Novoroční závody II (mladší a starší žactvo)
Praha - Strahov (2. 1. 2022)skok daleký - Žáci
(ne, 2.1.2022 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 8 | PB 5.82 | 5.82 | 5.78 | 5.57 | 5.82 | 5.62 | ||||||||||
2 |
Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 13 | 5.59 | 5.59 | x | - | 5.59 | x | ||||||||||
3 |
Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub Slaný |
07 | 10 | PB 5.41 | 5.36 | 5.38 | 5.30 | 5.38 | 5.41 | ||||||||||
4 |
Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z... |
07 | 5 | PB 5.25 | x | 5.25 | 4.85 | 5.25 | 4.66 | ||||||||||
5 |
Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S. |
08 | 3 | PB 5.18 | 4.97 | 4.92 | - | 4.97 | 5.18 | ||||||||||
6 |
František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 12 | 5.07 | 4.90 | 5.07 | - | 5.07 | 4.69 | ||||||||||
7 |
Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 9 | PB 5.04 | 4.89 | 4.83 | - | 4.89 | 5.04 | ||||||||||
8 |
David VojířDavid Vojíř
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 7 | PB 4.90 | 4.51 | x | - | 4.51 | 4.90 | ||||||||||
9 |
Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub Slaný |
08 | 4 | PB 4.78 | 4.30 | 4.78 | 4.61 | 4.78 | 4.72 | ||||||||||
10 |
Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
08 | 6 | 4.51 | 4.46 | 4.51 | 4.37 | 4.51 | 4.47 | ||||||||||
11 |
Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 2 | PB 4.50 | x | 4.48 | 4.50 | 4.50 | 4.45 | ||||||||||
12 |
Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s. |
07 | 1 | PB 4.32 | 3.99 | x | 3.82 | 3.99 | 4.32 | ||||||||||
Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 11 | NM | x | x | - | - | x | |||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(ne, 2.1.2022 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S. |
09 | 9 | PB 4.78 | x | 4.78 | 4.63 | 4.78 | |||||||||||
2 |
Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | 8 | 4.48 | x | x | 4.48 | 4.48 | |||||||||||
3 |
Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S. |
09 | 7 | 4.19 | 3.79 | 3.89 | 4.19 | 4.19 | |||||||||||
4 |
Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 3 | PB 4.14 | 4.14 | x | x | 4.14 | |||||||||||
5 |
Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. |
09 | 1 | PB 4.12 | 4.12 | 4.04 | 4.05 | 4.12 | |||||||||||
6 |
Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s. |
10 | 2 | PB 3.96 | 3.96 | 3.87 | 3.80 | 3.96 | |||||||||||
7 |
Radek VaníkRadek Vaník
AK Bílina |
10 | 6 | 3.81 | 3.81 | 3.78 | 3.70 | 3.81 | |||||||||||
8 |
Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 5 | PB 3.80 | 3.80 | 3.60 | x | 3.80 | |||||||||||
9 |
Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s. |
09 | 4 | PB 3.59 | 3.59 | 3.32 | 3.59 | 3.59 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(ne, 2.1.2022 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 24 | PB 5.13 | 5.09 | 5.13 | 5.05 | 5.13 | 5.13 | ||||||||||
2 |
Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 23 | PB 5.12 | x | 4.76 | 4.74 | 4.76 | 5.12 | ||||||||||
3 |
Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolek |
08 | 18 | PB 4.98 | 4.98 | 4.96 | 4.64 | 4.98 | x | ||||||||||
4 |
Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
08 | 15 | PB 4.84 | 3.75 | 4.83 | 3.58 | 4.83 | 4.84 | ||||||||||
5 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z... |
07 | 22 | PB 4.77 | x | 4.77 | x | 4.77 | 4.67 | ||||||||||
6 |
Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 4 | PB 4.70 | 4.54 | x | 4.70 | 4.70 | x | ||||||||||
7 |
Alice ČesákováAlice Česáková
Atletika Ostrov, z.s. |
07 | 20 | PB 4.69 | x | 4.69 | 4.56 | 4.69 | 4.52 | ||||||||||
8 |
Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 17 | PB 4.48 | 4.18 | 4.35 | 4.48 | 4.48 | 4.27 | ||||||||||
9 |
Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 21 | 4.47 | 4.27 | 4.26 | x | 4.27 | 4.47 | ||||||||||
10 |
Klára UrbánkováKlára Urbánková
AK Olymp Brno, spolek |
08 | 10 | PB 4.42 | x | 4.42 | 4.38 | 4.42 | x | ||||||||||
11 |
Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s. |
07 | 25 | 4.38 | 4.00 | 4.19 | 4.38 | 4.38 | 4.24 | ||||||||||
12 |
Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
08 | 14 | PB 4.29 | 4.10 | 4.05 | 4.01 | 4.10 | 4.29 | ||||||||||
13 |
Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA Počerady |
08 | 2 | PB 4.25 | 4.25 | 4.23 | 4.23 | 4.25 | 4.22 | ||||||||||
14 |
Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s. |
07 | 1 | PB 4.21 | 4.05 | 3.93 | 4.21 | 4.21 | 4.14 | ||||||||||
15 |
Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
08 | 11 | PB 4.19 | 4.09 | 4.19 | 4.17 | 4.19 | 4.04 | ||||||||||
16 |
Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
07 | 9 | PB 3.99 | 3.85 | 3.79 | 3.60 | 3.85 | 3.99 | ||||||||||
17 |
Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
08 | 16 | 3.92 | 3.71 | 3.92 | 3.87 | 3.92 | - | ||||||||||
18 |
Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s. |
08 | 3 | PB 3.87 | 3.66 | 3.87 | x | 3.87 | - | ||||||||||
19 |
Emma LedvinováEmma Ledvinová
SK Sportuj pod Brdy z.s. |
08 | 6 | PB 3.73 | 3.63 | x | 3.67 | 3.67 | 3.73 | ||||||||||
20 |
Beata ŠafránkováBeata Šafránková
ASK ELNA Počerady |
08 | 7 | PB 3.54 | 3.42 | x | 3.54 | 3.54 | 3.45 | ||||||||||
21 |
Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub Slaný |
08 | 8 | PB 3.44 | x | 3.44 | 3.40 | 3.44 | - | ||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(ne, 2.1.2022 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
09 | 37 | PB 5.11 | 5.10 | 5.11 | 4.99 | 5.11 | |||||||||||
2 |
Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s. |
09 | 11 | PB 4.38 | 4.38 | 4.22 | 4.14 | 4.38 | |||||||||||
3 |
Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolek |
09 | 27 | PB 4.28 | x | 4.08 | 4.28 | 4.28 | |||||||||||
4 |
Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. |
09 | 36 | 4.21 | 4.21 | 3.98 | 4.08 | 4.21 | |||||||||||
5 |
Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S. |
09 | 13 | PB 4.19 | 3.73 | 4.19 | x | 4.19 | |||||||||||
6 |
Klára KočováKlára Kočová
SK Sportuj pod Brdy z.s. |
09 | 12 | PB 4.18 | 4.12 | 4.18 | 4.14 | 4.18 | |||||||||||
7 |
Linda BotkováLinda Botková
PSK Olymp Praha, z.s. |
10 | 29 | PB 4.17 | 3.97 | 4.08 | 4.17 | 4.17 | |||||||||||
8 |
Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA Počerady |
09 | 19 | PB 4.16 | 3.94 | 4.16 | 4.09 | 4.16 | |||||||||||
9 |
Jolana ŠkopkováJolana Škopková
Atletika Líbeznice, z.s. |
09 | 21 | PB 4.13 | 3.98 | 4.13 | 4.02 | 4.13 | |||||||||||
10 |
Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 25 | PB 4.09 | 3.89 | 4.05 | 4.09 | 4.09 | |||||||||||
11 |
Karolína DančišinováKarolína Dančišinová
A. C. Sparta Praha |
09 | 3 | PB 4.01 | 3.92 | 4.01 | x | 4.01 | |||||||||||
12 |
Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
09 | 33 | PB 4.01 | 3.85 | 4.01 | x | 4.01 | |||||||||||
13 |
Julie VávrováJulie Vávrová
Atletika Líbeznice, z.s. |
09 | 24 | PB 3.99 | 3.99 | 3.74 | x | 3.99 | |||||||||||
14 |
Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. |
09 | 9 | PB 3.99 | 3.64 | 3.99 | 3.51 | 3.99 | |||||||||||
15 |
Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 5 | PB 3.94 | x | 3.94 | 3.86 | 3.94 | |||||||||||
16 |
Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. |
10 | 1 | PB 3.94 | x | 3.85 | 3.94 | 3.94 | |||||||||||
17 |
Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 2 | PB 3.94 | 3.81 | 3.94 | 3.84 | 3.94 | |||||||||||
18 |
Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
09 | 22 | PB 3.91 | 3.91 | 3.77 | 3.88 | 3.91 | |||||||||||
19 |
Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
10 | 18 | PB 3.91 | 3.81 | 3.91 | 3.84 | 3.91 | |||||||||||
20 |
Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. |
10 | 7 | PB 3.85 | 3.85 | 3.64 | 3.77 | 3.85 | |||||||||||
21 |
Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z... |
10 | 31 | PB 3.82 | 3.82 | x | 3.55 | 3.82 | |||||||||||
22 |
Nela ŠulcováNela Šulcová
AK Slovan Duchcov |
09 | 23 | PB 3.81 | x | 3.56 | 3.81 | 3.81 | |||||||||||
23 |
Sára HolzbauerováSára Holzbauerová
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 6 | PB 3.64 | x | 3.64 | x | 3.64 | |||||||||||
24 |
Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta Praha |
10 | 32 | 3.55 | 3.37 | 3.37 | 3.55 | 3.55 | |||||||||||
25 |
Lilly MichálkováLilly Michálková
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 17 | PB 3.51 | x | 3.41 | 3.51 | 3.51 | |||||||||||
26 |
Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. |
10 | 4 | PB 3.43 | 3.33 | 3.43 | 3.37 | 3.43 | |||||||||||
27 |
Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. |
10 | 8 | PB 3.40 | 3.40 | 3.17 | 3.19 | 3.40 | |||||||||||
28 |
Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s. |
10 | 20 | PB 3.37 | 3.37 | 3.14 | 3.29 | 3.37 | |||||||||||
Julie MečlováJulie Mečlová
A. C. Sparta Praha |
10 | 16 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Aneta KalíškováAneta Kalíšková
A. C. Sparta Praha |
10 | 10 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 26 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan Duchcov |
09 | 14 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s. |
10 | 15 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z... |
09 | 30 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 34 závodníků |