Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (20. 2. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.2.2022 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.82 q
2= Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.02 q
2= Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.02 q
4 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 08.32 q
5 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.68
6 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.2.2022 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 07.78 q
2 4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.08 q
3 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.49 q
4 6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.59 q
5 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.70
6 Eliáš LoudaEliáš Louda 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.74
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 07.72
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.37
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 07.72
2 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 07.78 q
3 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.82 q
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.02 q
4 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.02 q
6 4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.08 q
7 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 08.32 q
8 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.37
9 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.49 q
10 6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.59 q
11 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.68
12 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.70
13 Eliáš LoudaEliáš Louda 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.74
14 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.21

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 12:46) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.84
2 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.84
3 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.97
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 08.02
5 4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.09
6 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 08.25
7 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.28
8 6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.71
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.58 q
2 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 09.41
3 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.70
4 17 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.02
5 Alexandr JurčišinAlexandr Jurčišin 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 10.07
6 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.22 q
2 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 PB 09.13
3 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 09.41
4 Dominik BrokešDominik Brokeš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.72
5 Filip KleistnerFilip Kleistner 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.81
6 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.06
7 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 10.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 08.54 q
2 5 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.59
3 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.64
4 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 09.67
5 Alfréd KrutinaAlfréd Krutina 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.71
6 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.72
7 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 08.57 q
2 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 08.92 q
3 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.37
4 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.90
5 19 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.09
6 Jan ŠmídJan Šmíd 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40
7 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.99 q
2 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 09.03 q
3 Filip DominikFilip Dominik 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.13
4 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.28
5 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 10.11
6 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.57
7 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.65
8 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.37 q
2 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.18
3 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.53
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.71
5 Tobiáš PetličkaTobiáš Petlička 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.21
6 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.47
7 15 Lukáš SkalaLukáš Skala 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.48
8 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.46
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.22 q
2 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.37 q
3 1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 08.54 q
4 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 08.57 q
5 3 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.58 q
6 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 08.92 q
7 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.99 q
8 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 09.03 q
9 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 PB 09.13
9 Filip DominikFilip Dominik 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.13
11 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.18
12 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.28
13 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.37
14 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 09.41
14 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 09.41
16 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.53
17 5 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.59
18 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.64
19 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 09.67
20 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.70
21 Alfréd KrutinaAlfréd Krutina 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.71
21 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.71
23 Dominik BrokešDominik Brokeš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.72
23 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.72
25 Filip KleistnerFilip Kleistner 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.81
26 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.90
27 17 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.02
28 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.06
29 Alexandr JurčišinAlexandr Jurčišin 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 10.07
30 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.08
31 19 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.09
32 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.10
33 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 10.11
34 Tobiáš PetličkaTobiáš Petlička 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.21
35 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 10.36
36 Jan ŠmídJan Šmíd 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40
37 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.47
38 15 Lukáš SkalaLukáš Skala 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.48
39 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.57
40 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.65
41 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.96
42 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.44
43 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.46

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 SB 08.04
2 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.18
3 1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 SB 08.27
4 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.31
5 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 SB 08.46
6 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 SB 08.74
7 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 SB 08.98
8 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.03
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 12:49) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 07.92
2 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.27
3 5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.35
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.59
5 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 08.61
6 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.70
7 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.80
8 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.87
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 07.92 q
2 3 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.88
3 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.99
4 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 09.27
5 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 10.00
6 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.33
MS 4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.78 q
2 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.18
3 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.19
4 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 09.42
5 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.04
6 Tereza MlynáříkováTereza Mlynáříková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.62
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.80
2= Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.99
2= Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.99
4 6 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.02
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 09.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.63 q
2 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 09.10
3 5 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.26
4 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.54
5 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.54
6 7 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.78
7 Eliška VozárováEliška Vozárová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.47
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 PB 08.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.34 q
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.49 q
3 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.05
4 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.12
5 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.14
6 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.62
7 Vanessa KrobotováVanessa Krobotová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.05
8 Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.46 q
2 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.60 q
3 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 09.15
4 Nikola BláhováNikola Bláhová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.02
5 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.45 q
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.81
3 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.95
4 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 09.46
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 07.92 q
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 PB 08.33
3 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.34 q
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.42
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.45 q
6 5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.46 q
7 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.49 q
8 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.60 q
9 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.63 q
10 4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.74
11 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.78 q
12 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.80
13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.81
14 3 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.88
15 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.95
16 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.99
16 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.99
16 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.99
19 6 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.02
20 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.05
21 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 09.07
22 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 09.10
23 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.12
24 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.14
25 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 09.15
26 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.18
27 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.19
28 5 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.26
29 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 09.27
30 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 09.42
31 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 09.46
32 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.54
32 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.54
34 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.62
35 7 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.78
36 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 10.00
37 Nikola BláhováNikola Bláhová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.02
38 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.04
39 Vanessa KrobotováVanessa Krobotová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.05
40 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.33
41 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.38
42 Eliška VozárováEliška Vozárová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.47
42 Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.47
44 Tereza MlynáříkováTereza Mlynáříková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.62

