo xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,56
1 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 1.54 - - - o o o o o o o xxo xo xxx
2 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 12 PB 1.50 o o - o o o o o o o xxo xxx
3 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 PB 1.34 - - o o o o o xxx
4 Nelly ČadováNelly Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 3 PB 1.34 o o o o xo o o xxx
5 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 9 PB 1.30 - - o o o o xxx
6 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 10 PB 1.30 o o o o o xo xxx
7 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 11 1.26 o o o o o xxx
8 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 1.22 - o o o xxx
9 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 4 PB 1.22 o xo o o xxx
10 Gabriela PůtováGabriela Půtová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 1 PB 1.10 o xxx
11 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 8 1.10 xxo xxx
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 PB 5.82 5.82 5.78 5.57 5.82 5.62
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 5.59 5.59 x - 5.59 x
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 PB 5.41 5.36 5.38 5.30 5.38 5.41
4 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 PB 5.25 x 5.25 4.85 5.25 4.66
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 3 PB 5.18 4.97 4.92 - 4.97 5.18
6 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 12 5.07 4.90 5.07 - 5.07 4.69
7 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 9 PB 5.04 4.89 4.83 - 4.89 5.04
8 David VojířDavid Vojíř
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 PB 4.90 4.51 x - 4.51 4.90
9 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 PB 4.78 4.30 4.78 4.61 4.78 4.72
10 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 6 4.51 4.46 4.51 4.37 4.51 4.47
11 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 PB 4.50 x 4.48 4.50 4.50 4.45
12 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 4.32 3.99 x 3.82 3.99 4.32
Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 NM x x - - x
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 9 PB 4.78 x 4.78 4.63 4.78
2 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 8 4.48 x x 4.48 4.48
3 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 4.19 3.79 3.89 4.19 4.19
4 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3 PB 4.14 4.14 x x 4.14
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 4.12 4.12 4.04 4.05 4.12
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 2 PB 3.96 3.96 3.87 3.80 3.96
7 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 6 3.81 3.81 3.78 3.70 3.81
8 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 3.80 3.80 3.60 x 3.80
9 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4 PB 3.59 3.59 3.32 3.59 3.59
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 24 PB 5.13 5.09 5.13 5.05 5.13 5.13
2 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 23 PB 5.12 x 4.76 4.74 4.76 5.12
3 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 18 PB 4.98 4.98 4.96 4.64 4.98 x
4 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 15 PB 4.84 3.75 4.83 3.58 4.83 4.84
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 22 PB 4.77 x 4.77 x 4.77 4.67
6 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 PB 4.70 4.54 x 4.70 4.70 x
7 Alice ČesákováAlice Česáková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 20 PB 4.69 x 4.69 4.56 4.69 4.52
8 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 PB 4.48 4.18 4.35 4.48 4.48 4.27
9 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 21 4.47 4.27 4.26 x 4.27 4.47
10 Klára UrbánkováKlára Urbánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 10 PB 4.42 x 4.42 4.38 4.42 x
11 Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 25 4.38 4.00 4.19 4.38 4.38 4.24
12 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 PB 4.29 4.10 4.05 4.01 4.10 4.29
13 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 2 PB 4.25 4.25 4.23 4.23 4.25 4.22
14 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 4.21 4.05 3.93 4.21 4.21 4.14
15 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 11 PB 4.19 4.09 4.19 4.17 4.19 4.04
16 Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 9 PB 3.99 3.85 3.79 3.60 3.85 3.99
17 Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 16 3.92 3.71 3.92 3.87 3.92 -
18 Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3 PB 3.87 3.66 3.87 x 3.87 -
19 Emma LedvinováEmma Ledvinová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
08 6 PB 3.73 3.63 x 3.67 3.67 3.73
20 Beata ŠafránkováBeata Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 7 PB 3.54 3.42 x 3.54 3.54 3.45
21 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 8 PB 3.44 x 3.44 3.40 3.44 -
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 37 PB 5.11 5.10 5.11 4.99 5.11
2 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 11 PB 4.38 4.38 4.22 4.14 4.38
3 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 27 PB 4.28 x 4.08 4.28 4.28
4 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 36 4.21 4.21 3.98 4.08 4.21
5 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 PB 4.19 3.73 4.19 x 4.19
6 Klára KočováKlára Kočová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 12 PB 4.18 4.12 4.18 4.14 4.18
7 Linda BotkováLinda Botková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 29 PB 4.17 3.97 4.08 4.17 4.17
8 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 19 PB 4.16 3.94 4.16 4.09 4.16
9 Jolana ŠkopkováJolana Škopková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 21 PB 4.13 3.98 4.13 4.02 4.13
