Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoroční závody II (mladší a starší žactvo)

Praha - Strahov (2. 1. 2022)

skok daleký - Žáci

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 PB 5.82 5.82 5.78 5.57 5.82 5.62
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 5.59 5.59 x - 5.59 x
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 PB 5.41 5.36 5.38 5.30 5.38 5.41
4 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 PB 5.25 x 5.25 4.85 5.25 4.66
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 3 PB 5.18 4.97 4.92 - 4.97 5.18
6 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 12 5.07 4.90 5.07 - 5.07 4.69
7 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 9 PB 5.04 4.89 4.83 - 4.89 5.04
8 David VojířDavid Vojíř
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 PB 4.90 4.51 x - 4.51 4.90
9 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 PB 4.78 4.30 4.78 4.61 4.78 4.72
10 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 6 4.51 4.46 4.51 4.37 4.51 4.47
11 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 PB 4.50 x 4.48 4.50 4.50 4.45
12 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 4.32 3.99 x 3.82 3.99 4.32
Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 NM x x - - x
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 9 PB 4.78 x 4.78 4.63 4.78
2 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 8 4.48 x x 4.48 4.48
3 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 4.19 3.79 3.89 4.19 4.19
4 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3 PB 4.14 4.14 x x 4.14
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 4.12 4.12 4.04 4.05 4.12
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 2 PB 3.96 3.96 3.87 3.80 3.96
7 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 6 3.81 3.81 3.78 3.70 3.81
8 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 3.80 3.80 3.60 x 3.80
9 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4 PB 3.59 3.59 3.32 3.59 3.59
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 2.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 24 PB 5.13 5.09 5.13 5.05 5.13 5.13
2 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 23 PB 5.12 x 4.76 4.74 4.76 5.12
3 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 18 PB 4.98 4.98 4.96 4.64 4.98 x
4 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 15 PB 4.84 3.75 4.83 3.58 4.83 4.84
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 22 PB 4.77 x 4.77 x 4.77 4.67
6 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 PB 4.70 4.54 x 4.70 4.70 x
7 Alice ČesákováAlice Česáková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 20 PB 4.69 x 4.69 4.56 4.69 4.52
8 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 PB 4.48 4.18 4.35 4.48 4.48 4.27
9 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 21 4.47 4.27 4.26 x 4.27 4.47
10 Klára UrbánkováKlára Urbánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 10 PB 4.42 x 4.42 4.38 4.42 x
11 Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 25 4.38 4.00 4.19 4.38 4.38 4.24
12 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 PB 4.29 4.10 4.05 4.01 4.10 4.29
13 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 2 PB 4.25 4.25 4.23 4.23 4.25 4.22
14 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 4.21 4.05 3.93 4.21 4.21 4.14
15 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 11 PB 4.19 4.09 4.19 4.17 4.19 4.04
16 Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 9 PB 3.99 3.85 3.79 3.60 3.85 3.99
17 Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 16 3.92 3.71 3.92 3.87 3.92 -
18 Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3 PB 3.87 3.66 3.87 x 3.87 -
19 Emma LedvinováEmma Ledvinová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
08 6 PB 3.73 3.63 x 3.67 3.67 3.73
20 Beata ŠafránkováBeata Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 7 PB 3.54 3.42 x 3.54 3.54 3.45
21 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 8 PB 3.44 x 3.44 3.40 3.44 -
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 2.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 37 PB 5.11 5.10 5.11 4.99 5.11
2 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 11 PB 4.38 4.38 4.22 4.14 4.38
3 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 27 PB 4.28 x 4.08 4.28 4.28
4 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 36 4.21 4.21 3.98 4.08 4.21
5 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 PB 4.19 3.73 4.19 x 4.19
6 Klára KočováKlára Kočová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 12 PB 4.18 4.12 4.18 4.14 4.18
7 Linda BotkováLinda Botková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 29 PB 4.17 3.97 4.08 4.17 4.17
8 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 19 PB 4.16 3.94 4.16 4.09 4.16
9 Jolana ŠkopkováJolana Škopková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 21 PB 4.13 3.98 4.13 4.02 4.13
10 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 25 PB 4.09 3.89 4.05 4.09 4.09
11 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 3 PB 4.01 3.92 4.01 x 4.01
12 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 33 PB 4.01 3.85 4.01 x 4.01
13 Julie VávrováJulie Vávrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 24 PB 3.99 3.99 3.74 x 3.99
14 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 9 PB 3.99 3.64 3.99 3.51 3.99
15 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 3.94 x 3.94 3.86 3.94
16 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 1 PB 3.94 x 3.85 3.94 3.94
17 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 2 PB 3.94 3.81 3.94 3.84 3.94
18 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 22 PB 3.91 3.91 3.77 3.88 3.91
19 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 18 PB 3.91 3.81 3.91 3.84 3.91
20 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 PB 3.85 3.85 3.64 3.77 3.85
21 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 31 PB 3.82 3.82 x 3.55 3.82
22 Nela ŠulcováNela Šulcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 23 PB 3.81 x 3.56 3.81 3.81
23 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 3.64 x 3.64 x 3.64
24 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 32 3.55 3.37 3.37 3.55 3.55
25 Lilly MichálkováLilly Michálková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 17 PB 3.51 x 3.41 3.51 3.51
26 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 4 PB 3.43 3.33 3.43 3.37 3.43
27 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 3.40 3.40 3.17 3.19 3.40
28 Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 20 PB 3.37 3.37 3.14 3.29 3.37
Julie MečlováJulie Mečlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 16 NM x x x -
Aneta KalíškováAneta Kalíšková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 10 NM x x x -
Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 26 NM x x x -
Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 14 NM x x x -
Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 15 NM x x x -
Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 30 NM x x x -
Celkem 34 závodníků