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.2.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 07.83 q
2 5 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.81 q
3 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 08.89 q
4 2 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 09.25
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.30
6 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.21
7 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.2.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.77 q
2 14 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.01
3 10 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 09.24
4 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.37
5 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.42
6 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.79
7 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.32
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 08.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.2.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.93
2 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.24
3 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.53
4 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.58
5 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.87
6 Anna KoželuhováAnna Koželuhová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.95
7 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.33
8 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 11.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.2.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.69 q
2 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.38
3 4 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.69
4 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.71
5 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.91
6 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.04
7 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 10.12
8 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.2.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.77 q
2 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.89 q
3 3 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 09.20
4 11 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.46
5 17 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.58
6 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.62
7 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.91
8 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.2.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 08.72 q
2 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 09.04
3 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.06
4 2 Natálie BekováNatálie Beková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.31
5 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.37
6 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.45
7 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.71
8 Isabela MokruschováIsabela Mokruschová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.22
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 07.83 q
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 08.57
3 6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.69 q
4 4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 08.72 q
5 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.77 q
5 5 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.77 q
7 5 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.81 q
8 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 08.89 q
8 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.89 q
10 5 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.93
11 14 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.01
12 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 09.04
13 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.06
14 3 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 09.20
15 10 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 09.24
15 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.24
17 2 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 09.25
18 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.30
19 2 Natálie BekováNatálie Beková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.31
20 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.37
20 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.37
22 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.38
23 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.42
24 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.45
25 11 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.46
26 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.53
27 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.58
27 17 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.58
29 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.62
30 4 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.69
31 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.71
31 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.71
33 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.79
34 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.87
35 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.91
35 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.91
37 Anna KoželuhováAnna Koželuhová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.95
37 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.95
39 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.04
40 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 10.12
41 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.21
42 Isabela MokruschováIsabela Mokruschová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.22
43 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.26
44 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.32
45 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.33
46 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.41
47 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 11.11

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 12:43) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 07.79
2 6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.63
3 5 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.73
4 4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.74
5 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.78
6 5 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.78
7 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 PB 08.81
8 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.03
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 18.22
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.13
3 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 19.14
4 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 19.15
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.57
6 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 20.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 18.33
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 19.45
3 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 19.70
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 19.02
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 19.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 19.83
2 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.40
3 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 20.75
4 3 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 20.89
5 1 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 22.07
6 3 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 23.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 18.22
2 5 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 18.33
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 19.02
4 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.13
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 19.14
6 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 19.15
7 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 19.45
8 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.57
9 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 19.70
10 4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 19.83
11 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 19.88
12 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.40
13 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 20.57
14 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 20.75
15 3 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 20.89
16 1 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 22.07
17 3 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 23.54