10 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 25 PB 4.09 3.89 4.05 4.09 4.09
11 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 3 PB 4.01 3.92 4.01 x 4.01
12 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 33 PB 4.01 3.85 4.01 x 4.01
13 Julie VávrováJulie Vávrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 24 PB 3.99 3.99 3.74 x 3.99
14 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 9 PB 3.99 3.64 3.99 3.51 3.99
15 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 3.94 x 3.94 3.86 3.94
16 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 1 PB 3.94 x 3.85 3.94 3.94
17 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 2 PB 3.94 3.81 3.94 3.84 3.94
18 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 22 PB 3.91 3.91 3.77 3.88 3.91
19 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 18 PB 3.91 3.81 3.91 3.84 3.91
20 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 PB 3.85 3.85 3.64 3.77 3.85
21 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 31 PB 3.82 3.82 x 3.55 3.82
22 Nela ŠulcováNela Šulcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 23 PB 3.81 x 3.56 3.81 3.81
23 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 3.64 x 3.64 x 3.64
24 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 32 3.55 3.37 3.37 3.55 3.55
25 Lilly MichálkováLilly Michálková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 17 PB 3.51 x 3.41 3.51 3.51
26 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 4 PB 3.43 3.33 3.43 3.37 3.43
27 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 3.40 3.40 3.17 3.19 3.40
28 Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 20 PB 3.37 3.37 3.14 3.29 3.37
Julie MečlováJulie Mečlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 16 NM x x x -
Aneta KalíškováAneta Kalíšková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 10 NM x x x -
Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 26 NM x x x -
Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 14 NM x x x -
Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 15 NM x x x -
Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 30 NM x x x -
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3 PB 10.86 09.92 09.19 10.71 10.71 09.90 10.86 10.19
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 6 SB 10.08 09.39 10.05 10.08 10.08 09.31 09.85 09.52
3 Justýna BučkováJustýna Bučková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 1 PB 09.29 x x 07.82 7.82 08.58 09.29 07.63
4 Julie HanzalováJulie Hanzalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 4 PB 07.27 07.11 06.78 06.10 7.11 x 07.27 06.62
5 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 2 PB 06.90 06.54 06.43 06.37 6.54 06.90 06.58 06.62
6 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 PB 05.75 05.18 05.75 05.34 5.75 05.18 x x
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 PB 12.02 12.02 11.89 x 12.02 11.59 11.88 11.53
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2 PB 05.07 04.00 04.17 05.07 5.07 x 05.05 04.28
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 16 PB 11.14 10.17 10.64 11.14 11.14 10.87 11.04 10.96
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 17 10.09 09.42 10.09 09.36 10.09 09.73 09.60 09.83
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 1 PB 09.75 09.09 08.97 09.75 9.75 x 09.35 09.02
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 14 09.65 09.60 x 09.00 9.60 09.65 09.31 08.70
5 Eliška RydvanováEliška Rydvanová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 7 PB 09.06 09.01 08.92 09.06 9.06 08.60 08.11 07.72
6 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 10 PB 08.76 08.36 08.50 08.46 8.50 07.99 08.76 08.50
7 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 PB 08.61 08.24 08.61 08.42 8.61 07.18 08.33 07.92
8 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 9 PB 08.42 07.85 08.24 08.42 8.42 07.69 08.08 07.77
9 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 PB 08.01 07.72 07.34 08.01 8.01
10 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 5 PB 07.61 07.61 06.88 06.53 7.61
11 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 15 07.34 07.22 07.30 07.34 7.34
12 Mia KorbelováMia Korbelová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 18 07.06 07.06 06.96 06.94 7.06
13 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 3 PB 06.92 06.92 06.75 06.35 6.92
14 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 12 06.86 06.86 06.65 06.30 6.86
15 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 6 PB 06.63 06.17 06.07 06.63 6.63
16 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 13 05.68 04.09 05.56 05.68 5.68
17 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 8 PB 04.67 04.31 04.52 04.67 4.67
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 8 PB 13.11 x 12.76 x 12.76 13.11 x x
2 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 09.88 x 08.82 08.64 8.82 x 09.78 09.88
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 2 PB 09.83 09.83 09.04 08.30 9.83 08.97 08.80 08.22
4 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1 PB 09.82 09.46 09.82 09.12 9.82 09.07 - -
5 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 6 PB 09.47 09.28 09.47 09.26 9.47 x 09.46 x
6 Adam MilitkýAdam Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 3 PB 09.46 09.46 08.75 08.36 9.46 08.48 - -
7 Jan ŽákJan Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 4 PB 09.24 09.24 08.95 09.15 9.24 x - -
8 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 5 06.73 06.73 06.57 06.50 6.73 06.67 - -
Celkem 8 závodníků