Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (16. 1. 2022)

skok daleký - Muži

(ne, 16.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 6.85 6.29 6.58 6.33 6.58 6.60 6.85 6.80
2 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 6.46 x x 5.96 5.96 6.17 6.46 x
3 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 11 6.37 x x 6.37 6.37 6.24 5.93 6.34
4 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 13 6.36 6.36 6.31 6.22 6.36 6.14 6.29 x
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 5.88 5.30 5.37 5.75 5.75 5.63 5.73 5.88
6 Adam MatulkaAdam Matulka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 5.74 5.35 5.43 5.74 5.74 x x 5.68
7 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 5.66 x 5.63 x 5.63 5.66 5.42 x
8 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 5.45 5.45 5.34 - 5.45 - - -
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 7 DNS
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5 NM x x x -
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 15 7.00 7.00 6.93 6.79 7.00
MS Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4 6.33 6.07 6.33 6.17 6.33
MS Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 6.20 6.05 5.63 6.20 6.20
MS František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 12 6.18 6.18 5.93 x 6.18
MS Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 10 5.98 5.78 5.70 5.98 5.98
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 8 5.39 x x 5.39 5.39 - - -
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 9 5.07 x 4.90 5.07 5.07 3.89 x 5.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 11 5.07 4.85 5.07 4.88 5.07 x 4.82 4.62
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 7 5.01 4.93 x 4.89 4.93 x 5.01 4.88
5 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 4.81 4.71 4.81 4.64 4.81
6 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 4.65 x 4.65 x 4.65 x x 4.58
Helena MilfortováHelena Milfortová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 DNS
MS Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 13 6.00 5.93 5.90 x 5.93 5.90 6.00 5.93
MS Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 12 5.59 5.55 5.54 5.59 5.59 5.23 x 5.46
MS Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 10 5.43 5.27 5.20 5.39 5.39 5.43 5.36 4.85
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 5.30 5.30 x 5.07 5.30
MS Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 6 5.01 4.90 5.00 5.01 5.01
MS 4 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 2 4.02 x x 4.02 4.02
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 16.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 7 5.88 x 5.79 5.27 5.79 x 5.88 5.29
2 Nikola KřížováNikola Křížová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 4.93 x x 4.64 4.64 4.80 4.54 4.93
3 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 4.79 4.79 4.64 3.68 4.79 4.47 4.64 x
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 DNS
Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 NM x x x - x x x
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 6 5.16 x x 5.03 5.03 x 5.16 x
MS Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 5 4.82 4.55 4.54 4.82 4.82 x 4.14 4.66
Celkem 7 závodníků