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 20.53
2 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 21.03
3 3 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 21.60
4 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.49
5 Filip DominikFilip Dominik 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.21
6 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 20.87
2 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.11
3 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 22.24
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 22.79
5 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.56
6 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 23.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 23.41
2 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.65
3 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 23.88
4 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 23.99
5 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 24.76
6 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 25.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 20.2.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.25
2 Filip KleistnerFilip Kleistner 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.75
3 Dominik BrokešDominik Brokeš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.29
4 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 24.31
5 Alexandr JurčišinAlexandr Jurčišin 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 24.35
6 20 Viktor HavelViktor Havel 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.37
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 20.2.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 20.79
2 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.00
3 21 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.53
4 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 25.81
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 20.2.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.17
2 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.90
3 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.02
4 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.45
5 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.17
2 1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 20.53
3 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 20.79
4 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 20.87
5 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 21.03
6 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.11
7 3 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 21.60
8 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.90
9 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.00
10 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 22.24
11 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.49
12 21 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.53
13 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 22.79
14 Filip DominikFilip Dominik 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.21
15 22 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.25
16 6 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 23.41
17 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.56
18 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.65
19 Filip KleistnerFilip Kleistner 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.75
20 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 23.82
21 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 23.88
22 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 23.99
23 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.02
24 Dominik BrokešDominik Brokeš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.29
25 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 24.31
26 Alexandr JurčišinAlexandr Jurčišin 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 24.35
27 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.37
28 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.45
29 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.49
30 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 24.76
31 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 25.47
32 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 25.81
33 20 Viktor HavelViktor Havel 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.37

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.41
2 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.31
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.51
4 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.55
5 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.88
6 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 21.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.92
2 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.94
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 21.31
4 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 21.33
5 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.62
6 Ester GörgesováEster Görgesová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.09
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 21.19
3 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.52
4 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.55
5 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 25.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 19.32
2 6 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.58
3 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.69
4 Vanessa KrobotováVanessa Krobotová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.75
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 21.36
2 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.95
3 6 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 22.12
4 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 22.72
5 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 22.86
6 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 23.69
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.51
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.94
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.81
4 8 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 23.20
MS Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 1 21.25
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 20.2.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 19.88
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 20.37
MS 4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.16
MS Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 21.40
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 21.52
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 22.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 19.32
2 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.41
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 19.88
4 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.09
5 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.31
6 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 20.37
7 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.51
8 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.55
9 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.88
10 6 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.92
11 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.94
12 4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.16
13 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 21.19
14 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 1 21.25
15 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 21.31
16 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 21.33
17 4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 21.36
18 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 21.40
19 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 21.41
20 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.51
21 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.52
21 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 21.52
23 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.94
24 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.95
25 6 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 22.12
26 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 22.20
27 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.55
28 6 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.58
29 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.62
30 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 22.72
31 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.81
32 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 22.86
33 8 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 23.20
34 Ester GörgesováEster Görgesová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.40
35 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 23.69
36 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.69
37 Vanessa KrobotováVanessa Krobotová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.75
38 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 25.43

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.63
2 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.28
3 16 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.45
4 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 24.21
5 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 27.94
6 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 29.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 21.64
2 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 PB 21.93
3 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 22.25
4 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.54
5 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.35
6 2 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 24.58
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.44
2 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 23.68
3 Tereza LadanyiováTereza Ladanyiová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.92
4 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 24.55
5 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.01
6 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 25.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.27
2 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 22.84
3 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.01
4 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.10
5 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.31
6 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.81
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.17
2 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.40
3 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.17
4 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.37
5 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.90
6 Isabela MokruschováIsabela Mokruschová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.07
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.43
2 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.72
3 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.12
4 Aneta SeidlováAneta Seidlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.31
5 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.78
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.10
2 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.19
3 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.20
4 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.52
5 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.85
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 20.2.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.29
2 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.22
3 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 22.26
4 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 22.94
5 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.29
2 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.63
3 4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 21.64
4 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 PB 21.93
5 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.10
6 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.17
7 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.22
8 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 22.25
9 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 22.26
10 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.27
11 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.28
12 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.40
13 16 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.45
14 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 22.84
15 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 22.94
16 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.43
17 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.44
18 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.54
19 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 23.68
20 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.72
21 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.88
22 Tereza LadanyiováTereza Ladanyiová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.92
23 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.01
24 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.10
25 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.12
26 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.17
27 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.19
28 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.20
29 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 24.21
30 Aneta SeidlováAneta Seidlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.31
31 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.35
32 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.37
33 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.52
34 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 24.55
35 2 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 24.58
36 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.78
37 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.90
38 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.01
39 Isabela MokruschováIsabela Mokruschová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.07
40 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 25.15
41 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.31
42 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.81
43 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.85
44 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 27.94
45 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 29.72

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 39.07
2 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 40.00
3 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 41.54
4 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 43.74
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 41.06
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 38.05
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 41.69
3 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 47.54
4 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 51.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 38.05
2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 39.07
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 40.00
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 41.06
5 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 41.54
6 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 41.69
7 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 43.74
8 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 47.54
9 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 51.44

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 44.02
2 5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 44.03
3 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 45.28
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 45.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 45.28
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 46.11
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 48.90
4 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 50.59
MS Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 5 46.02
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 44.97
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 47.84
3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 50.41
4 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 55.69
Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ
Poznámky:
Krampolová - DQ - běh v drahách
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 20.2.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 45.05
2 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 48.91
3 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 49.23
4 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.37
5 Ester GörgesováEster Görgesová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 49.91
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 20.2.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 44.13
MS Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 PB 44.22
MS Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.10
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 46.10
MS 4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 47.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 44.02
2 5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 44.03
3 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 44.13
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 PB 44.22
5 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 44.97
6 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 45.05
7 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 45.28
7 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 45.28
9 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 45.44
10 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 5 46.02
11 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.10
11 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 46.10
13 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 46.11
14 4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 47.07
15 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 47.84
16 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 48.90
17 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 48.91
18 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 49.23
19 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.37
20 Ester GörgesováEster Görgesová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 49.91
21 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 50.41
22 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 50.59
23 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 55.69
Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ

800 m - Žáci

(ne, 20.2.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:15.39
2 6 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:15.64
3 3 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:25.69
4 1 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.12
5 5 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:34.09
6 8 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:54.36
7 7 Filip Albert TobrmanFilip Albert Tobrman 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:55.55
8 2 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:59.73
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.29
2 1 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:36.55
3 11 Samuel KalinaSamuel Kalina 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 2:38.54
4 10 Karel HupačKarel Hupač 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:44.15
5 14 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.70
6 16 Vít ŠváchaVít Švácha 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:48.91
7 17 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:56.44
8 3 Ondřej NovákOndřej Novák 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 3:08.19
9 15 Lukáš SkalaLukáš Skala 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:08.97
MS 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 2:26.35
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:33.39
2 21 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:37.81
3 26 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 PB 2:45.23
4 27 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 9 2:45.67
5 28 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:51.22
6 24 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:58.47
7 19 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:00.29
8 23 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 3:01.73
9 20 Viktor HavelViktor Havel 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:08.28
10 22 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:14.76
11 5 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:31.88
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 2:26.35
2 12 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.29
3 25 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:33.39
4 1 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:36.55
5 21 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:37.81
6 11 Samuel KalinaSamuel Kalina 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 2:38.54
7 10 Karel HupačKarel Hupač 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:44.15
8 26 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 PB 2:45.23
9 27 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 9 2:45.67
10 14 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.70
11 16 Vít ŠváchaVít Švácha 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:48.91
12 28 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:51.22
13 17 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:56.44
14 24 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:58.47
15 19 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:00.29
16 23 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 3:01.73
17 3 Ondřej NovákOndřej Novák 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 3:08.19
18 20 Viktor HavelViktor Havel 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:08.28
19 15 Lukáš SkalaLukáš Skala 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:08.97
20 22 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:14.76
21 5 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:31.88

800 m - Žákyně

(ne, 20.2.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:30.28
2 4 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.85
3 8 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 PB 2:38.49
4 5 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 2:43.76
5 5 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:49.22
6 6 Lucie ChuraváLucie Churavá 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:51.64
7 7 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 3:21.36
MS 1 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:27.16
MS 18 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:28.01
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 2:37.86
2 5 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:40.18
3 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:43.18
4 3 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 2:46.85
5 10 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 PB 2:46.88
6 2 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 2:51.62
7 7 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:56.62
MS 1 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:35.28
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:41.44
2 12 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:42.23
3 11 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:46.21
4 14 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:50.35
5 17 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:51.71
6 4 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:12.20
15 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:35.28
2 5 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 2:37.86
3 5 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:40.18
4 16 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:41.44
5 12 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:42.23
6 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:43.18
7 11 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:46.21
8 3 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 2:46.85
9 10 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 PB 2:46.88
10 14 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:50.35
11 2 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 2:51.62
12 17 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:51.71
13 7 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:56.62
14 4 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:12.20
15 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNF

1500 m - Muži

(ne, 20.2.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 29 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 3:45.36
MS 32 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 3:48.69
MS 30 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 3:50.42
MS 37 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:51.48
MS 31 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 3:52.56
MS 33 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 3:56.00
MS 34 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:57.42
MS 35 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:59.31
MS 38 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 5:06.44
36 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 20.2.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 4:49.45
2 17 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 5:21.69
3 18 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 5:27.90
MS 20 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:59.84
MS 19 Šimon KmentŠimon Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 5:06.90
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 20.2.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 4:56.42
2 16 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:25.50
3 13 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 5:30.52
4 15 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 5:57.78
5 14 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 6:21.08
MS 11 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 5:23.87
MS 10 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 PB 5:29.78
MS 12 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:32.95
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(ne, 20.2.2022 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.82
2 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.94
3 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.83
4 5 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.80
5 2 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.81
6 8 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 13.40
MS Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.55
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.56
2 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.71
3 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 12.91
4 19 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 13.13
5 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.09
MS 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 11.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.52
2 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.63
3 24 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.15
4 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.58
5 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.62
6 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.10
2 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.35
3 Alfréd KrutinaAlfréd Krutina 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.90
4 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.46
5 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.60
6 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.10
2 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 11.29
3 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.35
4 Alfréd KrutinaAlfréd Krutina 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.90
5 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.46
6 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.52
7 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.56
8 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.63
9 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.71
10 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 12.91
11 19 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 13.13
12 24 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.15
13 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.58
14 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.60
15 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.89
16 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.09
17 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.62
18 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.24

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 10.84
2 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.84
3 5 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.45
4 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 12.54
5 17 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.81
6 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 12.87
MS Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 11.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.53
2 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.92
3 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 13.03
4 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.20
5 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.54
6 15 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 10.84
1 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.84
3 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 11.02
4 5 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.45
5 6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.53
6 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.92
7 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 12.54
8 17 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.81
9 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 12.87
10 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 13.03
11 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.20
12 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.54
13 15 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.97

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.33
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.48
3 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.54
4 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 09.92
5 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.17
MS Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.95
2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.47
3 4 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.66
4 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.77
5 5 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.15
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.45
2 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 11.88
3 14 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.31
4 3 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.31
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 10.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.33
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.48
3 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.54
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 09.71
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 09.92
6 6 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.95
7 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 10.02
8 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.17
9 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.47
10 4 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.66
11 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.77
12 5 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.15
13 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.16
14 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.45
15 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 11.88
16 14 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.31
17 3 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.31

4 x 200 m - Žáci

(ne, 20.2.2022 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Severa, Veselý, Žák, Brikner Severa, Veselý, Žák, Brikner AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:49.86
2 28 Tůma, Kraus, Tobrman, Novák Tůma, Kraus, Tobrman, Novák TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:56.67
3 1 Bisek, Frous, Borkovec, Soukup Bisek, Frous, Borkovec, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:59.85
4 Vigh, Dubový, Válek, Míka Vigh, Dubový, Válek, Míka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:04.90
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.2.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chmelíková, Mertlová, Koubková, Pešková Chmelíková, Mertlová, Koubková, Pešková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:50.70
2 Horáková, Danielová, Würknerová, Lichá Horáková, Danielová, Würknerová, Lichá TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 1:55.89
3 Gašparovičová, Matoušková, Homolková, Čermáková Gašparovičová, Matoušková, Homolková, Čermáková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:58.08
4 Petrášová, Bauerová, Štrachová, Knopfová Petrášová, Bauerová, Štrachová, Knopfová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:07.67
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 20.2.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrušová, Šnajdrová, Chvojková, Ježová Petrušová, Šnajdrová, Chvojková, Ježová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:56.30
2 Křehlíková, Bednárová, Riantová, Tjunikovová Křehlíková, Bednárová, Riantová, Tjunikovová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.76
3 Nováková, Churavá, Schejbalová, Šolcová Nováková, Churavá, Schejbalová, Šolcová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:05.36
MS Peterková, Čadová, Kapicová, Vokáčová Peterková, Čadová, Kapicová, Vokáčová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 1:54.01
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 20.2.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holubcová, Doubková, Koppová, Salzmanová Holubcová, Doubková, Koppová, Salzmanová